body para kazanmak

Vücut Geliştirerek Nasıl Para Kazanılır ?

Fitness - Bodybuilding - Vucut Geliştirme ile Nasıl Para Kazanılır ve Ne Kadar Para Kazanılır ?


Fıtness ve spor yapmak sağlığımız açısından oldukça önemli bir yer tutmakta. Özellikle Son dönemlerin popüler sporu Fıtness yada Bodybuilding ile uğraşan pek çok insan oldukça fazla. Bu güzel bir şey çünkü spor geçekten insan yaşamına kattığı olumlu şeyler saymakla bitmez. Bedenen insanı dinç tutmasının yanında, vücudun aldığı şekil ve estetik ile birlikte gelen öz güvende vücut geliştirme sporunun güzel yanlarından bir tanesi. Fakat biz bugün sporun ve spor yapmanın insana faydalarından çok cebimize yani maddi olarak bize ne fayda sağlayabilir onları konuşacağız. Malum biz para sitesiyiz ve bırakalım sporun faydalarını sağlık siteleri yazsın.

Öncelikle arkadaşlar size biraz kendimden bahsedeyim. Ben 21 yaşındayım ve amatör olarak bir dönem vücut geliştirme sporuna başlamıştım. ortalama aralıklarla 2 yıl vücut geliştirme sporu ile uğraştım ve bu işten nasıl para kazanılacağını da gördüm fakat ben bu işten para kazanmadım. Peki Vücut geliştirme sporu ile para kazanılıyor mu ? Evet arkadaşlar vücudunuzla para kazanabilirsiniz.

Spor Salonu Açabilirsiniz.


Öncelikle vücut geliştiricilerin en kolay para kazanma yolu kendilerine özel bir spor salonu açmak olacaktır. Ortalama bir salon 50 Bin TL ile açılabilmektedir. Bu salonda bulunduğu yere göre size aylık 5.000 TL civarında para kazandıra bilir. Ayrıca yapacağınız ekstra işleri de sayarsak bu kazanç arta da bilir. Bu 5.000 TL ' yi her salon için söylemiyorum fakat ortalama bir salonunuz varsa ve 150 üyeniz varsa aylıkta ortalama 50 TL den girişler oluyorsa sizin kazancınız aylık 7.500 TL olacaktır. Bunun 2.500 TL si masraflara gidecek ve size ortalama 5.000 Tl civarında para kalacaktır. 


Fitness Antrenörü olabilirsiniz.


Vücut geliştirme sporu ile uğraşarak kendi spor salonunuzu açıp para kazanabileceğiniz gibi antrenör belgelerinizi tamamlayarak lüks bir spor salonunda spor hocalığı yapabilir ve yine yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse Lüks bir otelin spor salonu hocalığını yaparak aylık 15.000 TL kazanmanız mümkün.

Buraya kadar anladıysak vücut geliştirerek daha değişik para kazanma yöntemlerinden bahsedelim.

Spor takımlarına antrenörlük yaparak para kazanabilirsiniz.


Her hangi bir spor takımında fıtness/ antrenörü olarak çalışabilir ve çalıştığınız takıma göre aylık 1.000 TL ile 100.000 TL para kazanabilirsiniz. 

Bireysel spor hocalığı


Kişiye özel spor hocalığı yaparak da vücut geliştirme sporunu yaparak para kazanabilirsiniz. Özellikle zayıflamak isteyen yada kas geliştirmek isteyen biraz zengin insanlar size yüksek paralar yüksek paralar ödeyerek kişisel spor hocası olmanızı isteyebilir. ortalama kişiye özel bir antrenör 250 ila 2.000 TL civarında ücret almakta. ortalama 20 öğrenciniz ile yüksek gelirler elde etmeniz mümkün. Bu arada bazı durumlarda sadece 1 kişiden bile 5-10 Bin Tl para kazanabilirsiniz.

Mankenlik yaparak para kazanabilirsiniz.


Evet vücut geliştirerek en zor para kazandıran yöntem bu yöntem olabilir çünkü mankenlik yapmak isteyen çok insan var. Fakat küçük yerlerdeki fotoğraf çekimlerinden ortalama çekim başına 1.000 TL civarı kazanabilirsiniz. Daha sonraları keşfedilebilir ve gerçekten çok yüksek gelirlere kavuşabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak Oğuz Hantal

3 yorum :

 1. Vücut geliştirme antrenmanlarını videoya kaydederek youtube'da paylaşıp para kazanılabilir.

  YanıtlaSil
 2. GERÇEK PARA KAZANDIRAN SİTELER:
  Tamamen ücretsiz kayıt olun. Hemen gerçek para kazanmaya başlayın, kısa zamanda yüksek gelirler elde etmeye başlayın.İyi ve bol kazançlı oyunlar dileğiyle….
  - * Oyun grafikleri ve dizaynı çok iyi, zevkli , heyecanlı, sık aralıklarla bonuslar kazandıran,depo ve ödeme puanı sorunu olmayan, emlak satın alıp -kira geliri kazanılan bir oyun, Linki:
  https://kirazengini.com/?ref=260
  - * Tarlana sebze ve meyveler dikerek geliştikçe kazanılan, zaman içinde bonuslar veren depo ve ödeme puanı sorunu olmayan , güzel ve çekişmeli bir oyun, Linki:
  https://parabahcesi.com/?ref=18992

  - * Değişik inekler satın alıp , süt satılarak kazanılan ve belirli saat aralıklarında bonuslar veren kazançlı ve zevkli bir oyun, Linki:
  http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc

  - * Bu oyundan kazanılan paralarla , gerçek çiftlikler kurmuş ve değişik illerde bu çiftlik ürünlerini satan dükkanlar açmış şirketin , karını oyuncularla paylaştığı tek gerçek çiftlik oyunu, Linki:
  https://www.ciftlikbank.com/Login/main/46594

  - * Orjinali yabancı şirket olan ve oldukça eskiden beri bütün dünyaca oynanan ,Köyde bir oduncu oyunu .Odun keserek kazanılan ve zaman içinde bonuslar veren bir oyun, Linki:
  https://www.woodof.com/ref/82cadb0649a3af4968404c9f6031b233#register

  - * Değişik madenler alıp, maden çıkararak kazanılan ,değişik zamanlarda bonuslar veren çok hareketli, zevkli bir oyun, Linki:
  http://madenistan.com/?i=1143

  YanıtlaSil
 3. Asiye ATALAY24 Ocak 2017 18:36

  SİZE ÖNEMLE TAVSİYE EDECEĞİM ,GERÇEKTEN PARA KAZANDIRAN SAĞLAM VE GÜVENİLİR 4 OYUN SİTESİ : --------------------------------------------
  1 -) KİRA ZENGİNİ : https://kirazengini.com/?ref=260
  Oyun grafikleri ve dizaynı çok iyi, zevkli , heyecanlı, sık aralıklarla bonuslar kazandıran depo ve ödeme puanı sorunu olmayan, hızla kayıt olan sayısı artan,Emlak (BİNA) satın alıp -kira geliri kazanılan ,yeni nesil- yeni bir oyun…
  2-) SANAL PETS : http://sanalpets.com/?i=13161
  İçeriği çok güzel hazırlanmış ,kullanışlı ,zevkle ve heyecanla oynayıp kazanacağınız,depo ve ödeme puanı olmayan ,değişik pet hayvanlar alıp satarak kazanılan süper bir oyun. Oyun yeni başladı ve avantajlarıda çok fazla…
  3-) ÜTOPYA ONLINE : http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=3ef02556fc
  Değişik inekler satın alıp , süt satılarak kazanılan ve belirli saat aralıklarında bonuslar veren kazançlı ve zevkli bir oyun.
  ÖNEMLİ : ( OYUNA KAYIT OLDUKTAN SONRA MAİL’DEN AKTİVASYON YAPMANIZ GEREKİYOR.)…
  4-) ÇİFTLİK BANK : https://www.ciftlikbank.com/Login/main/46594
  Bu oyundan kazanılan paralarla , gerçek çiftlikler kurmuş ve değişik illerde bu çiftlik ürünlerini satan dükkanlar açmış şirketin , karını oyuncularla paylaştığı tek gerçek çiftlik oyunu…

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.