Maden.im

Maden.im Hakkında Herşey - Bütün Soru ve Cevapları

Maden.im Hakkında Herşey - Bütün Soru ve Cevapları

Dolandırıcı Maden.im!!!!


Üstteki iki resimde gördüğünüz gibi sistemden para çekilmemesine rağmen sistem kendi kendine 350 TL çekmiş ve para çekimlerinde bile yok! Sistem insanları dolandırıyor. Bu oyuna sakın başlamayın. Eğer oynuyorsanız paranızı kurtarıp hemen çıkın!! Tam bir dolandırıcı oyun. Scam siteleri arasına alınmıştır.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

4 yorum :

 1. 3 aydır madenim oynuyorum, 2000 civarında para yatırdım kesinlikle oynamanızı tavsiye etmiyorum, sistemin kârâ geçirmesini bırakın kendini amorti bile etmiyor, kârâ geçmemeniz için size para ödememek için bin bir türlü bahane buluyorlar, kesinlikle uzak durun para yatırmayın, buradan para kazanacaksınız diye umutlanmayın, şu an herkes para yatmamasından şikayetçi olduğu için oyun içinde ki forum bile kapatıldı, para yatırmayın uzak duru..

  YanıtlaSil
 2. 3 aydır madenim oynuyorum, 2000 civarında para yatırdım kesinlikle oynamanızı tavsiye etmiyorum, sistemin kârâ geçirmesini bırakın kendini amorti bile etmiyor, kârâ geçmemeniz için size para ödememek için bin bir türlü bahane buluyorlar, kesinlikle uzak durun para yatırmayın, buradan para kazanacaksınız diye umutlanmayın, şu an herkes para yatmamasından şikayetçi olduğu için oyun içinde ki forum bile kapatıldı, para yatırmayın uzak duru..

  YanıtlaSil
 3. Ödem e yapmıyorlar haftalardır kanıt falan hikaye kandırıyorlar

  YanıtlaSil
 4. Kesinlikle ödeme yapılmıyor mesajlara cevap verilmiyor aylardır 3 5 liralık çekim yapabiliyorum onuda ödemiyorlar 6. Para çekme işlemim ama para gelmiyor bu ve benzeri sitelere kanıp sakın para yatırmayın

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.