güvenilir para kazanma yöntemleri

İnternetten En Çok Para Kazandıran Güvenilir ve Gerçek Kazanç Yöntemleri

internetten en çok para kazandıran güvenilir yöntemler
İnternetten Para Kazan


İNTERNETTEN EN İYİ EN GÜVENİLİR GERÇEK PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ

Herkes internetten para kazanmak ister. Bu içeriğimiz de internetten güvenli bir şekilde para kazanmanızı sağlayan siteler, işler ve yöntemleri anlatacağım. İnternetten para kazanmanızı sağlayacak bu yöntemler sayesinde sizde internetten para kazanabileceksiniz.

Bu yöntemleri anlatmaya geçmeden önce bilmenizi isterim ki bu listedeki yöntemleri bende uyguluyorum ve gerçekten de bu yöntemler ile para kazanıyorum. Sizde söylediklerimi yaparsanız internetten para kazanabilirsiniz.

Bu arada sizlere şunu da belirtmeden geçmeyeyim. İnternette özellikle son dönemlerde gerçek para kazandıran siteler haricinde dolandırıcı sitelerde bi hayli fazla. Dolayısıyla fazla bilmediğiniz emin olmadığınız sitelere paranızı kaptırmayın. Ben size bu içeriğimde elimden geldiğince internetten para kazandıran en güvenilir işleri, yöntemleri ve siteleri paylaşıcam. Umarım sizlerde bu yöntemler ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.


20- A Kazanç Plus - Gerçek İş Yapan Güvenilir Yatırım ve İnşaat Firması 


Güven Oranımız: %100

A Kazanç Plus gerçek bir iş üzerine kurulu güvenilir bir yatırım firmasıdır. İzmir'de kurulan A kazanç plus özellikle inşaat ( gayrimenkul ) sektöründe yoğunlaşmış ve savunma sanayi, yazılım ve enerji gibi pek çok büyük sektör içinde hazırladıkları projeler ile sağlam yatırım yapma kapılarını bizlere sunuyor. Ayrıca yatırımlara tapu teminatı da vererek yatırmış olduğunuz parayı güvene alıyorsunuz. Yani A Kazanç Plus'ın bu durumda kapatıp kaçma gibi bir lüksü yok.

A kazanç plus, Fons A.Ş şirketinin başlattığı bir projedir. Ayrıca yatırım yapan kişi sayısı da sınırlı olduğunu da belirtelim. Toplam 30.000 kişilik bir sınır koyan Fons A.Ş Şirketi bu kişiler ile çok büyük projeler yapma peşinde. Özellikle işe girmek için 7 farklı paketten bütçenize uygun olanıyla işe başlıyorsunuz. Bu arada belirtelim her paketten şirket belli bir sayıda alacak. O yüzden işe erken girmeniz faydanıza olacaktır.

A kazanç plus şirketine 8.000 TL, 16.000 TL ve 32.000 TL'lik paketleri aldığınız da şirket size teminat olarak yatırımınız karşılığı tapu veriyor. Dolayısıyla yatırımınızı güvene almış oluyorsunuz. Aldığınız paketlerden günlük para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kazandığınız parayı çekmek içinde ister haftalık, ister aylık olarak çekim talimatı vererek yapabiliyorsunuz.


Fons A.Ş, A kazanç plus ile dünyada yapılmamış olan bir şeyi yaparak bu tür işleri inşaat, enerji gibi büyük sektörlerde gerçekten değerlendirirken sizinde paranızı korumak amacıyla yatırımınız karşılığı size tapu veriyor. Böyle harika bir para kazanma işine sadece 30.000 şanslı kişi katılacak. Hızla paket sayısı azalıyor bilginiz olsun. İşe dahil olmak istiyorsanız bana WhatsAPP'dan ulaşabilirsiniz: 0505 425 15 96

A Kazanç Plus Yaptığı Projelerden Bir Kaçı:


• A kazanç plus Kırıkkale'de Fons Yurt Evleri projesinin çizimleri bitti, yapım aşamasına başlandı.


• A kazanç plus şirketinin en büyük projelerinden birisi 30.000 iş ortağının yanında Türkiye'de Franchisse modeli ile kuracağı 800 farklı bayilik olacak. Dolayısıyla şirkete sadece yatırım yaparak değil, şirketin bir parçası olarak da para kazanabilirsiniz.


• A kazanç plus şirketine sadece yatırım yapmayıp isterseniz ev, arsa alımı gibi işleri Fons A.Ş şirketi ile yapabilirsiniz. Böylece şirketinizden hem para kazanırken hemde ev alabilirsiniz.


• Tüm ulusal medyada haberleri yapıldı. Milliyet, Hürriyet gibi büyük gazetelerde ve Beyaz TV, Bloomberg gibi televizyon kanalları da yine A kazanç plus şirketini tüm Türkiye'ye duyurdu. Google'da yada Youtube'da a kaanç plus ve Fons A.Ş şirketini aratırsanız bu haberleri göreceksinizdir.

A Kazanç Plus Detaylı Bilgi İçin ve Kayıt Olmak İçin WhatsAPP: 0534 384 1964 Bu numaradan bana ulaşabilirsiniz.

A Kazanç Plus Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !


19- Dijital Birikim ile Para Kazan


Dijital birikim internet üzerinden para kazanabileceğiniz bir sistemdir. Dijital birikim sisteminden para kazanmak çok kolaydır. Sisteme yapacağınız yatırımlar size 60 gün sonununda yaptığınız yatırıma göre %72 yada %100 kar ile geri dönmektedir. Saat başı para kazanma imkanı sunan dijital kazançta biriken paranızı papara, banka havalesi yada bitcoin şeklinde çekebiliyorsunuz.18- AuTürk - Aylık %30 Kar Oranı İle Güvenilir Bir Şekilde 6 Ay Para Kazanın


internetten para kazan

AuTürk tamamen Türk sermayesi ile kurulmuş olan güvenilir bir yatırım firmasıdır. AuTürk bizden aldığı yatırımları kendilerine ait altınmatik projesini daha da yaygınlaştırmak, altın madenciliği, bitcoin trade işlemleri, viop işlemleri, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde değerlendiriyor.

6 aylık olan paketlerinin kazanç oranları ise %180'dir. Yani yatırımınızın neredeyse 2 katını 6 ayda geri kazanıyorsunuz. Üstelik belli bir yatırım üstüne teminatlı paketlerden alırsanız şirket size herhangi bir durumda ana para iadesi yapmak için sözleşme imzalıyor ve ana paranızı garanti altına alıyor. Bu yüzden kısa zamanda yüksek kar oranını güvenli bir şekilde elde etmek istiyorsanız üye olun ve kazanmaya başlayın.

AUTÜRK KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

AUTÜRK DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN..!


BONUS- ClixSense ( Ayda 800 TL KAZAN)

internetten para kazan

ClixSense anket doldurarak para kazandıran ve buna 12 yıldır devam eden bir sitedir. Çok güvenilir olan ClixSense ödemelerini eksiksiz yaparak kullanıcılarını memnun etmektedir. Günün 1-2 saatini buraya ayırarak ayda 500 Dolar kazananlar bile vardır. Siz sadece 1 saat bile ayırsanız aylık 800 TL kazanabilirsiniz. Ödemenizde hemen gelir.


17- Crypto Gold ile Bitcoin Üreterek Para Kazan - Ömür Boyu Bitcoin Üret

Cripto Gold firması bitcoin üretimi yapmak isteyenler için en ideal tercih diyebiliriz. Yapacağınız yatırım ile günlük olarak bitcoin ürete bileceksiniz. Bitcoin'in ne kadar büyük ve kazançlı bir sektör haline geldiğini anlatmaya gerek yok herhalde. Crypto Gold firmasına yapacağınız yatırım sayesinde ömür boyu bitcoin üretimi yaparak bitcoin kazanabilirsiniz.

Crypto Gold Kayıt Olmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin: 0538 878 8670 bizi bu numaradan arayabilirsiniz.
14- Altın Bull - Yüksek Kazanç Oranlı Para Kazanma Sitesi


Altınbull yatırım yaparak para kazandığınız bir şirkettir. Rusya ve Tayland'ta inşaat ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firma, Türkiye'de de ofis açma çalışmaları içerisinde. Yani Altınbull için resmi bir firma diyebiliriz.

Kar oranı oldukça iyi olan Altınbull sitesinde düşük çaplı yatırımlar yapmak iyi olacaktır. BURAYA TIKLAYARAK üye olduktan sonra alacağınız her altın paketinden 1 yılda %360 kar elde edersiniz. Ortalama üç buçuk ayda ana paranızı çıkartıp neredeyse 9 ay boyunca karınızı sistemden çekebilirsiniz. Alacağınız 150 TLlik altın paketi size günlük 1.5 TL kazandırır. Alacağınız 1000 TL lik altn paketi size günlük 10 TL kazandırır. Aldığınız bütün paketler 1 yıllıktır. 1 yıl boyunca aldığınız paketlerden kazanç elde edebiliyorsunuz.

Altınbull Kayıt Olmak İçin Tıkla

Altınbull Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıkla !


13 - File Army - Resim Yükleyerek Para Kazan


Güven Oranımız: %80

File Army sitesi günümüzün en popüler resim paylaşma platformu olarak bilinen instagram uygulamasını geçmek adına kullanıcılarına resim yükledikçe bitcoin kazandırıyor. Oldukça güzel olan bu sistemde resimleriniz ne kadar beğenilip paylaşılırsa o kadar çok Bitcoin kazanabiliyorsunuz.

Filearmy Kayıt OL8- Napolyon - Anket Doldur Para Kazan


Güven Oranımız: %80

Napolyon internetten para kazanabileceğiniz güvenilir Türk anket firmasıdır. yaklaşık 4 yıldır internetten para kazandıran napolyon anket sitesi ile kayıt olduktan sonra size gelen anketler sayesinde kendinize ek gelir elde edebilirsiniz. Gelen anketlere ne kadar çok doğru cevap verirseniz o kadar çok fazla anket doldurur ve daha fazla para kazanabilirsiniz. Anket başına puan kazanıyorsunuz ve 100.000 puan olunca 100 TL çekebiliyorsunuz. Tahminimce her ankete katılarak 2 ayda bir 100.000 puan toplayarak 100 tl çekebilirsiniz.

Napolyon Tıkla Kayıt OL ! Bonus 2000 Puanlık Anket Kazan !

7- Myiyo - Anket Doldur Para Kazan


Güven Oranımız: %90

Myiyo dünyaca ünlü, 100 üzeri ülkede hizmet veren büyük bir anket sitesidir. Sadece anket değil, aynı zamanda bir sosyal paylaşım sitesi de olan Myiyo'da hem anket doldurarak aylık bazen 100 TL üzeri para kazanabilir, hemde sosyal medya sitesi olarak kullanabilirsiniz.

Myiyo sitesine kayıt olduktan sonra size ilk başlarda bir tane anket verilecek. Bu anketi doldurarak başlangıçta 2000 Puan yani 2 € para kazanırsınız. 1000 Puan 1€ değerindedir. 20.000 puana yani 20€ ulaşınca paranızı banka hesaplarınıza çekebiliyorsunuz.

Myiyo 2000 Puan (2€) Kazanmak İçin Tıkla Üye OL !!

Myiyo Detaylı Bilgi ve Taktikler İçin Tıkla..


6- Youtube - Video Çekerek Para Kazanın


Güven Oranımız: %99

İnternetten video çekerek para kazanma özellikle youtube'dan para kazanma olayını neredeyse herkes duymuştur diye düşünüyorum. Bu yöntemle ciddi anlamlarda yüksek gelirler elde edebilirsiniz fakat gerçekten çok zor ve emek isteyen bir iş olduğu için youtubedan her isteyen para kazanamıyor. Gerçekten sabır ve beceri işi, ayrıca mental olarak da güçlü olmanız gerekiyor. Fakat bunları aşıp videolarınızın kaliteside iyi ise 1-2 yıl sonra ayda 10.000 TL üzeri para kazanabilirsiniz. Bu rakamlar şaka değil gerçek ve ciddi rakamlar fakat dediğimi gibi video çekmek dışardan bakıldığı kadar kolay iş değil.

5- Solucan Al Sat - Link Kısaltarak Para Kazan


Güven Oranımız: %75

Solucan Al Sat sitesi tamamen gerçek bir iş üzerine kurulu gerçek para kazanma sitesidir. Solucan al sat sitesi Toprağın Sesi LTD ŞTİ. şirketine ait bir projedir. Solucan al sat sitesinde toplam 1 milyon solucan satılıyor ve aldığınız solucanlar size her ay düzenli olarak para kazandırıyor. Para kazanma olayı ise diğer para kazanma şirketlerine göre biraz farklı.

Solucan al sat sitesinde aylık net bir kazanç yok. Bunun yerine şirket her ay kazandığı paranın yarısını üyelerine solucan sayısına göre dağıtıyor. Yani şirket ne kadar para kazanırsa yatırım yapan bizlerde o kadar para kazanırız. Şirketin evet gerçek solucan işi yapıyor ve Türkiye'de şuanda 3 farklı tesisi bulunuyor. Diyarbakır Bismil, Diyarbakır Silvan ve Isparta solucan al sat tesislerinin bulunduğu yer. Solucan al sat sitesine verdiğimiz oyun %75 olmasının sebebi ise evet şirket her ne kadar gerçek iş yapıyor olsa da şirket telefon numarasının paylaşılmamış olması. Şuanda çok daha mantıklı ve gerçek anlamda şeffaf ve iyi yatırım firmaları varken solucan al sat sitesinin çok fazla şeffaf davranmaması bizim için güven puanının düşmesine sebep oldu.

Solucan Al Sat Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

Solucan Al Sat Kayıt Olmak İçin Tıklayın !


4- Gerçek Çiftçi - Çiftlik Kur Para KazanGerçek Çiftçi oyunu Ekolium A.Ş şirketinin ikinci oyunudur. Bir anonim şirketi oyunu olması kendisini oldukça güvenilir ve gerçek yapmaktadır. Gerçek çiftçi oyununa başladığınızda size 10 kredi hediye verilir. Bu kredi ile tavuk alıp hızlıca gelişmeye başlarsınız. Uzun vadede gayet mantıklı ve makul kazançların yanında yapacağınız yatırımlarla oldukça iyi kazançlar elde edebilirsiniz. 

Gerçek Çiftçi Bonus 10 Kredi Kazanmak İçin Tıkla Üye OL !

Gerçek Çiftçi Ne Kadar Para Kazandırıyor ?

Gerçek Çiftçi oyununda kazanç limiti yok. Yatırımınıza göre yada yatırım yapmadan gelişiminize göre kazanç elde ediyorsunuz.

Gerçek Çiftçi Bonus 2000 Kredi Kazanmak İçin Tıkla Üye OL !


2- Ongunluk - Oyun Oynayarak Para Kazanın


Güven Oranı: %80

Ongunluk, internetten para kazanabileceğiniz güvenilir para kazanma ve yatırım oyunlarından bir tanesidir. Oyunda alacağınız Coin paketleri ile günlük coin üretimi yaparak bu coinleri TL ye dönüştürerek, dönüştürdüğünüz TL leri çekebiliyorsunuz. İsterseniz oyunda gelişerek daha fazla para kazanmak içinde kullanabilirsiniz. Oyunun en güzel yönlerinden birisi, bazı oyunlar gibi sizi sürekli oyun başında beklemeye itmiyor olması. Coinler kendi kendine üretilirken siz isterseniz 1 ay sonra girip coinlerinizi satabilirsiniz.

Ongunlük site yönetimi oyundan elde ettiği yatırımları Bitcoin borsasında değerlendirerek para kazandırıyor. Özellikle oyunun ilk açıldığı günlerde Bitcoin'in 4.000TL civarlarında olmasının ardından şuan Bitcoin'in 16.000 TL seviyelerine çıkması, ongunluk sitesinin ne kadar sağlam bir yatırım aracı bulduklarının göstergesi. Ayrıca ongunluk yöneticileri Bitcoin borsasında hem Bitcoin hem alt coinleri anlık alım satım yaparak da oldukça iyi gelirler elde etmekteler. Borsa işlerini pek bilmeyenler için riskli olabilecek bir yatırım modeli olsa da, bu işleri bilen birisinin elinde Bitcoin borsasında değerlenen para ile kısa zamanda milyonlar kazanmak mümkün.

Ongunluk oyunu şimdiye kadar oyuncularına bir sorun çıkartmadı. Ödemelere ve oyunu geliştirmeye devam ediyorlar. Fakat yinede bu ne olacağı pek bilinmeyen, yüksek yatırım yapmanızı önermeyeceğim bir oyun. Yinede deneyebilirsiniz.

Ongunluk Kayıt Olmak İçin Tıklayın ! 

1 - Goaltycoon - Futbol Takımı Yöneterek Gerçek Para Kazan

goaltycoon

Güven Oranı: %80

Goaltycoon oyunu ile futbol takımı kurarak elde ettiğiniz başarılar ile gerçek para kazanabiliyorsunuz. Tıpkı gerçek hayattaki gibi elde edilen başarılara ve kazanca göre para kazanmanızı sağlayan goaltycoon oyunu gerçek anlamda gerçekçiliği ile ciddi anlamda size para kazandırırken keyif veriyor. Oyun 4 yıldır aktif ve 4 yıldır sorunsuz para ödemeye devam ediyor.

Goal tycoon oyununda para kazanmak için gerçek hayattaki futbolda elde edilen kazançlarla neredeyse birebir aynı sistemi kullanmışlar. Elde edilen başarıdan tutunda seyircilerden kazandığınız paraya kadar pek çok şekilde para kazanabiliyorsunuz. Oyunda gerçek paralar karşılığında çok cüzzi miktarlara ( 0.1 euro - 0.02 euro) transferler yapabilir yada çok daha iyi oyuncular transfer ederek başarılarınıza başarı katabilirsiniz. Oyunda Transferlerden elde edilen karlardan tutunda şampiyonluk ödülüne kadar pek çok yolla para kazanabilirsiniz. Fakat oyunda sabırlı olarak uzun bir dönem takımınızın başında durmanız gerekiyor. Sabırlı olursanız hiç para harcamadan 1 yıl sonunda takımınız size aylık 300 - 400 euro hatta dönem dönem 500 euro üzeri para kazandırabilir. Oyunun tek kötü yanı dil bilmeyenler için Türkçe seçeneğinin olmaması fakat bunun dışında oyunda bir kusur göremedim.

GoalTycoon Tıkla Kayıt Ol Bonus Futbolcu Kazan !


Arkadaşlar şuanda güncel internetten para kazandıran en güvenilir işler benim gözümde bunlar. Bu yöntemleri kullanarak sizde internetten para kazanabilirsiniz. Size bahsettiğim bütün işlere üye olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. 2 ay sonra her birinden aylık ortalama 100 TL kazansanız ayda 1000 TL üzerinde ek gelir imkanınız olacaktır ki ilerleyen zamanlarda bu kazançların aylık 2-3 bin civarlarına geldiğini göreceksiniz.

Facebook adresim: Benimle iletişime geçmek için tıkla


Bitcoin Kazandıran Diğer Siteler :

Coin Pot:

Coin pot sitesi kazandığınız düşük bitcoin ( satoşi ) lerinizi saklayabileceğiniz bir bitcoin cüzdanı görevi yapar. Ayrıca sadece bitcoin değil lite coin, doge coin, dash ve bitcoin cash gibi coinleri de yine bu sistem üzerinden saklayabilirsiniz. güvenilir ve sağlam bir sistemdir. Zaten şimdi vereceğim bitcoin kazanma sitelerinin çoğu coinpot ile çalışmaktadır. Çünkü hem hızlı hemde kazandığınız bitcoinleriniz hemen bitcoin pot cüzdanına işlenebiliyor. Coinpot dan isterseniz daha sonra kendi cüzdanınıza da çekim yapabilirsiniz.

NOT: bonus bitcoin ve bitfun coinpotla çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Coin pot Kayıt Ol


Free Bitcoin:

Free bitcoin sitesi oldukça kolay bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. her 1 saatte 1 kez olmak üzere karşınıza çıkan chapca kodunu girerek bitcoin kazanabiliyorsunuz. Kolay bir şekilde bitcoin kazanabileceğiniz ve bitcoinlerinizi çekmekte sorun yaşamayacağınız bir sitedir. Ayrıca ekstra bonuslarla beraber günlük kazanabileceğiniz bitcoin miktarını da artıra bilirsiniz. Free bitcoin ve size tanıttığım ve tanıtacağım diğer bitcoin kazanma sitelerini bizzat bende kullanıyorum. Sizede bu siteleri tavsiye ederim.

Free Bitcoin Buraya Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başlayın !!


Bonus Bitcoin:

Bonus bitcoin sitesi de tıpkı free bitcoin sitesi mantığı ile çalışıyor. Fakat bonus bitcoin sitesinde 15 dakika da bir girip bitcoininizi alabiliyorsunuz. Kazandığınız bitcoinler coinpot cüzdanınıza otomatik olarak geçiyor.

Bonus Bitcoin Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


Bit Fun:

Bitfun oyun oynayarak bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. Kayıt olup site içindeki oyunları oynayarak bitcoin kazanabilirsiniz. Üstelik kayıt olduktan sonra oyun oynamadan bile günlük belli bir miktarda bitcoin kazanabiliyorsunuz. hiç bir şey yapmadan bile günde 1-2 defa girip bedava bitcoininizi alabilirsiniz. Daha fazla bitcoin kazanmak isterseniz site içinde ki oyunları oynayabilirsiniz. Bitfun coinpot ile çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk olarak coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Bitfun Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


AdBtc:

Adbtc benim en çok sevdiğim bitcoin kazanma sitelerinde en başlarda geliyor. Yapmanız gereken şey sistem üzerinde bulunan reklamlara tıklayarak bitcoin kazanmak. günde boş vakitlerinizde 1-2 dakikanızı ayırsanız dahi yetiyor. Site üzerinden ne kadar çok reklama tıklarsanız o kadar çok bitcoin kazanıyorsunuz.

Üye olduktan sonra menüden "Surf ads" yazan yere tıklayarak reklamların açılacağı bölüme geliyoruz. Burada karşına çıkan sayfada ekranının her hangi bir yerinde "OPEN" butonu yada " START" yazacak. Open tuşuna basınca reklam yan sekme olarak açılacak ve 10 saniye ile 30 saniye arasında reklam açık durması gerekiyor. Süre bitiminde ise bitcoininizi alıp reklam sekmesini kapatabilirsiniz. Yalnız belirtelim OPEN tuşu ekranınızın her yerinde olabilir. Yani sabit bir yerde değil. Hile kullananlara engel olmak için böyle bir yöntem bulunmuş.

AdBTC Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazan !


Btc Miner:

Btc miner sitesi bilgisayarınızı zorlamadan kazım yaparak size bitcoin kazandırır. Sistem çok basit. Üye olurken direk bitcoin cüzdanınızı giriyorsunuz ve bitcoin kazımına başlıyorsunuz. Bilgisayarınız bitcoinleri kazarken siz istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Ortalama 10-15 gün içinde minimum çekim olan 0.0050000 bitcoin'e ulaşarak bitcoin adresinize çekim yapabilirsiniz.

BTC miner Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


Arkadaşlar sizlere verdiğim bu bitcoin kazanma sistemleri ufak ufak bitcoin kazanmanızı sağlıyor. Bu verdiğim bütün siteleri deneyip bitcoin kazanırsanız ve sürekli devam ederseniz, bitcoinin şu günlerde 50.000 TL civarlarında seyrettiğini düşünürsek ve giderek artarak hedefin 1 milyon dolar olduğunu göz önünde bulundurursak belki de 2-3 yıl sonra buralardan kazandığınız bitcoinler hayatınızı değiştirebilir. Şuanda bile bütçenize katkı olsun diye bitcoin kazanıp ileride bitcoinleriniz birikince satıp paraya çevirebilirsiniz, fakat tavsiyem kazandığınız bitcoinleri elinizde tutmanızdır. Hepinize bol kazançlar. 

İnternetten para kazanmak Yazar

11 yorum :

 1. Her ne kadar benim asla kullanmayacağım araçlar olsa da güzel derleme olmuş.

  YanıtlaSil
 2. Çiflik Bank süper güvenim iz tam sen De üye ol sen De kazan https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=V3WSZL

  YanıtlaSil
 3. Utopya kazandırıyor sende oyna sen De kazan https://www.utopya.online/kaydol.php?davet=115b1db4b6

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. batmad paraları alıp tuydu serefsız

   Sil
 4. Vampir Şehri Scam Onu kaldır yanlış yönlendirme

  YanıtlaSil
 5. Arkadaslar sitenin de bahsettigi bir oyunu anlatacagim simdiye kadar gordugum en kaliteli ve kazancli oyun goaltycoon azcik bir ugrasla aylik 500 euro kazanmak sizin elinizde reflinkime tiklayarak uye olabilirsiniz gmail kullanarak uye olun saygilar.
  http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/Captan70

  YanıtlaSil
 6. Yatırım zorunlu olmayan, yeni ve başarılı bir site arkadaşlar. Site script değil farklılıklarıyla bile güven vermiş durumdalar. Açılalı 24 saat vs oldu referans linkimden gördüğüm kadarıyla 181. üye falanım açılışa rağmen çok iyi. Deneyin derim http://www.ciftlikhanem.com/kayit.php?id=181
  Ödeme Puanı Yok, Yaşam Süreli ve oranları gayet sağlam!

  YanıtlaSil
 7. Marketglory.com ve goaltycoon.com gerçekten para kazandıran oyunlar. Marketglory.com 6. Yılını kutluyor. Goaltycoon.com da baya eski. Rahatlıkla yatırım yapabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 8. Arkdaşlar verdiğim siteye girin kayıt olun ve bana msj atın günde beraber 418tl kazanalım. goo.gl/3CeXJW , Girip kayıt olduktan sonra msj atın arkadaşlar önemli . %100 Gerçek , 2mizde aynı kazanıcagız fark olmıcak . Siteyi Türkçeye çevirmeyi unutmayın. Site: goo.gl/3CeXJW

  YanıtlaSil
 9. https://keciler.net/account/referals.php
  ÜYE OL VE KAZANMAYA HEMEN BAŞLA...

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.