blog sitesi

Blog Yazarak İnternetten Para Kazanma

Blog Yazarak İnternetten Para Kazanma Taktikleri !! İnternetten Para Kazanma Eğitimi
Merhaba arkadaşlar. Bu gün sizlere internet üzerinden para kazanabileceğiniz ve devamlı iş olarak yapabileceğiniz güzel bir işten bahsedeceğim. Belkide duymuş olabilirsiniz. Blog yazarak para kazanma işini. Fakat detaylarını bilmiyorsanız ben size blog yazarak para kazanma işin detaylarını anlatacağım.

İnternet üzerinden pek çok para kazandıran iş var. Hatta öyle ki sadece internet üzerinde düzgün bir sistem oturttuğunuz zaman çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bu kazançlardan aylık 10.000 TL 'nin üzeri.

Evet arkadaşlar bu kazançlar hayal değil sadece sabır gerektiriyor. İnternet üzerinde ortalama 2-3 bazen daha az yada daha uzun zaman para kazandıran birkaç iş kovalayıp düzgün bir sistem kurduğunuz vakit bu paraları kazanmanız zor değil. 

Peki ya blog yazarak para kazanmak mantıklı mı ? yada blog yazarak para kazanılır mı ? 


Arkadaşlar blog yazarak para kazanma işi gerçekten sabır isteyen bir iştir. Blog yazmaya başlamadan yada bu işe başlayacaksanız, başlamadan önce ortalama 1 hafta işi öğrenmek adına kendinize bir deneme bloğu açıp blogunuzu nasıl yöneteceğinizi, neler yapabileceğinizi test edin. İnternetten blog yazarak para kazanmak istiyorsanız dediğimiz gibi önce sabretmeniz gerekmekte. Eğer ben sabrederim blog yazarak nasıl para kazanırım diyorsanız buyurun yazımı okumaya devam edin o zaman.

Blog Yazarak Para Kazanma Başlangıç:


Arkadaşlar blog yazarak para kazanmak için başlangıçta bize gerekli olan şey iyi bir fikir. Yani oluşturacağımız blogu ne üzerine açacağınızı bilmelisiniz. Bu arada bloga sürekli yazı yazacağınız için sizin sıkılmayacağınız ve severek yapacağınız bir konu üzerine blog açarsanız daha kolay ve hızlı ilerleyebilirsiniz. Eğer sadece para kazanayım diye yaparsanız genelde para kazanamaz ve işi bırakırsınız. Kazansanız da bu size yetecek kadar büyük paralar olmayacaktır. Dolayısıyla seçeceğiniz konuyu iyi belirleyin.

Örneğin futbolu çok seviyorsunuz, futbol adına bir blog sayfası oluşturabilirsiniz. Yada tuttuğunuz takımla alakalı. Yada gündelik magazin tarzında bir blogda açabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış. Peki konuyu belirledik diyelim. Peki ya nasıl blog sitesi kurulur ?

Blog Sitesi Nasıl Kurulur ? Blog Nasıl Oluşturulur ?


Öncelikle benim tavsiyem bu işten hemen para kazanamayacağınız için işi öğrenmek adına 1 ay kadar google hizmeti olan " blogger" sitesinden blogunuzu çok kolay bir şekilde kurabilirsiniz. Youtube üzerinden blogger blog nasıl açılır diye videolu bir şekilde nasıl blog kurulduğunu videoyu izleyerek bloğunuzu kurabilirsiniz. Bloğunuzu kurduktan sonra yapmanız gereken iş yazacağınız makaleler olacaktır.

Blog Sitenizi Nasıl Büyütürsünüz ?

Bloğunuzu büyütmek adına sitenize kesinlikle sürekli bir şeyler atın. Sürekli bir şeyler atından kastım uyduruk şeyler değil. Bloğunuzla alakalı düzenli bir yazı yazın ve yayınlayın. Benim size tavsiyem bu makale paylaşım işini bir düzene oturtun. Mesela her gün saat 20:00'da yeni bir içerik oluşturun ve yayınlayın. Yada haftada 1 de bunu yapabilirsiniz fakat ne kadar fazla yaparsanız size o kadar faydası olacaktır. Yayınınızı sitenizde paylaştıktan sonra kesinlikle facebook vb. paylaşım sitelerinden de yayınladığınız içeriği paylaşın ki arkadaşlarınız görsün ve okusun. Okuyan arkadaşlarınızda içeriği beğenirse paylaşacaktır ve böylece siteye gelen tıklama artacaktır. Peki siteye gelen tıklamalar ne işe yarayacak.

Arkadaşlar siteye gelen her tık sizin için ileride para olacak. Örnek vermek gerekirse sitenize günlük 1.000 kişi ziyaret ediyor. Bu tıklamalar sayesinde para kazanacaksınız. Peki ya nasıl para kazanacaksınız ?

Blog Sitesinden Nasıl Para Kazanılır ? Blog Yazarak Ne Kadar Para Kazanılır ?

Ortalama 2-3 ay blogunuza yazı yazmaya devam ettiniz ve bloğunuz ilerleme kat etmeye başladı. Bu saatten sonra Google'ın reklam ağı olan " Google Adsense" 'e web sitemizde reklam yayınlamak için başvuruda bulunacağız. Daha sonra google bizim sitemizi inceleyecek ve eğer sitemizi beğenirse bize reklam vermeyi kabul edecek. Dolayısıyla artık reklamlar sayesinde para kazanabileceğiz.

Arkadaşlar rakam vermek pek doğru olmaz fakat blog siteleri sayesinde adsense'den aylık geliri 20-30 bin TL arası kazanan insanları tanıyorum. Dolayısıyla bu işi tam zamanlı olarak yapıp çok yüksek gelir elde etmek mümkün. Ama önce en az 2-3 yıl bazen daha uzun süre bu işlerle uğraşmamız gerekir. 

Arkadaşlar blog yazarak para kazanma işi gerçekten  çok uzun ve detaylı bir iş. İnternetten araştırmaya kalksanız bir sürü gereksiz bilgi var ve aklınız karışabilir. Ben burada size blog yazarak ne kadar ve nasıl para kazanacağınızı birazcık anlattım. İşi gerçekten çok iyi öğrenip yüksek gelirler elde etmek istiyorsanız " BLOG YAZ KAZAN" eğitim setini almanızı tavsiye ederim. Fazla büyük bir ücreti yok. Hele ki kazandırdıklarının yanında. Eğer almak isterseniz BURAYA tıklayarak, yada aşağıdaki linke tıklayarak eğitim setini alabilirsiniz.
 İnternetten para kazanmak Oğuz Hantal

11 yorum :

 1. Blogtan para kazanma işi gerçekten emek ve sabır istiyor..

  YanıtlaSil
 2. Kendine güvenen ve sabırlıyım diyen kişiler blog yazarak para kazanabilir. Cidden aslında eğlenceli bir iş yazı yazarak para kazanmak.

  YanıtlaSil
 3. Böyle bir şey çok mümkün değil. İnsanlar heves eder sonra vazgeçerler. Vazgeçmeyenler ise başaranlardır.

  YanıtlaSil
 4. Blog işi emek, sabır, özveri ve boş zamana ihtiyaç duyuyor. Onun yerine yazılım dili ogrense kat kat fazlasını kazanır.

  YanıtlaSil
 5. En iyi ve güvenilir oyun sitelerine hemen katıl ve hiç para ödemeden , aşağıdaki linklere girerek , tamamen ücretsiz kayıt olun. Hemen gerçek para kazanmaya başlayın, kısa zamanda yüksek gelirler elde etmeye başlayın.İyi ve bol kazançlı oyunlar dileğiyle….
  https://parabahcesi.com/?ref=18992
  http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc
  https://kirazengini.com/?ref=260
  https://www.woodof.com/ref/82cadb0649a3af4968404c9f6031b233#register
  http://madenistan.com/?i=1143
  ÖDEME PUANI VE DEPO YOKTUR!!

  YanıtlaSil
 6. GERÇEK PARA KAZANDIRAN SİTELER:
  Tamamen ücretsiz kayıt olun. Hemen gerçek para kazanmaya başlayın, kısa zamanda yüksek gelirler elde etmeye başlayın.İyi ve bol kazançlı oyunlar dileğiyle….
  - * Oyun grafikleri ve dizaynı çok iyi, zevkli , heyecanlı, sık aralıklarla bonuslar kazandıran,depo ve ödeme puanı sorunu olmayan, emlak satın alıp -kira geliri kazanılan bir oyun, Linki:
  https://kirazengini.com/?ref=260
  - * Tarlana sebze ve meyveler dikerek geliştikçe kazanılan, zaman içinde bonuslar veren depo ve ödeme puanı sorunu olmayan , güzel ve çekişmeli bir oyun, Linki:
  https://parabahcesi.com/?ref=18992

  - * Değişik inekler satın alıp , süt satılarak kazanılan ve belirli saat aralıklarında bonuslar veren kazançlı ve zevkli bir oyun, Linki:
  http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc

  - * Bu oyundan kazanılan paralarla , gerçek çiftlikler kurmuş ve değişik illerde bu çiftlik ürünlerini satan dükkanlar açmış şirketin , karını oyuncularla paylaştığı tek gerçek çiftlik oyunu, Linki:
  https://www.ciftlikbank.com/Login/main/46594

  - * Orjinali yabancı şirket olan ve oldukça eskiden beri bütün dünyaca oynanan ,Köyde bir oduncu oyunu .Odun keserek kazanılan ve zaman içinde bonuslar veren bir oyun, Linki:
  https://www.woodof.com/ref/82cadb0649a3af4968404c9f6031b233#register

  - * Değişik madenler alıp, maden çıkararak kazanılan ,değişik zamanlarda bonuslar veren çok hareketli, zevkli bir oyun, Linki:
  http://madenistan.com/?i=1143

  YanıtlaSil
 7. Semih ALTINER18 Ocak 2017 01:45

  PARA KAZANDIRAN EN GÜZEL VE GÜVENİLİR OYUNLAR.
  Tamamen Ücretsiz Kayıt Olun. Aşağıdaki 7 Mükemmel ve Güvenilir Oyunla Hemen Gerçek Para Kazanmaya Başlayın, Kısa Zamanda Yüksek Gelirler Elde Etmeye Başlayın. İyi ve Bol Kazançlı Oyunlar ....
  - * KİRA ZENGİNİ :
  https://kirazengini.com/?ref=260
  Oyun grafikleri ve dizaynı çok iyi, zevkli , heyecanlı, sık aralıklarla bonuslar kazandıran depo ve ödeme puanı sorunu olmayan, emlak satın alıp -kira geliri kazanılan bir oyun.
  - * PARA BAHÇESİ :
  https://parabahcesi.com/?ref=18992
  Tarlana sebze ve meyveler dikerek geliştikçe kazanılan, zaman içinde bonuslar veren depo ve ödeme puanı sorunu olmayan , güzel ve çekişmeli bir oyun.
  - * ÜTOPYA ONLINE :
  http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc
  Değişik inekler satın alıp , süt satılarak kazanılan ve belirli saat aralıklarında bonuslar veren kazançlı ve zevkli bir oyun.
  - * DELİ BARAJ :
  http://www.delibaraj.com/kayit?refID=18174
  Kuracağın barajdan Elektrik elde edip, bonuslarıda toplayarak gerçek para kazanacağınız ,görsel grafikleri ve içeriği çok güzel hazırlanmış, yeni nesil bir oyun.
  - * ÇİFTLİK BANK :
  https://www.ciftlikbank.com/Login/main/46594
  Bu oyundan kazanılan paralarla , gerçek çiftlikler kurmuş ve değişik illerde bu çiftlik ürünlerini satan dükkanlar açmış şirketin , karını oyuncularla paylaştığı tek gerçek çiftlik oyunu.
  - * WOODOF : https://www.woodof.com/ref/82cadb0649a3af4968404c9f6031b233#register
  Diğer oyunlardan farkı içeriği . Kendi köyünü dizayn ediyorsun ve ormandan odun keserek ve bonusları toplayarak kazanıyorsun.Tüm dünyaca heyecanla oynanan bir oyun.
  - * MADENİSTAN :
  http://madenistan.com/?i=1143
  Değişik maden ocakları alıp, farklı madenler çıkararak kazanılan ve belirli aralıklarla bonuslar veren çok hareketli, zevkli bir oyun.

  YanıtlaSil
 8. Asiye ATALAY24 Ocak 2017 18:11

  SİZE ÖNEMLE TAVSİYE EDECEĞİM ,GERÇEKTEN PARA KAZANDIRAN SAĞLAM VE GÜVENİLİR 4 OYUN SİTESİ : --------------------------------------------
  1 -) KİRA ZENGİNİ : https://kirazengini.com/?ref=260
  Oyun grafikleri ve dizaynı çok iyi, zevkli , heyecanlı, sık aralıklarla bonuslar kazandıran depo ve ödeme puanı sorunu olmayan, hızla kayıt olan sayısı artan,Emlak (BİNA) satın alıp -kira geliri kazanılan ,yeni nesil- yeni bir oyun…
  2-) SANAL PETS : http://sanalpets.com/?i=13161
  İçeriği çok güzel hazırlanmış ,kullanışlı ,zevkle ve heyecanla oynayıp kazanacağınız,depo ve ödeme puanı olmayan ,değişik pet hayvanlar alıp satarak kazanılan süper bir oyun. Oyun yeni başladı ve avantajlarıda çok fazla…
  3-) ÜTOPYA ONLINE : http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc
  Değişik inekler satın alıp , süt satılarak kazanılan ve belirli saat aralıklarında bonuslar veren kazançlı ve zevkli bir oyun.
  ÖNEMLİ : ( OYUNA KAYIT OLDUKTAN SONRA MAİL’DEN AKTİVASYON YAPMANIZ GEREKİYOR.)…
  4-) ÇİFTLİK BANK : https://www.ciftlikbank.com/Login/main/46594
  Bu oyundan kazanılan paralarla , gerçek çiftlikler kurmuş ve değişik illerde bu çiftlik ürünlerini satan dükkanlar açmış şirketin , karını oyuncularla paylaştığı tek gerçek çiftlik oyunu…

  YanıtlaSil
 9. HEMEN GERÇEK PARA KAZANABİLECEĞİNİZ - 5 – GÜVENİLİR VE SAĞLAM OYUNU SİZLERE ÖNERİYORUM.
  Tamamen Ücretsiz kaydolun kazanmaya başlayın…
  1 -) KİRA ZENGİNİ : https://kirazengini.com/?ref=260
  Oyun grafikleri ve dizaynı çok iyi, zevkli , heyecanlı, sık aralıklarla bonuslar kazandıran depo ve ödeme puanı sorunu olmayan, hızla kayıt olan sayısı artan,Emlak (BİNA) satın alıp -kira geliri kazanılan ,yeni nesil- yeni bir oyun…
  2 -) PARA BAHÇESİ : https://parabahcesi.com/?ref=18992
  Tarlana sebze ve meyveler dikerek geliştikçe kazanılan, zaman içinde bonuslar veren depo ve ödeme puanı sorunu olmayan , güzel ve çekişmeli bir oyun.
  3-) SANAL PETS : http://sanalpets.com/?i=13161
  İçeriği çok güzel hazırlanmış ,kullanışlı ,zevkle ve heyecanla oynayıp kazanacağınız,depo ve ödeme puanı olmayan ,değişik pet hayvanlar alıp satarak kazanılan süper bir oyun. Oyun yeni başladı ve avantajlarıda çok fazla…
  4-) ÜTOPYA ONLINE : http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc
  Değişik inekler satın alıp , süt satılarak kazanılan ve belirli saat aralıklarında bonuslar veren kazançlı ve zevkli bir oyun.
  ÖNEMLİ : ( OYUNA KAYIT OLDUKTAN SONRA MAİL’DEN AKTİVASYON YAPMANIZ GEREKİYOR.)…
  5-) ÇİFTLİK BANK : https://www.ciftlikbank.com/Login/main/46594
  Bu oyundan kazanılan paralarla , gerçek çiftlikler kurmuş ve değişik illerde bu çiftlik ürünlerini satan dükkanlar açmış şirketin , karını oyuncularla paylaştığı tek gerçek çiftlik oyunu…

  YanıtlaSil
 10. Hocam oyun oynayarak ya da yatırım yaparakta bu sitelerden para kazanabilirsiniz buyrun
  link : http://sanalpets.com/?i=5535
  link : http://www.delibaraj.com/kayit?refID=17123

  YanıtlaSil
 11. Çok daha detaylı bilgi için şuraya göz atabilirsiniz > blog yaz para kazan

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.