Çılgın inekler

Çılgın İnekler ile internetten Para KazanmaÇılgın İnekler Para Kazanma Sistemi !

İnternetten sürekli gelir getiren para kazandıran oyun çılgın inekler hakkında detaylı bilgi.

Çılgın İnekler Videosuna Gitmek İçin Tıklayınİnternetten para kazandıran oyunları tanıtmaya devam ediyoruz. Yine çok kazançlı ve güvenilir bir para kazanma oyununu tanıtıyoruz. Sizlere anlatacağım oyun Çılgın İnekler. Oyun yaklaşık 5 aydan veri var ve ortalama her hafta kullanıcılarına 10.000 TL civarında ödeme yapmakta ve gerçekten güvenilir bir para kazanma oyunu.

Çılgın inekler oyununun internetten para kazanmak isteyenler için oldukça güvenli ve güzel bir oyun olduğunu söylemekte yarar var. Oyunda ödeme puanı sistemi ve depo sistemi mevcut ama gerçekten adaletli bir şekilde hazırlanmış. Oyunda her an ödeme puanı bulabiliyor ve deponuzu da kolayca yükseltebiliyorsunuz. Kısaca oyundan bahsettik şimdi detaylıca çılgın inekler oyununu sizler için anlatalım.
Çılgın İnekler Para Kazanma:

Arkadaşlar çılgın inekler oyununa ilk başladığımızda bize 1500 akçe vermektedir. Akçe çılgın inekler oyunundaki oyun parasıdır. Bu 1500 akçe ile pazardan 600 Akçe değerinde ki 2 adet Kartopu isimli ineği alıyorsunuz. Bu inkelerin yaşam süresi 365 gün ve Kartopu bize saatlik 100 ML süt üretecek. 2 adet Kartopu aldık ve artık her saat 200 ml. süt üretimimiz oldu.


80 ml. süt bize 1 akçe kazandırıyor. 250.00 süt ise bize 1 TL kazandıracak.

Aldığımız Kartopu ile artık saat başı 200 ml. süt üretiyoruz bu da her saat 2.5 akçe kazanıyoruz. günlük ise 60 akçe kazanıyoruz. Buda demek oluyor ki Bir sonraki ineğimizi 5 gün sonra almış olacağız. Arkadaşlar ilk günlerde bu tarz oyunlardan yatırım yapmadan fazla para kazanmayı beklemeyin ama emin olun 2-3 ay oynadıktan sonra çok yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Oyunda benim tavsiyem yatırım yapmayacaksanız ve hızlıca para kazanmak istiyorsanız facebookdaki para kazanma gruplarında oyunu referans linkiniz ile paylaşın. Böylece sizin referansınızdan kayıt olan kulanıcıların sattıkları ürünlerden ekstra olarak %10 Bonus almanız demek. Böylece bonuslarla beraber 1 hafta sonunda her gün 1 inek alabilirsiniz ve her gün üretiminizi artırabilirsiniz.

Çılgın inekler oyununda hızlıca gelişmek istiyorsanız önce ilk önce 600 akçeniz olur olmaz 15-20 adet Kartopu adlı ineği alın. Daha sonra 1600 akçe değerindeki Boncuk isimli ineği alıyoruz. 

Yine Boncuk isimli ineğiniz 20-25 Adet olana kadar 1600 akçe birikir birikmez Boncuk isimli ineği alın. Bundan sonra Benekli isimli ineği almaya başlayın 30 adet benekliniz olduktan sonra bir sonraki ineğe geçin. Mantığı anladınız, sırayla kazancımıza göre ineği yükselterek alıyoruz.

OYUNA KAYIT OLMAK İÇİN TILKAYIN

Çılgın Tavuklar Depolama Sistemi:


Oyundaki depo sistemi ise biraz farklı. Oyunda 2500 depo kapasitesi ile oyuna başlıyoruz. Bir sonraki deponuzu 500 akçe ile 2500 artırabiliyorsunuz. Benim size tavsiyem ilk seviyelerde deponuz üretiminizin en az 3 katı olsun ki en fazla 3 saat süre ile girip üretimlerinizi satın ki mümkün olduğunca üretimleriniz boşa gitmesin.

Çılgın İnekler Ödeme Puanı Sistemi:


Oyundaki ödeme puanı da şöyle işlemekte. sattığımız sütlerden hem akçe hemde gerçek para kazanıyorduk. Ürettiğimiz akçeler ile ticaret kısmından 1.000 akçe karşılığında 1 ödeme puanı alıyoruz. Ne kadar ödeme puanımız varsa TL bakiyemiz de yetiyorsa o kadar çok para çekebiliyoruz. Ayrıca referanslarımızdan da ekstra ödeme puanı kazanabiliyoruz. Benim tavsiyem ilk ayınızda kazandığınız bütün ödeme puanlarını akçeye çevirin ve yeni inekler alın. Böylece çok daha hızlı gelişim sağlarsınız. Bu arada ödeme çılgın inekler oyununda her gün size 0.10 ile 0.30 ödeme puanı bize hediye olarak verilir. ayrıca 10 ile 50 akçe de günlük hediye kazanıyoruz. Yani herkes bu oyundan para kazanıp para çekebilir.

OYUNA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Evet arkadaşlar çılgın inekler ile para kazanma sistemi bu şekilde. Oyun 5 aydır herkese para kazandırıyor. Oynayan herkes çok memnun. Oyuna hızlıca başlayıp sizde para kazanabilirsiniz. Bu arada eğer oyuna yatırım yaparsanız çok daha hızlıca para kazanırsınız.

Çılgın İnekler Hızlı Para Kazanma Taktiği:

Ortalama 200 TL yatırım yaprak oyundan çok yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Ama tavsiyem şudur ki günlük 50.000 üretiminiz olmadan oyundan para çekmeye başlamayın. Gerekirse hesabınızdaki ödeme puanınızı ve kazandığınız TL yi akçeye çevirin ve hızlıca gelişmek için yeni inekler almaya çalışın. Böylece günlük 1-2 lira yerine 1 ay sonra günlük 10-20 TL arasında kazanırsınız. Ayrıca 3-4 ay sonra bu oyundan günlük 40-50 TL bile kazanabilirsiniz bu taktik sayesinde. Umarım vermiş olduğum taktiği anlamışsınızdır. Oyunda ilk ay çok para kazanmayı beklemeyin. Sabırlı olun ilerleyen zamanda sadece bu oyundan 500-1000 TL arasında para kazanabilirsiniz.

Çılgın İnekler Para Çekme:


Kazandığınız parayı direk kendi banka hesabımıza çekebiliyoruz. Para 24 saat içerisinde hesabımıza geçiyor.

ÇILGIN İNEKLER oyunana tıkla ÜYE OL PARA KAZANMAYA BAŞLA...

İnternetten para kazanmak Oğuz Hantal

17 yorum :

 1. http://www.cilgininekler.com/r/11408

  YanıtlaSil
 2. bunlar uçmuş mu yoksa :( verilen linke girilemiyo....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bazen bu gibi sorunlar oluyor. Sitede bi sıkıntı yok merak etmeyin :)

   Sil
 3. http://www.cilgininekler.com/ref/15473

  YanıtlaSil
 4. http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=7b74ad1f04
  https://www.woodof.com/ref/71e09b16e21f7b6919bbfc43f6a5b2f0#register

  YanıtlaSil
 5. Semih ALTINER18 Ocak 2017 01:48

  PARA KAZANDIRAN EN GÜZEL VE GÜVENİLİR OYUNLAR.
  Tamamen Ücretsiz Kayıt Olun. Aşağıdaki 7 Mükemmel ve Güvenilir Oyunla Hemen Gerçek Para Kazanmaya Başlayın, Kısa Zamanda Yüksek Gelirler Elde Etmeye Başlayın. İyi ve Bol Kazançlı Oyunlar ....
  - * KİRA ZENGİNİ :
  https://kirazengini.com/?ref=260
  Oyun grafikleri ve dizaynı çok iyi, zevkli , heyecanlı, sık aralıklarla bonuslar kazandıran depo ve ödeme puanı sorunu olmayan, emlak satın alıp -kira geliri kazanılan bir oyun.
  - * PARA BAHÇESİ :
  https://parabahcesi.com/?ref=18992
  Tarlana sebze ve meyveler dikerek geliştikçe kazanılan, zaman içinde bonuslar veren depo ve ödeme puanı sorunu olmayan , güzel ve çekişmeli bir oyun.
  - * ÜTOPYA ONLINE :
  http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc
  Değişik inekler satın alıp , süt satılarak kazanılan ve belirli saat aralıklarında bonuslar veren kazançlı ve zevkli bir oyun.
  - * DELİ BARAJ :
  http://www.delibaraj.com/kayit?refID=18174
  Kuracağın barajdan Elektrik elde edip, bonuslarıda toplayarak gerçek para kazanacağınız ,görsel grafikleri ve içeriği çok güzel hazırlanmış, yeni nesil bir oyun.
  - * ÇİFTLİK BANK :
  https://www.ciftlikbank.com/Login/main/46594
  Bu oyundan kazanılan paralarla , gerçek çiftlikler kurmuş ve değişik illerde bu çiftlik ürünlerini satan dükkanlar açmış şirketin , karını oyuncularla paylaştığı tek gerçek çiftlik oyunu.
  - * WOODOF : https://www.woodof.com/ref/82cadb0649a3af4968404c9f6031b233#register
  Diğer oyunlardan farkı içeriği . Kendi köyünü dizayn ediyorsun ve ormandan odun keserek ve bonusları toplayarak kazanıyorsun.Tüm dünyaca heyecanla oynanan bir oyun.
  - * MADENİSTAN :
  http://madenistan.com/?i=1143
  Değişik maden ocakları alıp, farklı madenler çıkararak kazanılan ve belirli aralıklarla bonuslar veren çok hareketli, zevkli bir oyun.

  YanıtlaSil
 6. http://www.cilgininekler.com/ref/17313

  YanıtlaSil
 7. Asiye ATALAY24 Ocak 2017 18:33

  SİZE ÖNEMLE TAVSİYE EDECEĞİM ,GERÇEKTEN PARA KAZANDIRAN SAĞLAM VE GÜVENİLİR 4 OYUN SİTESİ : --------------------------------------------
  1 -) KİRA ZENGİNİ : https://kirazengini.com/?ref=260
  Oyun grafikleri ve dizaynı çok iyi, zevkli , heyecanlı, sık aralıklarla bonuslar kazandıran depo ve ödeme puanı sorunu olmayan, hızla kayıt olan sayısı artan,Emlak (BİNA) satın alıp -kira geliri kazanılan ,yeni nesil- yeni bir oyun…
  2-) SANAL PETS : http://sanalpets.com/?i=13161
  İçeriği çok güzel hazırlanmış ,kullanışlı ,zevkle ve heyecanla oynayıp kazanacağınız,depo ve ödeme puanı olmayan ,değişik pet hayvanlar alıp satarak kazanılan süper bir oyun. Oyun yeni başladı ve avantajlarıda çok fazla…
  3-) ÜTOPYA ONLINE : http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc
  Değişik inekler satın alıp , süt satılarak kazanılan ve belirli saat aralıklarında bonuslar veren kazançlı ve zevkli bir oyun.
  ÖNEMLİ : ( OYUNA KAYIT OLDUKTAN SONRA MAİL’DEN AKTİVASYON YAPMANIZ GEREKİYOR.)…
  4-) ÇİFTLİK BANK : https://www.ciftlikbank.com/Login/main/46594
  Bu oyundan kazanılan paralarla , gerçek çiftlikler kurmuş ve değişik illerde bu çiftlik ürünlerini satan dükkanlar açmış şirketin , karını oyuncularla paylaştığı tek gerçek çiftlik oyunu…

  YanıtlaSil
 8. hemen kaydol aylık 1000tl kazan
  hemen başla 75akçe hediye
  para bahçesi
  https://parabahcesi.com/?ref=36590

  YanıtlaSil
 9. Ben yeni başladım 100 tl yatırım yaptım 13 tane ineğim var şimdilik saatte 13100 ml süt üretiyorum .sabırla yükselmedini bekliyorum .birazdaha bekleyeceğim sonra tekrar yatırım yapacağım.

  YanıtlaSil
 10. http://www.cilgininekler.com/ref/28871

  YanıtlaSil
 11. ilk kez para çekeyim dedim ama çekemiyorum 7500 kur stoğu var bende 21550 akçe var ve gece 00.03 te çekebilirsin diyo gece giriyorum saat 00.03 ten 00.30 a kadar çekmeye çalışıyorum yine yok ??? bu dolandırıcı bi site belli boşuna oynuyoruz

  YanıtlaSil
 12. Arkadaslar referansımı ekleyın para yatırıp oynuyorum ben

  http://www.cilgininekler.com/ref/36347

  YanıtlaSil
 13. Merhaba arkadaşlar; Çılgın inekler sitesine hoş geldiniz şimdi sizlere oyunumuzu tanıtacağım.
  Oyunda yapmanız gereken başlangıçta size verilen 600 Akçe ile inek almanız ve süt üretimine başlamanız. Başlangıçta ambarımızın kapasitesi 5000 mL’dir ambar dolduğunda sitemizi ziyaret edip sütlerinizi satmanız gerekiyor.
  İlk ineğimiz Kartopu Saatte 100 mL. Süt üretmektedir ömrü 730 gündür. Sizin öncelikle 600 Akçe ile 1 adet Kartopu ineğinden almanız gerekmektedir 1 adet inek aldığınızda saatlik süt üretiminiz 100 mL. olmaktadır size düşen tek görev ambarınız dolduğunda sütlerinizi satmanızdır.
  Tabiki oyuna hiç yatırım yapmadan da para kazanılabilmektir ama bu sabır ve uzun zamanlar almaktadır daha hızlı ve daha çok kazanmak isteyenler oyuna bir miktar yatırımda bulunup saatlik süt üretimi yüksek olan inekler satın almaktadırlar.
  1 Akçe kazanabilmek için 100 mL. süt satmamız gerekmektedir.
  Peki nasıl hızlı kazanabilirsiniz. Öncelikle 100.000 Akçe ile satılan inekten 1 adet alıp saatte 15.000 mL. süt üretimine başlamanızdır bu ineği satın aldığınızda 24 saatte 360.000 mL. süt üretiminiz olmaktadır daha çok kazanmak için daha çok yatırım yaparak veya daha çok zaman harcayarak çok büyük paralar kazanabilirsiniz. http://www.cilgininekler.com/ref/36432

  YanıtlaSil
 14. Merhaba arkadaşlar; Çılgın inekler sitesine hoş geldiniz şimdi sizlere oyunumuzu tanıtacağım.
  Oyunda yapmanız gereken başlangıçta size verilen 600 Akçe ile inek almanız ve süt üretimine başlamanız. Başlangıçta ambarımızın kapasitesi 5000 mL’dir ambar dolduğunda sitemizi ziyaret edip sütlerinizi satmanız gerekiyor.
  İlk ineğimiz Kartopu Saatte 100 mL. Süt üretmektedir ömrü 730 gündür. Sizin öncelikle 600 Akçe ile 1 adet Kartopu ineğinden almanız gerekmektedir 1 adet inek aldığınızda saatlik süt üretiminiz 100 mL. olmaktadır size düşen tek görev ambarınız dolduğunda sütlerinizi satmanızdır.
  Tabiki oyuna hiç yatırım yapmadan da para kazanılabilmektir ama bu sabır ve uzun zamanlar almaktadır daha hızlı ve daha çok kazanmak isteyenler oyuna bir miktar yatırımda bulunup saatlik süt üretimi yüksek olan inekler satın almaktadırlar.
  1 Akçe kazanabilmek için 100 mL. süt satmamız gerekmektedir.
  Peki nasıl hızlı kazanabilirsiniz. Öncelikle 100.000 Akçe ile satılan inekten 1 adet alıp saatte 15.000 mL. süt üretimine başlamanızdır bu ineği satın aldığınızda 24 saatte 360.000 mL. süt üretiminiz olmaktadır daha çok kazanmak için daha çok yatırım yaparak veya daha çok zaman harcayarak çok büyük paralar kazanabilirsiniz. http://www.cilgininekler.com/ref/36432

  YanıtlaSil
 15. https://www.cilgininekler.com/ref/21642

  YanıtlaSil
 16. Arkadaşlar upcoin.com/?ID=f0d8bdac
  Bu referans kodu ile kayıt olabilirsiniz. Gayet güvenilir bir yatırım oyunudur uzun vadede kazanç elde ediyoruz kafanızda soru işareti kalmasın.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.