ev hanımları

Ev Hanımları İçin Evde Para Kazanma Önerileri

Ev Hanımları İçin Evde Para Kazanma ÖnerileriEv hanımları para mı kazanmak istiyorsunuz ? Evde oturarak nasıl para kazanılabilir ki ? demeyin kazanılıyor . Hemde iyi paralar kazanılabiliyor . Eğer yeteneğiniz varsa , araştırmacı iseniz veya değişik yönlere eğilimleriniz varsa bunu boşuna harcamayın gelir elde etmek için kullanın .

Ev ekonomisine destek olmak , çocuğunuzun daha rahat okumasını sağlamak , istediğiniz evi veya arabayı daha erken sürede almak artık sizin eliniz de . Nasıl mı ? altta vereceğim öneriler sayesinde artık sizde güzel gelirlere ulaşabilirsiniz .Tek yapmanız gereken alttaki önerilerden size uygun olanını seçip onu uygulamak .Altınlar 
Herkes evlenirken biraz altın kazanır . Bu miktar çevrenize göre değişir zengin bir çevrede iseniz herkes altın takar ve çok altınınız olur fakat orta seviye bir çevreniz var ise yakınlarınız sadece yakınlarınız altın takar . Peki bu altınları nasıl değerlendiriyorsunuz?  Ev araba almak için mi ? Yoksa acil durumlar için mi ?

Altın günlerine giden altınlar artık gitmesin , acil durumlar için ucuza bozdurulan altınlar artık bozdurulmasın istiyorsanız önereceğim şekilde altınlarınızı değerlendirebilirsiniz .

Altınlarınızı İnternet üzerinden altın fiyatlarını takip edip değerlendirebilirsiniz . Çünkü para kazanma işi sadece erkekler için değil sizin için de geçerlidir . İnternet üzerinden altın fiyatlarını takip edip düşünce altın alıp , yükselince hemen satarsınız ve hızlı bir para kazanmış olursunuz . Bunu sürekli yaparsanız kazanacağınız paralara siz bile inanamayacaksınız . 

Bunun için çok fazla altına ihtiyacınız olduğunu düşünmeyin . Herkes yatırımlara küçük  başlar ve sonradan büyür . Bu yüzden önce küçük başlayın altın yükseldiğinde bir tanesini satın sonra düşünce bir tane alın ve az da olsa kara geçin . Bu şekilde adedi artırıp gelirinizi zamanla artırın . 

En kısa sürede bu işe başlamanız , İnternet hakkında bilgi almanız ve hızlıca para kazanmanızı öneririz . Bol kazançlar dileriz .
Bakıcılık 


Kadınlara üstün bazı özellikler verilmiştir . Peki bu özellikler nelerdir ? Tabi ki de merhamet ve anaçlık . Bu özellik istinasız her kadın da mevcuttur . Çocuklara olan iyi yaklaşımınızı gelire çevirebilirsiniz . 

Günümüzde bayanlarda çalışmaktadır . Ve çalışan bayanlar çocukların emanet edebileceği güvenilir birini ararlar . Bu birileri siz olabilirsiniz . Yeterince çocuk yetiştirdiyseniz bu konuda tecrübelisiniz demektir . Bu küçük canavarların üstesinden gelebilir ve onlara güzelce bakabilir siniz demektir . 

Peki tüm şartlar sizin lehinize iken neden siz bu işi yapmıyorsunuz. Hem siz para kazanacaksınız hem de hemcinsinizin işte rahat etmesini sağlayacaksınız . Bence kadınları için muazzam iş fırsatlarından biri. 

Değerlendirmenizi önerir ve bol kazançlar dileriz . Çocuklarla aranızı iyi tutun .
Yemek Yapmak 
Ev halkına sürekli yemekleri siz hazırlıyorsunuz . Peki bunun aile bütçesine katkısı var mı ? Artık olmasını istiyorsanız müthiş parmak lezzeti ile iyi paralar kazanabilirsiniz . Hem sevdiğiniz işi yaparak para kazanırsınız hem de bundan mutlu olursunuz , daha ne olsun ? Çevrenizde çok çalışan yemek yemeye fırsat bulamayan veya tek yaşayan insanlar vardır . Bu insanlarla anlaşıp günlük onlara yemek yapabilirsiniz . Çünkü tek yaşayan insanlar ev yemeğini her zaman özler .Sürekli dışarıdan hazır yemeklerle beslendikleri için ev yemekleri onlara çok cazip gelecektir .

Bu iş tam size göre ve ulaştığınız kişi sayısı artarsa kazanacağınız rakamlarda katlanır . Sizce neden yapmayasınız ? Neden boşuna zaman harcayıp bu işe zaman harcamayasınız ? 

Kesinlikle yapmanızı öneriyorum ve bol kazançlar diliyorum . Artık aile ekonomisine sizin de katkınız olabilir , bunu sakın unutmayın .
 


İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

5 yorum :

 1. GERÇEK PARA KAZANDIRAN SİTELER:
  Tamamen ücretsiz kayıt olun. Hemen gerçek para kazanmaya başlayın, kısa zamanda yüksek gelirler elde etmeye başlayın.İyi ve bol kazançlı oyunlar dileğiyle….
  - * Oyun grafikleri ve dizaynı çok iyi, zevkli , heyecanlı, sık aralıklarla bonuslar kazandıran,depo ve ödeme puanı sorunu olmayan, emlak satın alıp -kira geliri kazanılan bir oyun, Linki:
  https://kirazengini.com/?ref=260
  - * Tarlana sebze ve meyveler dikerek geliştikçe kazanılan, zaman içinde bonuslar veren depo ve ödeme puanı sorunu olmayan , güzel ve çekişmeli bir oyun, Linki:
  https://parabahcesi.com/?ref=18992

  - * Değişik inekler satın alıp , süt satılarak kazanılan ve belirli saat aralıklarında bonuslar veren kazançlı ve zevkli bir oyun, Linki:
  http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc

  - * Bu oyundan kazanılan paralarla , gerçek çiftlikler kurmuş ve değişik illerde bu çiftlik ürünlerini satan dükkanlar açmış şirketin , karını oyuncularla paylaştığı tek gerçek çiftlik oyunu, Linki:
  https://www.ciftlikbank.com/Login/main/46594

  - * Orjinali yabancı şirket olan ve oldukça eskiden beri bütün dünyaca oynanan ,Köyde bir oduncu oyunu .Odun keserek kazanılan ve zaman içinde bonuslar veren bir oyun, Linki:
  https://www.woodof.com/ref/82cadb0649a3af4968404c9f6031b233#register

  - * Değişik madenler alıp, maden çıkararak kazanılan ,değişik zamanlarda bonuslar veren çok hareketli, zevkli bir oyun, Linki:
  http://madenistan.com/?i=1143

  YanıtlaSil
 2. Asiye ATALAY24 Ocak 2017 18:22

  SİZE ÖNEMLE TAVSİYE EDECEĞİM ,GERÇEKTEN PARA KAZANDIRAN SAĞLAM VE GÜVENİLİR 4 OYUN SİTESİ : --------------------------------------------
  1 -) KİRA ZENGİNİ : https://kirazengini.com/?ref=260
  Oyun grafikleri ve dizaynı çok iyi, zevkli , heyecanlı, sık aralıklarla bonuslar kazandıran depo ve ödeme puanı sorunu olmayan, hızla kayıt olan sayısı artan,Emlak (BİNA) satın alıp -kira geliri kazanılan ,yeni nesil- yeni bir oyun…
  2-) SANAL PETS : http://sanalpets.com/?i=13161
  İçeriği çok güzel hazırlanmış ,kullanışlı ,zevkle ve heyecanla oynayıp kazanacağınız,depo ve ödeme puanı olmayan ,değişik pet hayvanlar alıp satarak kazanılan süper bir oyun. Oyun yeni başladı ve avantajlarıda çok fazla…
  3-) ÜTOPYA ONLINE : http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc
  Değişik inekler satın alıp , süt satılarak kazanılan ve belirli saat aralıklarında bonuslar veren kazançlı ve zevkli bir oyun.
  ÖNEMLİ : ( OYUNA KAYIT OLDUKTAN SONRA MAİL’DEN AKTİVASYON YAPMANIZ GEREKİYOR.)…
  4-) ÇİFTLİK BANK : https://www.ciftlikbank.com/Login/main/46594
  Bu oyundan kazanılan paralarla , gerçek çiftlikler kurmuş ve değişik illerde bu çiftlik ürünlerini satan dükkanlar açmış şirketin , karını oyuncularla paylaştığı tek gerçek çiftlik oyunu…

  YanıtlaSil
 3. HEMEN GERÇEK PARA KAZANABİLECEĞİNİZ - 5 – GÜVENİLİR VE SAĞLAM OYUNU SİZLERE ÖNERİYORUM.
  Tamamen Ücretsiz kaydolun kazanmaya başlayın…
  1 -) KİRA ZENGİNİ : https://kirazengini.com/?ref=260
  Oyun grafikleri ve dizaynı çok iyi, zevkli , heyecanlı, sık aralıklarla bonuslar kazandıran depo ve ödeme puanı sorunu olmayan, hızla kayıt olan sayısı artan,Emlak (BİNA) satın alıp -kira geliri kazanılan ,yeni nesil- yeni bir oyun…
  2 -) PARA BAHÇESİ : https://parabahcesi.com/?ref=18992
  Tarlana sebze ve meyveler dikerek geliştikçe kazanılan, zaman içinde bonuslar veren depo ve ödeme puanı sorunu olmayan , güzel ve çekişmeli bir oyun.
  3-) SANAL PETS : http://sanalpets.com/?i=13161
  İçeriği çok güzel hazırlanmış ,kullanışlı ,zevkle ve heyecanla oynayıp kazanacağınız,depo ve ödeme puanı olmayan ,değişik pet hayvanlar alıp satarak kazanılan süper bir oyun. Oyun yeni başladı ve avantajlarıda çok fazla…
  4-) ÜTOPYA ONLINE : http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc
  Değişik inekler satın alıp , süt satılarak kazanılan ve belirli saat aralıklarında bonuslar veren kazançlı ve zevkli bir oyun.
  ÖNEMLİ : ( OYUNA KAYIT OLDUKTAN SONRA MAİL’DEN AKTİVASYON YAPMANIZ GEREKİYOR.)…
  5-) ÇİFTLİK BANK : https://www.ciftlikbank.com/Login/main/46594
  Bu oyundan kazanılan paralarla , gerçek çiftlikler kurmuş ve değişik illerde bu çiftlik ürünlerini satan dükkanlar açmış şirketin , karını oyuncularla paylaştığı tek gerçek çiftlik oyunu…

  YanıtlaSil
 4. Mert Icekedal: 1- Bitcoinstep.Com Nedir?
  - Bitcoinstep.com binary mantığında soldan sağa doğru sponsorun altındaki üyelerinin alt kollarını doldurduğu ve aynı şekilde üyelerin de sponsorunun kollarını doldurmasıyla işleyen bir bağış sitesidir.
  2- Sistemde Kullanılan Bitcoin Nedir?
  - Bitcoin şu anda internette birçok alışveriş sitesi ve internet sistemleri tarafından kabul görmüş bir kripto para sistemidir. Bu digital para birimi sayıların bilgisayar ekran kartları tarafından kodlanması ile oluşturulmaktadır. 1 BTC’nin Değeri 01.01.2017 tarihli kura göre 3700’ tl’dir.
  3- Siteye Üyelik Nasıl Yapılır?
  – Referans linki ile kayıt olunması gerekmektedir. - Referans linkini profil resminize tıkladığınızda çıkan yeşil alandan alabilirsiniz. Üstteki link sizin referans linkinizdir.
  4- Sitedeki Bağış Sistemi Nasıl İşler?
  - Siteye üye olan her üye 1. Sertifikada 0.01 btc’sini kendisini üye yapan sponsoruna 0.05 btc’sini ise kendisinin 4 üzerindeki kola bağışlamaktadır. Bu bağışı yaptıktan sonra üye referansının binary kolun da yerini alarak bağış almaya hak kazanmaktadır. - Site de 4 sertifika bulunmaktadır. Her sertifikanın bağış miktarları ve alınan bağış miktarı değişmektedir. - Hiç üye yapmayan bir kişi 16 BTC bağış alabilir.
  5- Para Yatırma, Çekme Ve İç Transfer Sistemi Nasıl İşler?
  - Sistem de bağış için sadece BTC (bitcoin) kullanılmaktadır. Bu btcler herhangi bir Bitcoin cüzdanına çekebilirsiniz. (Payeer, Advcash) - İç transfer bulunmaktadır. Üyeler birbirlerine Bitcoin gönderebilmektedirler. - Her zaman para çekimi yapılabilmektedir ve en düşük miktar 0.01 btc’dir.
  6- Site sahibi olan şirket nasıl kazanç sağlamaktadır.
  - Siteye yapılan direkt üyeliklerin açmış olduğu kollardan ve site içerisinde bulunan bitcoin ve altcoin borsalarından gelir sağlamaktadırlar.
  7- İstediğimiz Zaman Sistemden Çıkabilir miyiz?
  - Evet çıkabilirsiniz. Her sertifika geçişlerinde sistemden çıkış bulunmaktadır.
  8- Ne Kadar Sürede Bağışımız Geri Bize Dönmektedir?
  - Dahil olmuş olduğunuz binary kolunun büyüme hızına ve sizin çabalarınıza göre bu süre değişmektedir.
  9- Bu işin dini boyutu nedir? (Helallik Haramlık )
  - Bağışa ve rızaya dayalı bir sistem olduğu, ayrıca sistem içerisinde herhangi bir mağduriyet oluşturacak bir husus olmadığı için dini açıdan sakınca bulunmamaktadır.
  Mert Icekedal: https://bitcoinstep.com/index.php?refuser=mertickedal&lang=tr

  0541 279 94 38 Sorularınız İçin Arayın. 7/24 Açık

  YanıtlaSil
 5. Mert Icekedal: 1- Bitcoinstep.Com Nedir?
  - Bitcoinstep.com binary mantığında soldan sağa doğru sponsorun altındaki üyelerinin alt kollarını doldurduğu ve aynı şekilde üyelerin de sponsorunun kollarını doldurmasıyla işleyen bir bağış sitesidir.
  2- Sistemde Kullanılan Bitcoin Nedir?
  - Bitcoin şu anda internette birçok alışveriş sitesi ve internet sistemleri tarafından kabul görmüş bir kripto para sistemidir. Bu digital para birimi sayıların bilgisayar ekran kartları tarafından kodlanması ile oluşturulmaktadır. 1 BTC’nin Değeri 01.01.2017 tarihli kura göre 3700’ tl’dir.
  3- Siteye Üyelik Nasıl Yapılır?
  – Referans linki ile kayıt olunması gerekmektedir. - Referans linkini profil resminize tıkladığınızda çıkan yeşil alandan alabilirsiniz. Üstteki link sizin referans linkinizdir.
  4- Sitedeki Bağış Sistemi Nasıl İşler?
  - Siteye üye olan her üye 1. Sertifikada 0.01 btc’sini kendisini üye yapan sponsoruna 0.05 btc’sini ise kendisinin 4 üzerindeki kola bağışlamaktadır. Bu bağışı yaptıktan sonra üye referansının binary kolun da yerini alarak bağış almaya hak kazanmaktadır. - Site de 4 sertifika bulunmaktadır. Her sertifikanın bağış miktarları ve alınan bağış miktarı değişmektedir. - Hiç üye yapmayan bir kişi 16 BTC bağış alabilir.
  5- Para Yatırma, Çekme Ve İç Transfer Sistemi Nasıl İşler?
  - Sistem de bağış için sadece BTC (bitcoin) kullanılmaktadır. Bu btcler herhangi bir Bitcoin cüzdanına çekebilirsiniz. (Payeer, Advcash) - İç transfer bulunmaktadır. Üyeler birbirlerine Bitcoin gönderebilmektedirler. - Her zaman para çekimi yapılabilmektedir ve en düşük miktar 0.01 btc’dir.
  6- Site sahibi olan şirket nasıl kazanç sağlamaktadır.
  - Siteye yapılan direkt üyeliklerin açmış olduğu kollardan ve site içerisinde bulunan bitcoin ve altcoin borsalarından gelir sağlamaktadırlar.
  7- İstediğimiz Zaman Sistemden Çıkabilir miyiz?
  - Evet çıkabilirsiniz. Her sertifika geçişlerinde sistemden çıkış bulunmaktadır.
  8- Ne Kadar Sürede Bağışımız Geri Bize Dönmektedir?
  - Dahil olmuş olduğunuz binary kolunun büyüme hızına ve sizin çabalarınıza göre bu süre değişmektedir.
  9- Bu işin dini boyutu nedir? (Helallik Haramlık )
  - Bağışa ve rızaya dayalı bir sistem olduğu, ayrıca sistem içerisinde herhangi bir mağduriyet oluşturacak bir husus olmadığı için dini açıdan sakınca bulunmamaktadır.
  Mert Icekedal: https://bitcoinstep.com/index.php?refuser=mertickedal&lang=tr

  0541 279 94 38 Sorularınız İçin Arayın. 7/24 Açık

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.