ankat doldur para kazan

Anketlio Para Kazanma - Ödeme Kanıtlı Anket Sitesi Çok Kazançlı !!

Anketlio ile Para Kazanın !! Ödeme Kanıtlı, Yüksek Kazancı Olan Anket Sitesi !! Anketio

Anketlio para kazan
Anketlio Para Kazan

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere gerçekten yüklü miktarlar kazanacağını bir anket sitesi olan Anketlio'nun ne kadar kazandırdığını, nasıl bir şirket olduğunu ve nasıl para kazanıldığını anlatacağım.

Anketlio sitesi para kazanmamızı sağlayan bir anket sitesinden daha fazlası. Özellikle diğer anket sitelerinden farklı yanı kendi ekibinizi kurarak da yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Anketlio hakkında her şeyi şimdi anlatacağım.

ANKETLİO’DAN NASIL PARA KAZANILIR ?


Anketlio’dan para kazanmanın 3 yolu var.
Anketleri doldurarak kazanmak (cep harçlığınızı çıkarırsınız)

Davet sistemi ile kazanmak (çooook kazanırsınız) (gold üyelere)
Firmalara anketlio’yu tavsiye ederek kazanmak (iyi kazanırsınız) (gold üyelere)

ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMAK


Anketlio’ya ücretsiz üye olduğunuzda size anketler gelmeye başlar. Panelinize girip bu anketleri doldurabilirsiniz. Bazı anketler nakit para kazandırırken, bazıları hediye çeki, hediye ürün, indirim kuponu kazandırabilir.GOLD ÜYE OLUP DAHA ÇOK KAZANMAK Gold üye olduğunuzda hem anketlerde öncelikli olur, hem daha fazla nakit kazanır hem de diğer kazanç sistemlerinden de kazanabilirsiniz. Gold üyelik 250 TL+KDV’dir ve kredi kartına taksitle bile sipariş edilebilir. Gold üye olduğunuzda size özel bir referans linki tahsis edilir ve yönetim panelinizin özellikleri arttırılır.DAVET SİSTEMİ İLE KAZANMAKAnketlio Gold üyelik için aldığı ücretin %100’ünü davet sistemine dağıtıyor. Bu çok önemli çünkü üyelik ücretinin hepsinin dağıtılması dünyada ilk ve bu sayede Gold üyeler çok para kazanabiliyorlar.


Gold üyeler için davet sistemi nasıl çalışır?

Anketlio’ya Gold üye olduğunuzda karşınıza yaklaşık 10 anket gelir. Bu ilk anketleri doldurduğunuzda toplamda 25 TL hemen kazanırsınız. Siz bu anketleri doldurduğunuzda sizi davet eden kişi de 25 TL kazanır. Üstelik onu davet eden de, onu davet eden de  Bu çok önemli : Anketlio 250 TL üyelik ücretinin hepsini tam 10 kademe yukarıya kadar dağıtıyor.Bu sayede kazanabileceğiniz parayı hesapladığınızda aklınızı kaçırabilirsiniz.
ÖRNEK KAZANÇ HESAPLAMASI (Açıklamanın altında resimli örneklemesi vardır)

1. Aşama : Gold üye oldunuz ve ilk anketleri doldurup 25 TL kazandınız
2. Aşama : 10 kişiyi Gold üye olmaya davet ettiniz, onlar anketlerini doldurduklarında her biri 25’er TL kazanır, siz de 10 x 25 TL = 250 TL kazanırsınız. Bu 10 kişi sizin ilk sıranız olsun.
3. Aşama : İlk sıranızdaki 10 kişiden bazıları 50 kişi, bazıları 5 kişi davet ederken, bazıları hiç kimseyi davet etmeyebilirler. Ortalama 3 kişinin, 3’er kişi davet edeceğini varsayalım. İkinci sıranıza 9 üye daha gelir. 9 x 25 TL = 225 TL daha kazanırsınız.
4. Aşama : Aynı şekilde 9 kişi’de 3’er kişi davet ederse 3. sıranızda 27 kişi daha olur. Yani 27 x 25 TL = 675 TL daha kazanırsınız.
5. Aşama : 27 kişi de 3’er kişi davet ettiğinde ; 81 kişi x 25 TL = 2.025 TL daha kazanırsınız.
6. Aşama : 81 kişi de 3’er kişi davet ettiğinde ; 243 x 25 TL = 6.075 TL daha kazanırsınız.
7. Aşama : Kopyalama aynı şekilde devam ederse ; 6. sıranızdan 14.580 TL kazanırsınız. (Not : Altıncı sıradan itibaren 20 TL dağıtıyor.)
8. Aşama : 7. sıranızdan 43.740 TL kazanırsınız.
9. Aşama : 8. sıranızdan 131.220 TL kazanırsınız.
10. Aşama : 9. sıranızdan 393.660 TL kazanırsınız.
11. Aşama : 10. sıranızdan 1.180.980 TL kazanırsınız.
Toplam : 1.773.430 TL kazanabilirsiniz gibi görünüyor!
Fakat bu size inandırıcı gelmeyebilir çünkü zihnimiz bu paraları kazanmayı bırakın, düşünmeye bile alışık değil! O yüzden sadece 10’da 1’ini başarabileceğinizi varsayın! Yine de 177 Bin TL kazanabilirsiniz ki bu 250 TL sermaye ile kazanılabilecek muhteşem bir paradır.


Anketlio Kazanç Planı


ÇOK KAZANMAK İÇİN NASIL ÇALIŞMALIYIZ? 

Öncelikle bu paraları kazanabileceğinize inanın. Anket sektörü çok büyük ve Anketlio’nun arkasında çok güçlü bir şirket var. Kazandığınız paraların aylık olarak banka hesabınıza yatacağından %100 emin olabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi asıl para davet sisteminden kazanılıyor. Anketlio bu sistem sayesinde yüzbinlerce kişiye ulaşmayı hedefliyor ve asıl parayı da anket yayınlayarak kazanmak istiyor. Bu yüzden üyelik ücretinin tamamını yine üyelerine 10 kademede dağıtıyor.

Yapacağınız ilk şey hemen Gold üye olmak ve kendinize ait referans linkini almak. Hemen kendi anketlerinizi doldurup ilk 25 TL’nizi kazanın.  Sonra da kısa bir metin yazarak linkinizi de ekleyerek bildiğiniz tüm kanallardan insanlarla paylaşın.

Şöyle bir metin yazabilirsiniz ; “Anketlio’ya üye olup birkaç anket doldurarak 25 TL kazandım. Üye olabilmek için davet linki gerekiyor, siz de anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız benim davet linkimle üye olabilirsiniz. Çok daha fazla kazanmak isterseniz siz de benim gibi arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Davet linkim : xxxxx”
Yazacağınız bu davet yazısını facebookta, twitter’da paylaşın. Bildiğiniz tüm forumlara yazın ve blog yazılarına yorum olarak bırakın. Artık kazancınız tamamen bir istatistikle ilgilidir. Örneğin ; davet yazınızı 100 kişi okur > 50 kişi davet linkinize tıklar > 30’u üye olur > 10 kişide Gold üye olur. Onlara da bunu yapmayı öğrettiğinizde kısa süre içinde ciddi paralar kazanmaya başlayabilirsiniz
HERKES BU İŞE EVET DER!Çünkü bu bir iş bile değil. Okulda, otobüste, işte, evde dizi izlerken her zaman cep telefonumuzdan girip bir anket doldurabiliriz. Kimse bizden ürün satmamızı, pazarlama yapmamızı istemiyor. İnsanlara soracağımız çok basit bir soru var ; “Ben anketlio’ya üye oldum ve anket doldurarak para kazanıyorum, sen de kazanmak ister misin?” Alacağınız cevap çoktan bellidir ; EVET.

Böylece ekibiniz kısa sürede çığ gibi büyüyecek ve kazancınız hızla  artacaktır. Belki milyonlar, yüzbinler, onbinler bile olmayabilir ama alt tarafı 250 TL sermaye ile kuracağınız bir iş size kolaylıkla birkaç bin TL kazandıracaktır.EN SIK SORU : Doldurduğumuz anketler Anketlio’nun ne işine yarıyor?Örneğin Bireysel Emeklilik ile ilgili bir anket var. Soru şöyle ; Herhangi bir Bireysel Emeklilik Sistemine üye misiniz / üye olmayı düşünüyor musunuz?Bizler bu anketi doldurduğumuzda Anketlio’nun elinde ciddi bir veri olacaktır. Böylece Anketlio, Bireysel Emeklilik şirketlerine gidip şunu diyebilecektir ; “Bizim Bireysel Emeklilik Sistemine üye olmayı düşünen 10 bin üyemiz var, onlara özel anket veya reklam yayınlamak ister misiniz?”
İşte bu çok kıymetli bir veridir ve Anketlio asıl buradan kazanacaktır. Bu gruba anket satıp, sattığı anketten kazancını yine o anketi dolduranlar ile paylaşacaktır. Yani Anketlio herkesin kazandığı bir sistem kurmuş ve bize de bu sistemden kazanmak düşüyor!

DERİNLİK AKTİVASYONU1. sırasında en az 2 Gold üyesi olan Gold Üye "Aktif Gold üye" olur ve 5 derinlikten kazanç elde edebilir.1. sırasında 6 Gold üyesi olan Aktif Gold Üye 6 derinlikten kazanır. 1. sırasında 7 Gold üyesi olan Aktif Gold Üye 7 derinlikten kazanır. 1. sırasında 8 Gold üyesi olan Aktif Gold Üye 8 derinlikten kazanır. 1. sırasında 9 Gold üyesi olan Aktif Gold Üye 9 derinlikten kazanır. 1. sırasında 10 Gold üyesi olan Aktif Gold Üye 10 derinlikten kazanır. KariyerlerGold Üye : Tüm üyeler Gold üye olarak kayıt olurlar. Aktif Gold : Kendi referansı ile 2 Gold üye kayıt eden üyedir. Platin : İlk sırasında 3 Gold olan üyedir. Safir : İlk sırasında 5 Platin olan üyedir. Zümrüt : İlk sırasında 2 Safir olan üyedir. Yakut: İlk sırasında 2 Zümrüt olan üyedir. Elmas : İlk sırasında 2 Yakut olan üyedir. Mavi Elmas : İlk sırasında 2 Elmas olan üyedir. Yeşil Elmas : İlk sırasında 2 Mavi Elmas olan üyedir. Kırmızı Elmas : İlk sırasında 2 Yeşil Elmas olan üyedir. Siyah Elmas : İlk sırasında 2 Kırmızı Elmas olan üyedir. Aylık Kazanç Üst LimitleriAktif Gold : 1.000 TLPlatin : 3.000 TLSafir : 5.000 TLZümrüt : 7.000 TLYakut : 10.000 TLElmas : 15.000 TLMavi Elmas : 20.000 TLYeşil Elmas : 30.000 TLKırmızı Elmas : 40.000 TLSiyah Elmas : 50.000 TLAnketlio Şirketinin Resmi Bilgilendirmeleri:

Anketlio'da Anketler Ne Sıklıkla Geliyor ?

Anketlerin yayınlanması zamanı ve sıklığı tamamen sistemimiz ile çalışan kurumsal üyelerin anket ihtiyaçlarına bağlıdır. Bu nedenle ''şu kadar zamanda bu kadar anket gelir'' gibi bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Günde çok sayıda anket yayınlanabileceği gibi günlerce hiç anket yayını da olmayabilir.

Sistemimizdeki üyelerin sayısının dikkate alınacak derecede artması ile Kurumsal üyelerimizin sayısı ve onların anket veya reklam yayını yapma isteği de aynı orantıda artacaktır. Bu nedenle ilerleyen zamanlarda anket ve reklam yayını artacaktır öngörüsünde bulunabiliriz.

ŞİRKETİMİZİN ANKETLERİN YAYINLANMA ZAMANI VE ANKET YAYINLANMA SIKLIĞI KONUSUNDA HİÇ KİMSEYE BİR TAAHHÜDÜ YOKTUR. HİÇ ANKET YAYINLANMADIĞI ZAMANLARDA HİÇ BİR ŞEKİLDE KİMSEYE KARŞI BİR SORUMLULUĞU YOKTUR.


Anketlio'da Bana Neden Az Anket Geliyor ?


Anketler genel olarak tüm temsilciler için yayınlanır ancak birçok anket özellikle de çok kazandıran anketler Kurumsal üyeler tarafından doğru hedef kitleye ulaşma isteği ile belli kriterleri taşıyan üyelerin cevaplaması üzerine yayınlanır. Bu şekilde belli kriterleri taşıyan üyeler tarafından cevaplanması üzerine yayınlanan anketler profil bilgilerinizdeki kriterlere uymaması nedeni ile panelinize düşmeyebilir, düşse de siz bu kriterlere sahip olmadığınız için anketi cevaplamanıza sistem izin vermeyecektir. Bu gibi bir durumla karşılaşmamak adına profil bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmanızı tavsiye ederiz.

Dikkat etmeniz gereken diğer bir husus: Yayınlanan anketlerin süresi ve maximum doldurulma sayıları vardır. Süresi biten veya maximum doldurulma sayısı biten bir anketi dolduramamışsanız kaçırdığınız anketler listesinde yayınlanacaktır.

Anket Başına Ne Kadar Kazanırım ?


Anket listenizde her anketin ne kadar ve ne kazandırdığı bilgisi verilmektedir. Yayınlanan her anketin kendine özel bir kazancı vardır.

Gold Üye Olsam Ne Kadar Kazanırım ?


Şirketimiz hiç kimseye "bu kadar kazanırsın" diye bir hesap yapamaz, böyle bir öngörüde veya taahhütte bulunamaz. Standart üyelikte kazancınızı ne kadar anket doldurduğunuz ve hangi anketleri doldurabildiğiniz belirler. Ancak GOLD ÜYELİKTE kazancınızı: Bir anketi ne kadar çok kişiye doldurttuğunuz, Network ağacınızın hangi derinliğe indiği ve Networkünüzde 10. derinliğe kadar kaç kişinin GOLD ÜYE olduğu belirler. Kurumsal satış kazancınızı da ne kadar çok kurumsal üyeye ulaştığınız ve kurumsal üyelerinizin ne kadar sıklıkta, ne kadar bütçelerle anket yayınladığı belirleyecektir.

Network kurma konusunda kabiliyeti olan veya Kurumsal Satış yapabilecek Standart Üyelerimizin GOLD ÜYE olmasını tercih ederiz. Sadece kişisel olarak anket doldurarak kazanç elde etmeyi düşünen üyelerimizin standart üye olarak kalmasını tavsiye ederiz. Bir anketi bir kişi sadece bir kere doldurabilir ancak GOLD ÜYELER network kurarak bir anketi birden fazla üyesinin doldurmasını sağlayabilirler. GOLD ÜYELERİN bir anketten defalarca kazanç elde etmek için Networkünü genişletmeyi hedeflemeleri gerekir. Veya Kurumsal satış yaparak ta kazanç elde etmeyi hedeflemelilerdir.

GOLD ÜYELİK SİZE NETWORK KURMA FIRSATI SUNAR. AMACI DA BUDUR VE BUNA HİZMET EDER. GOLD ÜYELİK SİZE NETWORK KURMA ARAÇLARINI SAĞLAR, KAZANCI ELDE ETMEK İSE SİZİN ÇALIŞMANIZ İLE OLUR.

Anketlio Nasıl Ödeme Yapıyor ?


Sistemimizde GOLD ÜYELER, daima Nakit kazanırlar ve bunun yanı sıra , puan, hediye kuponu vs. kazanırlar. Ancak Standart Üyeler sadece Puan ve hediye kuponu kazanırlar ve bu puanları Anketlio Markette diledikleri gibi harcayabilirler. Puan harcamada bir limit veya zaman söz konusu değildir. Dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar puanı harcayabilir veya biriktirebilirsiniz.

GOLD ÜYELER: Bir ay içerisinde elde etmiş olduğunuz kazançlar ( 50 TL ve üzerindeki kazançlar ) takip eden ayın 25. günü profil bilgilerinizde tanımladığınız size ait olan yasal banka hesabınıza %20 Stopaj kesilerek aktarılır.

50 TL nin altında kalan kazançlar bir sonraki ayın kumbara hesabına devredilir. Toplam kazanç 50 TL nin üzerine çıkana kadar kumbara hesabınızda biriktirilerek sürekli bir sonraki aya devredilir.

Kazançlarınız KAZANDIKLARIM Menünüzdeki Nakit Kazançlarım tablonuzda veya Puan Kazançlarım tablonuzda detaylı olarak gösterilmektedir. Nakit Kazanç ve Puan Kazanç tablolarınızın en altında da Kazanç Raporunuz bulunmaktadır. Kazanç Raporunu detaylı inceleyerek kazançların nereden geldiğini detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

NAKİT KAZANÇLARIM tablonuzda her ayın kazançları toplam değerler şeklinde verilmiştir. En üstte içinde bulunduğunuz ayın kazancı gösterilmektedir. Her ayın KUMBARA ve KUMBARA 2 hesaplarındaki tutarlar bir önceki aylardan hesabınıza yatırılmamış ve toplanarak bir sonraki aya devredilmiş kazançlardır.

İnternetten para kazanmak Oğuz Hantal

2 yorum :

 1. GERÇEK PARA KAZANDIRAN SİTELER:
  Tamamen ücretsiz kayıt olun. Hemen gerçek para kazanmaya başlayın, kısa zamanda yüksek gelirler elde etmeye başlayın.İyi ve bol kazançlı oyunlar dileğiyle….
  - * Oyun grafikleri ve dizaynı çok iyi, zevkli , heyecanlı, sık aralıklarla bonuslar kazandıran,depo ve ödeme puanı sorunu olmayan, emlak satın alıp -kira geliri kazanılan bir oyun, Linki:
  https://kirazengini.com/?ref=260
  - * Tarlana sebze ve meyveler dikerek geliştikçe kazanılan, zaman içinde bonuslar veren depo ve ödeme puanı sorunu olmayan , güzel ve çekişmeli bir oyun, Linki:
  https://parabahcesi.com/?ref=18992

  - * Değişik inekler satın alıp , süt satılarak kazanılan ve belirli saat aralıklarında bonuslar veren kazançlı ve zevkli bir oyun, Linki:
  http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc

  - * Bu oyundan kazanılan paralarla , gerçek çiftlikler kurmuş ve değişik illerde bu çiftlik ürünlerini satan dükkanlar açmış şirketin , karını oyuncularla paylaştığı tek gerçek çiftlik oyunu, Linki:
  https://www.ciftlikbank.com/Login/main/46594

  - * Orjinali yabancı şirket olan ve oldukça eskiden beri bütün dünyaca oynanan ,Köyde bir oduncu oyunu .Odun keserek kazanılan ve zaman içinde bonuslar veren bir oyun, Linki:
  https://www.woodof.com/ref/82cadb0649a3af4968404c9f6031b233#register

  - * Değişik madenler alıp, maden çıkararak kazanılan ,değişik zamanlarda bonuslar veren çok hareketli, zevkli bir oyun, Linki:
  http://madenistan.com/?i=1143

  YanıtlaSil
 2. Asiye ATALAY24 Ocak 2017 18:46

  SİZE ÖNEMLE TAVSİYE EDECEĞİM ,GERÇEKTEN PARA KAZANDIRAN SAĞLAM VE GÜVENİLİR 4 OYUN SİTESİ : --------------------------------------------
  1 -) KİRA ZENGİNİ : https://kirazengini.com/?ref=260
  Oyun grafikleri ve dizaynı çok iyi, zevkli , heyecanlı, sık aralıklarla bonuslar kazandıran depo ve ödeme puanı sorunu olmayan, hızla kayıt olan sayısı artan,Emlak (BİNA) satın alıp -kira geliri kazanılan ,yeni nesil- yeni bir oyun…
  2-) SANAL PETS : http://sanalpets.com/?i=13161
  İçeriği çok güzel hazırlanmış ,kullanışlı ,zevkle ve heyecanla oynayıp kazanacağınız,depo ve ödeme puanı olmayan ,değişik pet hayvanlar alıp satarak kazanılan süper bir oyun. Oyun yeni başladı ve avantajlarıda çok fazla…
  3-) ÜTOPYA ONLINE : http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc
  Değişik inekler satın alıp , süt satılarak kazanılan ve belirli saat aralıklarında bonuslar veren kazançlı ve zevkli bir oyun.
  ÖNEMLİ : ( OYUNA KAYIT OLDUKTAN SONRA MAİL’DEN AKTİVASYON YAPMANIZ GEREKİYOR.)…
  4-) ÇİFTLİK BANK : https://www.ciftlikbank.com/Login/main/46594
  Bu oyundan kazanılan paralarla , gerçek çiftlikler kurmuş ve değişik illerde bu çiftlik ürünlerini satan dükkanlar açmış şirketin , karını oyuncularla paylaştığı tek gerçek çiftlik oyunu…

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.