a kazanç

A Kazanç Plus Nedir ? Gerçek Yatırım Şirketi ile Para Kazan !A kazanç plus Nedir ?, A kazanç plus dan kaçırılmayacak büyük para kazanma fırsatı. Sadece 30 bin kişinin alınacağı bu işte Türkiye'de oldukça büyük projeler gerçekleştirilecek. A kazanç plus bu büyük projeleri gerçekleştirirken bizde yaptığımız yatırımların karşılığında gerçek para kazanacağız. Ayrıca A kazanç plus da yapılan yatırımların tapu teminatlı olması işin ne kadar güvenilir olduğunu gösteriyor.

A Kazanç Plus Nedir ?


Türkiye'nin en güvenilir yatırım modellerinden birisi olan a kazanç plus, gayrimenkul sektöründe uzun yıllar ses getirecek kazanç sistemiyle yatırımcılarını mutlu edecek projeler hazırladı. Özellikle teminata dayalı yatırım modelleri ile yatırımcıların tereddütlerini tamamen ortadan kaldırıldı.

A kazanç plus da yatırım paketlerinden elde edilen kaynak Fons A.Ş' de toplanıyor. Böylece bu kaynakla yurt içi ve yurt dışında yüksek para kazandıracak projelere finansman sağlanıyor. Modern kooperatifçilik olarak da tanımlanan sistemde toplanan bu kaynak gayrimenkul, yazılım, teknoloji, savunma sanayi, sağlık ve turizm gibi önemli sektörlerde değerlendiriliyor. Özellikle gayrimenkul piyasasında yarım kalan projelerin yüksek oranlı indirimler ve toplu alımlar yapılmasıyla devam eden süreç sistem genelinde yatırımcılara yüksek getirinin yanı sıra gayrimenkul sahibi olmayı da sağlıyor.


A kazanç plus da 7 farklı yatırım pakati bulunuyor. Bu paketlerden bütçenize uygun olan yatırım paketini seçerek yatırım yapıp her gün paketin size sunduğu kazancı kazanabiliyorsunuz. Yatırım paketleri bizlere yatırımımızın karşılığı olarak her gün kar payı vermekte. Özellikle safir, yakut ve zümrüt paketlerine tau teminatı vererek yatırımcıların haklarını güvene alıyor.

Bir yıl boyunca parayı değerlendiren Fons A.Ş bu sürede yatırımcıya yatırımı karşılığında tapu vererek yatırımcıya güven verirken işinde ne kadar gerçek ve büyük bir iş olduğunu gösteriyor. Bir yıl sonra paketin karşılığı olan kazancı alan yatırımcıdan tapuyu geri alarak yüksek güven ortamında hizmet vermiş oluyor.

A kazanç plus şirketine yatırım yapmak için 7 farklı paket bulunuyor. Bu paketler sayesinde en küçük yatırımcıdan en yüksek yatırımcıya kadar herkese uygun yatırım modeli bulunuyor.


A Kazanç Plus Şirketinin Yaptığı İşleri Görmek İçin Tıklayın !!


A Kazanç Plus Hakkında Her Şey Videolu Anlatım:A Kazanç Plus Yatırım Paketleri

Akik Paket

 YATIRIM BEDELİ: 3.000 TL
 YATIRIM SÜRESİ: 365 GÜN
 AYLIK KAZANÇ: 477 TL
 YATIRIM GERİ DÖNÜŞ TUTARI: 5.803 TL

Aytaşı Paket

YATIRIM BEDELİ: 5.000 TL
 YATIRIM SÜRESİ: 365 GÜN
 AYLIK KAZANÇ: 795 TL
 YATIRIM GERİ DÖNÜŞ TUTARI: 9.672 TL


Tapu Teminatlı Paketler:

Safir Paket

 YATIRIM BEDELİ: 8.000 TL
 YATIRIM SÜRESİ: 365 GÜN
 AYLIK KAZANÇ: 1.360 TL
 YATIRIM GERİ DÖNÜŞ TUTARI: 16.320 TL

Yakut Paket

 YATIRIM BEDELİ: 16.000 TL
 YATIRIM SÜRESİ: 365 GÜN
 AYLIK KAZANÇ: 2.720 TL
 YATIRIM GERİ DÖNÜŞ TUTARI: 32.640 TL

Kuvars Paket

YATIRIM BEDELİ: 24.000 TL
YATIRIM SÜRESİ: 365 GÜN
AYLIK KAZANÇ: 4.176 TL
YATIRIM GERİ DÖNÜŞ TUTARI: 50.808 TL


Zümrüt Paket

YATIRIM BEDELİ: 32.000 TL
 YATIRIM SÜRESİ: 365 GÜN
 AYLIK KAZANÇ: 6.400 TL
 YATIRIM GERİ DÖNÜŞ TUTARI: 76.800 TL

Hologo 65 Cm Paket ( Son açılan avantajlı paket)

YATIRIM BEDELİ: 16.000 TL
YATIRIM SÜRESİ: 365 GÜN
AYLIK KAZANÇ: 2.970 TL
YATIRIM GERİ DÖNÜŞ TUTARI: 36.135 TL


Yukarıda belirtilen paket seçeneklerinden size uygununu alarak her hafta düzenli olarak paket kazançlarınız hesabınıza siz çekim talimatı verirseniz yapılacaktır. Paketinizin kazanç oranını ister haftalık, ister aylık çekebiliyorsunuz.

Fons A.Ş Şirketi bu kadar güvenilir olmasının temel sebebi yaptıkları işler ve yapacakları projelerdir. Özellikle inşaat alanında tüm Türkiye'de büyük bir inşaat ağı kurmak isteyen Fons A.Ş şirketinin biz yatırımcıları olarak istersek kendimiz de ev, arsa sahibi olabilir, istersek de bulunduğumuz ilde Fons A.Ş şirketinin emlak ofisini açarak kazancınızı oldukça fazla artırabilirsiniz.

A Kazanç Plus Güvenilir mi ?A kazanç plus özellikle tapu teminatlı paketlerin olması ve yaptığı işler ile oldukça güvenilir yatırım şirketidir. İnşaat ve gayrimenkul sektörünün ne kadar büyük bir sektör olduğunu zaten bilmeyen yoktur. 

Fons A.Ş şirketi de özellikle paketlerden elde edilen gelirler ile yapacağı inşaat projeleri ile tüm Türkiye'de ses getirecektir. Fons A.Ş şirketi a kazanç plus için sınırlı sayıda yatırım alacak. 30.000 kişinin faydalanacağı bu yatırım ortaklığı ile Fons A.Ş bu sayede tüm Türkiye'ye kolayca açıla bilecek.

Türkiye'de her ilde bir ofis açmak isteyen Fons A.Ş şirketi yatırımcıları sayesinde bu projesine hızlıca ulaşmayı hedefliyor. Bu sayede yatırımcı yani paket satın alan bizler istersek Fons A.Ş şirketi için ilinizde bir Fons A.Ş danışmanlık ve emlak ofisi kurarak gayrimenkul ve inşaat sektörüne de giriş yapabilirsiniz.

A Kazanç Plus ile Ne Kadar Kazanırım ?


A kazanç plus da bulunan size uygun paketten satın alarak her pakete uygun günlük gelir elde edebilirsiniz. Kazandığınız parayı ister haftalık olarak, ister aylık olarak çekebilirsiniz. Kazanacağınız paraya örnek verirsek;

Örneğin siz 8.000 TL karşılığında safir paket aldınız. Safir paket sayesinde günlük 45,33 TL haftalık 317,333 TL aylık ise 1360 TL para kazanırsınız. Bu rakam yıl sonu ise 16.320 TL olarak size geri döner. Yani yatırımınızın iki katından biraz fazlasını kazanmış olursunuz.

Bu tarz yatırım modeliyle çalışan sahte işlerde mevcut fakat a kazanç plus şirketinin diğerlerinden ayıran en büyük özelliği size yatırımınız karşısında vermiş olduğu tapu. Siz 8.000 TL üzeri yatırım yaparak Fons A.Ş şirketinden yatırımınızın bedeline karşılık olarak tapu alırsınız. Dolayısıyla yatırımınız güvene alınmış olur.

Fons A.Ş ( A Kazanç Plus ) Şirketi Nerede ?


A Kazanç Plus yani Fons A.Ş şirketi İzmir'de açıldı ve merkez ofisi İzmir'de. İsterseniz sizde gidip çalışma ortamını kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Adres: Adalet Mh. Manas Blv. 39/0 Folkart Towers B Kule Kat:23 No:2307
35530, Bayraklı İzmir


A Kazanç Plus Franchisse Sistemi:


Franchisse modeli network marketing modeline oldukça benziyor. Geçtiğimiz dönem a kazanç plus, İstanbul Gayrettepe Dadaman Hotel'de gerçekleşen buluşma sonrasında önemli konular konuşuldu.

FONS A.Ş.’nin ileriye dönük planlarından bahseden FONS A.Ş. CEO’su Tamer Budak, FONS Gayrimenkul olarak toplamda 30 bin kişiye iş imkanı sağlayacaklarını söyledi. Sisteme dahil olan üyelerin sistemdeki ev satışlarından para kazanacağını ifade eden Budak, “Bugün Türkiye’de etkili bir şekilde faaliyet gösteren bir emlak şirketi ayda 8000 ev satıyor. Biz FONS Gayrimenkul olarak 30 bin çalışanımız ile çok daha fazlasını satmaya talibiz” dedi.Aslında bu iş için Türkiye'de 30 bin kişi için büyük bir şans desek doğru olur sanırım. Fons A.Ş CEO'sunun da dediği gibi, 30 bin kişilik bir ekip ile gayrimenkul piyasasına yön vermek oldukça kolay olacak. Yapılacak olan projelerden elde edilen gelirler ile hem yatırımcılar kazanacak, hemde Fons A.Ş'de büyümek isteyenler bulundukları bölgede Fons A.Ş adına açacakları emlak şirketi ile bölgesinde büyük bir işe de atılmış olacaklar. Yani baktığımız zaman A kazanç plus oldukça büyük bir proje ve bu projenin dışında kalmamalısınız. 30 bin kişi hızla doluyor bilginiz olsun.

Aşağıya inerseniz A Kazanç Plus projelerini ve basında yer alan fotoğraflarını görebilirsiniz.
a

İnternetten para kazanmak Yazar

11 yorum :

 1. süper bir site herkese tavsiye ederim

  YanıtlaSil
 2. güzel bir işe benzemekte. şu ana kadar kaç kişi üye oldu siteye yer var mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Var umit25 üye olursan sevinirim

   Sil
  2. https://akazancplus.info/register/user_register

   Sil
 3. bu sisteme gerçektn üye olup kazanan var mı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabiki 2.000 kişi oldu. Herkes parasını kazanıyor.

   Sil
 4. ödemeleri yapıyormu üstad ödeme kanıtı var mı elimizde

  YanıtlaSil
 5. Ben ünyeyim ödemem hiç aksamadı söz verilen zamanda paramı aliyorum

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.