Listeler

Para Kazandıran Oyunlar Listesi !! 20 Farklı Oyun ! Ödeme Kanıtlı !!

Para kazandıran oyunlar listesi!! 20 farklı para kazandıran oyun !! Ödeme Kanıtlı para kazandıran oyunlar !!


Arkadaşlar son zamanlarda internetten para kazandıran oyunlar fazlasıyla çıktı. Bu oyunlar gerçekten oynayanlara kazandırıyor ve gerçekten çok mantıklı. Başka oyunlarla vakit öldürmek yerine bu oyunları oynayarak hem para kazanıp hemde eğlenebilirsiniz.

İnternet gerçekten çok büyüdü ve internetten para kazanma işleri arttı. Şimdi sizlere internetten para kazandıracak 25 farklı oyun tanıtacağım. Neredeyse bütün para kazandıran oyunların mantığı aynı olduğu için sadece oyunların ismini yazacağım.

15- Pivot - Bitcoin Haberleri Okuyarak Para Kazan

Pivot uygulamasını öncelikle telefonunuza BURAYA TIKLAYARAK indirin. Uygulamaya kayıt olmak çok kolay. Google hesabınız ile uygulamaya kayıt oluyorsunuz. Ardından uygulama içerisindeki sırasıyla haberlere tıklıyorsunuz. Haberin sonunda GET READ POWER butonuna tıklayın. Buraya her tıkladığınızda 100 puan kazanırsınız. Gün içerisinde toplam 20 farklı haberden bu şekilde 100 puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanlar gün sonu bitcoine dönüşür. Ayrıca uygulamayı arkadaşlarınıza da önererek ekstra puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanlar gün sonunda otomatik olarak bitcoine dönüşür ve istediğiniz zaman bitcoin adresinize kazandığınız btcleri çekebilirsiniz. 

Bonus Bitcoin Kazanmak İçin Tıkla Pivot Uygulamasını İndir !

14- CowLook ile Oyun Oynayarak Para Kazan ( Yatırımsız Para Kazan )Cowlook bir çiftlik kurarak para kazandığınız oyundur. Öncelikle Buraya Tıklayarak Kayıt oluyorsunuz. Siteye üye olunca size bir hayvan çiftliği veriliyor. Bu hayvan çiftliğini seviye atlayarak ve hayvanlarınızı besleyerek geliştiriyorsunuz. Seviye atladıkça hayvanlarınızdan elde ettiğiniz kazançta artıyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde para kazanıyorsunuz. Cowlook sitesi sitedeki reklamlar sayesinde gelir elde ediyor. Reklamlardan elde edilen geliri de sitede kazandığınız puana göre dağıtıyor. Ödemeler sorunsuz bir şekilde yapılmakta ve sisteme kesinlikle para yatırmak söz konusu değil. Bu site sayesinde ilk ay 300 TL üzeri kazanan pek çok insan oldu. 

CowLook Tıkla Üye Ol Bonus Kazan !


İnternetten Para Kazandıran Güncel Siteleri Görmek İçin Tıkla

Para Kazandıran Telefon Uygulamaları

11- Miksone - Miksone İle İnternetten Para Kazanın


Miksone para kazandıran oyun olmasa da, yatırım yaparak gerçek para kazanabileceğiniz mantıklı bir sistemdir. Oldukça yeni ve profesyonel kadroya sahip olan Miksone şirketinden alacağınız solucan paketleri sizlere bir yıl boyunca vergisi ödenmiş bir şekilde kazanç olarak geri döner. Aldığınız solucan paketinin bakımını miksone şirketi yapıyor ve elde edilen kazancı da sizinle paylaşan miksone şirketi oldukça kazançlı bir yapıya sahip.

Miksone Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464


10- Coin Earn İle Bitcoin Kazanarak Para Kazan

Coin Earn sitesi de sizlere bedava bitcoin kazandırıyor. Kazandığınız bedava bitcoinleri gerçek paraya dönüştürebiliyorsunuz. Bedava bir şekilde para kazanabileceğiniz bir site olan Coin Earn uzun yıllardır bedava bitcoin dağıtıyor. Bu sitenin geliri ise site içerisindeki reklamlardan kaynaklanıyor. Dolayısıyla sizin sayenizde kazandığı parayı sizlerle paylaşan Coin earn sitesinden sizlerde aylık 150 $ bile kazanabilirsiniz. Üstelik hiç para yatırmadan.
9- Crypto Tab İle Bedava Bitcoin Kazan !

Crypto Tab bir bitcoin üretimi yapan eklentidir. İnternet tarayıcınıza indirip bilgisayarınız çalışırken arka planda size bedava bitcoin üretiyor. Ürettiği bitcoinleri bozdurarak gerçek para kazanabilirsiniz. İlk zamanlarda kazancı az olsa da bilgisayarınızdan az da olsa bir gelir elde etmek size iyi gelecektir.

Crypto Tab Üye Olup, Eklentiyi Kurmak İçin Tıklayın !8- Bitcoin Faucet ile Bitcoin Kazanarak Para Kazan

Bitcoin Faucet bedava bitcoin kazandıran sitelerden birisi. Siteye üye olduktan sonra her 20 dakikada bir ücretsiz bitcoininizi alabilirsiniz. Daha sonra biriktirdiğiniz bitcoinlerinizi kendi cüzdanınıza çekerek, satıp gerçek paraya dönüştürebilirsiniz. Az bir şans olsa da tek tıklamaya 780 TL dahi kazanabileceğiniz tamamen ücretsiz para kazanabileceğiniz bir site.

Bitcoin Faucet ile Bonus Bitcoin Kazanmak İçin Buraya Tıkla Üye OL !

Bitcoin Faucet Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

7- Anket Doldurarak, Görev Yaparak Para Kazan- Clicksense ile Gerçek Para Kazan


Dünyanın en büyük para kazanma sitelerinden birisi olan clixsense tam 10 yıldır insanlara para kazandırıyor. Site içerisinde anket ve görevler yaparak gerçek para kazanabiliyorsunuz. Üstelik ileri ki zamanlarda ayda 500 TL üzerinde bile kazanabilirsiniz.
6- Mobilon Telefon Uygulaması İle Para Kazan 


Telefonunuzdan reklamlar izleyerek para kazanabilirsiniz. Her saat başı girip belirli görevler yaparak gerçek para kazanabilirsiniz. Üstelik uygulamayı arkadaşlarınıza önerirseniz kazancınızda bir hayli artıyor. Uygulama aylık 400 TL ücretli bir uygulama fakat eğer uygulamayı arkadaşlarınıza da paylaşırsanız aylık 1000 TL üzerinde kazançlara ulaşabilirsiniz.

Mobilona Kayıt Olurken Referans Kodunuz : 08636235

Mobilon hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Mobilon tüm sorularınızın cevaplarını öğrenmek için tıklayın.

5- Crypto Gold ile Bitcoin Üreterek Para Kazan - Ömür Boyu Bitcoin Üret

Crypto Gold bitcoin madencilik şirketlerinden birisidir. Şirket üzerinden kazım gücü satın alarak bitcoin üretimi yapıp, bitcoinlerinizin istediğiniz zaman satarak gelir elde edebilirsiniz. Crypto Gold şirketi dünya çapında isim yapmış ve 100.000 kişiyi aşkın kullanıcı sayısı ile en fazla tercih edilen bitcoin madencilik şirketlerinden birisidir.4- Ojoo İle Görev Yaparak Para Kazan !Ojoo sitesi de clixsense sitesinden sonra dünya üzerinde en fazla bilinen ikinci anket ve görev yapma sitesidir diyebiliriz. Oldukça kazançlı bir site. Zamanınızı çok da harcamadan ücretsiz bir şekilde para kazanabilirsiniz. 

Ojooo ile Para Kazanmak İçin Tıkla Üye OL !


3- Altın Bull - Yüksek Kazanç Oranlı Para Kazanma Sitesi


Altınbull firması isim değişikliğine giderek Alpha Lux ismini aldı. Alpha lux firması özellikle Tayland ve Rusya'da olmak üzere pek çok yerde yazlık villa yapıp satan bir inşaat firmasıdır. Firmanın Türkiye'deki ayağından fon toplayarak topladıkları fonu yeni işler yapmakta kullanan alpha lux firması, fon topladığı üyelerine de günlük düzenli bir şekilde para kazandırıyor.

Altınbull Kayıt Olmak İçin Tıkla

Altınbull Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıkla !2-Dollarclix


Dollarclix de yine görevler yapıp para kazandığınız, anket doldurarak para kazandığınız yada reklamlara tıklayarak para kazandığınız bir sitedir. Değişik uygulamalarla birden fazla yol ile para kazanmanızı sağlayan dünya üzerinde en fazla kullanılan para kazanma sitelerinden birisidir.

1 - Bitcoin Kazandıran  Siteler :


Coin Pot:

Coin pot sitesi kazandığınız düşük bitcoin ( satoşi ) lerinizi saklayabileceğiniz bir bitcoin cüzdanı görevi yapar. Ayrıca sadece bitcoin değil lite coin, doge coin, dash ve bitcoin cash gibi coinleri de yine bu sistem üzerinden saklayabilirsiniz. güvenilir ve sağlam bir sistemdir. Zaten şimdi vereceğim bitcoin kazanma sitelerinin çoğu coinpot ile çalışmaktadır. Çünkü hem hızlı hemde kazandığınız bitcoinleriniz hemen bitcoin pot cüzdanına işlenebiliyor. Coinpot dan isterseniz daha sonra kendi cüzdanınıza da çekim yapabilirsiniz.

NOT: bonus bitcoin ve bitfun coinpotla çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Coin pot Kayıt Ol


Free Bitcoin:

Free bitcoin sitesi oldukça kolay bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. her 1 saatte 1 kez olmak üzere karşınıza çıkan chapca kodunu girerek bitcoin kazanabiliyorsunuz. Kolay bir şekilde bitcoin kazanabileceğiniz ve bitcoinlerinizi çekmekte sorun yaşamayacağınız bir sitedir. Ayrıca ekstra bonuslarla beraber günlük kazanabileceğiniz bitcoin miktarını da artıra bilirsiniz. Free bitcoin ve size tanıttığım ve tanıtacağım diğer bitcoin kazanma sitelerini bizzat bende kullanıyorum. Sizede bu siteleri tavsiye ederim.

Free Bitcoin Buraya Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başlayın !!


Bonus Bitcoin:

Bonus bitcoin sitesi de tıpkı free bitcoin sitesi mantığı ile çalışıyor. Fakat bonus bitcoin sitesinde 15 dakika da bir girip bitcoininizi alabiliyorsunuz. Kazandığınız bitcoinler coinpot cüzdanınıza otomatik olarak geçiyor.

Bonus Bitcoin Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


Bit Fun:

Bitfun oyun oynayarak bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. Kayıt olup site içindeki oyunları oynayarak bitcoin kazanabilirsiniz. Üstelik kayıt olduktan sonra oyun oynamadan bile günlük belli bir miktarda bitcoin kazanabiliyorsunuz. hiç bir şey yapmadan bile günde 1-2 defa girip bedava bitcoininizi alabilirsiniz. Daha fazla bitcoin kazanmak isterseniz site içinde ki oyunları oynayabilirsiniz. Bitfun coinpot ile çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk olarak coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Bitfun Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


AdBtc:

Adbtc benim en çok sevdiğim bitcoin kazanma sitelerinde en başlarda geliyor. Yapmanız gereken şey sistem üzerinde bulunan reklamlara tıklayarak bitcoin kazanmak. günde boş vakitlerinizde 1-2 dakikanızı ayırsanız dahi yetiyor. Site üzerinden ne kadar çok reklama tıklarsanız o kadar çok bitcoin kazanıyorsunuz.

Üye olduktan sonra menüden "Surf ads" yazan yere tıklayarak reklamların açılacağı bölüme geliyoruz. Burada karşına çıkan sayfada ekranının her hangi bir yerinde "OPEN" butonu yada " START" yazacak. Open tuşuna basınca reklam yan sekme olarak açılacak ve 10 saniye ile 30 saniye arasında reklam açık durması gerekiyor. Süre bitiminde ise bitcoininizi alıp reklam sekmesini kapatabilirsiniz. Yalnız belirtelim OPEN tuşu ekranınızın her yerinde olabilir. Yani sabit bir yerde değil. Hile kullananlara engel olmak için böyle bir yöntem bulunmuş.

AdBTC Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazan !Arkadaşlar sizlere verdiğim bu bitcoin kazanma sistemleri ufak ufak bitcoin kazanmanızı sağlıyor. Bu verdiğim bütün siteleri deneyip bitcoin kazanırsanız ve sürekli devam ederseniz, bitcoinin şu günlerde 50.000 TL civarlarında seyrettiğini düşünürsek ve giderek artarak hedefin 1 milyon dolar olduğunu göz önünde bulundurursak belki de 2-3 yıl sonra buralardan kazandığınız bitcoinler hayatınızı değiştirebilir. Şuanda bile bütçenize katkı olsun diye bitcoin kazanıp ileride bitcoinleriniz birikince satıp paraya çevirebilirsiniz, fakat tavsiyem kazandığınız bitcoinleri elinizde tutmanızdır. Hepinize bol kazançlar.

BONUS: Myiyo


Anket doldurarak para kazanmanızı sağlayan harika bir site. İlk ayımda 186 TL ödeme aldım. Gerçekten yüksek kazanç sağlıyor arkadaşlar. Myiyo TIkla Üye Ol

İnternetten para kazanmak Oğuz Hantal

63 yorum :

 1. http://madenistan.com/ Oyun Oynayarak Para Kazanabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 2. En iyi ve güvenilir oyun sitelerine hemen katıl ve hiç para ödemeden , aşağıdaki linklere girerek , tamamen ücretsiz kayıt olun. Hemen gerçek para kazanmaya başlayın, kısa zamanda yüksek gelirler elde etmeye başlayın.İyi ve bol kazançlı oyunlar dileğiyle….
  https://parabahcesi.com/?ref=18992
  http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc
  https://kirazengini.com/?ref=260
  http://madenistan.com/?i=1143
  https://www.woodof.com/ref/82cadb0649a3af4968404c9f6031b233#register

  YanıtlaSil
 3. zombipio güvenilmez oyun.para ödendi dekontu yeterlimi bilmem.ben tavsiye etmem.cevap bile vermiyorlar oyunculara.200 tl param gitti.para yatirali bir hafta olmusken oyunuma giremedim.destek kismina yazdigim yardim mesajlarima hiç cevap gelmedi.facebook sayfalarina yazdigimda ise sildiler.yani tavsiye etmem ama yinede isteyen buyursun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen haklisiniz utopya ve sanalpets bunlara guvenin detayli bilgi icin https://www.facebook.com/ciftlikoyunlarii/?ref=bookmarks

   Sil
  2. Ayn 2 sinide oynuyorum bildiğin başka güvenilir varmı ?

   Sil
 4. GERÇEK PARA KAZANDIRAN SİTELER:
  Tamamen ücretsiz kayıt olun. Hemen gerçek para kazanmaya başlayın, kısa zamanda yüksek gelirler elde etmeye başlayın.İyi ve bol kazançlı oyunlar dileğiyle….
  - * Oyun grafikleri ve dizaynı çok iyi, zevkli , heyecanlı, sık aralıklarla bonuslar kazandıran,depo ve ödeme puanı sorunu olmayan, emlak satın alıp -kira geliri kazanılan bir oyun, Linki:
  https://kirazengini.com/?ref=260
  - * Tarlana sebze ve meyveler dikerek geliştikçe kazanılan, zaman içinde bonuslar veren depo ve ödeme puanı sorunu olmayan , güzel ve çekişmeli bir oyun, Linki:
  https://parabahcesi.com/?ref=18992

  - * Değişik inekler satın alıp , süt satılarak kazanılan ve belirli saat aralıklarında bonuslar veren kazançlı ve zevkli bir oyun, Linki:
  http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc

  - * Bu oyundan kazanılan paralarla , gerçek çiftlikler kurmuş ve değişik illerde bu çiftlik ürünlerini satan dükkanlar açmış şirketin , karını oyuncularla paylaştığı tek gerçek çiftlik oyunu, Linki:
  https://www.ciftlikbank.com/Login/main/46594

  - * Orjinali yabancı şirket olan ve oldukça eskiden beri bütün dünyaca oynanan ,Köyde bir oduncu oyunu .Odun keserek kazanılan ve zaman içinde bonuslar veren bir oyun, Linki:
  https://www.woodof.com/ref/82cadb0649a3af4968404c9f6031b233#register

  - * Değişik madenler alıp, maden çıkararak kazanılan ,değişik zamanlarda bonuslar veren çok hareketli, zevkli bir oyun, Linki:
  http://madenistan.com/?i=1143

  YanıtlaSil
 5. Semih ALTINER18 Ocak 2017 01:36

  PARA KAZANDIRAN EN GÜZEL VE GÜVENİLİR OYUNLAR.
  Tamamen Ücretsiz Kayıt Olun. Aşağıdaki 7 Mükemmel ve Güvenilir Oyunla Hemen Gerçek Para Kazanmaya Başlayın, Kısa Zamanda Yüksek Gelirler Elde Etmeye Başlayın. İyi ve Bol Kazançlı Oyunlar ....
  - * KİRA ZENGİNİ :
  https://kirazengini.com/?ref=260
  Oyun grafikleri ve dizaynı çok iyi, zevkli , heyecanlı, sık aralıklarla bonuslar kazandıran depo ve ödeme puanı sorunu olmayan, emlak satın alıp -kira geliri kazanılan bir oyun.
  - * PARA BAHÇESİ :
  https://parabahcesi.com/?ref=18992
  Tarlana sebze ve meyveler dikerek geliştikçe kazanılan, zaman içinde bonuslar veren depo ve ödeme puanı sorunu olmayan , güzel ve çekişmeli bir oyun.
  - * ÜTOPYA ONLINE :
  http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc
  Değişik inekler satın alıp , süt satılarak kazanılan ve belirli saat aralıklarında bonuslar veren kazançlı ve zevkli bir oyun.
  - * DELİ BARAJ :
  http://www.delibaraj.com/kayit?refID=18174
  Kuracağın barajdan Elektrik elde edip, bonuslarıda toplayarak gerçek para kazanacağınız ,görsel grafikleri ve içeriği çok güzel hazırlanmış, yeni nesil bir oyun.
  - * ÇİFTLİK BANK :
  https://www.ciftlikbank.com/Login/main/46594
  Bu oyundan kazanılan paralarla , gerçek çiftlikler kurmuş ve değişik illerde bu çiftlik ürünlerini satan dükkanlar açmış şirketin , karını oyuncularla paylaştığı tek gerçek çiftlik oyunu.
  - * WOODOF : https://www.woodof.com/ref/82cadb0649a3af4968404c9f6031b233#register
  Diğer oyunlardan farkı içeriği . Kendi köyünü dizayn ediyorsun ve ormandan odun keserek ve bonusları toplayarak kazanıyorsun.Tüm dünyaca heyecanla oynanan bir oyun.
  - * MADENİSTAN :
  http://madenistan.com/?i=1143
  Değişik maden ocakları alıp, farklı madenler çıkararak kazanılan ve belirli aralıklarla bonuslar veren çok hareketli, zevkli bir oyun.

  YanıtlaSil
 6. Referans Linkiniz: http://sanalpets.com/?i=1911
  Referans Linkim : http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=7d6f33c055 tavsiye edecegim iki oyundur biraz sabır gerekli yatırım yapmayacaklar için hepsi bu

  YanıtlaSil
 7. Her siteye üye olup para ve zaman kaybetme. Sana ödeme garantili siteleri sunuyorum. Tıklamadığın her saniye sen kaybediyorsun!
  http://www.gercekciftci.com/kayit.php?ref=5502
  www.fantastikkuslar.com/kayit-ol/5653/
  https://kirazengini.com/?ref=1561
  http://zombipio.com/register.php?refid=26999
  http://www.delibaraj.com/kayit?refID=13931
  http://altinyumurtlayantavuklar.com/?i=4838

  YanıtlaSil
 8. Asiye ATALAY24 Ocak 2017 17:55

  SİZE ÖNEMLE TAVSİYE EDECEĞİM ,GERÇEKTEN PARA KAZANDIRAN SAĞLAM VE GÜVENİLİR 4 OYUN SİTESİ : --------------------------------------------
  1 -) KİRA ZENGİNİ : https://kirazengini.com/?ref=260
  Oyun grafikleri ve dizaynı çok iyi, zevkli , heyecanlı, sık aralıklarla bonuslar kazandıran depo ve ödeme puanı sorunu olmayan, hızla kayıt olan sayısı artan,Emlak (BİNA) satın alıp -kira geliri kazanılan ,yeni nesil- yeni bir oyun…
  2-) SANAL PETS : http://sanalpets.com/?i=13161
  İçeriği çok güzel hazırlanmış ,kullanışlı ,zevkle ve heyecanla oynayıp kazanacağınız,depo ve ödeme puanı olmayan ,değişik pet hayvanlar alıp satarak kazanılan süper bir oyun. Oyun yeni başladı ve avantajlarıda çok fazla…
  3-) ÜTOPYA ONLINE : http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc
  Değişik inekler satın alıp , süt satılarak kazanılan ve belirli saat aralıklarında bonuslar veren kazançlı ve zevkli bir oyun.
  ÖNEMLİ : ( OYUNA KAYIT OLDUKTAN SONRA MAİL’DEN AKTİVASYON YAPMANIZ GEREKİYOR.)…
  4-) ÇİFTLİK BANK : https://www.ciftlikbank.com/Login/main/46594
  Bu oyundan kazanılan paralarla , gerçek çiftlikler kurmuş ve değişik illerde bu çiftlik ürünlerini satan dükkanlar açmış şirketin , karını oyuncularla paylaştığı tek gerçek çiftlik oyunu…

  YanıtlaSil
 9. HEMEN GERÇEK PARA KAZANABİLECEĞİNİZ - 5 – GÜVENİLİR VE SAĞLAM OYUNU SİZLERE ÖNERİYORUM.
  Tamamen Ücretsiz kaydolun kazanmaya başlayın…
  1 -) KİRA ZENGİNİ : https://kirazengini.com/?ref=260
  Oyun grafikleri ve dizaynı çok iyi, zevkli , heyecanlı, sık aralıklarla bonuslar kazandıran depo ve ödeme puanı sorunu olmayan, hızla kayıt olan sayısı artan,Emlak (BİNA) satın alıp -kira geliri kazanılan ,yeni nesil- yeni bir oyun…
  2 -) PARA BAHÇESİ : https://parabahcesi.com/?ref=18992
  Tarlana sebze ve meyveler dikerek geliştikçe kazanılan, zaman içinde bonuslar veren depo ve ödeme puanı sorunu olmayan , güzel ve çekişmeli bir oyun.
  3-) SANAL PETS : http://sanalpets.com/?i=13161
  İçeriği çok güzel hazırlanmış ,kullanışlı ,zevkle ve heyecanla oynayıp kazanacağınız,depo ve ödeme puanı olmayan ,değişik pet hayvanlar alıp satarak kazanılan süper bir oyun. Oyun yeni başladı ve avantajlarıda çok fazla…
  4-) ÜTOPYA ONLINE : http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc
  Değişik inekler satın alıp , süt satılarak kazanılan ve belirli saat aralıklarında bonuslar veren kazançlı ve zevkli bir oyun.
  ÖNEMLİ : ( OYUNA KAYIT OLDUKTAN SONRA MAİL’DEN AKTİVASYON YAPMANIZ GEREKİYOR.)…
  5-) ÇİFTLİK BANK : https://www.ciftlikbank.com/Login/main/46594
  Bu oyundan kazanılan paralarla , gerçek çiftlikler kurmuş ve değişik illerde bu çiftlik ürünlerini satan dükkanlar açmış şirketin , karını oyuncularla paylaştığı tek gerçek çiftlik oyunu…

  YanıtlaSil
 10. Hemen üye olun para kazanın http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=5d1240aae8

  YanıtlaSil
 11. Hemen üye olun para kazanın http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=5d1240aae8

  YanıtlaSil
 12. Arkadaşlar merhaba;

  Size birer bir para çekimi yaptığım iki yöntemden bahsedeceğim. Öncelikle dört site kullanıyordum ancak diğer birini para kazanma oranını çok düşürdüğü için paylaşmıyorum, bu üç site ise açıldığı günden beri sabit oranla devam ediyor üstelik birisi oranları bir miktar yükseltti. İkisinde de depo ve ya ödeme puanı yok

  Öncelikle Parabahçesi;

  Her saat 1-2 altın aralığında bonus almaktasınız, yani günde 10 kere baksanız ortalama olarak 15 altın alıyorsunuz. Size başlangıçta da iki adet Kabak almanız için altın veriyor. Sonuç olarak bir haftalık bir süre sonunda, benim gibi düzenli kontrol ederseniz artık her gün bir kabak alacak geliriniz oluyor bonuslarla beraber. Yılbaşı gibi özel günlerde 10 kristal 3.3 altın yerine 10 kristal 10 altın etkinliği yaparak yüksek kar etmenize olanak sunmaktadırlar.
  Kayıt için Referans linkim : https://parabahcesi.com/?ref=13196

  Altınyumurtlayan tavuklar;

  Bu sistem biraz daha farklı, öncelikle 2.400 altın veriyorlar, onlarla beyaz tavuk alıp düzenli bonusları topluyoruz. Bonus bu sitede bir günlük bonus bir saat başı bir de 10 dakikalık var ancak 10 dakikalık az verdiği için hiç kullanmıyorum. Bu sitede de yaklaşık 1 haftalık bir uğraş sonrası 1.5 günde 1 tavuk alabilir hale geliyorsunuz. Yumurtaları satıp tavuk aldıkça kazanılan tavuk miktarı sürekli artacaktır. Belirli bir emek sonrası (yaklaşık 1 ay) düzenli olarak para çekebilir hale geleceksiniz.
  Kayıt için Referans linkim : http://altinyumurtlayantavuklar.com/?i=4542


  Sanalpets;

  Bu sistem size ücretsiz balık ve 500 para vererek başlatıyor. 100 para daha kazandığınızda ki bir gün düzenli oynarsanız kazanırsınız bonuslardan hemen, ikinci balığı da alırsınız. Daha sonra azar azar aynı sistmle hayvan miktarınızı arttırabilirsiniz. Bu sistemde referans getirdiğiniz her kişi size referans ktuu vermektedir. Bu kutu da balık gibi düzenli para kazandırmakta. Henüz para çekmedim ancak bir aydır açık olan bu site de güven vermektedir.

  YanıtlaSil
 13. Jale KERİMOĞLU9 Şubat 2017 13:50

  OYUN OYNAYARAK ; HEMEN GERÇEK PARA KAZANMAYA BAŞLA…
  ** SANAL PETS ** : Pet Shop Hayvanları…
  http://sanalpets.com/?i=13161
  ** ANZERLER ** (Yeni ve çok güzel) : Arılar ve Bal yapımı…
  http://www.anzerler.com/Referral?refNumber=7bba6167becf
  ** AV ORMANI ** (Yeni ve çok güzel) : Orman Hayvanları ve Av…
  http://avormani.com/?ref=104
  ** KİRA ZENGİNİ ** : Emlak Satın Alıp , Kiralama…
  https://kirazengini.com/?ref=260
  ** PARA BAHÇESİ ** : Tarlada Sebze ve Meyve Yetiştirmek…
  https://parabahcesi.com/?ref=18992
  ** DELİ BARAJ ** : Enerji Santrali Kurup ,Elektrik Satmak…
  http://www.delibaraj.com/kayit?refID=18174
  ** ÜTOPYA ONLINE ** : İnek Çiftliğinde Süt Satmak…
  http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc

  YanıtlaSil
 14. EN İYİ- PARA KAZANDIRAN ( TOP- 10 ) SİTE , BOL KAZANÇLAR......
  ** SANAL PETS ** (En iyisi) : PET SHOP ‘TAN GELİR ELDE ET...
  http://sanalpets.com/?i=13161
  ** ANZERLER ** (Yeni-Tavsiye ederim) : ARICILIK YAP- BAL SAT …
  http://www.anzerler.com/Referral?refNumber=7bba6167becf
  ** ÇILGIN AHIR ** : İNEK SATIN AL , SÜT SAT …
  http://cilginahir.com/kayitol.php?ref=822
  ** PARA BAHÇESİ ** : BAHÇENDE SEBZE-MEYVE YETİŞTİR ,SAT…
  https://parabahcesi.com/?ref=18992
  ** ÇİFTLİK BANK ** : GERÇEK ÇİFTLİKLERİ OLAN SİTE, KARINI OYUNCULARIYLA PAYLAŞIYOR…
  https://www.ciftlikbank.com/Referans/referrer/e6e6538d5e7266e8a6d25bfaf74d5b29
  ** AV ORMANI ** (Yeni) : ORMAN HAYVANLARIYLA AVCILIK YAP …
  http://avormani.com/?ref=104
  ** KİRA ZENGİNİ ** : EMLAK SATIN AL VE KİRALA …
  https://kirazengini.com/?ref=260
  ** DEĞİRMEN ONLİNE ** DEĞİRMEN AL – EKMEK YAP…
  http://degirmen.online/kayitol.php?ref=1163
  ** DELİ BARAJ ** : ENERJİ SANTRALİ KUR VE ELEKTRİK SAT…
  http://www.delibaraj.com/kayit?refID=18174
  ** ÜTOPYA ONLINE ** : İNEK SATIN AL , SÜT SAT …
  http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc

  YanıtlaSil
 15. 5 aydır falan oynuyorum şuan günlük 30tl gelirim var sorunsuz çekim yapabiliyorum kazanç sağlayan bi oyun herkese tavsiye ederim. http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=c4a605aab4

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. https://www.cilgingeridonusum.com/ref/2759 hemen ücretsiz kaydol kazanmaya başlayın arkadaşlar

   Sil
 16. DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN, PARA KAZANMAK İSTEYENLERİ BUYUR EDELİM! Araştırmalarım sonucu ödeme garantili sitelerle yine karşınızdayım. Unutmayın sadece garantili siteleri paylaşırım. Tıkla ve hemen başla!..

  http://gercekciftci.com/kayit.php?ref=5502
  https://kirazengini.com/?ref=1561
  https://parabahcesi.com/?ref=13602
  http://sanalpets.com/?i=4042

  YanıtlaSil
 17. Para kazanmaya dair her şey burada arkadaşlar

  Sitemiz:
  https://goo.gl/zGK7MD

  Facebook:
  https://www.facebook.com/canlimacizletfcb/

  YanıtlaSil
 18. İnternetin en hizli para kazandiran uygulamasidir.Gunluk 5 Tl kazaniyorum herkese tavsiye ediyorum.Bu linke girip kayit olan herkese tam 2000 kredi hediye... Bu firsati kaçırmayin.. Sizde benim gibi kazanmaya başlayın.
  https://www.paraciftlikte.com/register.php?ref=6462

  YanıtlaSil
 19. hocam browser üzerinden oynanan gayet basit para kazandıran oyun referanslarımı vereceğim. Bu linklerden kaydolursanız sizden herhangi bir kayıp olmuyor sadece bana destek olmuş oluyorsunuz. Teşekkürler

  https://www.vampirsehri.com/r/... vampir şehri isimli gayet basit ve diğer oyunlara nispeten hızlı ilerleme kaydedilebilen bir oyun.

  http://www.delibaraj.com/kayit... yeni bir oyun gayet başarılı güzel görseller ve bol bonuslu

  https://parabahcesi.com/?ref=4... güzel görselli olmasının yanı sıra biraz daha hızlı gelişilebiliyor. Yeni üyelere de 75 altın hediye ediliyor. Aktif olarak yenilenen bir site

  http://avormani.com/?ref=1818 bu da güzel ödülleri ve bonusları olan bir site.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. https://www.cilgingeridonusum.com/ref/2759 hemen ücretsiz kaydol kazanmaya başlayın arkadaşlar

   Sil
 20. En iyi ve güvenilir oyun sitelerine hemen katıl ve hiç para ödemeden , aşağıdaki linklere girerek , tamamen ücretsiz kayıt olun. Hemen gerçek para kazanmaya başlayın, kısa zamanda yüksek gelirler elde etmeye başlayın.İyi ve bol kazançlı oyunlar dileğiyle….
  https://parabahcesi.com/?ref=1555
  https://taksidevi.com/?i=2

  YanıtlaSil
 21. BUYRUN PARA KAZANDIRAN OYUNLAR....


  http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=b94ba26d3d

  https://www.cilgintavuklar.com/kaydol.php?ref=134855

  http://www.haylaztavuklar.com/login.php?ref=396#signup

  http://ciftlikbank.com/Login/main/4539

  http://zombipio.com/register.php?refid=2710

  http://altinyumurtlayantavuklar.com/?i=747

  http://www.cilgininekler.com/ref/8690

  http://minikciftlik.com/?i=589

  https://www.wowapp.com/w/proff_37/join

  http://sanalpets.com/?i=2583

  YanıtlaSil
 22. http://sutcu.online/kayitol.php?ref=480 utopya tarzi depo yok odeme puanli yok para cekme limiti yok kur 3500 bol para kazanalim
  treni kacirmayin guvenilir site

  YanıtlaSil
 23. PARA KAZANDIRAN SAĞLAM OYUN SİTESİ ARAYANLARA BUYRUN !!!
  Depo Yok/ Ödeme Puanı Yok/ Yaşam Süresi Yok - EN KALİTELİ Sitelerin Sıralaması (Denenmiştir):
  ** AKVARYUM ONLINE **( YENİ ) : https://akvaryum.online/?ref=322
  ** YOLLARA HÜKMET ** : https://www.yollarahukmet.com/?ref=cancan68#kayitol ( Profilim’den referans onayla. )
  ** ALTIN YUMURTLAYAN TAVUKLAR ** : http://altinyumurtlayantavuklar.com/?i=23736
  ** ANZERLER ** : http://www.anzerler.com/Referral?refNumber=7bba6167becf
  ** OTEL ŞEHRİM ** : http://otelsehrim.com/?ref=54
  ** SANAL PETS ** : http://sanalpets.com/?i=13161
  ** PARA BAHÇESİ ** : https://parabahcesi.com/?ref=18992
  ** KİRA ZENGİNİ ** : https://kirazengini.com/?ref=260
  ** ÜTOPYA ONLINE ** : http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc ( mail'den aktivasyon yapmalısınız.)
  ** AV ORMANI ** : http://avormani.com/?ref=104
  ** SANAL TARLAM ** : http://www.sanaltarlam.com/referans/cancan68
  BOL KAZANÇLAR…

  YanıtlaSil
 24. bence bunu denemelisniz garanti kazanç adresi bişey kaybetmezsiniz
  Referans Linkim : https://www.utopya.online/kaydol.php?davet=2a2faf568a
  sabır gösterirseniz ilerde ciddi kazançlar elde edebiirsiniz..

  YanıtlaSil
 25. https://www.utopya.online/kaydol.php?davet=c52e896ef4 Ütopya online azerbeycan türkiye tüm ülkelere duyurulacak kadar gelişmiş güvenilir oyun sitesi kodu kopyala yapıştır yaparak kayıt olup deneme yapabilirsiniz Denemekte fayda var ...

  YanıtlaSil
 26. Arkadaşlar aman dikkat www.tavuklar.ga sitesine dikkat edin dolandırıcı. Sürekli değişiklik yaparak oyuncuları mağdur ediyor.

  YanıtlaSil
 27. Merhaba arkadaşlar yeni oyun vampir şehrini oynamanızı tavsiye ederim 3 günde 1tl yaptım sadece günde bir defa girip kan torbalarını topluyoruz ayrıca bonus günde 5 defa veriyor ve bir defa girip hepsini tek seferde topluyoruz en düşük bonus 0,15 kuruş linke tıklayıp üye olursanız 1500 gümüş hediye alıyosunuz bol kazançlar
  https://www.vampirsehri.com/r/1570

  YanıtlaSil
 28. Merhaba arkadaşlar yeni oyun vampir şehrini oynamanızı tavsiye ederim 3 günde 1tl yaptım sadece günde bir defa girip kan torbalarını topluyoruz ayrıca bonus günde 5 defa veriyor ve bir defa girip hepsini tek seferde topluyoruz en düşük bonus 0,15 kuruş linke tıklayıp üye olursanız 1500 gümüş hediye alıyosunuz bol kazançlar
  https://www.vampirsehri.com/r/1570

  YanıtlaSil
 29. https://ciftlikzamani.com/?r=erhanc6161 Arkadaşlar sitede Az kişi var ve toplam ödül 1850 tl .. Eğer ki ben bu ödülün yarısını alırım Hemen linke tıkla Para kazanmaya başla.. durma site daha yeni.. cok yeni hemde

  YanıtlaSil
 30. arkadaşlar 2017 nin yeni linkleri altta verildi

  http://www.haylaztavuklar.com/login.php?ref=9551#signup

  https://www.vampirsehri.com/r/6339

  http://elitciftlik.com/kayit/dalmati18

  http://www.anzerler.com/Referral?refNumber=540b2b5ff609

  http://altinyumurtlayantavuklar.com/?i=25328

  http://cilginciftlik.com/?ref=66266

  https://www.paraciftlikte.com/register.php?ref=7682

  YanıtlaSil
 31. Merhaba şuanda sitemiz yeni oldugundan dolayı para kazanma Kriterlerini Kolaylaştırdık.. tam 50 100 üye olunca Para kriterleri biraz daha zorlaşacak Paramız olduğu icin böyle bir site actık.. Hak eden hakkı verilecek Kimsenin hakkı kimsede kalmaz Kücük bir yatırım ile. Ayda para kazanmaya başlayabilirsin
  Her türlü konuda sana Yardımcı olacağım şuan böyle bir yazı yazmamın amacı sitemiz yeni hizmete başladığı için Reklama ihtiyacı var Malesef
  Hemen üye ol dene bir istersen eminim ki hoşunuza gidecektir.
  LİNK: http://ciftlikon.com/game/register.php?ref=6

  YanıtlaSil
 32. arkadaslar bence en iyi 2 para kazandıran ve garanti olan bunlardır buyrun linkleri bu linklerden kayıt olun hem siz hem ben daha fazla kazanalım
  http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=8f69d0a4a9
  http://altinyumurtlayantavuklar.com/?i=30054

  YanıtlaSil
 33. arkadaslar bence en iyi kazandıran 2 oyun bunlarda linkleri buyrun bu linklerden kayıt olursanız hem siz hem ben kazanırım herkeze bol kazanclar
  http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=8f69d0a4a9
  http://altinyumurtlayantavuklar.com/?i=30054

  YanıtlaSil
 34. En iyi ve güvenilir oyun sitelerine hemen katıl ve hiç para ödemeden , aşağıdaki linklere girerek , tamamen ücretsiz kayıt olun. Hemen gerçek para kazanmaya başlayın, kısa zamanda yüksek gelirler elde etmeye başlayın.İyi ve bol kazançlı oyunlar dileğiyle… https://bizimkumes.com/index.php?ref=724

  YanıtlaSil
 35. En iyi ve güvenilir oyun sitelerine hemen katıl ve hiç para ödemeden , aşağıdaki linklere girerek , tamamen ücretsiz kayıt olun. Hemen gerçek para kazanmaya başlayın, kısa zamanda yüksek gelirler elde etmeye başlayın.İyi ve bol kazançlı oyunlar dileğiyle… https://bizimkumes.com/index.php?ref=724 bu referansa tıklayarak uye olabılırsınız

  YanıtlaSil
 36. PARA KAZANDIRAN OYUNLARIN BULUNDUĞU TAM LİSTE BU ADRESTE
  http://s3.dosya.tc/server11/evecuy/PARA_KAZANDIRAN_OYUNLAR_LISTESI.rar.html

  YanıtlaSil
 37. birde bu oyunu oynamanızı tercih ederim çoğu oyundan güzel ve yakın zamanda başladı oyun https://www.parakumeste.com/register.php?ref=2302

  YanıtlaSil
 38. http://altinyumurtlayantavuklar.com/?i=38615 site sağlam arkadaşlar tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 39. Guvenilir site tavsiye ederim arkadaslar http://tarlamatik.pro/registration?ref=7

  YanıtlaSil
 40. https://wowapp.com/w/mustafa9679 arkadaslar cok guzel bir uygulama whatsaap gibi ama burada video izleyerek oyu. Oynayarak anket doldurarak sohbet ederek para kazanabiliyosunuz

  YanıtlaSil
 41. Merhabalar bende ek gelir elde etmek için Ütopya oyununa katıldım çok güzel ve kazançlı bi oyun herkese tavsiye ederim. Zaman kaybetmeden Sizde katılmak kazanmak isterseniz https://www.utopya.online/kaydol.php?davet=6301d8584f

  YanıtlaSil
 42. Merhabalar bende sizler gibi merak edip araştırıp ütopya oyuna kayıt oldum. Gerçekten kazanç sağlayan bir oyun herkese tavsiye ederim. Buradan sizde https://www.utopya.online/kaydol.php?davet=6301d8584f

  YanıtlaSil
 43. Çılgın çiftlik ref: http://cilginciftlik.com/?ref=55095
  Sütçüm online ref: https://www.sutcum.online/register.php?ref=2455
  Bu refenslarla girerseniz çok memnun olurum inşallah herkes istediği paraları kazanır.

  YanıtlaSil
 44. Çok güvendiğim site arkadaşlar aylık sabit referans yarışmaları var her ay 1. 2. 3. olana altın hediye ediyorlar lütfen refimden üye olalarak bana destek olun uzun zamandır oynuyorum çok memnunum ödeme şekli bitcon ve Litecoin olarak yapılıyor.

  http://somaminers.com/giris.html?ref=11406

  YanıtlaSil
 45. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 46. SORUSU OLANLAR FACEBOOK'TAN EKLESİN TUĞÇE BEYAZNUR.
  Aşağıdaki linklerden üye olursanız haftalık 10 DOLAR$ kazandırıyorum referansımdakilere ve her hafta HEDİYELER veriyorum . BOL KAZANÇLAR... Referans Linklerim:

  https://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=O08KEV
  http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=0a1045701a
  http://sanalpets.com/?i=99877
  http://elitciftlik.com/kayit/RxStyle

  1 ANKET 1 T Daha Çok Doldur Daha Çok KAZAN üyelik için buyrun
  https://www.myiyo.com/?ref=312357446

  YanıtlaSil
 47. Gerçek şirketi belli yatırım çiftlikleri gidip tavuk inek çiftliklerde görebiliyorsunuz
  tek ve gerçek para kazandıran yasal sözleşmmesi olan şirket ben 8000tl yatırdım
  1200 tl çektim ve papara ile onay vs yok anında hesapta para az çokta farketmiyor.
  üye olmak için : https://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=6MPYF1

  YanıtlaSil
 48. https://www.cilgingeridonusum.com/ref/2759 hemen ücretsiz kaydol kazanmaya başlayın arkadaşlar en iyi oyundur 24 saat içinde paranız yatmaktadır tavsiye ederim

  YanıtlaSil
 49. Arkadaslar geri dönüşüm oyunu çok kolay bi oyun ve cok kolay para kazanılan bi oyundur bonus 5 dakka da bir alırsınız ödemeler 24 saat içinde yapiliyor 500 granul 1 altın 40 altın 1 tl dir ücretsiz üye olmak var linke tıklayarak üye olabilirsiniz oynamanızi tavsiye ederim whatsap grubunuda katilabilirsiniz http://www.sanaltarlam.com/referans/cancan68

  YanıtlaSil
 50. https://evdeoyunoynarakparakazanmak.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 51. yeni bir oyun
  http://keciler.net/?i=7790

  YanıtlaSil
 52. http://milkabank.com/register.php?ref=5937
  http://ciftlikgeliri.com/register.php?ref=13126
  oyun oynayarak para kazanmak artık çok kolay bu linklere üye olun oynayın kazanmaya başlayın yatırımsız para kazandıran en iyi 2 oyun

  YanıtlaSil
 53. sadece 4 site size yeter:

  http://milkabank.com/register.php?ref=17068
  http://ciftlikgeliri.com/register.php?ref=29739
  http://elitciftlik.com/kayit/erhduran
  http://www.cilgininekler.com/ref/31922

  YanıtlaSil
 54. Yatırımlarınıza 2.7 Kat Kazanç !!
  Hemen Kayıt Ol 10GB KAZAN !!
  http://anadolufarm.online/register.html?username=haraslan

  YanıtlaSil
 55. çok kolay para kazanma günde 50 tl: http://link.tl/1jS95

  YanıtlaSil
 56. Bu kadar bedava para kazanılan sitelerin çok olması şaşırtı denicem .

  YanıtlaSil
 57. When you are in good status, you are selling your milks and convert to real Money.
  And you can get drawal via Bitcoin or Litecoin
  There are 9 different languages . You can register,which language you wish.
  You can find new persons for game, they can register with your reference link. And you can step to next level. You will have a reference link inside of your profil details.
  There 6 different cow types in the game. These are (Lazy, Gaily, Sleeper, Guzzler, Stubborn and Diligent cow)
  İn the 1st degree , the Lazy cow 15 Liter milk, 2nd degree 17 Liter Milk and 3rd degree 20 Liter milk producting milk. (when you registered, you will see the product table)

  You can text and paste your reference link to social media website or somewhere. You can have new user under of you.
  This is without refer link www.milkolog.com
  İts my referenced link www.milkolog.com/registrations/registration-global.php?ref=ref_5a7991d6a981b

  YanıtlaSil
 58. www.gaziantepuyducu.net sizleri de bekleriz arkadaşlar

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.