dolandırıcı oyunlar

Maden.im DOLANDIRICILIĞI | İnsanların Hesapları İle Oynayıp Sahtekarlık Yapıyorlar!!

Maden.im DOLANDIRICILIĞI  İnsanların Hesapları İle Oynayıp Sahtekarlık Yapıyorlar!!


Maden.im oyunu bildiğiniz üzere en başta bizimle reklam anlaşması yapıp reklamını yaptırdı. Maden.im oyununda daha sonra ise referansı fazla olanların roisini düşürdü. Daha sonra ise bunların hepsine rağmen insanların hesaplarıyla oynayıp para çekilmiş gibi gösterdiler.Maden.im oyunu artık hiç güvenli değil. Çünkü sistem batıyor ve ne yapacaklarını şaşırdılar. Yarın bir gün hesabınızdan siz para çekmeden kendiliğinden çekebilir ve sizin para çekmenize engel olabilirler. ortağım ve benim hesabımı nedensiz yere banladılar. Daha sonra referanslarımızdan bize ulaşan 7 kişi oldu ve hepsinin hesabı banlanmış! maden.im oyunu artık dolandırıcılığa giden bir yoldadır. Bunun tüm kanıtı ise yazının devamında mevcuttur. Sakın bu oyuna girmeyin girdiyseniz de paranızı hemen alıp çıkın. Benim size tavsiyem bu karar sizin.


madenim dolandırıcı bir oyundur

Öncelikle bu resimde gördüğünüz gibi yatırdığım ve çektiğim para belli. Yatırdığım para 1791 TL iken çektiğim para ise 2.201 TL'dir. Benim ROi oranım 150 olduğu için basit bir hesap ile yatırdığım oarayı 150 ile çarpıp 100'e böldüğümüzde toplam çekebileceğim para miktarı çıkmaktadır. Bu hesabı yapınca 2.686 TL çıkmaktadır. Toplam çekebileceğim para 2.686 iken benim çektiğim para 2.201 TL'dir bu da demek oluyor ki ben sistemden 485 TL daha çekbilirim. Ama Sistem benim hesabımla oynadığı için çekebileceğim para Maksimum 136 TL olarak gösteriyordu onunda kanıtı burada.


madenim dolandırıcılığı


Burada gördüğünüz gibi ben sistemden önceki hali ile hiç para çekmeden toplam çektiği para bir anda 2.201 TL 'den 2.550 TL'ye çıkarıldı. Fakat ortada bir para çekimi yok. Sistem kendi kendine çekmiş heralde bu parayı!! ama bu dolandırıcıların tüm yaptıklarının kanıtı bunlar. Hepsi var burada bu şeref yoksunlarının ne kadar sahtekar olduklarının hepsinin kanıtı var. Moderatörler lütfen bu siteyi scam siteler arasına alsınlar.

Sisteme yatırdığıma göre toplam çekeceğim para 2.686 TL iken maksimum 136 TL çekiyordum. Sistemle oynadıkları için çekemiyordum. Bunu kapatmak için ise kendi kendilerine 350 TL çekti zaten 350 + 136 = 486 TL yapıyor. Yani işi kılıfına uydurdular fakat benim bunların hepsini kanıt olarak aldığımı atladılar. Sabah kalkar kalkmaz polise gittim belgeleri verdim. Asliye hukuk mahkemesine gidip belgeleri verdim. Sağolsunlar polisler çok ilgilendi .Ben bu insanların peşini bırakmayacağım sonuna kadar bu terbiyesizliklerin cezasını çekmeleri için uğraşacağım. 

Son olarak da sistemde toplam 949.65 TL var iken sistem kendi kendine çektiği 350 TL sonucu hesapta 300 Küsür tl kaldı. Yani hesaptan 600 TL gitti ama ben sözde 350 çekmiş oldum. Yani bildiğin ilk okul çocukları gibi amatörce sistemle oynadılar.

Evet burada gördüğünüz gibi çekebilecğeim para 485 iken ve 10 adet kuyumcu var iken 450 çekebilmem gerekiyor. Fakat çekebileceğim para 136 TL olarak görünüyor. Sistem benim hesabımla oynadığı için 450 tl yerine maksimum 136 tl çekebiliyorum. Bu resmen dolandırıcılık. Hesabımla bilerek oynadılar!! 

Daha sonra bunu admine ve desteğe yazdım fakat hiç bir hata yok dediler. İlk okul 5. sınıfı bitiren biri bile burada hata olduğunu hemen fark edebilir ama bu şeref yoksunları dolandırıcı oldukları için kabul etmediler ve sistem de hata yok maksimum 136 çekebilirsin dediler. Sonra ben ısrar edince de bakın ki ne yaptılar. Burda gördüğünüz gibi sistemde 949 TL var sonrasında ise 300 küsür kaldı fakat ben tam bunu çekerken sistemden ban yedim ve hesabım kapatıldı. Neden ban yedim ? çünkü para ödemek istemediler. Çünkü son yatırdığım 1.000 TL 'nin üstüne yatmak istediler. Referans kazançları yüzünden roileri düşürdüler. Yazılımsal olduğu için ilk madenciyi kaldıramayız dediler. Sonradan bunu düzelttiler. Fakat roileri düzeltmediler. Tam bunu düzeltmişken bu şekilde hesapla oynayıp hesaptan kendi kendilerine para çektiler. Roiyi kendi kednilerine yükselttiler. Yani bu adamlar bildiğin düzenbazlık yapıp sonra alay eder gibi sistemde hata yok dediler. Fotoğraflara dikkatli ve sırası ile bakarsanız anlarsınız nasıl amatörce hareket ettiklerini.

Arkadaşlar bugün bize yapan yarın size yapar. Bu sistem belli ki çökmek üzere ve böyle düzenbazlığa vuracaklar işi. Adana merkezli bir şirket olduğu için Adana'daki tüm tanıdıklarıma da ilettim. Tüm çevremden destek alıp bu siteyi bitireceğim bitireceğim ki siz de benim gibi mağdur olmayın. 

Admin ile olan konuşmaları ve tüm bilgilerini yarın paylaşacağım. Ve admin dışında çalışan kişilerin de Bu adamlar bizim paralarımızı alıp daha sonra sistemin sahibi oldukları için kafalarına göre hareket edemezler. Bunu onlarda anlayacak. Ya tüm üyeleri geri iade yapacaklar ya da cezasını en ağır şekilde seçecekler. Şimdilik bu kadar daha sonra tüm yazışmaları ve admin ile olan tüm konuşmaları atacağım.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

25 yorum :

 1. Yalan Söylemeyin. Maden.im gazyet düzenli ödemelerini yapan, vdergi kaydı bulanan bir site haksız kazanç yediğinizi kabullenmediğiniz için siteden çıktınız. Şimdide siteyi karalıyorsunuz. Az mı para çektiniz siteden. Meyve veren ağaç taşlanır derler ya Misal !!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  2. Birşey söylemek yerine her şeyi zamana bırakıyorum. bize yapılanların aynısını umarım siz yaşamazsınız. Bizde çok güvenilir insanlar olduklarını düşünürken bu günlerde telefonlara bile bakmaz oldu bu oyun yöneticileri. Haksız kazanç elde ettiğimi gösteren bir şey gösterin kazandığım haksız kazancıda sizlere vereyim. Adamların ilk gün ki konuşmaları ile bugün ki konuşmaları çok değişti. Umarım geç olmadan sizde dönersiniz. Bu saatten sonra yatırım yapmak yerine kazandığınızı çekin. tek tavsiyem budur. Fakat siz istediğinizi yapmakta özgürsünüz.

   Sil
 2. ADSIZ BEY. Senin tek derdin para kazandığın oyun hakkında böyle şeyler yazılması. Fakat bizim kanıtımız var sende de göz var ise bunu görüp bak. Maden.im adminleri haksız kazanç elde ettiğimizi söylüyorlar. Varsa öyle bir şey kuruşu kuruşuna geri öderim . Ama yok çünkü öyle bir durum yok olsa zaten paylaşırlardı ama paylaşamıyorlar çünkü yok. Size bir yalan atıyorlar siz de inanıyorsunuz. Ben maden.im oyununa 1.000 TL yatırdıkdan bir kaç gün sonra ban yedim. Bu olay bir çok kişinin başına gelmeyecek ama sizlerin de ödemeleri gecikecek ve mağdur olacaksınız veya bu tarz nedenlerden dolayı mağdur olacaksınız benim amacım bunu önceden bildirmek. Çünkü adamlar dolandırıcı Kanıtları yukarda.En başta biz de inandık ama haysiyetsiz olduklarını daha sonra anladık. Neyse sizin ve sizin gibi bu oyunlardan para kazananların hepsinin en iyi sistemlere yönelmeleri için elimizden geleni yapıp haksızlıklara karşı sonuna kadar savaşmaya devam edeceğiz. umarım sen veya herhangi biri daha bu oyundan mağdur olmaz ADSIZ BEY. Bol kazançlar diliyorum ADSIZ BEY.

  YanıtlaSil
 3. Sizler sahte ref yaparak haksız kazanç sağladığınız için hesaplarınız o şekilde olmuş admin bizzat söyledi . Böyle iftira atarak eline bişey geçmez . Site gayet güvenilir . Düzenli olarak paramı çekiyorum . Hesabın kitabına uymayınca yaygarayı böyle koparıyorsun ya . Yazıkkk..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. size bunu söyleyen admininiz bizim telefonlarımızı neden açmıyor. Sahte ref dediği gerçek insanlar bu siteden o oyuna kayıt olmuş insanlar. Alacağını aldı önce bizi oyunculara kötüledi sonrada umarım sıra size gelmez. Benim kimseyle derdim yok orada ki 3 kuruşa bakmıyorum. Beni bilen bilir. Attığı iftiraları kanıtlasın hadi madem haksız kazanç elde ediyormuşuz kanıtlasın. Kardeşim ben iyi oyunların her zaman arkasındayım. bugün beni kandıran yarın seni kandırır anla artık bunu. Ama umarım sizin başınıza bu gelmez. Gelirse ismim ayhan yeniçeri zaten biliyosundur beni her yerden bulabilirsin. Bu arada o çok sevdiğin adminine söyle arkamdan konuşacağına adam gibi açsın telefonları versin mesajlara cevap sonra konuşsun konuşacaksa.

   Sil
  2. bu arada açsın hesabımı bak ben o oyuna 697 TL çektim 700 TL yatırdım ortağımda en son 1000 Lira yatırdı yatırdıktan 1 gün sonra hesabını banladılar. Üstelik telefonda konuştuklarına rağmen. Biz bu senaryoları çok gördük. Umarım sizlerin parasına bir şey olmaz. Biz sizleri uyarıyoruz bu saatten sonra yatırım yapmayın o oyuna.

   Sil
  3. O haysiyetsiz admin telefonlara cevap versin azıcık yüzü varsa. 1.000 TL yatırdıktan hemen sonra ban atmayı biliyor haysiyetsiz herif. Bunu da açıklasın bakalım. Hesaptan para çekilmiş gibi gösterdi bunu da açıklasın bakalım. Önce yazıyı oku fotolara bak ondan sonra yorup at sivri zekalı. Bak bakalım fotoda neler olmuş ama sen bunları göremezsin ki çünkü siteden para çekiyorsun herşey güzel gidiyor. Bakalım sistem çökünce ne olacak paranın peşinden konuşmak kolay o paraların çekilmediği günlere geliyoruz o zaman da böyle adminin arkasında durda göriyim seni.

   Sil
  4. altın üyeydim gümüş yaptılar sonra bir daha altın üyelik için para ödedim ve 170 tl değerindeki altın paketi satın aldım fakat paramı çektiler ama madenciler gelmedi madencileri yönet deyince gözüküyor fakat çalışmıyorlar yaklaşık bir hafta boyunca destek bölümünde günde iki kere yazdım ve sadece bi sorun gözükmüyor dediler madencilerin bitiş tarihlerine kadar attım ama nafile resmen dolandırıldım içerideki paramı dahi vermiyorlar ROI:oranım 400 den 32 ye düşmüş 460 tl verip toplam aldığım para 120 tl 10 günde 20 vs 33 tl sakın oynamayın bende kandırıldım

   Sil
 4. maden.im batıyor şuan son çırpınışları son vurgun peşindeler. sistem bilerek herkezi sizin üstünüze oynattı. bir kaç çekim yaptırıp gözlerini boyadı. şimdi bir çok masum yatırımcı sistemden hakkını alma derdinde

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. böyle yapacakları belliydi. Niyetlerini anladığımız an sizlere bildirdik. Umarız herkes parasını kurtarır.

   Sil
  2. çiftlik.imde aynı şekil patladı .buda aynı şekil patlıyor

   Sil
 5. Bu dolandirici herifler banada aynisini yaptilar.120 tl ile girdim ama 90 tl cektigimde rio oraniniz doldu dedi ve bidaha para cekemedim.yukaridaki madeni savunan ahmaklar dolandirildiginizda kafanizi vurursunuz duvara artik.

  YanıtlaSil
 6. Bu dolandirici herifler banada aynisini yaptilar.120 tl ile girdim ama 90 tl cektigimde rio oraniniz doldu dedi ve bidaha para cekemedim.yukaridaki madeni savunan ahmaklar dolandirildiginizda kafanizi vurursunuz duvara artik.

  YanıtlaSil
 7. 25.05.2017 tarihinde 147 çekme talebinde bulundum hem 3 lira çekim parası aldı, hem papara ile anlaşma bitmiştir diyerek çekim talebimi reddetti. bunun üzerine iban numaramı yazarak çekmek istedim. Hoop; 10 gün sonra çekebilirsin uyarısı aldım. 10 gün sonra da akıllı ödeme sistemi devreye girdi maksimum 10 TL çekime izin veriyordu. Velhasıl 200 TL yatırarak başladım ama yalan oldu para. Milletten çaldıkları da kefen paralarına dahi yetmez inşallah.

  YanıtlaSil
 8. Arkadaşlar biz şey sorcam ben 2 gün önce 60 liraya kömür paketi aldım ama 2 gün sonra 5 tane madencim kayboldu nedeni ne olabilir 30 liraya da maden bölgesi açtırdım toplam 90 liram gitti ne yapabilirim lütfen yardımcı olun

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben altın paket aldım 170 tl ama madenciler gelmedi ve param yandı resmen

   Sil
 9. Arkadaşlar acil yardımınız gerek 2 gün önce kömür paketi aldım ve şuanda madencilerim yok sadece 2 gün durdular sonra kayboldular toplam 90 tl verdim lütfen yardım edin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Toplam da arkadaşım ve ben 400 tl yatırdık madencilerimiz çalıştığı halde bir işe yaramıyor para cekemiyoruz.20 liira 7 haziranda çekim işlerini yaptım ama nafile henüz beklemede diyorlar.Zannedersem bu oyun dolandırdı herkesi.

   Sil
 10. dolandirici bunlar, girmeyin sakın... insanların zor durumundan faydalanıyorlar 3 kuruşları toplayıp zengın oluyorlar.. Alı Günindi bu ismi hiç unutmayacağım...

  kasadaki biriktrdiğiniz paranın % bilmem kaçını veriyorlar bunun için 3 lira kesim ücreti... yani paranı çekemiyorsun.. dolandırıcı bunlar.. herkes resimlerle kanıtlarla şikayet etsin mahkemeye versin.. kapatılsın bu arsızlar kazanamasınlar daha fazla!!

  YanıtlaSil
 11. aylaardır paramı vermiyorlar fena dolandırıldım cvp bile yazmıyor sakın oynamayn

  YanıtlaSil
 12. ben bişey dicem bunlara tc kimlik numaramızı verdik bi sıkıntı olmaz demi

  YanıtlaSil
 13. ben bişey dicem bunlara tc kimlik numaramızı verdik bi sıkıntı olmaz demi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. adamların amacı dolandırıcılık. Paramızı zaten aldılar. Tc kimlik numarasından sizlere bir şey yapamazlar merak etmeyin.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.