bitcofarm

BitcoFarm ile İnternetten Oyun Oynayarak Para Kazan !!Her Gün Bitcoin KAZAN !!


Bitcofarm oyunu ile Hergün Bitcoin Coin Kazan !! Aylık %100 Bitcoin Kazancı !


Bitcofarm oyunu oyun oynayarak bitcoin kazanacağınız bir oyun sitesidir. Çok basit ve kolay anlaşılır bir oyun olmasının yanında oyundan bitcoin kazanmamız da ayrı bir güzel. Bitcofarm oyununda yapacağımız tek iş günde 1 defa girerek hayvanlarımızın ürünlerini satmak yada kek dükkanı almışsak kek dükkanındaki kekleri satmak. Hem basit hemde kolay anlaşılır fakat oyunda Türkçe dil seçeneği mevcut değil. Fakat "Google Crome" kullanarak oyunu Türkçe'ye çevirebiliyorsunuz.

Bitcofarm oyunu uzun zamandır oyuncularına para kazandıran yurt dışı kaynaklı bir oyundur. Oyunda tavuk ve inek alarak yumurta ve sütlerinden bitcoin kazanabiliriz. Eğer istersek'de kek dükkanı açarak da oldukça yüksek kazançlar elde edebiliriz.

Bitcofarm Başlangıç:


Bitcofarm oyununa BURAYI tıklayarak kayıt olduktan sonra size 1 günlük "chicken" veriliyor. Bu tavuk bize 1 yumurtasından yani bir günde 0.001050 BTC kazandırıyor. Oyunda 6 farklı tavuk var ve bu tavukları satın almak için hesap yükselmeniz gerekiyor. Chicken almak için sadece kayıt olduktan sonra 0.025 BTC (Bitcoin) karşılığında satın alabiliyorsunuz fakat diğer tavukları, inekleri ve kek dükkanı açmak için hesabınızı yükseltmeniz gerekiyor. Bitcofarm oyununda 4 farklı hesap seçeneği var.

Bitcofarm Üyelik Seçenekleri:


Üstteki resimde üyeliklerin özellikleri yazıyor. Kısaca bahsetmek gerekirse en karlı olan üyelik çeşidi altın üyelik. Altın üyelik ile oyundaki her şeyi alarak bitcoin kazanabilirsiniz.

Ben üyelikleri değil de üyeliklerdeki değişikliklerin neler olduğunu anlatayım siz size uygun olan üyeliği seçersiniz.
Süre: standart üyelik ücretsiz ve sonsuza dek üyeliğiniz standart üye olarak kalabilir. Yeni üyelerin hepsi standart üye olarak başlarlar. Diğer üyelikler ise süresi 30 gündür ve eğer hesabınızı üyeliğiniz bitmeden yükseltirseniz %20 civarında indirim ile yükseltiyorsunuz. Mesela siz altın üyesiniz diyelim. Altın üyeliğinizin 29. yada 30. günündesiniz yani üyelik sürenizin bitmesine çok az kalmış. Eğer süreniz bitmeden uzatırsanız üyeliğin normal fiyatının %20 kadar ucuz bir şekilde yükseltme yapabiliyorsunuz. Bu bütün üyelikler için geçerlidir.

Oran: Oran oyundaki özel bir reklam uygulamasıdır. Bu konuyu biraz aşağı da detaylıca anlatıcam.

Ref Click Oranı: Bu özellikte yine bi üstteki " Oran" ile alakalı ve bu konuyu da yine aşağıda anlatıcam.

Maksimum ROİ Nakit: Bu oran yatırmış olduğunuz paraya göre oyundan en fazla ne kadar çekebileceğinizin oranıdır. Standart üyenin roi oranı %300 yani oyuna yatırmış olduğu paranın en fazla 3 katını çekebilir. Neye yatırırsa yatırsın oyuna para yüklemesi yeterli. Mesela oyuna 1 BTC yatırım yaptınız. Oyundan 3 BTC'ye kadar para yüklemeden para çekme hakkınız var. Altın üyenin ise oranı %800. Yani yatırdığı paranın 8 katı kadarını çekebilir. 

Günleri Nakit Arasında: Aslında nakit çekim arasındaki süre desek daha düzgün olur. Google Chrome çevirirken hatalı çevirmiş. Bu kural da örnek vermek gerekirse ben standart üyeyim ve bugün oyundan para çekme talimatı verdim. standart üye olduğum için bir daha ki para çekme talebimi 8 gün sonra verebiliyorum. Yani bugün ben oyundan para çekimi yapmak istedim. 2 -3 gün sonra para çekme talebinde bulunamıyorum. En erken 8 gün sonra para çekim talebi verebiliyorum. Eğer altın üyeyseniz bu süre 5 güne kadar düşüyor. Altın üye ayda 6 defa para çekimi yapabiliyorken standart üye ayda 4 defa para çekimi yapabiliyor.

Tavuk satın alma günü: Bu kural da oyundan alacağınız  tavuklara arasındaki süre. Yani bugün oyundan Siyah tavuk aldınız. Eğer standart üyeyseniz 6 gün sonra 1 siyah tavuk alma hakkınız var. Fakat bugün siyah tavuk alıp aynı gün farklı tavuklardan alabilirsiniz ama aynı tavuğu peş peşe alamıyorsunuz. Altın üye olursanız bu süre 3 güne düşüyor. Bu kural kek dükkanı alımlarında da geçerli. 1 kek dükkanı aldıktan sonra en erken 3 gün sonra 1 kek dükkanı alabiliyoruz.

Sevk Yükseltme Bonusu: Bu bonus ile referanslarınızın hesaplarını yükseltirken size gelecek olan komisyonu belirler. Yani siz standart üyesiniz ve arkadaşınızı oyuna sizin referans linkinizden üye yaptınız ve arkadaşınız altın üyelik aldı. Arkadaşınızın aldığı altın üyelik fiyatının %5'i size bonus Bitcoin olarak geçer. Eğer sizde altın üye olsaydınız bu oran %20 olacaktı.

Mevcut hayvanlar: Mevcut hayvanlarda üyelik çeşitlerine göre hangi hayvan alınabilindiğini gösteriyor. altın üye oyundaki her şeyi alabilirken, diğer üyelikler sınırlı hayvan alabiliyor.

Üyelik çeşitler bu kadar arkadaşlar. Şimdi geçelim oyun hakkında diğer bilinmesi gerekenlere.

İstediğiniz üyelik seçeneği ile oyuna devam ediyorsunuz ve üyeliğinize uygun hayvanları alarak bitcoin kazanamya başlıyorsunuz. Oyunda bilmeniz gereken önemli bir kural var.
Oyunda para kazanmaya başlamak için oyuna giriş yaptıktan sonra üst menüden 6. sırada olan kırmızı renkli menünün hemen yanında "View Ads" eğer türkçeye çevirdiyseniz " Reklamları gör" yazan sekmeye tıklıyoruz.


Buradan karşımıza 3 lü sütün halinde tıklamamız gereken reklamlar çıkıcak. Bu çıkan kutulara sırayla 4 tanesine tıklıyoruz, tıkladıktan sonra karşımıza gelen sayfada 10 saniye bekliyoruz ve üst tarafta " Wait Please..." yazan yerin " Completed!" yazmasını bekliyoruz. 4 tane kutudaki reklama bu uygulamayı yaptıktan sonra oyun bize 1 adet BEDAVA chicken veriyor. Ayrıca her reklama tıklama başına 0.000001 Bitcoin kazanıyoruz. Sadece 10 saniyede 0.000001 BTC kazanıyoruz. hemde çok kolay bir işlemde.Şimdi yukarıdaki üyeliklerde " Oran" yazan yeri size aşağıda anlatacağız demiştik. İşte oran yazan yer bu reklamlardan tıklama başına alacağınız bitcoini belirliyor. Altın üye olursanız reklamlardan alacağınız bitcoin 2 katına çıkıyor.BitcoFarm Hayvan kazanç Oranları:


Bitcofarm oyununda 6 farklı tavuk var. Bu tavukların kazanç oranları birbirinden farklı. Aylık kar oranı %23 ile %40 arasında değişiklilik gösteriyor. Oyunun en karlı tavuğu altın tavuk  %40 kar oranı, en az kar elde ettiren tavuk ise %23 kar oranı ile beyaz tavuk.

Altın tavuk 0.045 Bitcoin karşılığında alınırken 1 ayda 0.063 Bitcoin kazanç elde ettiriyor. Daha fazla kar elde etmek için oyunda toplu tavuk paketleri var. En karlı paket ise altın paket. Altın paket içinde 5 altın tavuk, 2 gümüş tavuk ve 1 bronz tavuk var. Bu 7 tavuk ayrı ayrı almak için normalde neredeyse 15 gün bekleyerek ve 0.327 bitcoin karşılığında alabilecekken. Bunu paket halinde ( Altın paket) aldığınızda 0.245 bitcoin karşılığında alabiliyorsunuz. Neredeyse %40 indirim söz konusu. Dolayısıyla karımızın %40 arttığının göstergesi.Altın paket alarak 1 ayda elde edeceğimiz bitcoin 0.4512. Yani neredeyse 2 katı bir kar. 1 Ay gibi kısa bir sürede 2 katı kar oldukça yüksek bir kar oranı. Oyun sorunsuz 6 aydır devam ediyor ve ödemeler de anında gerçekleştiğini düşünürsek risk edeceğimiz bu paralarla 1 ayda 2 kat kazanmamız mümkün. Tabi her işte risk vardır sakın sizi zorlayacak yüksek yatırımlarla bu işlere girmeyin. %100 güvenilir de olsa sistem siz tedbiri elden bırakmayın ve yatırım yapacaksanız, yatırdığınız para sizi zorlayacak büyüklükte olmasın.

Bitcofarm inek kazancı: Bitcoc farmda ilk alacağınız ineğin süresi 10 gündür ve ilk 10 gün düşük bir kar oaranı ile ineğinizin süresi biter. 10 günden sonra 4 farklı seçenek inekten istediğinizi alabiliyorsunuz. En yüksek kazanç oranını günde 3 süt üreten inek veriyor. İnek alabilmek için altın üye olmak zorundasınız.


Bitcofarm kek dükkanı kazancı: Bitcofarmda kek dükkanı yüksek yatırım yapacak olanlara sadece kek dükkanından 1 ayda %23 kar oranı veriyor. alacağınız bir kek dükkanında 1 ayda %23 kar elde edebilirsiniz. Kek dükkanı alabilmeniz için altın üye olmak zorundasınız.
Bitcofarm hakkında anlatacaklarım şimdilik bu kadar arkadaşlar. Yurt dışı kaynaklı güvenilir bitcoin kazanma oyunu olan bitcofarm oyunu ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Ayrıca dediğimiz gibi oyunda aktif olarak reklamlara tıklayarak ta yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Bitcoin Kazandıran Diğer Siteler :

Coin Pot:

Coin pot sitesi kazandığınız düşük bitcoin ( satoşi ) lerinizi saklayabileceğiniz bir bitcoin cüzdanı görevi yapar. Ayrıca sadece bitcoin değil lite coin, doge coin, dash ve bitcoin cash gibi coinleri de yine bu sistem üzerinden saklayabilirsiniz. güvenilir ve sağlam bir sistemdir. Zaten şimdi vereceğim bitcoin kazanma sitelerinin çoğu coinpot ile çalışmaktadır. Çünkü hem hızlı hemde kazandığınız bitcoinleriniz hemen bitcoin pot cüzdanına işlenebiliyor. Coinpot dan isterseniz daha sonra kendi cüzdanınıza da çekim yapabilirsiniz.

NOT: bonus bitcoin ve bitfun coinpotla çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Coin pot Kayıt Ol


Free Bitcoin:

Free bitcoin sitesi oldukça kolay bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. her 1 saatte 1 kez olmak üzere karşınıza çıkan chapca kodunu girerek bitcoin kazanabiliyorsunuz. Kolay bir şekilde bitcoin kazanabileceğiniz ve bitcoinlerinizi çekmekte sorun yaşamayacağınız bir sitedir. Ayrıca ekstra bonuslarla beraber günlük kazanabileceğiniz bitcoin miktarını da artıra bilirsiniz. Free bitcoin ve size tanıttığım ve tanıtacağım diğer bitcoin kazanma sitelerini bizzat bende kullanıyorum. Sizede bu siteleri tavsiye ederim.

Free Bitcoin Buraya Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başlayın !!


Bonus Bitcoin:

Bonus bitcoin sitesi de tıpkı free bitcoin sitesi mantığı ile çalışıyor. Fakat bonus bitcoin sitesinde 15 dakika da bir girip bitcoininizi alabiliyorsunuz. Kazandığınız bitcoinler coinpot cüzdanınıza otomatik olarak geçiyor.

Bonus Bitcoin Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


Bit Fun:

Bitfun oyun oynayarak bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. Kayıt olup site içindeki oyunları oynayarak bitcoin kazanabilirsiniz. Üstelik kayıt olduktan sonra oyun oynamadan bile günlük belli bir miktarda bitcoin kazanabiliyorsunuz. hiç bir şey yapmadan bile günde 1-2 defa girip bedava bitcoininizi alabilirsiniz. Daha fazla bitcoin kazanmak isterseniz site içinde ki oyunları oynayabilirsiniz. Bitfun coinpot ile çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk olarak coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Bitfun Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


AdBtc:

Adbtc benim en çok sevdiğim bitcoin kazanma sitelerinde en başlarda geliyor. Yapmanız gereken şey sistem üzerinde bulunan reklamlara tıklayarak bitcoin kazanmak. günde boş vakitlerinizde 1-2 dakikanızı ayırsanız dahi yetiyor. Site üzerinden ne kadar çok reklama tıklarsanız o kadar çok bitcoin kazanıyorsunuz.

Üye olduktan sonra menüden "Surf ads" yazan yere tıklayarak reklamların açılacağı bölüme geliyoruz. Burada karşına çıkan sayfada ekranının her hangi bir yerinde "OPEN" butonu yada " START" yazacak. Open tuşuna basınca reklam yan sekme olarak açılacak ve 10 saniye ile 30 saniye arasında reklam açık durması gerekiyor. Süre bitiminde ise bitcoininizi alıp reklam sekmesini kapatabilirsiniz. Yalnız belirtelim OPEN tuşu ekranınızın her yerinde olabilir. Yani sabit bir yerde değil. Hile kullananlara engel olmak için böyle bir yöntem bulunmuş.

AdBTC Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazan !


Btc Miner:

Btc miner sitesi bilgisayarınızı zorlamadan kazım yaparak size bitcoin kazandırır. Sistem çok basit. Üye olurken direk bitcoin cüzdanınızı giriyorsunuz ve bitcoin kazımına başlıyorsunuz. Bilgisayarınız bitcoinleri kazarken siz istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Ortalama 10-15 gün içinde minimum çekim olan 0.0050000 bitcoin'e ulaşarak bitcoin adresinize çekim yapabilirsiniz.

BTC miner Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


Arkadaşlar sizlere verdiğim bu bitcoin kazanma sistemleri ufak ufak bitcoin kazanmanızı sağlıyor. Bu verdiğim bütün siteleri deneyip bitcoin kazanırsanız ve sürekli devam ederseniz, bitcoinin şu günlerde 50.000 TL civarlarında seyrettiğini düşünürsek ve giderek artarak hedefin 1 milyon dolar olduğunu göz önünde bulundurursak belki de 2-3 yıl sonra buralardan kazandığınız bitcoinler hayatınızı değiştirebilir. Şuanda bile bütçenize katkı olsun diye bitcoin kazanıp ileride bitcoinleriniz birikince satıp paraya çevirebilirsiniz, fakat tavsiyem kazandığınız bitcoinleri elinizde tutmanızdır. Hepinize bol kazançlar.

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.