a kazanç inşaat projesi

A Kazanç Plus Projeleri Nelerdir ? Fons Şirketi ve Projeleri Hakkında BilgilerA Kazanç Plus oldukça büyük projeleri olan bir iş fırsatı. Fons A.Ş şirketinin başlattığı bu projeler devrim niteliğinde olabilir. Özellikle şuanda bildiğimiz kadarıyla yapılacak olan inşaat projeleri şirketin sağlamlığını gözler önüne seriyor. A kazanç plus projelerini gerçekleştirmek adına 30.000 kişilik bir ekip kurup bu ekiple sayesinde hem adını duyurmak hemde işlerini kolaylaştırmak istiyor. Böylece 30.000 kişiye'de büyük bir iş imkanı sağlıyor.

A Kazanç Plus Kayıt Olmak İçin Beni Arayabilirsiniz:  0534 384 1964.

A Kazanç Plus Projeleri - Fons Projeleri:

a kazanç plus

Pek Çok Sektörde Yatırımlar Değerlendiriliyor.

A kazanç plus işine girmek için 7 farklı paket seçeneğinden size uygun olanı ile başlıyorsunuz. Bu paketleri satın alarak yatırımınızın ortalama 2 katı kadar şirketten 1 yıl içerisinde geri alıyorsunuz. 

Peki neden A kazanç plus'da işe girmek için paket almak zorundasınız ? 


a kazanç plus yasal mıA kazanç plus oldukça büyük projelere sahip bir iş olduğunu belirtmiştik. Bu projeleri gerçekleştirmek isteyen Fons A.Ş şirketi, a kazanç plus yatırım paketlerinden elde edilen yatırımlarla bu yapılacak projelere finansman sağlıyor. Yapılan bu çalışmada elde edilen gelirler de paket satın alan kişilere, 1 yıl boyunca kazançları haftalık olarak veriliyor.

Siz pakete satın alarak şirkete yatırım yapmış oluyor, şirket yaptığı ve yapacağı projelerle sizin yatırımınızı katlayıp size vaad ettiği kazançları sağlıyor. Bu hususta yatırımlarınızın boşa gitmemesi ve güven ortamının oluşması için de 8000 TL, 16000 TL ve 32000 TL lik paketlere, Tapu teminatı veriyor. Yani yatırımınızı bu tapu ile güvene alarak ne kadar güvenilir bir şirket olduğunu gösteriyor. Ayrıca yine Fons A.Ş şirketinden zamanla ev alım satım işlerinizi de yürütebilirsiniz. Bunun içinde çalışmalar başlandı. 

1- A Kazanç Plus, Birden Çok Sektör İçin Projesi Bulunuyor.A kazanç plus inşaat, savunma sanayi, yazılım, enerji ve turizm gibi pek çok sektörde büyük projeleri bulunuyor. İnşaat projeleri yavaş yavaş netlik kazandı, yakında enerji sektörü içinde büyük bir proje daha duyurulacak.

2- Kırıkkale'de Büyük Yurt Projesi:

a kazanç plus projeleri

Yapımına başlamak için projeler ve çizimleri hazır olan Kırıkkale şehrinde en az 120 üzeri kapasiteli yurt evleri projesine başlandı. Çalışmanın maliyetinin toplam 3 Milyon TL olacağı düşünülüyor ve Şirket buradan 6.7 milyon TL ciro yapmayı hedefliyor. Belirtelim bu sadece yapılacak olan yüzlerce projeden sadece biri. 
Franchisse Sistemi İle 81 ilde 800 Bölgede Bayilik Fırsatı


FONS A.Ş.’nin ileriye dönük planlarından bahseden FONS A.Ş. CEO’su Tamer Budak, FONS Gayrimenkul olarak toplamda 30 bin kişiye iş imkanı sağlayacaklarını söyledi. Sisteme dahil olan üyelerin sistemdeki ev satışlarından para kazanacağını ifade eden Budak, “Bugün Türkiye’de etkili bir şekilde faaliyet gösteren bir emlak şirketi ayda 8000 ev satıyor. Biz FONS Gayrimenkul olarak 30 bin çalışanımız ile çok daha fazlasını satmaya talibiz” dedi. 

A kazanç plus zamanla gayrimenkul bayilik sistemi kurarak Türkiye'de 800 bölgede hizmet verecek büyük bir projeyi hayata geçirme peşinde. Bunu yaparken de 30.000 üyesinden tabi ki yardım alacak. Yani biz şirkete yatırım yapıp sadece paketlerden para kazanmıyoruz. Eğer istersek Fons A.Ş şirketinin Franchisse modeli sayesinde oldukça yüksek gelirler elde edebiliyoruz. Tabi bunu yapıp yapmamak size kalmış. İsterseniz sadece paketinizin size sunduğu kazancı haftalık olarak da çekebilirsiniz.


Bu projelerin yanında henüz hazırlık aşamasında olan onlarca proje mevcut. Arkadaşlar bizler için bu iş bulunmaz bir fırsat diyebilirim. 30.000 kişi dolmadan sizde başlayın derim. Daha ilk aylarda 3500 kişi işe başladı bile. İş yayılmaya başladıktan sonra paketler dolmadan başlayın derim.

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.