güvenilir para kazanma yöntemleri

İnternetten En Çok Para Kazandıran Güvenilir ve Gerçek Kazanç Yöntemleri

internetten en çok para kazandıran güvenilir yöntemler
İnternetten Para Kazan


İNTERNETTEN EN İYİ EN GÜVENİLİR GERÇEK PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ

Herkes internetten para kazanmak ister. Bu içeriğimiz de internetten güvenli bir şekilde para kazanmanızı sağlayan siteler, işler ve yöntemleri anlatacağım. İnternetten para kazanmanızı sağlayacak bu yöntemler sayesinde sizde internetten para kazanabileceksiniz.

Bu yöntemleri anlatmaya geçmeden önce bilmenizi isterim ki bu listedeki yöntemleri bende uyguluyorum ve gerçekten de bu yöntemler ile para kazanıyorum. Sizde söylediklerimi yaparsanız internetten para kazanabilirsiniz.

Bu arada sizlere şunu da belirtmeden geçmeyeyim. İnternette özellikle son dönemlerde gerçek para kazandıran siteler haricinde dolandırıcı sitelerde bi hayli fazla. Dolayısıyla fazla bilmediğiniz emin olmadığınız sitelere paranızı kaptırmayın. Ben size bu içeriğimde elimden geldiğince internetten para kazandıran en güvenilir işleri, yöntemleri ve siteleri paylaşıcam. Umarım sizlerde bu yöntemler ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

15- Pivot - Bitcoin Haberleri Okuyarak Para Kazan

Pivot uygulamasını öncelikle telefonunuza BURAYA TIKLAYARAK indirin. Uygulamaya kayıt olmak çok kolay. Google hesabınız ile uygulamaya kayıt oluyorsunuz. Ardından uygulama içerisindeki sırasıyla haberlere tıklıyorsunuz. Haberin sonunda GET READ POWER butonuna tıklayın. Buraya her tıkladığınızda 100 puan kazanırsınız. Gün içerisinde toplam 20 farklı haberden bu şekilde 100 puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanlar gün sonu bitcoine dönüşür. Ayrıca uygulamayı arkadaşlarınıza da önererek ekstra puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanlar gün sonunda otomatik olarak bitcoine dönüşür ve istediğiniz zaman bitcoin adresinize kazandığınız btcleri çekebilirsiniz. 

Bonus Bitcoin Kazanmak İçin Tıkla Pivot Uygulamasını İndir !

14- CowLook ile Oyun Oynayarak Para Kazan ( Yatırımsız Para Kazan )Cowlook bir çiftlik kurarak para kazandığınız oyundur. Öncelikle Buraya Tıklayarak Kayıt oluyorsunuz. Siteye üye olunca size bir hayvan çiftliği veriliyor. Bu hayvan çiftliğini seviye atlayarak ve hayvanlarınızı besleyerek geliştiriyorsunuz. Seviye atladıkça hayvanlarınızdan elde ettiğiniz kazançta artıyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde para kazanıyorsunuz. Cowlook sitesi sitedeki reklamlar sayesinde gelir elde ediyor. Reklamlardan elde edilen geliri de sitede kazandığınız puana göre dağıtıyor. Ödemeler sorunsuz bir şekilde yapılmakta ve sisteme kesinlikle para yatırmak söz konusu değil. Bu site sayesinde ilk ay 300 TL üzeri kazanan pek çok insan oldu. 

CowLook Tıkla Üye Ol Bonus Kazan !


İnternetten Para Kazandıran Güncel Siteleri Görmek İçin Tıkla

Para Kazandıran Telefon Uygulamaları


13- Kale Uygulaması ile Reklam İzle Para KazanKale Uygulaması telefonunuzdan reklam izleyerek para kazandığınız bir mobil uygulamadır. Uygulama içerisinde ki reklamlar sizlere para kazandırmaktadır. Uygulama tamamen ücretsiz olup sadece reklam izleyerek para kazanabileceğiniz gibi, uygulamayı arkadaşlarınızı davet ederek de ekstra kazançlar sağlayabilirsiniz.

Kale Tıkla Kayıt OL 

Kale Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !


15- Miksone - Miksone İle İnternetten Para Kazanın


Miksone bir yatırım sistemidir. Site üzerinden alacağınız solucan paketleri sayesinde aylık düzenli bir şekilde gelir elde edebilirsiniz. Üstelik para yatırım yaparken de, paranızı çekerken de verginizi veriyorsunuz. Ayrıca şirketten aldığınız solucan paketlerinden elde ettiği solucan gübresi üretiminin yanında 5 farklı sektörde de 13 yıllık ticari bir geçmişle çalışmalarını sürdürüyor. 

Dolayısıyla paranız güvenli bir şekilde değerlendirilmiş oluyor. Miksone'ın bir diğer güzel özelliği de, son model telefon, tablet bonusları. Ekstra para bonusu, aylık araba bonusu, tatil bonusları ve hatta size ait bir araba bonusu dahi vermektedir. 

Miksone Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464


14- Mobilon Telefon Uygulaması İle Para Kazan 


Telefonunuzda zaman geçirerek artık para kazanmak mümkün. Mobilon uygulamasını indirip gerekli yatırımı yaptıktan sonra ( 399 TL) reklam izleyerek anket doldurarak ve saatlik bonusu alarak para kazanabilirsiniz. Sürekli elinde telefon olanlar için çok güzel kazançlar sunan mobilon yeni bir iş koludur.

Buradan faturalarınızı ödeyip otobüs ve uçak biletlerinizi alarak üstüne bir de para kazanabilirsiniz. Yani tam bir para kazanma adresi olan mobilona üye olup hem kazananın hem de günlük işlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirin.

Mobilona Kayıt Olurken Referans Kodunuz : 08636235

Mobilon hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Mobilon tüm sorularınızın cevaplarını öğrenmek için tıklayın.


13- Crypto Tab İle Bedava Bitcoin Kazan !

Crypto Tab bilgisayarınızdan bedava bitcoin kazanabileceğiniz bir " Google Chrome " eklentisidir. Bu eklentiyi bilgisayarınıza kurarsanız bilgisayarınızdan güvenilir bir şekilde bitcoin kazanabilirsiniz. Siz bilgisayarınızda kendi işlerinizi yaparken bu eklenti sayesinde bedava bitcoin kazanacaksınız.

Crypto Tab Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

Crypto Tab Üye Olup, Eklentiyi Kurmak İçin Tıklayın !


BONUS- ClixSense ( Ayda 800 TL KAZAN)

internetten para kazan

ClixSense anket doldurarak para kazandıran ve buna 12 yıldır devam eden bir sitedir. Çok güvenilir olan ClixSense ödemelerini eksiksiz yaparak kullanıcılarını memnun etmektedir. Günün 1-2 saatini buraya ayırarak ayda 500 Dolar kazananlar bile vardır. Siz sadece 1 saat bile ayırsanız aylık 800 TL kazanabilirsiniz. Ödemenizde hemen gelir. GÜVEN ORANI %100.
12- Dollarclix


Dollarclix de yine görevler yapıp para kazandığınız, anket doldurarak para kazandığınız yada reklamlara tıklayarak para kazandığınız bir sitedir. Değişik uygulamalarla birden fazla yol ile para kazanmanızı sağlayan dünya üzerinde en fazla kullanılan para kazanma sitelerinden birisidir.

11- Crypto Gold ile Bitcoin Üreterek Para Kazan - Ömür Boyu Bitcoin Üret

Cripto Gold firması bitcoin üretimi yapmak isteyenler için en ideal tercih diyebiliriz. Yapacağınız yatırım ile günlük olarak bitcoin ürete bileceksiniz. Bitcoin'in ne kadar büyük ve kazançlı bir sektör haline geldiğini anlatmaya gerek yok herhalde. Crypto Gold firmasına yapacağınız yatırım sayesinde ömür boyu bitcoin üretimi yaparak bitcoin kazanabilirsiniz.


10- Altın Bull - Yüksek Kazanç Oranlı Para Kazanma Sitesi


Altınbull yatırım yaparak para kazandığınız bir şirkettir. Rusya ve Tayland'ta inşaat ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firma, Türkiye'de de ofis açma çalışmaları içerisinde. Yani Altınbull için resmi bir firma diyebiliriz.

Kar oranı oldukça iyi olan Altınbull sitesinde düşük çaplı yatırımlar yapmak iyi olacaktır. BURAYA TIKLAYARAK üye olduktan sonra alacağınız her altın paketinden 1 yılda %360 kar elde edersiniz. Ortalama üç buçuk ayda ana paranızı çıkartıp neredeyse 9 ay boyunca karınızı sistemden çekebilirsiniz. Alacağınız 150 TLlik altın paketi size günlük 1.5 TL kazandırır. Alacağınız 1000 TL lik altn paketi size günlük 10 TL kazandırır. Aldığınız bütün paketler 1 yıllıktır. 1 yıl boyunca aldığınız paketlerden kazanç elde edebiliyorsunuz.

Altınbull Kayıt Olmak İçin Tıkla

Altınbull Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıkla !


9 - File Army - Resim Yükleyerek Para Kazan


Güven Oranımız: %80

File Army sitesi günümüzün en popüler resim paylaşma platformu olarak bilinen instagram uygulamasını geçmek adına kullanıcılarına resim yükledikçe bitcoin kazandırıyor. Oldukça güzel olan bu sistemde resimleriniz ne kadar beğenilip paylaşılırsa o kadar çok Bitcoin kazanabiliyorsunuz.

Filearmy Kayıt OL8- Napolyon - Anket Doldur Para Kazan


Güven Oranımız: %80

Napolyon internetten para kazanabileceğiniz güvenilir Türk anket firmasıdır. yaklaşık 4 yıldır internetten para kazandıran napolyon anket sitesi ile kayıt olduktan sonra size gelen anketler sayesinde kendinize ek gelir elde edebilirsiniz. Gelen anketlere ne kadar çok doğru cevap verirseniz o kadar çok fazla anket doldurur ve daha fazla para kazanabilirsiniz. Anket başına puan kazanıyorsunuz ve 100.000 puan olunca 100 TL çekebiliyorsunuz. Tahminimce her ankete katılarak 2 ayda bir 100.000 puan toplayarak 100 tl çekebilirsiniz.

Napolyon Tıkla Kayıt OL ! Bonus 2000 Puanlık Anket Kazan !

7- Myiyo - Anket Doldur Para Kazan


Güven Oranımız: %90

Myiyo dünyaca ünlü, 100 üzeri ülkede hizmet veren büyük bir anket sitesidir. Sadece anket değil, aynı zamanda bir sosyal paylaşım sitesi de olan Myiyo'da hem anket doldurarak aylık bazen 100 TL üzeri para kazanabilir, hemde sosyal medya sitesi olarak kullanabilirsiniz.

Myiyo sitesine kayıt olduktan sonra size ilk başlarda bir tane anket verilecek. Bu anketi doldurarak başlangıçta 2000 Puan yani 2 € para kazanırsınız. 1000 Puan 1€ değerindedir. 20.000 puana yani 20€ ulaşınca paranızı banka hesaplarınıza çekebiliyorsunuz.

Myiyo 2000 Puan (2€) Kazanmak İçin Tıkla Üye OL !!

Myiyo Detaylı Bilgi ve Taktikler İçin Tıkla..


6- Youtube - Video Çekerek Para Kazanın


Güven Oranımız: %99

İnternetten video çekerek para kazanma özellikle youtube'dan para kazanma olayını neredeyse herkes duymuştur diye düşünüyorum. Bu yöntemle ciddi anlamlarda yüksek gelirler elde edebilirsiniz fakat gerçekten çok zor ve emek isteyen bir iş olduğu için youtubedan her isteyen para kazanamıyor. Gerçekten sabır ve beceri işi, ayrıca mental olarak da güçlü olmanız gerekiyor. Fakat bunları aşıp videolarınızın kaliteside iyi ise 1-2 yıl sonra ayda 10.000 TL üzeri para kazanabilirsiniz. Bu rakamlar şaka değil gerçek ve ciddi rakamlar fakat dediğimi gibi video çekmek dışardan bakıldığı kadar kolay iş değil.

5- OjoooOjooo'da yine dünyaca ünlü para kazanma sitelerinden birisi. Özellikle anket ve reklam izleyerek para kazanmanızı sağlayan ojooo bunların dışında ekstra görevlerle de gerçek para kazandırıyor. Kesinlikle tavsiye edebileceğim siteler arasında geliyor.

Ojooo ile Para Kazanmak İçin Tıkla Üye OL !


4- NeobuxNeobux dünyaca ünlü ve dünyada en fazla kullanılan para kazanma sistemlerinden birisidir. Site üzerinde bulunan reklamlara tıklayarak, anket doldurarak yada belli başlı görevler yaparak para kazanmanız mümkündür.

Neobux Tıkla Kayıt OL 


3- Ongunluk - Oyun Oynayarak Para Kazanın


Güven Oranı: %80

Ongunluk, internetten para kazanabileceğiniz güvenilir para kazanma ve yatırım oyunlarından bir tanesidir. Oyunda alacağınız Coin paketleri ile günlük coin üretimi yaparak bu coinleri TL ye dönüştürerek, dönüştürdüğünüz TL leri çekebiliyorsunuz. İsterseniz oyunda gelişerek daha fazla para kazanmak içinde kullanabilirsiniz. Oyunun en güzel yönlerinden birisi, bazı oyunlar gibi sizi sürekli oyun başında beklemeye itmiyor olması. Coinler kendi kendine üretilirken siz isterseniz 1 ay sonra girip coinlerinizi satabilirsiniz.

Ongunlük site yönetimi oyundan elde ettiği yatırımları Bitcoin borsasında değerlendirerek para kazandırıyor. Özellikle oyunun ilk açıldığı günlerde Bitcoin'in 4.000TL civarlarında olmasının ardından şuan Bitcoin'in 16.000 TL seviyelerine çıkması, ongunluk sitesinin ne kadar sağlam bir yatırım aracı bulduklarının göstergesi. Ayrıca ongunluk yöneticileri Bitcoin borsasında hem Bitcoin hem alt coinleri anlık alım satım yaparak da oldukça iyi gelirler elde etmekteler. Borsa işlerini pek bilmeyenler için riskli olabilecek bir yatırım modeli olsa da, bu işleri bilen birisinin elinde Bitcoin borsasında değerlenen para ile kısa zamanda milyonlar kazanmak mümkün.

Ongunluk oyunu şimdiye kadar oyuncularına bir sorun çıkartmadı. Ödemelere ve oyunu geliştirmeye devam ediyorlar. Fakat yinede bu ne olacağı pek bilinmeyen, yüksek yatırım yapmanızı önermeyeceğim bir oyun. Yinede deneyebilirsiniz.

Ongunluk Kayıt Olmak İçin Tıklayın ! 

2- Goaltycoon - Futbol Takımı Yöneterek Gerçek Para Kazan

goaltycoon

Güven Oranı: %80

Goaltycoon oyunu ile futbol takımı kurarak elde ettiğiniz başarılar ile gerçek para kazanabiliyorsunuz. Tıpkı gerçek hayattaki gibi elde edilen başarılara ve kazanca göre para kazanmanızı sağlayan goaltycoon oyunu gerçek anlamda gerçekçiliği ile ciddi anlamda size para kazandırırken keyif veriyor. Oyun 4 yıldır aktif ve 4 yıldır sorunsuz para ödemeye devam ediyor.

Goal tycoon oyununda para kazanmak için gerçek hayattaki futbolda elde edilen kazançlarla neredeyse birebir aynı sistemi kullanmışlar. Elde edilen başarıdan tutunda seyircilerden kazandığınız paraya kadar pek çok şekilde para kazanabiliyorsunuz. Oyunda gerçek paralar karşılığında çok cüzzi miktarlara ( 0.1 euro - 0.02 euro) transferler yapabilir yada çok daha iyi oyuncular transfer ederek başarılarınıza başarı katabilirsiniz. Oyunda Transferlerden elde edilen karlardan tutunda şampiyonluk ödülüne kadar pek çok yolla para kazanabilirsiniz. Fakat oyunda sabırlı olarak uzun bir dönem takımınızın başında durmanız gerekiyor. Sabırlı olursanız hiç para harcamadan 1 yıl sonunda takımınız size aylık 300 - 400 euro hatta dönem dönem 500 euro üzeri para kazandırabilir. Oyunun tek kötü yanı dil bilmeyenler için Türkçe seçeneğinin olmaması fakat bunun dışında oyunda bir kusur göremedim.

GoalTycoon Tıkla Kayıt Ol Bonus Futbolcu Kazan !


Arkadaşlar şuanda güncel internetten para kazandıran en güvenilir işler benim gözümde bunlar. Bu yöntemleri kullanarak sizde internetten para kazanabilirsiniz. Size bahsettiğim bütün işlere üye olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. 2 ay sonra her birinden aylık ortalama 100 TL kazansanız ayda 1000 TL üzerinde ek gelir imkanınız olacaktır ki ilerleyen zamanlarda bu kazançların aylık 2-3 bin civarlarına geldiğini göreceksiniz.

1- Bitcoin Kazandıran Diğer Siteler :

Coin Pot:

Coin pot sitesi kazandığınız düşük bitcoin ( satoşi ) lerinizi saklayabileceğiniz bir bitcoin cüzdanı görevi yapar. Ayrıca sadece bitcoin değil lite coin, doge coin, dash ve bitcoin cash gibi coinleri de yine bu sistem üzerinden saklayabilirsiniz. güvenilir ve sağlam bir sistemdir. Zaten şimdi vereceğim bitcoin kazanma sitelerinin çoğu coinpot ile çalışmaktadır. Çünkü hem hızlı hemde kazandığınız bitcoinleriniz hemen bitcoin pot cüzdanına işlenebiliyor. Coinpot dan isterseniz daha sonra kendi cüzdanınıza da çekim yapabilirsiniz.

NOT: bonus bitcoin ve bitfun coinpotla çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Coin pot Kayıt Ol


Free Bitcoin:

Free bitcoin sitesi oldukça kolay bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. her 1 saatte 1 kez olmak üzere karşınıza çıkan chapca kodunu girerek bitcoin kazanabiliyorsunuz. Kolay bir şekilde bitcoin kazanabileceğiniz ve bitcoinlerinizi çekmekte sorun yaşamayacağınız bir sitedir. Ayrıca ekstra bonuslarla beraber günlük kazanabileceğiniz bitcoin miktarını da artıra bilirsiniz. Free bitcoin ve size tanıttığım ve tanıtacağım diğer bitcoin kazanma sitelerini bizzat bende kullanıyorum. Sizede bu siteleri tavsiye ederim.

Free Bitcoin Buraya Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başlayın !!


Bonus Bitcoin:

Bonus bitcoin sitesi de tıpkı free bitcoin sitesi mantığı ile çalışıyor. Fakat bonus bitcoin sitesinde 15 dakika da bir girip bitcoininizi alabiliyorsunuz. Kazandığınız bitcoinler coinpot cüzdanınıza otomatik olarak geçiyor.

Bonus Bitcoin Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


Bit Fun:

Bitfun oyun oynayarak bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. Kayıt olup site içindeki oyunları oynayarak bitcoin kazanabilirsiniz. Üstelik kayıt olduktan sonra oyun oynamadan bile günlük belli bir miktarda bitcoin kazanabiliyorsunuz. hiç bir şey yapmadan bile günde 1-2 defa girip bedava bitcoininizi alabilirsiniz. Daha fazla bitcoin kazanmak isterseniz site içinde ki oyunları oynayabilirsiniz. Bitfun coinpot ile çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk olarak coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Bitfun Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


AdBtc:

Adbtc benim en çok sevdiğim bitcoin kazanma sitelerinde en başlarda geliyor. Yapmanız gereken şey sistem üzerinde bulunan reklamlara tıklayarak bitcoin kazanmak. günde boş vakitlerinizde 1-2 dakikanızı ayırsanız dahi yetiyor. Site üzerinden ne kadar çok reklama tıklarsanız o kadar çok bitcoin kazanıyorsunuz.

Üye olduktan sonra menüden "Surf ads" yazan yere tıklayarak reklamların açılacağı bölüme geliyoruz. Burada karşına çıkan sayfada ekranının her hangi bir yerinde "OPEN" butonu yada " START" yazacak. Open tuşuna basınca reklam yan sekme olarak açılacak ve 10 saniye ile 30 saniye arasında reklam açık durması gerekiyor. Süre bitiminde ise bitcoininizi alıp reklam sekmesini kapatabilirsiniz. Yalnız belirtelim OPEN tuşu ekranınızın her yerinde olabilir. Yani sabit bir yerde değil. Hile kullananlara engel olmak için böyle bir yöntem bulunmuş.

AdBTC Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazan !


Btc Miner:

Btc miner sitesi bilgisayarınızı zorlamadan kazım yaparak size bitcoin kazandırır. Sistem çok basit. Üye olurken direk bitcoin cüzdanınızı giriyorsunuz ve bitcoin kazımına başlıyorsunuz. Bilgisayarınız bitcoinleri kazarken siz istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Ortalama 10-15 gün içinde minimum çekim olan 0.0050000 bitcoin'e ulaşarak bitcoin adresinize çekim yapabilirsiniz.

BTC miner Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


Arkadaşlar sizlere verdiğim bu bitcoin kazanma sistemleri ufak ufak bitcoin kazanmanızı sağlıyor. Bu verdiğim bütün siteleri deneyip bitcoin kazanırsanız ve sürekli devam ederseniz, bitcoinin şu günlerde 50.000 TL civarlarında seyrettiğini düşünürsek ve giderek artarak hedefin 1 milyon dolar olduğunu göz önünde bulundurursak belki de 2-3 yıl sonra buralardan kazandığınız bitcoinler hayatınızı değiştirebilir. Şuanda bile bütçenize katkı olsun diye bitcoin kazanıp ileride bitcoinleriniz birikince satıp paraya çevirebilirsiniz, fakat tavsiyem kazandığınız bitcoinleri elinizde tutmanızdır. Hepinize bol kazançlar. 

İnternetten para kazanmak Yazar

12 yorum :

 1. Her ne kadar benim asla kullanmayacağım araçlar olsa da güzel derleme olmuş.

  YanıtlaSil
 2. Çiflik Bank süper güvenim iz tam sen De üye ol sen De kazan https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=V3WSZL

  YanıtlaSil
 3. Utopya kazandırıyor sende oyna sen De kazan https://www.utopya.online/kaydol.php?davet=115b1db4b6

  YanıtlaSil
 4. Vampir Şehri Scam Onu kaldır yanlış yönlendirme

  YanıtlaSil
 5. Arkadaslar sitenin de bahsettigi bir oyunu anlatacagim simdiye kadar gordugum en kaliteli ve kazancli oyun goaltycoon azcik bir ugrasla aylik 500 euro kazanmak sizin elinizde reflinkime tiklayarak uye olabilirsiniz gmail kullanarak uye olun saygilar.
  http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/Captan70

  YanıtlaSil
 6. Yatırım zorunlu olmayan, yeni ve başarılı bir site arkadaşlar. Site script değil farklılıklarıyla bile güven vermiş durumdalar. Açılalı 24 saat vs oldu referans linkimden gördüğüm kadarıyla 181. üye falanım açılışa rağmen çok iyi. Deneyin derim http://www.ciftlikhanem.com/kayit.php?id=181
  Ödeme Puanı Yok, Yaşam Süreli ve oranları gayet sağlam!

  YanıtlaSil
 7. Marketglory.com ve goaltycoon.com gerçekten para kazandıran oyunlar. Marketglory.com 6. Yılını kutluyor. Goaltycoon.com da baya eski. Rahatlıkla yatırım yapabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 8. Arkdaşlar verdiğim siteye girin kayıt olun ve bana msj atın günde beraber 418tl kazanalım. goo.gl/3CeXJW , Girip kayıt olduktan sonra msj atın arkadaşlar önemli . %100 Gerçek , 2mizde aynı kazanıcagız fark olmıcak . Siteyi Türkçeye çevirmeyi unutmayın. Site: goo.gl/3CeXJW

  YanıtlaSil
 9. https://keciler.net/account/referals.php
  ÜYE OL VE KAZANMAYA HEMEN BAŞLA...

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.