detay maxinet

Detay Maxinet Nedir ? Detay Maxinet Güvenilir mi ? DİKKAT EDİN !!!

Detay Maxinet Dolandırıcı mı ? Detay Mixinet Nedir ? Dikkat !!


Detay maxinet, aldığınız bilgisayarı günlük 8-12 saat çalıştırarak gerçek para kazandığınız bir sistem. Basitçe detay maxinet böyle işliyor ama genel anlamda detay maxinet nedir ? detay maxinet güvenilir mi ? yok sa detay maxinet dolandırıcı mı ? bu soruları tek tek cevaplandıracağız arkadaşlar.

Detay Maxinet Nedir ?


Detay maxinet müşterilerine seo, ve dijital reklam pazarında faaliyet gösteren bir Türk firmasıdır. Müşterilerine, detay maxinet işine girmiş olan insanların çalıştırdığı bilgisayarlar aracılığı ile gerekli seo işlemlerini ve reklam işlerini hallediyor. Yatırımcılar da yani detay maxinet işine girmiş olan bilgisayarı günlük çalıştıran kişilerde bu işlemden günlük olarak para kazanıyor. Bu kazanç sisteme girmek için ödediğiniz paraya göre ve bilgisayarınızı günlük çalıştırma saatinize göre değişiyor.

Baktığımız zaman bu iş yapılabilir mi ? gayet mantıklı yapılabilir çünkü bizde reklam ve seo işlerinden anladığımız için kazançları gayet iyi bu işlerin. Dolayısıyla şirket gerçekten de bu işleri yapıyor olabilir. Ama dikkat etmeniz gereken noktalar var ki birazdan bu dikkat edilmesin gereken her şeyi sizlere açıklayacağım. 

Detay Maxinet Sistemine Girmek:


Detay maxinet sistemine girmek için 590$, 1534$ ve 2242$ olan 3 farklı paketten istediğiniz bir paketten giriş yapabiliyorsunuz. Tabi ne kadar çok para verirseniz o kadar çok para kazanıyorsunuz. Fakat bildiğimiz kadarıyla şuan sadece 590$ lık paket mevcut. Bu paketten birden fazla alarak daha fazla bilgisayar çalıştırarak daha fazla para kazanabiliyorsunuz. 

Burada dikkat etmeniz gereken şey siz bilgisayarı ve programı satın alıyorsunuz ödediğiniz parayla. Bilgisayar size hediye gelmiyor. Çoğu insan bunu bilgisayar hediye diyor fakat iş size sunulan bir fırsat, hediyelik bir durum yok. Siz aldığınız bilgisayardaki programı günlük 8 saat çalıştırırsanız günde en düşük paketten hesap edersek 4$ para kazanırsınız.
Dikkat etmeniz gereken şey bilgisayarın hediye edilmesi değil dememin sebebi çok açık aslında. Bu tarz işler ne kadar güvenilir, ne kadar gerçek iş olurlarsa olsunlar her zaman bir risk unsuru vardır. Dolayısıyla siz verdiğiniz parayla işi satın almıyorsunuz. Verdiğiniz parayla bilgisayarı satın aldığınız için yarın bir gün eğer detay maxinet kapatılırsa şirketten paranızı talep edememeniz için. Bakın kapanır demiyorum. Kesin bir kavram ortaya atmıyorum ama bu tür işlerin ne kadar riskli olduğunu bilerek bu işe girin. Bunu anlatma sebebim sağda solda bu işi insanlara yalan yanlış anlatan insanların önüne geçebilmek.

İşi çoğu insan " işe yada sisteme girmek için KDV dahil 590$ veriyorsun bilgisayarı günde 8 saat çalıştırıyorsun günde 4$ para kazanıyorsun. Bilgisayarda sana hediye veriliyor " tarzında anlatım tamamen yanlıştır bilin istedim. Şirket sizden işe giresiniz diye para istemiyor. Zaten böyle bir şey olamaz. Siz bilgisayarı ve programı satın alıyorsunuz. Programı çalıştırırsanız para kazanıyorsunuz.

Detay Maxinet Güvenilir mi ?


Detay maxinet her ne kadar vergisini veren, şuana kadar bir problem çıkarmadan ödeme yapan ve gün geçtikçe büyüyen şirket ve tamamen yasal olsa da, yarın o bürgün eğer şirket kapanırsa şirketten hak talep edemezsiniz bunu bilin. Aldığınız bilgisayar size kalır ki zaten şirket size bilgisayar satmıştı. Şirket şuana kadar bir sorun yaşatmadı ama belirtmek isterim bu tür işler genelde 1-2 yıl arasında kapanıyor. Yada kapanmadan 3-5 ay önce sorunlar çıkartarak insanları yıldırmaya çalıştırılıyor. Daha sonra biz iflas ettik battık hadi eyvallah deyip şirketi kapatıyorlar ve sizin para kazanmak için girdiğiniz iş bir anda bitiyor.

O yüzden eğer detay maxinet işine girecekseniz riskin olduğunu bilerek girin. Evet her işte risk vardır biz kimseyi kötülemiyoruz. Fakat biz bu işi yanlış anlatan insanlar için bu işi anlatıyoruz. Doğrularıyla ve yanlışlarıyla. Siz bu işlerin her şeyini bilin, isterseniz yine girin yada girmeyin.

Detay Maxinet Dikkat Edilmesi Gerekenler !


1- Detay maxinet şirketinden bilgisayar aldığınızı bilmeniz gerekiyor. Siz işe girmek için para vermiyorsunuz.

2- Eğer şirket yarın bir gün kapanırsa siz şirketten bilgisayar aldığınız için şirketten bir para ve hak talebinde bulunamazsınız çünkü size iş hediye veriliyor.

3- Bu tür yatırım networkleri eğer sonsuz derinlikten para kazandırıyorsa bi yerde büyük sorun başlayacaktır. Bunu 4 yıllık tecrübelerime dayanarak söylüyorum. İş ne kadar sağlam olursa olsun eğer referans için çok fazla kazanç sunuyorsa şirketin kapanma hızı o kadar fazla olur. Ref gelirleri için önemli bir kısıtlama yada kazançların biraz daha az olması gerekiyor. 

4- Şirket evet çok fazla para kazanabilir. Fakat bu şirketin güvenilir olduğunu göstermez. Size vaad ettiği kazanç karşısında bir şey göstermesi gerekiyor. Fakat detay maxinet şuan için yatırımınızın karşılığı olarak belkide şirket kapanırsa hiç kullanmayacağınız basit bir tablet bilgisayar sunuyor.

5- Şirketle karşılıklı iş yapabiliyorsunuz. Evet detay maxinette isterseniz hem para kazanabilirsiniz hemde sizde reklam ve seo çalışması yapabiliyorsunuz. Ücretini tam bilmesem de şirketle seo çalışması yapılabildiğini biliyorum ve bu da iyi bir şey. Fakat burada dikkat etmeniz gereken şey, şirket yeteri kadar reklam ve seo anlaşması yapabiliyor mu ? eğer yapamıyorsa iş bir yerden sonra ponzi dediğimiz sisteme dönmeye başlar.

6- Şirket bu iş için bir sınırlama koymuş mu ? Bu da çok önemli bir kural. Eğer sınırsız bir şekilde herkes bu işe girebilir deniliyorsa burada bir terslik var demektir. Çünkü ne kadar para kazanırsa kazansın yüz binlerce insana bu tür şirketler verilen paranın 2-3 katını hele birde ref kazançları da bu kadar fazlayken vermesi çok zordur. 


Detay Maxinet Dolandırıcılığı !! 


Detay maxinet dolandırıcı bir firma demiyoruz ama işe girerken bir gün kapanabileceğini bilmenizi istiyoruz. İşe kaç hesapla girdiğiniz önemli değil bu işin bir risk işi olduğunu bilin. Şuan detay maxinet şirketi her şeyi yasal bir şekilde yürütüyor olabilir. Buna lafımız yok. Ben tecrübelerime dayanarak söylüyorum bu iş altını çizerek söylüyorum, network kazançlarında kısıtlamaya gitmezse, alacağı kişi sayısında yani bilgisayarı çalıştırıp para kazanacak olan kişi sayısında bir kısıtlamaya gitmezse, yada seo ve reklamcılık alanlarındaki müşterilerini kaybetmeye başlarsa bu iş patlar.

Daha önce Kairos planet şirketi vardı bilenler bilir. Ben iki şirketi bir tutmuyorum çünkü Kairos şirketi gerçekten dolandırma üzerine kurulu fakat oldukça güvenilir gözükmeye çalışan bir firmaydı. İki şirket de bilgisayarını çalıştırarak para kazandırıyor fakat iki şirketin yaptığı iş arasında dağlar kadar fark var diyebiliriz.

Kairos şirketi boş bir program çalıştırıp veri güvenliği işi yapıyorum diyordu ve yapmayıp sadece insanların parasının peşindeydi. Detay maxinet ise şimdilik gördüğümüz kadarıyla en azından seo ve reklamcılık alanında hizmet veriyor fakat bu ne kadar yeterli ? Gerçekten on binlerce insanın parasını ödeyebilecek kadar yeterli olacak mı ?

Detay Maxinet Hakkında Bizim Tavsiyemiz !


Arkadaşlar bizim tavsiyemiz daha önce bilenler bilir Get My Ads şirketi vardı ve onun Türk versiyonu olan Epitelyum çıktı. Get my ads 1 yılda paraları alıp kaçtı, Epitelyum ise 5-6 ay sonra paraları alıp kaçtı ve sonra Epitelyum şirket kurucusu yakalandı ve şuan hapiste.

Benzer bir durum burada da söz konusu olabilir. Kairos yaklaşık 2 yıl sonra battı. Dünya genelinde 200 bin insanı dolandırdı ve kaçtı. Detay maxinet şuan için bir ses seda yok ama benim tahminim Detay maxinet şirketi de insanları dolandırmak amacıyla bu işe girmemiş olasalar da bir yerden sonra paralar yetmemeye başlayacak yada sistem kısırlaşmaya, yeni üyeler azalmaya başlayacak ve o zaman eğer seo ve reklamcılık işleri yolunda gitmezse Detay Maxinet şirketi de kapanacaktır.

Bunları bilin sonra yatırım yapacaksanız yine yapın. Hayatın her yerinde risk var bunu bilin. Size bu işe girin yada girmeyin demiyoruz sadece ben kendi düşüncelerimi ve analizleri mi sizlerle paylaştım. İşe girip girmemek size kalmış. Ben girmedim. Girmemde. Detay Maxinet dolandırıc mı ? Videolu anlatım...

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

294 yorum :

 1. Detay maksi nin geçmişini araştırın. Turkcell mobil ödeme üye iş yerlerine ödeme yapmadığını hatırlatayım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. peki ödeme yapmadığını nasıl ispatlayabilirsiniz? Ben detay maxinet yapmıyorum sadece araştırıyorum gerçekten geçmişte turkcell ile iş ortaklığı var mı yok mu bu bilgiye nasıl ulaşabiliriz bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

   Sil
  2. detay maxinet'in Türkcell ile çalışmadığını söylemiyoruz zaten. Biz şirket dolandırıcı demedik. Bu uyarıları dikkate alın diye söyleidm. Bazı kendini lider görenler işini düzgün yapmadığı için çok fazla yalan söyleniyor. Dolayısıyla bazı şeyleri belirtmek için bu yazıyı yazdık. Yoksa tabiki isteyen herkes detay maxinet'e girebilir. Fakat şirketin yaptığı işler yolunda gitmezse bu yazıyı okuyan kişiler en azından önceden tedbirini alır. Bende pek çok firmada üyeliğim var yaptım ama kötü yanlarınıda bilerek yaptığım için bu güne kadar son 2 yıldır hiç bir firmadan zarar etmedim. İnsanlar her şeyi bilerek girsin bu işlere ki sonra işini iyi yapan insanlar kötü durumda kalmasın

   Sil
  3. Arkadaşlar artık birden fazla bilgisayar çalıştırmaya dahi gerek kalmamış. Şu sitede yazanlara bakın bi derim..
   http://maxinetdetay.com/

   Sil
  4. yaptığım araştırmalarıma göre istanbul ticaret odası kayıtlarına göre sizde ticaret sicil gatesine üye olarak araştırabilirsiniz http://www.ticaretsicil.gov.tr/ link budur, buradaki bilgilere göre detay telekom ltd.şti. olarak 2002 yılında kurulmuş ve taki 2016/10.ayında şirketin yeni sahibi alper tetiker hisse devir gazetesi ile şirketi devir almışlardır. 2017/5.ayında detay maxinet anonim şirketini mayıs 2017 kurmuşlar ve sahibide alper tetiker dir. şimdi tanıtım videolarında bazı çeşitli forum sitelerinde şirketin 2002 yılında kurulduğunu ve sahibininde aynı kişiler olduğunu türkcell gibi büyük firma ile güven açısından çözüm ortaklığı yaptığından bahsediliyor, fakat ticaret sicil verilerine göre alper tetiker yani yeni sahibi 2016/10.ayında şirketi devir alarak faaliyetine başlamış. şirket seo hizmetini 2017/1.ayında başladığını araştırmalarıma göre tespit ettim ve bazı kullanıcılarda aynı şeyi söylediler. şirketin resmi internet sitesi hakkımızda https://www.detaymaxinet.com/tr/hakkimizda.php bölümünde detay telekom ltd.şti. olarak yazmakta fakat üye olmak için bilgilerimizi yazdığımızda en altta elektronik sözleşme bölümünde 2017/5.ayında kurulan anonim şirket ile sözleşme yaptırılıyor siteye girip inceleyebilirsiniz. şimdi burada şirketler tüzel kişilik olduklarından ne sabihi 2002 yılından beri bu işi yapıyor ne de şirket aynı şirket değildir. yeni kurulan anonim şirketin bilgileri şu şekildedir.

   DETAY MAXİNET TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
   Kuruluş Tarihi
   04-05-2017
   Firma Durumu
   Aktif
   Mersis No
   0293050946600001
   Vergi Dairesi / No
   KARTAL VERGİ DAİRESİ / 2930509466
   Ticaret Sicil No / Dosya No
   82945-5
   Firma Türü
   PAY SAHİBİ SAYISI BİRDEN FAZLA ANONİM ŞİRKET
   Ticaret Sicili Müdürlüğü
   İSTANBUL TİCARET SİCİLİ MÜDÜRLÜĞÜ
   Şehir
   İSTANBUL

   şimdi yatırım yapmak için araştırma yapıyorum ve resmi belgelerle araştırma yaparken hoşuma gitmeyen durumlar şunlar oldu,
   2017/5.ayında yeni bir şirket kurulup o şirket üzerinden bu bilgisayar satışı ve seo hizmeti verileceği anlatılmıyor. eski şirketin türkcell ile iş yapmış olması yeni şirkete hiç bir şekilde bu hakkı vermez. bunlar vatandaşlara neden söylenmiyor da sahibi bile değiştiği halde tanıtım yapan liderler eski sahipleri tarafından bu işlemler yürütülüyor diyor, yeni sahibi dediğim gibi 2016/10.ayında devir almış. bunları araştırarak tespit ettim size de bunları aratırmanız için söylüyorum ona göre şirkete bunlar sorulmalı resmi internet sitesinde hala ltd.şti. olarak faaliyet gösteriyoruz deniyor fakat yeni üye olurken anonim şirketle sözleşme yaptırılıyor. bunların cevabı lazım bana .

   Sil
  5. Arkadaşlar ;
   Bu sistemden kazanılacak para kesinlikle haramdır.Vebali büyüktür.
   Nerden anladın diyeceksiniz?
   Şöyle anlatalım.x firması ile y firması google a 100bin $ rekmlam için para düyor olsun.İnternet reklamcılığında bir reklam ne kadar çok izlenirse veya görülürse o firma o kadar ön planda oluyor ve daha fazla görüntüleniyor.Detay ın programında ise x firması detaya diyor kibenim reklamı ön plana çıkart.
   Bunun için ayrıca ödeme yapıyor.Yani detay ın progamı aracılığıyla sanal izlenme sağlanmış oluyor.Bu sayede x firmasının reklamı daha fazla görüntüleniyor Bu twiter da takipçi satın almak gibi birşey.
   Yani haksız rekabet.
   Yani yalancı şahitlik.
   Proğram yüzbinlerce reklamı izlemiş gibi
   çalışıyor.
   Haramdan, kul hakkından ve Allah tan korkan bu işe girmez.
   Girende kendi bilir.
   Bir de şu yönden bakalım.
   Ayrıca vergilendirilmiş her kazanç.kutsal değildir.
   Sonuçta fuhşiyattan ve içki sigaradan da vergi alınıyor ama bu onların haram oluğu gerçeğini değiştirmiyor ve sistem vergi kaçırmaya müsaid.
   Artı sistemde paketlerin 1 yıllık olduğunu unutmayın.
   1. Yıl sonra ne olacak?
   Artı size 2400 liralık küçük paket aldığınızda 400 tl
   6700 tl lik büyük paket aldığınızda 1400 tl gibi gelir vaadediliyor.
   Karşılığıında da 700 tl lik hometek bilgisayarı 3 ile 10 kat fiyata satıyor.
   (Fiyatlar yaklaşık)
   Bu tür firmaların geçmişte gümlefiğinide biliyoruz.
   Allah herkes e hayırlı kazanç nasip etsin.
   Hayırsızsa etmesin.
   Tatlı para kazandığını zannedenler unutmasın ki;
   Allah C.C.bu dünya da ve ahirette acısını çıkartacaktır.
   Çoluğa çoğuğa kendinize bir hastalık, kaza bela gelir ki ben ne ettim dersin.
   İyi insanlar da bu işe bodoslama dalmış olabilirler.
   Ancak akıl sahipleri iyi düşünsünler...

   Sil
  6. o zaman bütün mal sahipleri ve ev sahipleri haram yiyor.
   bu işte siz ip nizi kiraya veriyorsunuz ve bunun karşılığını alıyorsunuz.
   mail atana detaylarını anlatabilirim svsli-hotmail-com

   Sil
  7. arkadaşlar bi arkadaşım ısrarla beni üye yapmak istiyor açıkçası mantıklı geliyor ama diyanet ve bi çok yerden network sistemlerine fetva verilmiyor. ben bu işlerden çok anlamam ama öğrenmek istediğim detaymaxinet de bir network sistemi mi. tşkr eder iyi günler dilerim

   Sil
  8. HOCAM TELEFONUN YAZIYOR DETAYLI BİLGİ VEREBİLİRİM.
   0542 335 3611

   Sil
  9. Sisteme giris yapacaktim ama biraz arastirma yapmak istedim . Alima su soru takildi madem detay maxinet seo hizmeti veriyor neden google a veya her hangi bir arama motoruna seo hizmeti almak istiyorum veya sadece seo hizmeti veren yazdigim zaman detay maxinetle ilgili herhangi bir site yerine baska seo hizmeti veren firmalar cikiyor yani demek istedigim . Detay google da ust siralara cikarma islemini kendi sitesi icin neden yapmiyor . Bu hizmetin reklemini nasil yapiyor seo hizmeti almak isteyenler detay maxinet e nasil ulasiyor . Aslinda hepimizin bildigi ama soylemeye cesaret edemedigi veya kendi motivasyonunu dusurmemek icin dillendirmeyi sey su bu is tamamiyle ponzidir ama ne zaman patlatacaklari belli degildir bir risk alip bu ise girip 4.5 ay sonra yatirilan parayi kurtardiktan sonra gelen her kurusun tadini cikarmak herkesin hedefi yoksa seo hizmeti falan hikaye madem millete reklam hizmeti veriyor dedigim gihi neden seo yazinca google a bu firma hakkinda adamakilli kurumsal bir sayfa cikmiyor. Herkes tutturmus bi turkcell is ortagi kendi kendini ve milleti gaza getirip duruyor sebep ne peki siteye yeni uyelik alimini canli tutup kendi 4.5 ayini doldurmak . Yazik...

   Sil
 2. Detay Maxinet Turkcell mobil ödeme noktalarına niye ödeme yapsın ki kardeşim adsız kullanıcı boş yere çamur atma asıl para alması gereken Detay Maxinettir çünkü alt yapı hizmeti veren kendisidir hem bilgi teknolojileri hizmeti ver birde üstüne para ver :)

  Ayrıca Turkcell Detay Maxinet'e sadece kendisi için çalışması teklifinde bulunmuş Detay da biz bağımsız şirketiz her işletme ile çalışmak isteriz diyerek yollarını ayırmıştır.

  YanıtlaSil
 3. Bu kadar analiz yapıp çok basit bir hesap yapılmamış. Bu adamların aldığı bir ücret var ve her ay ödedikleri para var. Aldıkları para karşılığında bir cihaz veriyorlar. Nerden baksanız 200 $. Her ay ödedikleri para var, 120 $. Zaten çok kısa bir sürede yatırımın karşılığını veriyorlar. Ne kadar para alacaklarda dolandıracaklar. Kaç para vuracaklarda kaçacaklar. Ayrıca şirket Türkiye'de. Dolandıracak olsam böyle yapmazdım :). Hiç mantıklı değil. Yazara şöyle bir sözüm var; yazdıkların ticari kimliği olan bir şirketi karalamaya yönelik ve hakkınızda dava açılabilir. Çünkü tamamen varsayımlarla karalamaya yönelik yazmışsınız. Dikkat edin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Son sözünüz harika varsayımlar üzerine detaymaxinete karalama yapılıyor.

   Sil
  2. Biz kimseyi kötülemiyoruz. Epitelyum için uyardığımızda ölümle bile tehdit edilmiştik. Ben detay maxinet'in iyisi ile kötüsü ile analizini yaptım. Tecrübelerime dayanarak sizlere bilgi verdim. Sadece detay maxinet için değil bu diğer firmalar içinde geçerli. Her işin riski var bunu zaten söylüyorum ve kimseyi detay maxinet'e karşı karalamadığım gibi kimseye de şikreti övmüyorum. İlla her şeyi illa övüp yalakalık mı yapalım ?

   Sil
  3. Detay Maxinet Dolandırıcılığı !!   Detay maxinet dolandırıcı bir firma demiyoruz ama işe girerken bir gün kapanabileceğini bilmenizi istiyoruz. İşe kaç hesapla girdiğiniz................

   burada resmen algı oluşturmaya çalıştığınız o kadar belliki sizin amacınızın ne olduğu çok açık ortada

   Sil
  4. Algı falan yarattığımız yok. Bu işi anlatırken sağda solda yüzde yüz güvenilir diye anlatıyor bazı liderler. Biz burada insanlar mağdur olmadan iyisiyle kötüsüyle işi bilip işe başlasınlar diyoruz. Bunca insan mağdur oldu bu gibi işlerden. İş kapanınca hiç bir lider piyasada yoktu. Şimdi size bir soru soracağım. eğer şirket kapatıp onca insan mağdur olursa mağdur olanların parasını siz ödeyecek misisniz ki böyle ithamlarda bulunuyorsunuz. Bizim hiç bir firmayla bir derdimiz yok. İnşallah bütün firmalar 100 yıl 200 yıl ayakta kalır. Ama bu tür işleri bilmeyenler için şirketi ilahlaştırmayada gerek yok. İşi yapın ama işin bütün risklerini de bilerek yapın ki en azından şirket kapanırsa ( kapanır demiyorum.) insanlar ona göre önlemlerini alsınlar. Son sözüm sülayman bey, dediğim gibi biz algı yaratmıyorsak ve bir gün işler ters gidip şirket kapatırsa mağdurların parasını siz ödeyecekmisiniz ki bu kadar emin konuşabiliyorsunuz ? Biz parasitesi.net olarak bütün işlerin iyisiyle kötüsüyle anlatmaya çalışıyoruz, kapanıp kapanmayacağıyla yada dolandırıcı olup olmamasıyla ilgilenmiyoruz. İnsanların işi bilmesi için uğraşıyoruz. Gerisi zaten gelir.

   Sil
  5. yazar kardeşimi tebrik ediyorum. kendisi dürüstçe buradan insanları temkinli olmaya davet etmiş. kimseyide karalamamış. Karaladı diyenler bunu bir değnek olarak gösterip kişileri kötü yorumlardan kaçındırmak istiyorlar.

   Biz okuyucu olarak geri zekalımıyız, bu yazar kardeşimizin bize anlatmak istediği şeyi anlayamayacak kadar ahmak mıyız ki siz oradan çıkıp kendisine yok karalama yok bilmem mahkemeye verirler falan bilmemne. Ulan bu kadar ınsan olurda sırket kapandıgında parasını kaptırdıgında senmi vereceksin bu paraları geriye. eger oyleyse kım sın nesın detay verde millet magdur olunca seni arasın..
   tekrar yazar kardeşimi tebrik ediyor tarafsız analizinden dolayı taktir ediyorum. oda diğer çoğu kişimnin yaptığı üzere iyi ve guzel şeyler yazıp kendisine üye tabanı olusturabılırp bu ısten para kazanabilir ve patladığı yere kadar oda zengın olabılırdı. ama yapmamıs tebrikler.

   Sil
  6. Gayet güzel bir uyarı işine gelen istediği gibi algılasın ben beğendim o katar çak dolandırıcılığın olduğu yerde bu yorumlar insanların daha dikkatli olmasını sağlıyor

   Sil
  7. digerleri reel bir iş değildi. bu reel bir iş yapılaniş ortada. firmanın anlaştığı firmaları görebiliyorsunuz. dileyene işin bütün detaylarını anlatabilirim. Aklınızdaki detayla alakalı bütün sorularınıza yanıt verebilirim belge sunabilirim. svsli@hotmail.com
   kayıt için :https://sys.detaymaxinet.com/?r=M4BZV3
   işin sunumuiçin :https://youtu.be/E69CqIE_mco

   Sil
  8. Araştırma ve Tecrübelerinde ki deneyimler ile birlikte açıklama yapan arkadaşımız her türlü + sı ve - si ile değerlendirme yapmış eğer gerçekten okuduğunu anlamayacak yada tamamen derlemeden düşüncesine ters düşürüp kabul etmeyen diğer savunucu arkadaşlarda boş tartışmaya girmesinler adam haklı beyler bu işleri bilip uzun zamandır takip te ettik şahit te olduk ne firmalar geldi geçti ne kuruluşlar ne kazanç hayalleri burada önemli olan şu ki arkadaşımızın dediği doğrudur her işte risk vardır bugün git kendi işini kur batmayacağın yada düşük gelirle kafandaki plan ve projeyi gerçekleştiremeyeceğin ne malum ki çalışan parasını ödeyemeyecek pozisyon zaman sürecide geçirebilirsin ki detay maxinet te bende dikkat ettim arkadaşımızında dediği gibi şirket el değiştirmiş ve bunu bazı insanlar uzun zamandır bu şirket ayakta diyorlar networking sisteminde ağın en üstünde bende olsam bende derdim uzun zamandır bu şirket ayakta diye çünkü neden bu tarz işlerde işin kaymağını kuruluşun ilk üyeleri ve kuruluşa yakın üyeler yer kazandırmayacak bir sistem değil illa dolandırıcıda değil ama adam anlatmış başınıza gelebilecekleri önceden analiz edin araştırın ona göre girin diye ben arkadaşımda proğramı inceledim 4 bölümde ayrı reklamlar gösterip belli süre işleyip değiştiriyor eğer bu sistem arama motorlarında verilen reklamları ön plana çıkarma amaçlı ve belli kullanıcıya hitap edecek ve kayıt sınırlı sayıda tutulacak sa alınacak rekram işine göre süre oynar fakat verilen reklamları kendi ağı üzerinde dağıtma reklam aracısı şirketi ise tıklamalardan kazanılan para hedefleniyorsa bu iş evet gerçekten patlar kimse görmeden reklamlar tıklanmış oluyor evet ama şirket reklamını vermiş tıklama sayısı muazzam ama sonuç yok ozaman maxinetle çalışmanın reklamcılık la alakası yok denilip anlaşmaya gidilmez hatta reklam şirketleri arasında görülmezler bile mantıklı olun adam araştırmaları sonucundan sizinde faydalanmanızı istemiş bilgi edinin araştırın ayık olun baktınız sistem 1 sene daha rahat çalışır girin arkadaş illa mevzu bahis para kazanmaksa ama neye girdiğinizi neyaptığınızı bilin benim arkadaşım sırf bu işlerle uğraşıyor hertürlü işede şirketede firmayada sistemini öğrendikten sonra kayıdını yapıyor verdiğim paranın fazlasına çıktıktan sonra nekadar zaman sonra sistemin patladığı önemli değil ben durumu araştırarak kar elde edebiliyorum diyor yapabiliyorsanız sizde yapın kimseyle tartışmayın kendi şirketinizde olsa kimseye kesin vaad vermeyin düşmez kalkmaz bir Allah bunu bilin devir bilgili akıllı ve ayık olamnın devri araştırıp araştırma sonucunu paylaşan herkese teşekkürlerimi sunarım.

   Sil
  9. ARKADAŞLAR KOLAY GELSİN PARA KOLAY KAZANILMIYOR. BEN 1.5 YIL ÖNCE MYADVERTİSİNGPAYS DİYE BİR REKLAM İZLEME ŞİRKETİNE KAYDOLDUM 4300 TL YATIRARAK ÜYE OLDUM VE 105 GÜNDE PARA KENDİNİ %30 ORANINDA ARTIRIYOR DİYE AYRICADA HERGÜN AYNI SAATDE GÜNDE 10 TANE REKLAM İZLETİLİYORDU ŞİMDİ ARACI BANKA İFLAS AÇIKLADI VE ŞİRKET KANADA DA VE MAHKEMELİK BEKLİYORUZ O YÜZDEN DE İYİ ARAŞTIRMAK LAZIM SÜTTEN AĞZIMIZ YANDI YOĞURDU ÜFLEYEREK YİYECEZ

   Sil
  10. unknown arkadaşa cevaben
   ben kendi adıma konuşayım. bu işi anlatırken zaten kimseye bir zaman biç miyoruz ama şirketin işleyişi ve gelir kaynaklarına baktığınızda şirket sadece yaptığı üyelerden para kazanmıyor. Şirketin başka bir gelir kaynağı var, bu da seo ve dijital reklam. arama motorları aksi bir değişiklik yapmadığı sürece bi işin devamlılığı vardır.
   Zaten seo sunu üslendiği firmalara raporlamayı Detay Maxinet vermiyor. Google analitikten firma kendi alıyor yani raporlamayı google veriyor. bu yüzden seo sunu yaptığı firma gerçekten bu hizmetten yarar sağlayıp sağlamadığını bu rapordan anlayabiliyor.
   Her iş kolunda olduğu gibi burada da bir risk var. Hayat zaten bir risk değil midir. Kimse sabaha çıkacağının garantisini veremez.
   Dükkan açıp iş kursanız bile iş yapıp yapamayacağını bilemezsiniz. risk alırsınız iş tutarsa yürür gidersiniz. Siz büyüdükçe sizinle beraber Riskinizde büyür.
   Hep söylüyorum
   RİSK OLMADAN RIZK OLMAZ.

   Sil
 4. bu sistemi internet ortamında araştırmak yerine gidip yerinde görmek ve 1. muhattaplarla konuşmak en mantıklısı öncelikle onu söyleyeyim. ben uzun araştırmalarım sonrası sisteme altın paket olarak üye oldum ve kendimce detaylı yorumum aşağıda, isterseniz aşağıdaki linkten ücretsiz üye olup site içini detaylı da inceleyebilirsiniz. mail adresimden kafanıza takılan sorular ile ilgili geri dönüş yapabilirsiniz
  huseyin_gunduz_@hotmail.com

  https://eksisozluk.com/entry/71149178

  https://sys.detaymaxinet.com/?r=v2yczy

  YanıtlaSil
 5. GÜVENİLİR Mİ?16 Ekim 2017 07:21

  Size bir şey soracağım. Madem hizmeti üyeler veriyor (bilgisayarı açık bırakarak), şirket neden üyelerden para topluyor?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. işi büyütmek amacıyla şirkete bir nakit girişi olması gerekiyor. Şirket eline geçen paralar ile daha kolay büyüyebilir. Alınan para hem hizmet hemde bilgisayar için ödediğiniz paradır. Ayrıca eğer para vermeseydiniz işin ehemmiyeti kalmazdı. İş düzgün yürümezdi çünkü işte bir disiplin olmazdı. Fakat siz para verdiğiniz için işinizi düzgün bir şekilde yapacağınıza şirket emin olarak çalışabilir.

   Sil
  2. ben bir iş yerinde çalışıyorum ve patronum ben ne kadar çalışırsam ay sonunda karşılık olarak maaşımı veriyor.patron bana 3000 tl verki disiplinli çalış ay sonunda ben bu parayı sana parça parça veririm gibi saçma birşey olabilirmi?

   Sil
 6. ben uye olmam cunku sırket buyusun dıye, bılgısayar parası dıye ve ısın ehemmıyetı dıye kımseye paramı kaptıramam. yazıktır gunahtır ınsanlara.

  YanıtlaSil
 7. YAZAR KARDEŞİM ÇOK GÜZEL BİR YAZI YAZMIŞSIN FAKAT NEYİ ANLATTIĞINI ALGILAMAYANLAR VAR SENİ BU BİLGİNDEN DOLAYI VE ÖRNEKLERLE ANLATTIKLARINDAN DOLAYI TEBRİK EDERİM AMA BU MEMLEKETTE DOĞRULARI YAZANLARIN İŞİ ZOR MÜCADELEYE DEVAM............... BU İŞ AYNEN ANLATTIĞIN GİBİ VE KİMSEYİ SUÇLAMADAN ÇOK GÜZEL ANLATMIŞSIN HELAL OLSUN SANAKİMSEYE KULAK ASMA

  YanıtlaSil
 8. Arkadaşlar merhaba Detay Maxinetli olabilmek için 590 $ verip Türk Ticaret Kanun’una uygun olarak size faturası kesilmiş bir şekilde ürün alıyorsunuz. Aldığınız üründeki fiyatın şirkete maliyetini hiç hesapladınız mı?
  Şimdi sizin verdiğiniz 590 $ nereye gidiyor hesaplayalım
  590 $'ın 90 $' vergi (%18)
  218 $ ağaca dağılan prim (%37)
  240 $'lık bir notebook maliyet.
  70 $’lık gelir vergisi (%20) (590$ ciro -240$ notebook)=350$ üzerinden %20 gelir vergisi
  (şirketin genel gider maliyetini hiç hesaplamadım bile)
  Toplam maliyet = 90+218+240+70= 618$
  Network kanalından gelen kişi başı ciro = 590$
  Katılımcımız olduğunuz an şirkete maliyetiniz = 618$
  İşin özü her bir katılımcı şirkete dahil olduğu an şirketin cebinden 28 $ çıkmış oluyor.
  1. Günlük gelirler reel bir kazançla karşılanmasa şirket 1. ayda batmıştı. Şu an 15 yıllık geçmişi bir kenara bırakalım. Network Marketing Ticaretine başlayalı zaten 10 ay olmuş. 10 aydır hiç sıkıntısız herkese ödeme yapmış durumdadır.
  2. Paraları alıp kaçacak yazan arkadaşlar matematik her şeyi söyler. Sizin ödemenizden şirketin cebinden 28$ çıkmış oluyor olmayan bir parayı kim alıp nereye kaçabilir. Bu çok gülünç.
  3. Ve en önemlisi altı bu kadar dolu olan ve birkaç gün önce dünyaya açıldığının haberini veren bir firmayı kimler hangi düşünceyle bu kadar karalamaya çalışır? Bu kadar sağlam adımlarla giden bir firmayla ilgili kimse yorumda bulunmazken Dünyaya açılmasının sonrasında bir anda her yerde kötü yorumlara maruz kalması sizce de tesadüf mü? Yoksa vatan haini bir grubun olumsuz PR çalışması mı? Ama şirket avukatları yalan beyanlı tüm gönderilerin hukuken karşılığını vermeye başladılar.
  4. Gerçek olan bir şey var. Detay Maxinet AŞ kendi ülkemizden dünya liderlerini oluşturuyor ve Detay Maxinet ile Network ticaretinin bir parçası olan kişiler bayrağımızı dünya da kayıt ekranlarının en üstünde görmenin gururunu yaşıyor. Şirketin kapısı herkese açık, şirket her bireye değer veriyor ve işimizi şeffaflığıyla en derinine kadar herkese anlatıyor. Genel merkeze randevu alıp gitmenizi ve bu vizyonu dinlemenizi önerir, hepinize hayatınızda helal, bol ve bereketli kazançlar dilerim.
  5. Şirket iletişim: 0850 611 0998
  6. Adres: Cevizli mahallesi Mustafa Kemal Caddesi Hukukçular Towers B blok. 1. Kat KARTAL /İST (İstanbul Anadolu Adliyesi Arkası)
  Unutmadan adım Şeref YUMAKLI. Burada adını bile yazmaya cesaret edemeden olumsuz yorum yapan klavye delikanlılarına da selamım olsun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok mantıksız bir yazı olmuş. Kısaca şirket zarar ederek başlıyor demişsin. Böyle bir şey mümkün değil. O ödediği komisyonun karşılığında da zaten diğer üyelerden para alıyor şirket.

   Arkadaşlar bu iş ponzidir, net. İsterseniz bu yorumumun ekran görüntüsünü alın, saklayın. Sebebi çok basit:

   "Eğer bir yerde hiçbir şey yapmadan para yatırıp para kazanacağınız bir sistem varsa o sistem dolandırıcılıktır."

   Madem şirket zarar ederek başlıyor paket satarken, kendisi çok kolay bir şekilde binlerce bilgisayar alıp bunları çalıştırabilir ve tüm karı alabilir. Neden yapmıyorlar?

   Bedava peynir sadece fare kapanında olur. Yine de giren arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun. Tavsiyem, girdiyseniz< bile kimseyi dahil etmeyin ki en azından karınız da zararınız da sizinle sınırlı kalsın.

   Sil
  2. ya arkadaş 240 dolar notebook maliyetimi? yahu bunu toptan aldığında emin ol belkide bu firmaya 100 liraya mal oluyodur.

   Sil
  3. 240 dolar notebook mu? emin olun toptan aldığında bu firmaya 100 liraya geliyordur...

   Sil
  4. peki işin helalmi harammı vetfa alındımı bilgi verirmiisiniz adresim krtcmh@hotmail.com

   Sil
  5. peki kardeşim 500 kişilik bir iş yerinde çalışıyorsun diyelim-Senin patronun senin üzerinden trilyonlarca para kazanıyor ve sana verdiği maaş asgari ücret yada 2500 tl ona ne diyeceksin..
   100 liraya aldı diyorsun ya bilgisayarları :) neye ve nasıl alırsa alsın bu işten para kazanıyorsan Çok şükür de ekmeğine bakacaksın ben kazanıyorum 4 aydır çok şükür kazanıyorum.

   Sil
  6. TEŞEKKÜR EDERİZ ÜLKEMİZDE TÜRKİYEMİZDE ARTIK DÜRÜST DOĞRULUK ADALET Lİ BİR ŞİRKET VAR. VE VARDIR ,OLSUN DİYE BENDE 15. GÜN OLDU ÜYE OLDUM 1.ALTIN .1 GÜMÜŞ PAKET .ÜYESİ OLDUM ÜMİTLİYİM UMUDUMU YİTİRMEDİM .Ü BEN 1 ALT KİŞİ ÜYE ETTİĞİMDEDE 184 DOLAR .VE 2. ALT ÜYE YEDE 70.DOLAR PİRİM VEİYOR BUDA ŞİRKET CEBİNDEN VERİYOR .KAÇAN ADAM VERİR Mİ

   Sil
 9. Arkadaşlar merhaba Detay Maxinetli olabilmek için 590 $ verip Türk Ticaret Kanun’una uygun olarak size faturası kesilmiş bir şekilde ürün alıyorsunuz. Aldığınız üründeki fiyatın şirkete maliyetini hiç hesapladınız mı?
  Şimdi sizin verdiğiniz 590 $ nereye gidiyor hesaplayalım
  590 $'ın 90 $' vergi (%18)
  218 $ ağaca dağılan prim (%37)
  240 $'lık bir notebook maliyet.
  70 $’lık gelir vergisi (%20) (590$ ciro -240$ notebook)=350$ üzerinden %20 gelir vergisi
  (şirketin genel gider maliyetini hiç hesaplamadım bile)
  Toplam maliyet = 90+218+240+70= 618$
  Network kanalından gelen kişi başı ciro = 590$
  Katılımcımız olduğunuz an şirkete maliyetiniz = 618$
  İşin özü her bir katılımcı şirkete dahil olduğu an şirketin cebinden 28 $ çıkmış oluyor.
  1. Günlük gelirler reel bir kazançla karşılanmasa şirket 1. ayda batmıştı. Şu an 15 yıllık geçmişi bir kenara bırakalım. Network Marketing Ticaretine başlayalı zaten 10 ay olmuş. 10 aydır hiç sıkıntısız herkese ödeme yapmış durumdadır.
  2. Paraları alıp kaçacak yazan arkadaşlar matematik her şeyi söyler. Sizin ödemenizden şirketin cebinden 28$ çıkmış oluyor olmayan bir parayı kim alıp nereye kaçabilir. Bu çok gülünç.
  3. Ve en önemlisi altı bu kadar dolu olan ve birkaç gün önce dünyaya açıldığının haberini veren bir firmayı kimler hangi düşünceyle bu kadar karalamaya çalışır? Bu kadar sağlam adımlarla giden bir firmayla ilgili kimse yorumda bulunmazken Dünyaya açılmasının sonrasında bir anda her yerde kötü yorumlara maruz kalması sizce de tesadüf mü? Yoksa vatan haini bir grubun olumsuz PR çalışması mı? Ama şirket avukatları yalan beyanlı tüm gönderilerin hukuken karşılığını vermeye başladılar.
  4. Gerçek olan bir şey var. Detay Maxinet AŞ kendi ülkemizden dünya liderlerini oluşturuyor ve Detay Maxinet ile Network ticaretinin bir parçası olan kişiler bayrağımızı dünya da kayıt ekranlarının en üstünde görmenin gururunu yaşıyor. Şirketin kapısı herkese açık, şirket her bireye değer veriyor ve işimizi şeffaflığıyla en derinine kadar herkese anlatıyor. Genel merkeze randevu alıp gitmenizi ve bu vizyonu dinlemenizi önerir, hepinize hayatınızda helal, bol ve bereketli kazançlar dilerim.
  5. Şirket iletişim: 0850 611 0998
  6. Adres: Cevizli mahallesi Mustafa Kemal Caddesi Hukukçular Towers B blok. 1. Kat KARTAL /İST (İstanbul Anadolu Adliyesi Arkası)
  Unutmadan adım Şeref YUMAKLI. Burada adını bile yazmaya cesaret edemeden olumsuz yorum yapan klavye delikanlılarına da selamım olsun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şeref bey çok güzel izah etmişsinizde her üyeden 28$ zarar eden firma üye sayısı arttıkça nasıl ayakta duracak bana söylermisiniz :) şirket hayrınamı bu işi yapmış oluyor madem öyleyse bu şirket çok yazkın zamanda batar

   Sil
  2. Merhaba ben Şeref,
   Şükrü bey çıktığınız sonuca hayran kaldım. Sizinle acil tanismak isterim. Bilgi birikiminizden istifade etmek isterim :) Hakikaten bu Proje baslayalı 11 ay oldu. 14000 bilgisayar adetine ulaşıldı. 11 aydır nasıl ayakta durdu bu şirket acaba? Bununla ilgili bir yorumunuz var mı? Bana sorarsanız kurumsal müşterilerine verdiği hizmetten kazandigi paralarla ayakta durup ekiplerine buradan günlük kazanç ödüyor diye düşünüyorum :) Ama tabi ki ben bilemem siz benden daha iyi bilirsiniz şükrü bey :)

   Sil
  3. Merhaba ben Şeref,
   Şükrü bey çıktığınız sonuca hayran kaldım. Sizinle acil tanismak isterim. Bilgi birikiminizden istifade etmek isterim :) Hakikaten bu Proje baslayalı 11 ay oldu. 14000 bilgisayar adetine ulaşıldı. 11 aydır nasıl ayakta durdu bu şirket acaba? Bununla ilgili bir yorumunuz var mı? Bana sorarsanız kurumsal müşterilerine verdiği hizmetten kazandigi paralarla ayakta durup ekiplerine buradan günlük kazanç ödüyor diye düşünüyorum :) Ama tabi ki ben bilemem siz benden daha iyi bilirsiniz şükrü bey :)

   Sil
  4. Merhaba ben Şeref,
   Şükrü bey çıktığınız sonuca hayran kaldım. Sizinle acil tanismak isterim. Bilgi birikiminizden istifade etmek isterim :) Hakikaten bu Proje baslayalı 11 ay oldu. 14000 bilgisayar adetine ulaşıldı. 11 aydır nasıl ayakta durdu bu şirket acaba? Bununla ilgili bir yorumunuz var mı? Bana sorarsanız kurumsal müşterilerine verdiği hizmetten kazandigi paralarla ayakta durup ekiplerine buradan günlük kazanç ödüyor diye düşünüyorum :) Ama tabi ki ben bilemem siz benden daha iyi bilirsiniz şükrü bey :)

   Sil
  5. Pekala o zaman şöyle bir soru soralım. Madem bu 590 doları aldığında şirket (vergi,pc ...) ile zarara bile geçiyor, asıl gelirini seo işinden kazanıyor; bu ağaç ve pc işini iptal etse daha karlı değil mi. Bir çok yatırımcının kendi bilgisayarı mevcut. Dileyen Herkes bu sisteme para yatırmadan üye olsa ve detaymaxinetin dediği gibi bilgisayarını günlük 8-14 saat açık tutsa ve bunun karşılığı hesabına 4 dolar yatsa daha fazla iş ortağı edinmez mi? Ortada risk olmaması demek daha fazla katılımcı/iş ortağı demek; yani daha çok büyümek demek.

   Sil
  6. Evet, lütfen birisi Mehmet Bey'in sorusuna cevap verebilir mi? Bu arada ben de gümüş paket aldım. 2 haftadır kullanıyorum.

   Sil
  7. hesabınız yanlış olmuş üstadım. 590 kdv dahil. kdv hariç 500 dolar + kdv 90 dolar, genel toplam 590 dolar. ağaca dağıtılan prim oranı % 32 dir. bu rakam 590 dolardan kdv devletin olduğu için bu çıkarılır yani 500 dolar üzerinden * 0,20 = 160 dolardır. pc ye 240 dolar dediniz + gelir vergisi hesabı yapılırken burada kullanıcıya para aktarılması henüz yapılmaya başlamadığından , gelir vergisi kesintisi kullanıcıya günlük 5 dolardan aylık 150 dolar üzerinden ödeme yapılırken * 0,20 g.v oda 30 dolar yapar. topladığımızda ağaç 160 + pc 240 + gv.30 + kdv 90 = 520 dolar yapar. ciro 590 - maliyet 520 = 70 dolar para kalmaktadır.

   Sil
  8. öncelikle merhaba mehmet beye cevaben şöyle izah edebilirim.
   yatırım yapmadan para kazanabildiğiniz bir iş kolu varsa paylaşın bizde dahil olalım. bu işe şöyle bir örnekle anlatayım.
   bir televizyon kanalı gelse deseki mehmet bey akşam 18:00-24:00 arası tv nizde sadece benim kanalım izlenecek. Bunun karşılıgında size para verelicek dese.
   1. gün açarsınız
   2. gün işiniz çıktı misafirlige gittiniz açamadınız ama kanal size güvenerek anlaşma yapıyor ama siz müsait olamadığınız için açamıyorsunuz.
   bu işde aynı buna benzer. Firma sizin gibi 18000 kişi ye güvenerek seo anlaşmaları yapıyor. siz bir beden ödeyip girdiginiz için pc açmayı bir zorunluluk biliyorsunuz. bu sebepten dolayı sisteme para yatırmanız gerekiyor. zaten şeref bey 590 $ ın pirimsel dagılımını açıklamış verdiğiniz para sistemin içinde eriyor.

   adsız arkadaşın unuttuğu birşey var kariyer pirimlerini hesaba katmamış. onlarıda ilave ederseniz %37 ye takamül ediyor.

   Sil
  9. Veysel Bey ticaret risktir evet; ama 590 dolar ile benim yaptığım yatırım firmaya zarar veriyorsa eğer bu nasıl yatırımdır acaba? Siz peşin 590 dolar almadan her ay 120 doların sadece bilgisayarın açık kalmasıyla hesaba yatıralacağının garantisini verin değil 18 bin 118 bin kişiyi bile çok rahat bulursunuz. Firma yine de güvenemezse sözleşmeye bir madde koyar "PC anlaşılan saatlerde açılmazsa firmaya günlük 10 dolar tazminat ödenecektir" diye. Millet misafirliğe bile gitmez.

   Sil
  10. Mehmet bey merhaba.
   Yapılan yatırımlar firmaya zarar vermiyor. Firma marka degerini attırmak için bu işi yapıyor.Yıllarca Turkcell e yatırım ortaklığı yapmış bir firma var. 2002 den bu yana kazanacağı kadar kazanmış zaten. Burada firma artık başka bir iş koluna yönelmiş.Bu iş dalında amaç dünyada yapılmamış bir iş dalını yaparak dünyada marka değeri olacak bir isim oluşturmak.Firma yapılan kayıtlarda bir kazanım sağlamıyor.Bu şekilde ağını genişletiyor.Kurumsal firmalar öne çıkmak için 1000-2000 pc den yapılan SEO yu mu daha çok ister yoksa 60.000 pc ile yapılan SEO hizmetini mi?
   Burada amaç pc sayısını yüksek tutarak, organik tıklamalarla daha verimli bir SEO yapmak.
   Daha fazla detay ve bilgi isterseniz yardımcı olurum.
   0542 335 3611

   Sil
 10. Burada konu ile ilgili bir güncel haber var
  https ://www.kobikredi.net/detay-maxinet-guvenilir-mi-sikayet-ve-yorumlar/

  YanıtlaSil
 11. Ben bu işleri oldum olası sevmiyorum. İsteyen girebilir saygı duyarım. Ama bana mantıklı gelmedi.

  YanıtlaSil
 12. Ben yarın itibarıyle gümüş paket alıp minumum risk ile girmeyi düşünüyorum. Tatmin olursam birden fazla paket alabilirim. Ilk paramı çektikten sonra da üye olmak isteyenlere referans olmayı düşünüyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. referans olarak kullanmak istersen yardımcı olurum Referans Url: https://sys.detaymaxinet.com/?r=TKD2MN

   Sil
  2. Referans Url: https://sys.detaymaxinet.com/?r=TKD2MN
   Referans olmamı isterseniz yardımcı olurum. saygılarımla.

   Sil
  3. sen bi kere UNKNOWN sın arkadaş bu durumda senin onaylı bir yorum yapman bile gereksiz...

   Sil
 13. Bende 4 Altın paket var günde 14 saat çalıştırıyorum aylık vergiler çıktıktan sonra 1320$ elime geçiyor
  Temmuz 2017 de başladım Aralık ta yatırdığım paralar çıkıyor geri ödemelerde hiç sıkıntı yaşamadım bu oluşumda bağımsız iş ortağı olmak isteyen herkese referans olurum aşağıdaki link'i tıklayarak üyelik kaydınızı oluşturabilirsiniz.

  https://sys.detaymaxinet.com/register.php?r=CD69YP

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 544 919 11 60 bana whatsahp tan ulaşırmısınız size jeunesse yi tanıtmak istiyorum 3500 lirayla işe katılıyorunuz ve 6 ayın sonunda 3000 dolar kkazanç elde ediyorusnuz

   Sil
  2. Peki para çekme işlemi nasıl oluyor ? siteden baktım ama net değil.Papara hesabı diyor.Ama banka seçmen gerekiyor.Nasıl oluyor anlatabilir misiniz

   Sil
 14. Sizin referans kodunuzu kullanınca siz kaç para kazanacaksınız?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Referans Url: https://sys.detaymaxinet.com/?r=K5TN3H

   Sil
 15. Referansı ile üye yapan kullaniciya sadece bir kerelik kesintileri düştükten sonra 55 $ gibi bir mebla ödeniyor.

  YanıtlaSil
 16. merhaba arkadaşlar,
  bizzat bu işi yapan ve bir çok kişinin de referansı olan biri olarak sorularınız varsa yardımcı olmaya çalışırım.
  instagram'dan iletişime geçebilirsiniz.
  hesabım: @maksinett
  iyi günler.

  YanıtlaSil
 17. İsimsiz yorum yapmayacağım
  Adım Fatih Alanbay
  11 Ocak tarihinden bu yana Detak Telekomla Maxinet Projesinde çalışıyorum. Bu makaleyi yazan arkadaş da sanırım Detay Telekom’un kurumsallığının farkında ki özenle seçmiş kelimelerini. Şirketi karalamak istemiş ama bunu yapamamış. Çünkü elinde herhangi bir argüman Yok ve olabilemez.
  Ama kendilerine hak veriyorum. İlk kez Türkiye’de bu kadar iyi kazandıran yerli ve milli ayrıca ciddi bir firma var.
  Hiç kusura bakmayın ama bu sitenin içerisinde sözümona habermiş gibi yaptığınız makalelerle öve öve bitiremediğimiz o firmaları görünce Detay Telekomdan neden rahatsız olduğunuzu gayet iyi anlıyoruz.
  Size tavsiyem tavukla solucanla uğraşacağınıza gelin gelişen teknolojinin nimetlerinden faydalanın...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İsimsiz yorum yapmayan Fatih Alanbey:
   Google profilinizde daha önce milleti dolandıran MMM reklamını yapmışsınız.
   Bırakın tavuğu solucanı da bu işte onun gibi batmasın.?

   Sil
  2. Fatih Bey, firma patladığı gün görüşürüz.

   Sil
  3. Merhaba, Adım Görkem.
   Bir sorum olacak. İnternet sayfasına girdiğim zaman anasayfada yer alan MAXIWORLD veya MAXINET e tıkladığımda "BAKIM MODU - ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ" yazıyor. Bu bakım modu kaç gün yada kaç hafta sürüyor?

   Sil
 18. Bu sistemden maximum kazanç sağlamak istiyorum.kaç paraya kadar yatırım yapabiliyoruz.Çekecek olduğumuz krediye ödeyeceğimiz faize karşı ne kadar kar elde ederiz. Örneğin 35 bin tl kredi çekince 48 ayda aylık 1000tl ödüyoruz. Bu işte 35bi liradan aylık 1000tl den fazla kazanabilir miyiz. Eğer bunun garantisi varsa hemen kredi başvurusu yapacağım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 544 919 11 60 bu numaradan beni arasana madem baş koydun bu tür bi işe sana jeunesse yi tanıtacağım daha Türkiye de yeni oluşan bir network ağı ve acaip bir kazanç planı var whatshap tan konuşşalım işi anlatayım sana kredi falan çekmene de gerek yok 3500 lirayla jeunesse gir 6 ay sonra aylık kazancın 3000 bin dolara çıkıyor

   Sil
  2. En kaba haliyle (rakamları yuvarlayarak veriyorum); 500 $ yatırıp 1 yıl sonunda 1000 $ kazanıyorsunuz. 1 sene sonunda tekrar paket yenilemeniz gerekiyor. Dolayısıyla, 1 sene geri ödemeli krediye girerseniz, aylık kredinizi rahat rahat ödenir ve cebinize para kalır.

   Sil
  3. Referans Url: https://sys.detaymaxinet.com/?r=TKD2MN
   Konu hakkında detaylı bilgi site üzerinde mevcut aylık ve yıllık maximim kazançlar. örneğin tek bir bilgisayardan gümüş paket günlük 8 saatten 5 dolar aylık 150 dolar vergiyi çık 120 dolar net kazancın var. bir internetten en fazla 6 bilgisayar kullanabilirsin. bu isters gümüş ister altın(14 saat 14 dolar 336 dolar net) olsun farketmiyor. hesap yapmak istersen bu verileri kullanmanı tavsiye ederim. ylmzkydb34@gmail.com iletişime geçmek ister bilgi almak isterne mailini bekliyorum. gerekirse telefonla da iletişim kurabiliriz mailden.

   Sil
  4. 1 gümüş 5 altın paket yıllık geliriniz 81000 tl yi bulur buda kredive faizi düşerseniz yıl sonunda 30000 tl karınız olabilir.

   Sil
  5. Merhaba Bırak kardeşim jeunesse yi filan. Hesap ortada Ahmet kardeşim 35bin tl ile 6 adet altın paket satın alabilirsiniz. Kısa bi hesapla her paketinizden günlük 14$ Kazanırsınız buda aylık 420 $ eder. 420 X 6 dediğimiz zaman aylık toplamda 2520 $ kazancınız olacak. Bugün kuruyla 9800 tl gibi bi rakam buda demek oluyor ki 48bin tlik borcumuz 4.5 ayda kapatıyorsunuz. Geriye kalan 7 ayın sonundada toplamda bugünün kuruma göre 67 bin üzerinde kazancınız olacak. Daha detaylı bilgi almak isterseniz ve aramıza katılmak isterseniz buyrun bekleriz. Referans Url: https://sys.detaymaxinet.com/?r=CZ5SNG Ayrıca her türlü sorularınıza detaylı cevap verebilmek adına tlf numaram 5517146392

   Sil
  6. Ahmet kardeşim merhaba. 35bin tl ile 6 adet altın paket satın alabilirsiniz. Kısa bi hesapla her paketinizden günlük 14$ Kazanırsınız buda aylık 420 $ eder. 420 X 6 dediğimiz zaman aylık toplamda 2520 $ kazancınız olacak. Bugün kuruyla 9800 tl gibi bi rakam buda demek oluyor ki 48bin tlik borcumuz 4.5 ayda kapatıyorsunuz. Geriye kalan 7 ayın sonundada toplamda bugünün kuruma göre 67 bin üzerinde kazancınız olacak. Daha detaylı bilgi almak isterseniz ve aramıza katılmak isterseniz buyrun bekleriz. Referans Url: https://sys.detaymaxinet.com/?r=CZ5SNG Ayrıca her türlü sorularınıza detaylı cevap verebilmek adına tlf numaram 5517146392

   Sil
  7. bir kullanıcı sadece 1 altın mı alabiliyor. birisinden 1 altın 5 gümüş alabilirsin diye duydum ama. 6 sınıda altın alabiliyor muyuz.

   Sil
 19. İsmim Hayati Gunal, yaklaşık 6 yıldır inatla bu sektörü anlayıp öğrenmeye çalışıyorum, kayıplar ve kazançlar oldu. geçmişteki deneyimler bize çok şey kazandırdı, networkun büyüme modeli, yeni dünyanın pazarlama yöntemi olan tavsiye üzerine kurulmuştur; bana detay işi sunulduğunda ön yargılı olmadım ve daha fazla bilgi almak istedim. herkesi dinledim ve son kararı ben verdim. şirketi yakından tanımak için şirkettin kartaldaki merkezine 3 defa gittim ve 7 kasımda bir daha gitmek istiyorum. şirketten randevu aldık ve bölgeler müdürü şeref yumaklı bizi karşıladı. gidip görünce ne demek istediğimi ve farkı anlayacaksınız. her türlü sorumuza tatmin edici cevap aldık halen de soruyoruz ve çalıştığımız sürece takip edecez. ticaret bunu gerektirir; bizler ticari bir iş yapıyoruz, ayrıca sonsuz güven yoktur. detay işini yapmak isteyen arkadaşlarıma da çalıştığı şirketi ve yaptığı işi bilmesi açısından şirkete gitmesini öneriyorum. Son söz: Bardağınızı değiştirmezseniz yeni çayın tadını alamazsınız.

  YanıtlaSil
 20. İsmim Hayati Gunal, yaklaşık 6 yıldır inatla bu sektörü anlayıp öğrenmeye çalışıyorum, kayıplar ve kazançlar oldu. geçmişteki deneyimler bize çok şey kazandırdı, networkun büyüme modeli, yeni dünyanın pazarlama yöntemi olan tavsiye üzerine kurulmuştur; bana detay işi sunulduğunda ön yargılı olmadım ve daha fazla bilgi almak istedim. herkesi dinledim ve son kararı ben verdim. şirketi yakından tanımak için şirkettin kartaldaki merkezine 3 defa gittim ve 7 kasımda bir daha gitmek istiyorum. şirketten randevu aldık ve bölgeler müdürü şeref yumaklı bizi karşıladı. gidip görünce ne demek istediğimi ve farkı anlayacaksınız. her türlü sorumuza tatmin edici cevap aldık halen de soruyoruz ve çalıştığımız sürece takip edecez. ticaret bunu gerektirir; bizler ticari bir iş yapıyoruz, ayrıca sonsuz güven yoktur. detay işini yapmak isteyen arkadaşlarıma da çalıştığı şirketi ve yaptığı işi bilmesi açısından şirkete gitmesini öneriyorum. Son söz: Bardağınızı değiştirmezseniz yeni çayın tadını alamazsınız.

  YanıtlaSil
 21. Yukarıda isimlerini açık olarak yazan değerli abilerim. Ben asgari ücretle geçinen bir işçiyim. Elimde 3-5 kuruş param var onuda bu işe yatırıcam. Peki ismini yazan abiler, siz bana kefil olur musunuz? Firma ödemezse paramı siz öder misiniz? Bu konuda senet imzalarmısınız?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. faruk bey burada çoğu insan sizin gibi. kimse %100 garanti veremez size bu konuda. burada risk - kazanç denklemini kurup öyle karar vermelisiniz.
   instagram sayfamız: @detaymaksinet

   Sil
 22. Ejderbank.com inceler misiniz ?yıllık %240 kadar kar oranı veriyor. Getirdiğiniz her aktif referans için anında 5 tl ve gelirinin % 5 kadarını sizlere ödüyor 100 referansdan sonra gelir ortaklığı büyüyor.

  YanıtlaSil
 23. Ben de detaymaxsinete girecem fakat korkularım var. Para mı kaybetbedersem diye önüme bu sefer bilgisayar çıkıyor. Zaten bir bilgisayar alsan 1000 tl den başlıyor 5000 tl ye kadar var. En nihayetinde bir bilgisayarım oluyor.

  Beni 1 hafta önce Aydın ALAS isminde biri aradı aynı zamanda "tavsiye ticareti" kitabının yazarı yani Network ün kitabını yazmış. Ben firmanın güvenilir olduğunu düşünüyorum. Üye olacağım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Referans Url: https://sys.detaymaxinet.com/?r=K5TN3H referans linkim üye olmak için arayın lütfen

   Sil
  2. Sen gönderdikleri tablet ne kadar fiyatına baktın mı :) benim telimin hafızası bile gönderdikleri tabletten yüksek

   Sil
  3. PC alacaksan başka kapıya.sozkonusu firma PC satıcısı degil

   Sil
 24. semih

  5558935151 iletişime geçebilirsiniz?

  Referans Url: https://sys.detaymaxinet.com/?r=3VD5DT

  YanıtlaSil
 25. şirket kapandığında kimse hiçbir hak talebinde bulunamıyor. çünkü para bilgisayar için ödeniyor iş hediye. (yukarıda öyle yazıyor) Neye Güveniyorsunuz?

  YanıtlaSil
 26. Arkadaşlar saf olmayın, oturduğun yerden para kazanmak diye birşey yok bu ancak parayı çalıştırdığın zaman olur, ilk girişimlerde asla böyle birşey yaşayamazsın. Network marketing para kazandırır ancak ortada ürün olması gerekir, ürün olmadan para kazanamazsınız. Oturduğun yerden bilgisayara bakarak para kazanamazsın aldığın 3 kuruşluk tablet elinde patlar yanar gidersin. Ürün kullanırsanız ve kullandığınız ürünü tavsiye edip başkalarının da faydalanmasını sağlayabilirseniz network marketing özü budur para kazanırsınız. Bu gibi sistemler network marketing gücünü kullanıp bu işi yapamayan insanları kandırıp paralarını almak için kurulmuş güzel bir tuzaktır.

  YanıtlaSil
 27. evde çoluk çoçuk kim varsa, dışarıda arkadaşlara, sosyal medyada hiç tanımadığımız insanlara bir çok üyelik yaptık. ömrümce çalışıp kazanamayacağım paraları kazanıyorum. detaylı bilgi ve güncel takip için instagram sayfamız @detaymaksinet
  sizi de bekleriz.

  YanıtlaSil
 28. Arkadaşlar ben de biraz bekledim, araştırdım, artıları eksileri nedir diye düşündüm ve karar verdim bu işe girdim. Size referans numaramı vereceğim, çünkü referans numarası olmadan bu işe giremezsiniz. Referans numaram PGP3SS. Eğer bu işe girmek isterseniz bu referans numarasını kullanmalısınız. Bu referans numarasını girdiğinizde bana bir sms doğrulama kodu gelecek. Ve ben de bu kodu size göndereceğim. Bana bu numaradan ulaşabilirsiniz: 0539 516 3614

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sizin referansınızın kullanılmasını rica etmeniz daha etkileyeci olabilirdi sanırım. Bu sisteme girmek isteyenler çok da saf insanlar değil sanırım

   Sil
 29. Kazanç sağlayan arkadaşlardan biriside çektiği paranin dekontunu şuraya atsinda bakalım

  YanıtlaSil
 30. çok güzel bir yazı olmuş teşekkürler editör

  YanıtlaSil
 31. Merhaba detay maxi nete üye olmak isteyenlere referans kodu verilir. İşlem çok basit 4 bucuk ayda yatırdıgını geri al artı primlerle daha bile erken bile alabilirsin koyduğun parayı geri.HC2MP5 referan kodu. Mailden ulaşın iibrahimbayraktar@gmail.com

  YanıtlaSil
 32. referans linki: https://sys.detaymaxinet.com/?r=G9FDN6

  sistem güvenilir arkadaşlar. vergisini veren turkcell ile işbirliği yapmış geçmişi olan bir firma. üstelik bilgisayar da veriyor.

  YanıtlaSil
 33. Your comment is awaiting moderation.
  ben bu işin en başından beri içindeyim. hatta ilk üyerlerden biriyim sistem gayet başarılı ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. her ay eksiksiz bir şekilde paramı hesabıma yatırıyorlar. eğer sizde kazanmak istiyorsanız geç kalmış sayılmassınız bu işte ya kazanırsınız yada çok kazanızsınız….. 0532 504 34 45
  watsaptan iletişime geçebilirsiniz

  YanıtlaSil
 34. Your comment is awaiting moderation.
  ben bu işin en başından beri içindeyim. hatta ilk üyerlerden biriyim sistem gayet başarılı ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. her ay eksiksiz bir şekilde paramı hesabıma yatırıyorlar. eğer sizde kazanmak istiyorsanız geç kalmış sayılmassınız bu işte ya kazanırsınız yada çok kazanızsınız….. 0532 504 34 45

  Cevapl

  YanıtlaSil
 35. Merhabalar
  Öncelikle bilgilendirme için teşekkürler. Yazınızı okuduktan sonra iki konu hakkında açıklama yapmak istedim.
  1) Deytay maxinet üyelerine bilgisayar ve yazılımı faturalı bir şekilde veriyor yani satıyor diyebiliriz fakat; ikinci yıl aynı ücreti ödeyerek üyelik yenilemeye kalktığınızda size yeni bir bilgisayar gönderilmiyor. Burdan bilgisayarın hediye edildiğini düz mantıkla çıkarmak mümkün.
  2) Şirkette dağıtılan prim gelirleri kesinlikle sınırsız değil. Aynı koldan büyüyen iki üyeye ikisi de üst kariyerlere sahip olmaları durumunda ''kariyer kesilmesi'' denen bir sistem devreye giriyor. Referans sisteminin getirdiği , örn: %3 lük gelir bu iki üst kariyerdeki kişi arasında paylaştırılıyor. Bu durumda mevcut sistemde vaadedilen ödemeninin kontrolsüz büyümesi engelleniyor. Network sistemi gerçekten çok iyi kurgulanmış. Bahsettiğiniz ömrü 1 yada 2 yıl olan firmalardan farkı budur diyebilirim.
  Yazınız için teşekkürler. Emeğinize sağlık.

  YanıtlaSil
 36. Arkadaşlar 3 ay araştırdım. paralarini nakit aliyor cevremde bu işe girmiş arkadaslar. Cok düşündüm kullananlarla yüz yüze konuştum gayet başarılı güvenli bi sistem. Size referans linki vereceğim, çünkü referans linki olmadan bu işe giremezsiniz. https://sys.detaymaxinet.com/?r=VKM3YNEğer bu işe girmek isterseniz bu referans linkini kullanmalısınız. Bu referans linki ile kayıt olurken bana bir sms doğrulama kodu gelecek. Ve ben de bu kodu size göndereceğim. 0543 492 83 82 numaram budur whatsapp dan 7/24 yazabilirsiniz. Korkmayın 2 bin küsür lira çok bi para diil aylık 450 tl civarı getirisi var hiç düşnmeyin şuan kayıt olun derim  Bekliyorum…

  YanıtlaSil
 37. Arkadaşlar sistem nedir nasildir saglam mi diye cok araştırdım düşündüm kullananlarla yüz yüze konuştum kazandiklari parayi her ay tıkır tıkır çektiklerini gördum ve işe girdim. gayet başarılı güvenli bi sistem. Size referans linki vereceğim, çünkü referans linki olmadan bu işe giremezsiniz. https://sys.detaymaxinet.com/?r=VKM3YNEğer bu işe girmek isterseniz bu referans linkini kullanmalısınız. Bu referans linki ile kayıt olurken bana bir sms doğrulama kodu gelecek. Ve ben de bu kodu size göndereceğim. 0543 492 83 82 numaram budur whatsapp dan 7/24 yazabilirsiniz. Korkmayın 2 bin küsür lira çok bi para diil aylık 450 tl civarı getirisi var hiç düşnmeyin şuan kayıt olun derim  Bekliyorum…

  YanıtlaSil
 38. inanmayın bunlara ya yazıktır günahtır milletin emeğini parasını çalmayın.. madem bişey yapılmayacak sadece bilgisayar açık tutulacak alsınlar kendileri koysunlar. nasıl olsa açık kaldıkça para kazanılmıyor mu kimse kazanmasın kendileri kazansın blla bla bla

  YanıtlaSil
 39. Zamanında Kairos Planet yapmış birisi olarak söylüyorum ki bulaşmayın böyle işlere..
  Ha çok param var sıkıntı yok veya cebimdeki hazır parayı kullanacağım diyorsanız siz bilirsiniz.

  YanıtlaSil
 40. https://sys.detaymaxinet.com/?r=2SD8DS

  Arkadaşlar bu linke tıklayarak üye olabilirsiniz.

  Bana emreazitepe@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Size detaylı şekilde yardımcı olacağım.

  YanıtlaSil
 41. Arkadaşlar merhaba

  Forum sayfalarından ve diğer sitelerden detaymaxineti yeterince araştırmışsınızdır

  Benim tekrar anlatmama gerek yok

  Herkesin daha çok kazanması için aşağıdaki linkim üzerinden yapacağınız üyelik ile bana yatacak olan 70 $ ın 35 $ ını direk hesabınıza gönderiyorum.Ayrıca altın paket alımlarındaki yanlış hatırlamıyorsam prim 180$ dı onunda yarısını (90$)direkt gönderiyorum

  Bu iş bazıların hoşuna gitmeyecek ama yapacak bişey yok.

  Sonuçta herkes kazanmak için burada herkese bol kazanç.

  Güvenlik için telefon numaramı yazmıyorum bana 7/24aşağıdaki mailden ulaşabilirsiniz


  https://sys.detaymaxinet.com/?r=2SD8DS


  Mail: emreazitepe@gmail.com

  YanıtlaSil
 42. Arkadaşlar sistem nedir nasildir saglam mi diye cok araştırdım düşündüm kullananlarla yüz yüze konuştum kazandiklari parayi her ay tıkır tıkır çektiklerini gördum ve işe girdim. gayet başarılı güvenli bi sistem. Size referans linki vereceğim, çünkü referans linki olmadan bu işe giremezsiniz. https://sys.detaymaxinet.com/?r=VKM3YNEğer bu işe girmek isterseniz bu referans linkini kullanmalısınız. Bu referans linki ile kayıt olurken bana bir sms doğrulama kodu gelecek. Ve ben de bu kodu size göndereceğim. 0543 492 83 82 numaram budur whatsapp dan 7/24 yazabilirsiniz. Korkmayın 2 bin küsür lira çok bi para diil aylık 450 tl civarı getirisi var hiç düşnmeyin şuan kayıt olun derim  Bekliyorum…

  YanıtlaSil
 43. bilgisayarım var benim neden para odeyim benim pc me sistemi kursun. en son buyuk patlatacakalr belli.

  YanıtlaSil
 44. arkadaslar yaziktir günahdir. daha once kairos yapmis biri olarak soluyorum. INANMAYIN. bu isin en kisa ozeti ne kadar cok cevreni kandirirsan o kadar cok kazanirsin. referans isi girdiyse o is ponzidir. bugun yarin patlicakdir. burada atip tutanlarda kairos da atip tutuyorlardi parayi vursular tatli geldi simdi baska islerde kandiriyorlar. kairos getmays epitelyum vs vs KANDIRILMAYIN ve cevrenizi KANDIRMAYIN

  YanıtlaSil
 45. Arkadaşlar Son Bir Hafta İçinde Nakit Para Çeken Var Mı ? Hangi Bankadan ? Ya da ATM den ?

  YanıtlaSil
 46. çok araştırıdm gerçekten ama çevrede adam akıllı yazı yok burdaki açıklamada açıklama değil , sütten ağzı yanan misali daha önceki firmalarda yaşanan sorunlar anlatılmış . abi işi yapan birinden yorum alsanıza yokmu çevrenizde bu işi yapan benim var abi adam parasını takır takır çekti bende gördüm ve bende bu işe girdim burdan ben hiçbirinize kendi referans no mu vermiyorum gidin etrafınızda bu işi yapan birini bulun bu işe ister girin ister girmeyin . ayrıca adamların gönderdiği pc de geldi nootbook işte normal bi pc piyasa degeri 700 tl çok mu ? değil tabiki çok basit dolandırcak firma neden pc yollasın abi hee ben dediğim gibi çevremde bu işi yapan birini buldum gittim herşeyi öğrendim ve girdim işe şuan silver pakettiyim 1-2 ay sonra gold a geççem ... yani ben size girin demiyorum yapan birini bulup gerekli bilgiyi ondan alın ...

  YanıtlaSil
 47. Bu sistem konusunda nasıl para kazanacağımı ve nasıl kazandığımızı değil şunu bilmek istiyorum. Evdeki modeme bağlayıp da programı çalıştırıp da nasıl işlem görüyor, nasıl iş yapıyor, kullanıcının ip numarasıyla yasak sitelere nasıl giriş yaptığını ve amaçları nedir vs.. avantajlarını ve dezevantajlarını bilmek istiyorum.

  YanıtlaSil
 48. Dostlar İlk Önce Sitenin Tam Olarak Ne Yaptığını Detaylı Olarak Anlatmamışsınızki Tabiki Şu veya Bu Olmadığını Kimse Bilemez, Şirket Şu Mantıkla Çalışıyor Ben Anlamam Maliye Muhasebe vs. den Şirket! Sen Diğer Bir Şirket Sahibisin Mesela; Geliyorsun Bu Şirketle SEO Anlaşması Yapıyorsun Şirketini Üst Sıralara Çıkarmak Adına O Zahten İşin Kaymağını Yiyor Buna Kimsenin İtirazı Yok Birilerinden Değilde Şirketlerden Topladığı Parayı Kimse Biliyor mu? Yok! Bilmiyor! Şirket 600 Elemanla 10000 Müşterisinin Web Sitelerine Tek Tek İlgilenip Hit Aldıramaz Çünkü Network Statik IP sinden En Fazla Bir Şirketin Sitesini 1 Kere Yani 10000 Şirketi Varsa 10000 Kere Tıklayabilir Bunu da Yapabilmesi İçin Farklı IP No'larına ihtiyacı var Oda Şu Anda Üyelerine Sağladığı İmkanla Yaptırıyor İmkan Diyorum Çünkü, Depozito Almasa, İyi Hem Sana PC Versin Bedavaya Hem Sana Saat Başına Para Ödesin, Peki! Senin Çalışacağın Ne Malum! Bu İşi Nasıl Aşacaz? Yine Diyorum Öyledir Böyledir Bilinmez Tabi... Kardeşim Bir Lafımda O Haram İşliyorsunuz Diyen Arkadaşa! Şirketin Üyeleri Emeklerinin Karşılığını Alıyor Şirkete Çalışıyor ve Çalışmasının Karşılığını Alıyor Senin Adamın Hit Yaptığı Şirketlerle İşin Yok Zaten Olamazda Öyle Bir Şey Olsa Şirket Sana Para Ödeyemez Bir Siteyi Denetlemen + Hit Kazandırman En Azından Siteye Gir Reklamlarına Tıkla Sayfalarına Gir en Azından 15 Dakika Burada Kim Para Kazanacak? Adamın Sunucuları belkide Bunu Bir Dakikada 100 Site Gezerek Yapıyor (İyi Büfecilik Yapan Adam İçki Satıyor Haram, veya Değil, Peki Bu İşi Yapan Adam Ne Etlisini Biliyor Ne Sütlüsünü Belki Bu Şirketin Bütün Müşterileri Dört Dörtlük Bunu Kimse Bilmiyorki! Onun İçin Biraz İnsaflı Yorum Yapın Lütfen! Herkese Saygılar...

  YanıtlaSil
 49. Ben de diyorum ki; Bir gün kalkacaksınız ve hep hayal ettiğiniz şeyleri yapmaya vaktiniz kalmamış olacak. Şimdi tam zamanı. Hemen harekete geçin.
  Referans No: 2S5436.
  Veli Bilgin

  YanıtlaSil
 50. SLM ARKADASLAR 2017 SUBAT AYINDAN BU YANA SISTEM ICINDEYIM ZONGULDAK MERKEZ DE YASIYORUM ZONGULDAK DEVREK ALAPLI EREGLII ILLERINDEKI ARAKADASLARA YARDIMCI OLABILIRIM DIGER ILLERDEKI ARKADASLARDA BILGI ALMAK ICIN ARAYA BILIRLER VE REFERANS NUMARAMI KULLANA BILIRLER REFERANS NUMARAM G5PB9K TELEFON NUMARAM 0535 235 3440 TEL 2 0532 168 9691

  YanıtlaSil
 51. Benim evimde 2 bilgisayar var gkndersin programi acim bilgisayari bana aylik para versin yok illa dandirik netbooku bana 10 kati fiyata iteleyecek bende parami cikarayim diye esimendostuma pazarliycam dha buyuk vurgun yapacak kimse kerizlenmesin

  YanıtlaSil
 52. Merhaba arkadaşlar. 1 gold 1 gümüş paketim var ve toplamda 15 günlük kazancım 453 $ oldu sistem gayet net ve temiz. İlgilenen arkadaşlar bana ulaşabilir. Bilgi ve referans kodu için bu numaradan bana ulaşın.
  Tel: 0533 147 87 37
  Referans kod. https://sys.detaymaxinet.com/?r=HC2MP5

  YanıtlaSil
 53. Sisteme 1 hafta önce altın paket ile girdim, 1 haftalık gelirim 400 dolar oldu, 590 dolar olunca vergiden de kurtarmak için parayı çekmek yerine gümüş paket almayı planlıyorum. Sistem gayet mantıklı, ancak bu gibi network işlerinde her zaman dolandırılma veya batma riski vardır. Ben yaptığım hesapta network ve günlük gelirden 2 ayda yatırdığım parayı çıkarıp sonrasında arkama yaslanıp kaç ay/yıl daha para gelirse kazanmayı planlıyorum.

  Bir çok soruma yanıt buldum, şu an aklıma takılan tek bir şey kaldı. Bu firma seo yaptığını söylüyor ancak google'da "seo hizmeti almak istiyorum" yazınca görünmüyor :):):) mantıklı bir açıklama getirebilecek olan varsa dinlemeyi çok arzularım.

  Sistemi ve şirketi çok araştırdım (ticaret sicili, sermaye yapısı, ortakları vb) aklınıza takılan endişe veya düşünceleriniz varsa okan.adiyaman@gmail.com yazabilirsiniz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cevap bence şu. seo deyince, insanlar anlamıyor ve inandırmak basit oluyor.
   Vergi kaydı var, sicili var ancak, bu firma o paralara bilgisayar satıyor. Firma yarın öbürgün sistemi kapatsa, onayladığınız sözleşme ile nasıl bir hak talep edeceksiniz? Firma size aylık kazanç garantisi sözleşme ile taahhüt etmiyor ki? ticaret sicili gerçek olsa ne fark eder? Aksini söyleyen referansçılar evlerini satıp girsinler madem. nasıl olsa 1 yılda 10 ev daha alırlar? tabi böyle bir riske girmek yerine insanları inandırmak daha kolay dimi.

   Sil
 54. Yorumlara gözattım da her yerde referans linki var :) detaymaxinet in gidişatını takip ediyor olacağım önümüzdeki 1 yıl içinde umarım düşüncelerimin aksinde çıkar ve kimse zor durumda kalmaz. Umarım bir Ponzi'ye dönüşmez...

  YanıtlaSil
 55. merhaba arkadaşlar bende yaklaşık 4 aydır detay maxinet üyesiyim paramı alıyorum şirkete gitim kafamdaki sorularıda cevap aldım bir sorun yok isteyen herkes katılabilir ..risk derseniz hayatımızın her anı risklerle dolu ticaret cesaret ister .. bu gün bir iş yeri kurduğunuzda kar edeceğinizin ne kadar karantisi varsa bununda aynıdır daha bir çok örnek verebilirim düz bakışlı olmamak lazım sıradışı ve cesaretli olmak gerek herkese bol kazançlar dilerim benimle çalışmak isteyen arkadaşlar referans nomaram https://sys.detaymaxinet.com/?r=T7GT3F tel 05327613421

  YanıtlaSil
 56. abilerim ablalarım ve kardeşlerim ben bu maxinet işini 2 gün önce duydum 2 günlük araştırmalarıma bakacak olursam bu sisteme girmek istiyorum tereddütte kalanlar için şunu söyleye bilirim her işte bi risk vardır bu firma ömür boyu sürecek hiç bir zaman kapanmayacak diye birşey yoktur ve hatta yarına ölmeyeceğimizin bile bi garantisi yoktur. ben işk fırsatta bu sisteme kayıt olup gümüş paketi satın alacağım verdiğim para kayıt için 2300 lira bana aylık günlük 5$ dan ayda 150$ dolar oda şu anki dolar fiyatından 570 tl yani 4 ay gibi bi zamanda bana geri ödenecek ama 4 ay içerisinde olaki sistem kapatıldı ben dolandırılmış olmuyorum 2300 tl ile diyelimki bi iş kurmak istedim nasip değilmiş olmadı der geçerim ayriyeten tablette bana kâr kalır. şayet ben aç gözlülük yapıpta tek seferde çok para kazancam diye 6 paketi bir anda alıp veya gold dedikleri altın paketi alırsam ana parasını çıkartamadan firma iflas etti diyip kapanırsa buda kimse yanlış anlamasın benim gözümde aç gözlülük olur. Kısacası hiç kimse kimseyi kışkırtamaz herkesin aklı mantığı vardır herkes düşünüp araştırmalar yapabilir ben bu sisteme en yakın zamanda gireceğim ve yazar isimli arkaşında yazdıklarında hiç bir itici kışkırtıcı bir cümle bulamıyorum yazdıkları tamamen tereddütte olan ve güven sorunu yaşayan insanlar için dikkat amaçlı yazılmış uyarı olarak görüyorum bir gün seni mahkemeye verecek olurlarsa ben şahitliğini yaparım yazdıklarında hiç bir karalama veya olumsuz birşey yazdıklarını göremiyorum herşeyi varsayım olarak anlatmışsın tebrik ediyorum.👍

  YanıtlaSil
 57. Görüşlerin için teşekkürler. Referans Url: https://sys.detaymaxinet.com/?r=TKD2MN referansı ile üyelikten sonra da desteklerimizi sunarız saygılarımla. iletişim numaram 5434287097 whatsuptan da yazabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 58. Detay Maxinet işine gelmeyen yorumları siliyor, sağlıklı yorum bulmanız zor genelde iyi yönde yorumları yayınlıyorlar.

  YanıtlaSil
 59. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil

 60. Selamün Aleyküm Arkadaşlar;

  Forum sayfalarından ve diğer sitelerden detay maxineti yeterince araştırmışsınızdır. Ve hala kafanıza takılan sorularınız olabilir.

  Benim tekrar anlatmamı isteyenler var ise İstanbul Mecidiyeköy veya Bayrampaşa tarafında yüz yüze görüşerek de size anlatabilirim.

  Bana 0538 744 46 88 'den Whatsapp üzerinden veya da aşağıdaki mailden ulaşabilirsiniz


  Referans Numaram : https://sys.detaymaxinet.com/?r=VKFF4G


  Mail: emrahlacin89@gmail.com

  YanıtlaSil
 61. BU İŞİ YAPANLA GÖRÜŞMEKTE FAYDA VAR.

  DETAY MAXİNET bir EKİP İŞİ öncelikle bunu bilmekte fayda var. DOLANDIRMAK, ALDATMAK , KANDIRMAK ancak siz konuya hakim değilseniz mümkün. Sizin kaydınızı yapana kadar TAKLALAR ATIP , yalan yalnış bilgiler verip de sonrasında yazılı ve sözlü olarak iletişim kurmaya ve bir şeyler sormaya çalıştığınızda cevap vermeyecek kişilerle çalışmayın. En baştan HOKKABAZLIK YAPMAYAN bu işi ciddiye alan ve size referans olmakla gelir elde ettiğini, tecrübelerini ve güncel durumları paylaşması gerektiğini UNUTMAYACAK kişilerle çalışın. Siz paranızı pişman olacağınız bir işe bağladıktan sonra ALLAH BELANIZI VERSİN demenizin kimseye bir faydası yok. Bu iş yeni bir alan ve şirket sağlam adımlarla , problemleri aşarak yoluna devam ediyor. Bende zamanında benzer olduğu iddia edilen ancak alakası olmayan işlerden canı yanmış kendince kötü tecrübe edinmiş birisi olarak buradayım. Bildiğim artı ve eksi yönleri kendi kardeşime ve kardeşim dediğim dostlarıma nasıl anlattıysam size de aynı şekilde anlatmaya ve yardımcı olmaya hazırım. Bu güne kadar çeşitli ticari faaliyetlerde bulunmuş birisi olarak söylüyorum. Bu işe beraber girersek iş ahlakının gereği arkadaşlığımızın dışında dostluğumuz da başlamış olur inşallah. Merak ettiklerinizi bana aşağıda vereceğim mail adresimden sorabilirsiniz. Sizin içinize sinmediğini veya konuya tam vakıf olmadığınızı fark edersem ailenizden ve/veya eşinizden önce ben girmenize engel olurum. İnsanı huzursuz edecek kazanç hanesinden uzak olsun. Bu işe ne zaman vakıf oldunuz ve bende varım dediniz o zaman aşağıdaki linkleri kullanırsınız inşallah.

  Söz Uçar Yazı Kalır.

  syildizd@hotmail.com

  Referans Numaram: CYNS4N
  Referans Url: https://sys.detaymaxinet.com/?r=CYNS4N

  Not: Telefon numaramı maille görüşmeye başladıktan sonra paylaşırım.

  Saygılarımla,
  Allah kulunun razı olup helal etmeyeceği parayı nasip etmesin.

  YanıtlaSil
 62. Arkadaşlar işe dahil olmak isteyen varsa şirketle alakalı her türlü sorunuza cevap verebilirim.ben bu işe ocak 7 2017 ilk girenlerdenim. yani şöyle izah edeyim şirketin first line nındayım. belge ve bilgi isteyenlere belge ve bilgi verebilirim fakat önce kaydolmalısınız.
  refesans linkim:https://sys.detaymaxinet.com/?r=M4BZV3
  işin sunumu :https://www.youtube.com/watch?v=E69CqIE_mco
  irtibat tel : 0542 335 3611

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle olmaz. Bilgi verecekseniz sizin referansınızla kayıt olmayanlara da verin. Amacınız yardım etmekse tabi.

   Sil
  2. hocam iş çok basit. pc açıp kapatmayı biliyorsasınız bu size yeter.
   -Üye oluyorsunuz
   -Paket satın alıyorsunuz
   -Size 1 pc geliyor (piyasa değeri 850-1000 tl arası)
   -Aldığınız pakete göre pc nizi açık tutuyorsunuz ve karşılığında dolarınızı alıyorsunuz.
   -Bun günde 5 veya 14 $ olarak size ait back office inize düşüyor.
   -Biriken Dolarlarınızı her ayın 20 sinde talep ediyorsunuz ve takip eden ayın ilk 5 iş günü hesabınıza yatıyor.

   sunum videosunu izleseniz orada herşeyi anlatıyor.

   Sil
 63. Arkadaşlar bence bir çok kişi şirketin yapmış olduğu SEO hizmetinin ne denli önemli olduğundan haberi yok bakın adam https://www.devletkredi.com/detay-maxinet-nedir-sikayet-yorumlari-forum-paylasimlari/ burada belgeler ile SEO nun öneminden bahsetmiş. Bence şirket gerçekten bir seo işi yapmaktadır. İnanmayan girsin baksın.

  YanıtlaSil
 64. https://sys.detaymaxinet.com/register.php?r=3VD5DT


  SEMİH DURUEL

  ÜYE KAYIT OLMAK İSTERSENİZ BENİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ

  5558935151

  YanıtlaSil
 65. DETAY MAXİNET12 Aralık 2017 09:38

  https://sys.detaymaxinet.com/register.php?r=VBKGV5
  MURAT AKMAN 505 315 94 76 ARAYIN KAZANIN...

  YanıtlaSil
 66. bu işler binali sistemiyle çalışır.ilk girenler para kazanır yeni girenler parasını kurtarmak için uğraşır durur devamı yok...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ortada verilen hizmet var. Seo hizmeti ,dijital reklam vs. Kazanç belli son üye de olsa ne kazanacağını biliyor. Ben 1 altın 1 gümüş paket alıp başladım 2 ay oldu. Hıc kimseye referans olmadım. Yani senin tabirinle son üye konumundayım. 2 ayda 4000 lira civarında kazandım. Bu işi merak edenlere tavsiyem : Aklınızda ki sorulari işin içinde olanlara sorun öğrenin.

   Sil
 67. REFERANSÇILAR çoğalmış maşallah. Dostunu kandır para kazan. Bide bunun vebali var ama kimin umrunda.

  YanıtlaSil
 68. Arkadaşlar bu sistemin tek sıkıntısı siz sisteme girdikten sonra şirketin iflas edebilecek olması. yani şirket kapanırsa verdiğiniz para gider. kazancınız sadece şu olur size yolladıkları 400-500 liralık bilgisayar olur. ama hep kötü tarafından bakmayın eğer şirket batmazsa 1 yılda paranızı ikiye katlamış olursunuz.... Kafanıza takılan sorular için arayabilirsiniz. 05071647648

  YanıtlaSil
 69. Arkadaşlar merhaba
  Forum sayfalarından ve diğer sitelerden detaymaxineti yeterince araştırmışsınızdır
  Benim tekrar anlatmama gerek yok
  Herkesin daha çok kazanması için aşağıdaki linkim üzerinden yapacağınız üyelik ile bana yatacak olan 70 $ ın 35 $ ını direk hesabınıza gönderiyorum.Ayrıca altın paket alımlarındaki yanlış hatırlamıyorsam prim 180$ dı onunda yarısını (90$)direkt gönderiyorum
  Bu iş bazıların hoşuna gitmeyecek ama yapacak bişey yok.
  Sonuçta herkes kazanmak için burada herkese bol kazanç.
  Güvenlik içeedin telefon numaramı yazmıyorum bana 7/24aşağıdaki mailden ulaşabilirsiniz

  Link :https://sys.detaymaxinet.com/?r=87T4SD

  Mail: sercanbk@hotmail.com

  YanıtlaSil
 70. Ben 6 aydir yapıyorum 15 tane hesap açtım 120 kisiyede vesile oldum mahallede muhtarlığa aday olucam evimi arabamı aldım bu ticaret Birgün bitecek ama adı üstünde ticaret riske girdim girenlerede söylüyorum bu ticaret başkasının ellerinde ya riske girersin yada girmezsin

  YanıtlaSil
 71. Referans Numaranız: KG7MMF
  Referans Url: https://sys.detaymaxinet.com/?r=KG7MMF

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Arkadaşlar kayıt olmadan önce aşağıdaki videomu izlerseniz firmanın çalışma sistemini neyi,neden,nasık yaptıklarını ve bu işin ne olduğunu kısaca anlatmaya çalıştım.

   https://www.youtube.com/watch?v=tbhke1V5x9M

   Sil
 72. Valla ben onu bunu bilmem para kazandiriyormu kazandiriyor. Laf soyleyen sistemi kotuleyen arkadaslara soyluyorum 1 aydir uyeyim sisteme ben ve benim gibi 14 bin kisi bu isi yapiyor. Ben yolun basindayim ama suna kadar kazancim cok iyi. 8000 tl para yatirdim 1 ayda 3400 tlsi geri geldi. Bence sistemde yanlis yok gayet guzel calisiyor.
  Sadece uye olmak isteyen arkadaslar iletisime gecsin. Cesareti olmayan hic bulasmasin bile whatspp 05331478737

  Referans https://sys.detaymaxinet.com/?r=HC2MP5

  Referansimla uye olucak arkadaslara sadece 1 hafta gecerli primin yarisini h3sabina yatiricam.
  Herkese bol kazanclar.

  YanıtlaSil
 73. Arkadaşlar 7 aydır sistemdeyim.Gayet güzel kazanıyorum.Referans kodum;
  Referans Numaranız: HYNN29
  Referans Url: https://sys.detaymaxinet.com/?r=HYNN29
  üstteki direk referans numaram,aşagıdaki direk üyelik linkidir.Eğer referans kodumla üye olursanız,kazanacagım 70 dolar referans gelirinin 50 dolarını size geri yollarım.Böylelikle hepimiz kazanırız.Daha detaylı bilgi almak isteyenler için telefon numaram 05067903741.Herkese iyi kazançlar

  YanıtlaSil
 74. Saadet zincirine benziyor.İncelediğim kadarıyla asıl gelir kaynağı yaptığı işten ziyade yeni üyelerin ödemiş olduğu paralar.

  YanıtlaSil
 75. bu sistemin getirisi üyelerin yatırdıkları mı yoksa gerçek getirisi var mı tam anlamış değilim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şirket seo hizmeti veriyor. Ayrıca dijital reklam vb hizmetler vermek ic8n hazırlığını yapiyor.
   Şirket mühendislerinin yaptıkları bir programla ( Turkiyede ve dünyada şuana kadar böyle bir program yapılmamış öyle diyorlar) hizmet verecekleri şirketlerin web sayfalarını tikliyor sayfada otomatik olarak geziniyor. Şimdilerde dijital reklam hizmet8 vermek icin hazırlığını yapiyor.
   Cağımızın en önemli alanında reel bir hizmet vermekte.

   Sil
 76. bende iki haftadir araztiriyorum herkez kazandigini soyluyor cevremdeki arkadazlarimda kazandiklarini soyluyorlar 20000 bin uyeye ulaştıklarindan bahsediyorlar allima takilan tek konu var bu kadar uyesi varsa bunlarin altin hesabi olxuklarini var sayiyorum bir aylik dagitmasi gereken para 25737000 birde bunu 12 ay vereceklerini soyluyorlar bu kanuya aciklama yapabil ecek bir sirket yetkilisi varza sevinirim benim gibi dusunen arkadaslarida aydinlatmis olursunuz

  YanıtlaSil
 77. arkadaslar 20 bin katilimci oldundan bahsediliyor dugru mu

  YanıtlaSil
 78. Açıkcası ben de araştırma evresindeyim. Kafama yatarsa gireceğim bir ortaklık. Ancak 590$ ile gümüş olarak başlıyoruz ve günlük kazancımız 4$dan hesaplarsak yıllık kazancımız 1440$ olacak. Ama üyeliğimiz 1 yıllık ertesi yıl tekrar bi üyelik almamız lazım ki bu da altın olmak zorunda 590$dan daha fazla bir ücret ödememiz gerekiyor.

  Şimdi bu hesaba göre 590$ ile girdiğimiz sistemden bir yılda 1440$ kazanç sağlıyoruz. Ortaklığa devam edebilmek için 1534 dolara altın paket satın alıyoruz.

  Gümüş paketten sağladığımız 850$ ın üzerine 684$ daha koyup altın paket alıyoruz. E hani benim kazancım??? Ben nasıl evler arabalar alacağım şimdi?? İsmimi de açık açık yazdım referans no. telefon no. için cevap yazacaklar hiç zahmet etmesin.

  YanıtlaSil
 79. benim anlamadıgım maxi net dolandırıcı gibi site başlıgı atılmış maxinet dolandırıcımı diyede bir logo resim konmuş en üst tarafa yav kardeşim dolandırıcı demiyoruz diyosunuz ama resmen dolandırıcı emaresi vererek baslık atmışsınız simdi insanların aklında bir soru işareti dolandırıyorsunuz dolandırıcımı degilmi madem dolandırıcı degil neden site başlıgına boyle bir yorum ve logo resim koydunuz sonrada buradaki yorumlarda dolandırıcı dır demiyoruz diyosunuz anlamadım kimin eli kimin cebinde buraya yorum yapanlar neden acık kimlikleriyle yorum yapmıyorlar madem varsa adam gibi bildiginiz acıklayın ya dolandırıcıdır ya degildir yada pislik atanlar baska rakip firmaların adamları

  YanıtlaSil
 80. Ben girdim 3 gün oluyor ilk olarak attığınız mailleri asla umursamıyorlar. müşteri hizmetlerini aradığınızda temsilcileri kesinlikle yetersiz ve aydınlatamıyor. her biri farklı birşey söylüyor. bugün görüştüğüm kişi ağzında sakız ile görüştü benimle. böyle giderse çayma hakkımı kullanmayı düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 81. arkadaşlar öncelikle herkese selamlar ..tüm yorumları okudum güzel şeyler yazanlarda var eleştirenlerde var .herkes kendince haklı tabiki...sonuçta ortada bi iş var ve siz bu işe girip para kazanmak istiyorsunuz ama tereddütleriniz var.öncelikle bu işin bir network işi olduğunu ilerisi için risk olabileceğini herkes gibi bende söylemek isterim...malesef dünyada para verip oturduğunuz yerden para kazanabileceğiniz sizi tatmin edecek geliri olan bi iş yok .ancak bu parayı bankaya koyar 15-20 tl aylık faizi garantiye alıp kazanmak dışında .bu iş için sizden ortaya koymanız istenen para 590 dolar yani yaklaşık 2300 tl civarında ...siz zaten bu paranın yaklaşık yarısını ilk ay gelen bilgisayar ile çıkartıyorsunuz..sonrasında ilk ay kazanacağınız 120 dolar ilede paranızın yarısından fazlası çıkıyor..aslında bilgisayarı düştüğünüz zaman iş için verdiğiniz para yaklaşık 1500 tl ..ben yaklaşık 5 aydır bu sistemi uyguluyorum .en ufak bi sorun yaşamadım.maliyetimi çıkarıp kazanmaya başladım ..kimseyi üye yapmak mecburiyetiniz yok ..sizlerden istenen para bir mağaza açmanıza yetecek bir para değil ..bu rakamın ciddiyeti herkes için farklı tabiki…önce kendiniz girip deneyip görün sonrasında cevreniz için karar vermede yardımcı olabiirsiniz.sonuçta bu iş bir ticaret işi içine sinmeyen çekinen insanlar lütfen girmesinler .ticarette 5 tl ile girsende risk alıyorsun 5 bin tl ile girsende ...burda kimse size bu işi garanti edemez etmez...ben girerkende kimse etmedi.. bu arada zaten giriş yaptığınız zaman 14 günlük bir cayma sürenizde var .memnun kalmazsanız sistemden çıkışta yapabilirsiniz.siz girerkende böyle olacak herkese bol kazançlar diliyorum.. işle ilgili her türlü konuda yardımcı olmaya çalışırım size..

  bilgi ve sorularınız için mail adresim:koraymert80@gmail.com

  üyelik için referans kodum: Referans Url: https://sys.detaymaxinet.com/?r=KYDSP4

  YanıtlaSil
 82. (not: referansım ile aktif üye olan arkadaşlara prim (70,8 dolar) gelirimin 40 dolarını maxicüzdan ile gönderiyorum. detaymaxinet hakkında her zaman tam destek.)
  ÜYE KAYIT OLMAK İSTERSENİZ BENİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.
  semih duruel (05558935151)

  YanıtlaSil
 83. kiymetli kardeslerim...
  oncelikle delikanli gibi herkez korkmadan adini yazabilir....detaymaxi net .bakin ben sisteme girmedim .ama girmeyi dusunuyorum..ben bilgisayar muhendisiyim.once sistemi arastirdim...SEO ..sonra isin ticari boyutunu.network..sonra sirket arastirmasi bunu bizzat gidip yerinde gormek istedim..gidiyorum.burada herkez ..para kazanimina odaklanmis oncelik ile .bakin bir kasa lomon alirsiniz satar kazanirsiniz benim gordugum su .bu firma .basitce pc ve yazilimini satiyor.kafama takilan su var ..ben sahsen boyle bir sirket sahibi olsam ...disariya vermem bu isi .10 000 adet bilgisayar alirim .200 insanada is imkani veririm ..yani personel alimi yaparim parayi direk ben kazanirim.hemde istihtam yaptigim icin devletden tesvik alirim...neden disariya bu isi veripte bu kadar ahmakca yorumlara mağzur kalayim..bakin bu bir soru isareti.....
  ama su da var tamamm isin gelir kaynagina bakalim....bu isin devamliligi .sirketin is yani reklam almasina bagli ...reklam alamazda patlar...bu bir gercek ...tuketim yok burda ...bence risk bu ....oyle dolandirici imaresi koyan arkadaslar birde bu is haram diyen arkadaslar ...akil ve dusunceniz kit sanirim...kicinizin ustune oturacaginiza kalkip arastirin bizzat....burada su nizan ve husnuzan yapmayin...ise geleyim...bakin yeni girecek girmeyi dusunen arkadaslar acikca SUNU SOYLUYORUM...BIR NETWORK ISINE GIRECEKSENIN HATIR GONUL ILE OLMAZ....EGER GERCEKTEN GIRECEKSENIZ REFERANS OLACAK ARKADASINIZI DOGRU SECIN...BU ISI GERCEKTEN MESLEKI BILEN OLSUN CUNKU GERCEK MESLEKI OLAN INSAN ALT EKIPLERINI PARA OLARAK GORMEZ ORTA VADEDE BIRLIKTE GRUP KAZANCINA PLANLI ODAKLANAN PROFESYONEL OLANDIR ...BUNA DIKKAT EDIN...ACIK KONUSUCAM BURDA UYE OLAN ARKADASLARIN BIR COĞU SURF PARA ICIN AVCILIK PESINDE ...ISTE ESAS BU INSANLARDAN KACIN...
  BAKIN ACIK KONUSUYORUM.BEN HENUZ BASLAMADIM.BU SISTEME ..AMA BASLIYCAM ILK EVVELA BEN KENDIM ILE VE KURMAK ISTEDIGIM GRUP ILE ALAKAKI DERIN PLANLI SISTEM TASARLAYIP OYLE CALISICAM...SIZLEREDE TAVSIYEM BUDUR.....BU ARADA ADIM HAKAN DIR ...KLAVYE DELIKANLISI DEGIL HARBI ADAMIM ...OKUDUGUNUZ ICIN TESEKKUR EDERIM...

  YanıtlaSil
 84. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 85. uyelik yapin gelen paranin sukadarini IBAN ile gobderecegim diyen arkadaslar...network sisteminin icine etmeyin...diament olacaksin8z diye insanlara akil oyunu oynamayin.....
  DURUST OLUN NETWORKUNUZU.BILINCLI YAPIN..BURDA YOK 100 DOLAR YOK 50 DOLAR VERICEM DIYEREK SISTEMIDE BALTALAMAYIN...SIZIN GIBI DUSUNEN INSANLARDAN OTURU ISE GIRMEK ISTEYENLER URKUYOR...BIRAZ EDEPLI OLUN..IŞI IŞ GIBI GORUN ..

  YanıtlaSil
 86. GÜRBÜZ TOPAKTAŞ
  Referans Numaranız: (NT38M4) üye olmak isteyen arkadaslar referans numarami kullanabilirler bilgi icin arayın yardımcı olmaya calısayım 0535 602 86 20

  YanıtlaSil
 87. Sisteme dahil olmak istiyorum, ancak sormak istediğim iki soru var arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

  Bugün itibariyle 20000 üyeden bahsediliyor, bu 20000 üyenin hepsini gümüş paketten saysak, üye başına 150 dolardan, bu şirketin aylık 3 milyon dolar ödeme yapması gerekiyor.

  Bu ödemeyi kaç tane müşteriyle çalışarak yapıyor?

  Verdiği hizmetin değeri ne, bu paranın yüzde kaçını hizmet verdiği kurumsal müşterilerden, yüzde kaçını sisteme yeni giren üyelerden aldığı katılım paralarından ödüyor?

  Son sorumda bilgisayardan çok anlamayan biri olarak, google feyk atan yazılım geliştiren dünyadaki tek şirketin internet sitesinin çok basit ve hiçbir açıklama barındırmaması.

  Site sisteme katılımcı olacak kişilerde direk üç kağıt hissi uyandıran bir dizayna niye sahiptir?

  YanıtlaSil
 88. Sisteme dahil olan biri olarak size şunu söyleyebilirim..
  Evet bu sistem para kazandırdı ve halada para kazandırmaya devam ediyor..
  Mantığını anlamak çok basit..
  Şirket kurumsal firmalarla para karşılığı kendi web sitelerinin görüntülenme sayılarını arttırması için anlaşıyor..
  ve bu şirketlerden kazandığı paradan bizlere KAR dağıtıyor..

  Yukarda bir arkadaş demiş : 20.000 üyeye ayda 150 dolardan 3 milyon dolar ödeme yapıor evet aynen öyle..

  düşünün bu ödemeyi yapabiliyor? ve 1 tane adam çıkıpta demiyor ki, bana ödeme yapmadı... demekki paralar kişilerin hesaplarında yatmaya devam ediyor..

  senden günde 8 saat programı açık bırakmanı istiyor.. ve karşılığında 5 doları veriyor..

  bunu anlamak çok ama çok basit..

  sadece sattığı paketleri düşünün..

  örnek;

  20.000 paket satın alınıyor.. 20.000 X 590 (gümüş paket fiyatı) =toplam 11 milyon dolar şirkete para girdisi var.

  bu 20.000 kişiyede ayda toplam 3 milyon dolar ödeme yapıyor...

  mantıken 4. ayda şimdiye çoktan paraları ödeyememeleri gerekirdi? ancak böyle bir durum yok...
  demekki şirketin kendi kurumsal firmalarından kazandığı bir gelir var..

  bende görerek bir arkadaşın tavsiyesi üzerine girdim... kazandığı para ve yapması gerken iş belliydi..

  şu kadar parayı hesabınıza göndereceğim diyen tiplerden uzak durun, para hırsı kafayı yedirtmiş insanlara, önce işe güvenmeniz lazım..  detay için;
  mare_murat@hotmail.com


  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kardeşim söylediklerin doğru ancak ufak bi detayı atladıgını düşünüyorum. oda şu üye sayısı her gecen gün ciddi anlamda artarak gidiyor. ve buda finans anlamında rahatlık sağlıyor. sonuçta herkes yılın aynı ayı başlamadı ve her geçen gün kar topu etkisiyle güçlenen bir yapı rahatlıkla ödeme yapabilir. saygılar

   Sil
  2. Sisteme giris yapacaktim ama biraz arastirma yapmak istedim . Alima su soru takildi madem detay maxinet seo hizmeti veriyor neden google a veya her hangi bir arama motoruna seo hizmeti almak istiyorum veya sadece seo hizmeti veren yazdigim zaman detay maxinetle ilgili herhangi bir site yerine baska seo hizmeti veren firmalar cikiyor yani demek istedigim . Detay google da ust siralara cikarma islemini kendi sitesi icin neden yapmiyor . Bu hizmetin reklemini nasil yapiyor seo hizmeti almak isteyenler detay maxinet e nasil ulasiyor . Aslinda hepimizin bildigi ama soylemeye cesaret edemedigi veya kendi motivasyonunu dusurmemek icin dillendirmeyi sey su bu is tamamiyle ponzidir ama ne zaman patlatacaklari belli degildir bir risk alip bu ise girip 4.5 ay sonra yatirilan parayi kurtardiktan sonra gelen her kurusun tadini cikarmak herkesin hedefi yoksa seo hizmeti falan hikaye madem millete reklam hizmeti veriyor dedigim gihi neden seo yazinca google a bu firma hakkinda adamakilli kurumsal bir sayfa cikmiyor. Herkes tutturmus bi turkcell is ortagi kendi kendini ve milleti gaza getirip duruyor sebep ne peki siteye yeni uyelik alimini canli tutup kendi 4.5 ayini doldurmak . Yazik....

   Sil
 89. arkadaşlar detay ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiz whatsapp grubumuz vardır. detaya üye olmak arkadaşlar için referans olabilirim. link : https://sys.detaymaxinet.com/?r=ZY994N

  YanıtlaSil
 90. herkes detay maxinet hakkında şuana kadar ılımlı olumlu bi yorum yapmış. ancak kişisel fikrimi soylemek gerekirse. bu sistem sahiden reklamdan kazanç sağlayan ve bu kazancı pasta misali dağıtan bi işletme olsa her önüne geleni almazdı. şuan istediği 3 5 bin tl yi tabiribi caizse eşşek yatırsa eşşekte kazanacak üyelerin parası dışında hiç bir vasfına bakmadan yatır ve kazan diye bi slogan yok hiç bir ticarette. herneyse sistem in uye portveyi hergeçen gün artarak gidiyor böyle bi sistem şuan için batmaz muhtemelen sistemin işleyişinde bi kota var örn ( 1 milyon kişi ) gibi o rakamı sağlamak gayreti içindeler gibi.kii sonunda aynı anda bi anda sistemin göçeceği ve o sistemin göçeceği tarih firmanın en kazançlı olacagı bir güne deng gelecek. yani kısacası hiç boş durmadan üye sayısını arttırmak için çalışın eğer üye akışı olmazsa firma zarara tahammül etmez bir anda sistemi kapayıp üyelere diz çöktürür ki yapacak mutlaka ama şuan böylesi büyüme sağlayan bi firma muhtemelen 1 yıldan fazla daha gider gibi. kimseyi etkilemek değil amaç giren girsin ama sonunda üzüleceğiniz riskleri almayın asla. kimse kolay kazanmıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. arkadasim benim gorusum 2018...2019 basina dek batti batti batmadi 5 sene omru var ..firmaya reklam verilmez ise zaten batar

   Sil
 91. ben bu işin en başından beri içindeyim. hatta ilk üyerlerden biriyim sistem gayet başarılı ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. her ay eksiksiz bir şekilde paramı hesabıma yatırıyorlar. eğer sizde kazanmak istiyorsanız geç kalmış sayılmassınız bu işte ya kazanırsınız yada çok kazanızsınız….. 0532 504 34 45 REFERANS NO : G7V83P

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çiftlikbak devlet tarafından inceleme altına alınıyormuş sebebi sanal ortamda yüksek kar vaadi ile para toplamak ve türkiye de mevzuata göre yasal olmayan piramit sistemi imiş. peki bu işi yapan sadece bir firmaya odaklanmaktansa aynı sistemle sanal ortamda yüksek kar vaadi ve piramit sistemi ile çalışan diğer tüm firmalar gecikmeden incelense atı alan üsüküdarı geçmeden devlet takip etse.bizim devlette kafa hep aynı kafa yarın mağduriyetler olduktan sonra boşuna inceleme yapar devlet

   Sil
 92. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 93. Arkadaşlar Merhaba.Yaklaşık olarak 8-9 aydır sistemdeyim.Şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.Referansımla üye olan arkadaşlara kazandığım 70 USD doların tamamını geri gönderirim.Sonuçta herkes kazanmak için burada.Aklınıza takılan birşey ya da sormak istediğiniz birşey olursa çekinmeden whatsap üzerinden ya da arayarak bana ulaşabilirsiniz.
  Telefon numaram: 05067903741
  Referans Linkim: https://sys.detaymaxinet.com/?r=PV9H9H
  Referans Numaram: PV9H9H
  Kazanamk için bende varım diyorsanız,ulaşın bana..

  YanıtlaSil
 94. Kenan EMİRCAN4 Ocak 2018 12:15

  Yeterki üye olun, referans parasını geri göndereyim diyenler başlamış. Çiftlik bank patladı. Buda yakındır. Kurtarın kendinizi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ÇiftlikBank'ın patladıgını kim söyledi sana? Sistem takır takır işliyor hala.Kazanmaya devam ediyoruz biz.Benim kazandıgıma dair kanıtlarım var.Senin battıgına dair kanıtların var mı? Detaymaxinette aynı şekilde kazanmaya devam ediyoruz ve ikisinde de hiçbir sıkıntı yaşamadık daha.

   Sil
  2. Detay Maxinet ve çiftlikbankcılar ve benzerleri hiç düşündünüz mü bugün para yatırıp ertesi günü para kazanmaya başlayıp 30 gün sonra hemen %30 kâr yapacak iş hangi iş mesela hayvancılık yapsan en az 2-3 senede para döner ama ne tesadüf ki hayvancılıkta bile 1 ayda geri dönüyor peki bu kadar çabuk kara nasıl dönüştürüyorlar vede bu paralar ödeniyor mesela toplanan paraların dijital paralar gibi buna benzer yüksek riskli sistemlerde döngü yapılmış olmasın.Dikkat ederseniz bu tip çalışan firmaların (mesela DetayNet ve çiflikbank) yaptığı iş kolu tamamen farklı ayrı ayrı iş yapıyorlar ama ne tesadüf bu tür yöntemle çalışanların çalışma sistemleri,verdikleri kâr yüzdesi,kazanma süreleri hemen hemen aynı.Bu kadar farklı sektörlerde gözükmelerine rağmen benzer kârla ve aynı yöntemle çalışmaları tesadüf olsa gerek

   Sil
 95. helal olsun bende şirkete yakınım ve şirketi ziyaret edip bilgi alacağim olaya sıcak bakıyorum getmaystan tokatlandıktan sonra :)

  YanıtlaSil
 96. Referans linkimden kayıt olursanız vergisiz paranızı çekmek konusunda yardımcı olurum arkadaşlar
  https://sys.detaymaxinet.com/register.php?r=H3T38H

  YanıtlaSil
 97. Referans Numaranız: NT38M4 üye olmak isteyen arkadadlar referans numaramı kullanabilirlerReferans Numaranız: NT38M4

  YanıtlaSil
 98. Bu nasıl bi terbiyesizlik ya referans numaramla üye olana hesabina parasini geri veriyorum diyen üyeler bu işin bokunu çıkartmayın be diger üye olan arkadaslara yaptiginiz terbiyesizliktir işin hemen üç kagidina kacmissiniz bu gibi yayın yapan uyeleri tesbit edip sirkete sikayette bulunmak lazım

  YanıtlaSil
 99. 4Z6YHG isteyen üye olabilir.

  YanıtlaSil
 100. ben bu işin en başından beri içindeyim. hatta ilk üyerlerden biriyim sistem gayet başarılı ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. her ay eksiksiz bir şekilde paramı hesabıma yatırıyorlar. eğer sizde kazanmak istiyorsanız geç kalmış sayılmassınız bu işte ya kazanırsınız yada çok kazanızsınız….. 0532 504 34 45 REFERANS NO : G7V83P

  YanıtlaSil
 101. evet arkadaslar bende detaymaxineti kullananlardanım buraya asılsızca yorumlar yazanlar olmus bılıp bılmeden. paranız tıkır tıkır her ayın ılk haftasında hesabınızda olur. dıyorlarki batcak kaçcak tıtandır vs. Şunu sormak ıstıyorum En dusuk pakete 590$ yatırıyorsunuz ayda 150 $ kazanıyorsunuz gunumuz dunyasında turkıye ınternet alısverısını kullanmada daha %7 orana sahıp, yanı bu pazar bu sektor hıc bıtermı ? talep eden musterıler kendılerını googleda en ust sırada gormek ısterler cunku yıne yapılan arastırmalara gore googleda ılk 3 sıteye tıklanma oranı cok yuksek ,dıger sıtelere bakmıyoruz bıle. sızce fırmalar kendı sıtelerını ust sırada gormek ıstermı ıstemezmı ? ınternetten alısverıs sektoru bızım ulkemıze bakarsak artarmı yoksa azalırmı.arkadaslar bos laflara sehır efsanelerıne gerek yok bu sıstemde bende çalışan detaymaxinetı kullanan ve sureklı paket almayı dusunen bırı olarak tek bır olumsuz senaryo var oda fırmaların googleda kendılerını ust sıralarda gormek ıcın hızmet almak ıstememelerı olur. yanı detaymaxınetın bu programı piyasaya sunması yaklasık 1 yıldır kendılerının pıyasadakı faalıyeterı 10 yıldır vardır. fırmalar hızmet alcak bızde paketı satın alıp programı calıstırıp fırmalara hızmet etmek olacak soruyorum sımdı bu programı almamayı hala dusunebılıyormusunuz? Hayatta risk alan herzaman kazanır en buyuk tehlıke ıse rısk almaktan kaçınmaktır.referans numaram: ZKSVHC detaylı bılgı ıcın volkanacar1587@hotmail.com hesabımada ulasabılırsınız daha detaylı anlatmak ısterım

  YanıtlaSil
 102. evet arkadaslar bende detaymaxineti kullananlardanım buraya asılsızca yorumlar yazanlar olmus bılıp bılmeden. paranız tıkır tıkır her ayın ılk haftasında hesabınızda olur. dıyorlarki batcak kaçcak tıtandır vs. Şunu sormak ıstıyorum En dusuk pakete 590$ yatırıyorsunuz ayda 150 $ kazanıyorsunuz gunumuz dunyasında turkıye ınternet alısverısını kullanmada daha %7 orana sahıp, yanı bu pazar bu sektor hıc bıtermı ? talep eden musterıler kendılerını googleda en ust sırada gormek ısterler cunku yıne yapılan arastırmalara gore googleda ılk 3 sıteye tıklanma oranı cok yuksek ,dıger sıtelere bakmıyoruz bıle. sızce fırmalar kendı sıtelerını ust sırada gormek ıstermı ıstemezmı ? ınternetten alısverıs sektoru bızım ulkemıze bakarsak artarmı yoksa azalırmı.arkadaslar bos laflara sehır efsanelerıne gerek yok bu sıstemde bende çalışan detaymaxinetı kullanan ve sureklı paket almayı dusunen bırı olarak tek bır olumsuz senaryo var oda fırmaların googleda kendılerını ust sıralarda gormek ıcın hızmet almak ıstememelerı olur. yanı detaymaxınetın bu programı piyasaya sunması yaklasık 1 yıldır kendılerının pıyasadakı faalıyeterı 10 yıldır vardır. fırmalar hızmet alcak bızde paketı satın alıp programı calıstırıp fırmalara hızmet etmek olacak soruyorum sımdı bu programı almamayı hala dusunebılıyormusunuz? Hayatta risk alan herzaman kazanır en buyuk tehlıke ıse rısk almaktan kaçınmaktır.referans numaram: ZKSVHC detaylı bılgı ıcın volkanacar1587@hotmail.com hesabımada ulasabılırsınız daha detaylı anlatmak ısterım

  YanıtlaSil
 103. Stres ve hızlı onay almaksızın kişisel veya iş kredisine mi ihtiyacınız var? % 3 ise Öyleyse lütfen şimdi bizimle iletişime geçin. Privateloaninvestment@hotmail.com

  YanıtlaSil
 104. Yazı çok ayrıntılı olmuş. Firmaya alakalı aklımdaki bütün soruların cevaplarını buldum teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. rica ederim emaıl hesabımı referans numaramı belırttım ıse girmeyı dusunursenız bana ulasabılırsınız

   Sil
 105. Böyle kolay para kazanmayı kim istemez ki... Fakat işin gerçeğini zaten yazar anlatmış. Ayrıca Çiftlik Bank için Bakanlığın açıklaması da olumsuz yönde ki gerçekten adamlar her ne kadar para alsalar da işi gerçekten yapıyorlar ve mağdur olanlarda oluyor elbet. Bu gibi sistemleri devlet onaylamıyor ve 2 3 şikayet olduğunda araştırmaya gidilecek. Ola ki kapandığında ve iflas edildiğinde kim arkasında duracak çok merak ediyor. Anca mahkeme peşinden koşarız ki o da boş döndürecek bizi. Bende girmeyi düşünüyorum ve 1 ay belki 1 belki de 2 yıl sonra sistem çökecek bildiğim halde karar verdim buna. Bence sizde göze alın kaybetmeyi ve öyle girin derim.

  YanıtlaSil
 106. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 107. İki aydır sistemdeyim herhangi bir sıkıntı görmedim katılmak isteyen herkese öneririm evde para kazanmanın bu kadar kolay yolunu bulamazsınız. Sisteme katılmak isteyen arkadaslar düşünmesin gitsinler.

  YanıtlaSil
 108. 3 aydır maxinet üyesiyim ve hiçbir sorun yaşamadım. Daha uzun süredir sisteme dahil olmuş arkadaşlarımda mevcut. Baştan sona yazılanların hepsini okudum.
  Risk almadan hiçbir ticaret, işletme vs. açamazsınız. O halde bir teklif sunuyorum 100000 TL sermaye benden ne iş kurarsanız kurun size bırakıyorum 12 ay sonunda bana 200000 tl ödemeyi taahhüt edecek bir arkadaş var mı? İşin garantisini teminatını ve hiçbir risk olmadan kuracağı işi açıklasın görelim hodri meydan.
  sercan-simsek@hotmail.com https://sys.detaymaxinet.com/?r=3BH7D2

  YanıtlaSil
 109. Detay Maxinet Network İşlemleriyle Uğraşan Arkadaşların Dikkatine;
  Siz Sadece Gelire Bakın , Biz Sizin Yerinize Takip Ederiz. !
  İstanbul Metrocity Avm’de Datacenter İçerisinde 80m2 Kendimize Ayrılmış Alanımızda, Yapmış Olduğumuz Yatırımlar Sonucu 1024 Adet Ip Numarası Ripe.Net Üzerinden Alınarak, Toplamda 20 Adet Dell R710 Sas Diskli Sunucularımıza Bölünmüştür.Demek Oluyorki Toplamda 6144 Adet Hesabı Anında Aktif Edebiliriz.Anında Sisteminizi Bize Emanet Edebilirsiniz.Siz Değerli Detay Maxinet Network Kullanıcıları Yatırımlarınızı Yaparken, 8-14-24 Saat Bilgisayar Başında Zaman Kaybetmeyin, Kazancınızı Elektrik/İnternet Kayıp Yaşamayın.Sizin Yerinize Sistemlerinizi Günde Kaç Saat Aktif Olması Gerekiyor İse, Aktif Edelim.Almış Olduğunuz Notebook,Tablet Sizindir.Bunları Sizden Talep Etmiyoruz.Siz Günlük Kazancınızı Panelden Takip Edebilirsiniz.Bu İşlemin Karşılığı “Ay” Bazında Ödeme İle Yapmakta Olacaksınız.Her Ay Ödemenizi Çektiğinizde Bize Ödemeniz Gereken Ücreti Ödeyeceksiniz.Dilerseniz 365 Gün 24 Saat Sisteminizi Aktif Tutabiliriz, Elimizde Böyle İmkanlar Vardır.Detay Maxinet Network İle Bu Konu Görüşülmüş Olup, Sistemlerinizi Bize Takip Ettirmenizde Hiçbir Sakınca Yoktur.Sisteme Üye Olmak İsteyen Arkadaşlar İçin Sistemin Başlangıç Fiyatı İlk Yıl 590 $ Olup Bu Paketten Maximum 6 Adet Kullanabilirsiniz.Yılda 1.825 $ Kazanmaktasınız.Hiçbirşey Yapmadan Bize Takip Ettirirseniz 1.825-125$(1yıllık)= 1 Yıl Sonunda Net Kazancınız 1705 $ Olacaktır.Ve Sistemin İlk Etapda Vermiş Olduğu Tablet Yada Notebook Tarafınızda Kalacaktır.Ödemelerini Aylık Çekmek İsteyenler İçin 1 Aylık Net Kazancı 140 $ ‘Dır.Üye Olmak İstiyenler Tarafımıza Ulaşabilir.Hali Hazırda Sistemi Bulunanlar 1 Hesap İçin Aylık 10 $ Dolar Karşılığında Yani 2 Günlük Kazancı Karşılığında Sistemini Bize Takip Ettirebilirler..
  Network Alt Yapı Bilgileri ; Sistemimiz Fiziksel Olarak Birbirinden Bağımsız 2 Fiberoptik Kablo Üzerinden Gayrettepe Türk Telekom ‘A , Metro Ethernet ,Stm4 Üzerinden Atm(E3) Ve E1 Teknolojileri İle Bağlıdır.Toplam Port Kapasitesi 6 Ayrı Fiber Kıl Üzerinden 5x1 Gbit (Metroethernet) Ve 1x230 Mbit (Stm4) Olup, Aktif Kullanım Müşteri İhtiyaçlarımıza Göre Arttırılmaktadır.

  İRTİBAT 0554 121 51 67

  YanıtlaSil
 110. Arkadaşlar Merhaba.Yaklaşık olarak 8-9 aydır sistemdeyim.Şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.Referansımla üye olan arkadaşlara kazandığım 70 USD(250TL) doların tamamını geri gönderirim.Sonuçta herkes kazanmak için burada.Aklınıza takılan birşey ya da sormak istediğiniz birşey olursa çekinmeden whatsap üzerinden ya da arayarak bana ulaşabilirsiniz.
  Telefon numaram: 05067903741
  Referans Linkim: https://sys.detaymaxinet.com/?r=PV9H9H
  Referans Numaram: PV9H9H
  Kazanamk için bende varım diyorsanız,ulaşın bana..

  YanıtlaSil
 111. merhabalar arkadaşlar üç aydır bu işin içeisindeyim. kendim kamu personeliyim ve maaşın yanında bu iş harika bir kazanç kapısı oldu. kesinlikle tereddüt etmeden girebilirsiniz. eğer düşünürseniz aşağıda yazacağım telefon numaramdan her saat ulaşabilirsiniz ayrıca whatsapp üzerindende iletişime geçebilirsiniz. ayrıca benim referansımla üye olan arkadaşlara kazanacağım 70 doların hepsini geri iade edeceğim.
  tlf : 0 5056684844
  referans kodu: P2CFVB

  YanıtlaSil
 112. merhabalar. arkadaşlar. bu harika sisteme sizde girmek isterseniz eğer referansımla üye olabilirsiniz. her türlü yardım soru vs için irtibata geçebilirsiniz.
  https://sys.detaymaxinet.com/?r=YTY77H

  YanıtlaSil
 113. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 114. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 115. Bana birisi şunu açıklasın ben üye oluyorum Gümüş paket almak için şirkete para gönderiyorum. portalda hesabıma 590 dolar geçiyor sonra gümüş paket alabiliyorum, altın pakete geçmek için ise şirkete para gönderemiyorum sistemde bulunan diger arkdalardan dolar talep etmek sureti ile onlardan dolar satın alıyorum ve altın pakete bu şekilde gecebiliyorum, yada şirketdiger altarnatif olan papara sistemi üzerinden para aktararak portala para aktarabiliyorsun bunda ise papara bir miktar para kesiyo, yani şirket portal içerisinde dolar alışverişi olsun diye araya komisyon alan bir kurum sokuyor işi zorlaştırıyor resmen ve sana sisteme henuz yeni girmene ragmen dolar transferi yapmana teşvik ediyor ögretiyor , sonra doları kazanıyorsun bir miktar doların oluyor bunu çekebilmen için şirketin portalından direk kendi banka hesabına para aktarmıyorsun yine papara aracı kurum ile seni baş başa koyuyor aktarıyorsun paparaya %20 para eksiliyor daha sornada paparadan kendi hesabına para aktarıken bir ücret kesliyor şirket böylece direk şirketten para çekme işini zorlaştırıyor bunun yerine üyeyi portal üzerinden wahatsahp gurubları ile dolarları birbirlerine aktaramak sureti ile satıyorlar. doalr satın alan kişide yazının başında bahsettiğim şekilde yeni paket almak için o dolarları kullanıyor ve dolarlarını%10 komisyonla birbirlerine satıyorlar sonuç ollarak şirketten beş kuruş para cıkmıyor üylerin %10 sadece para cekip talebi veriyorlar digerleri kendi aralrında ortada olmayan bir doları alıp veriyorlar benim bu şirkete güvenmem için papara denilen aracı kurumu ortadan kaldırması ve sistemde dolar trasnferini alıs verişini kapatması lazım bunları yapmadıgı sürece Ponzi sistemidir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu konuda haklısın. sistem tamamen ponzi kairosun devamı çok kişi mağdur olacak. sistemde black diomend ve expert gibi liderler var bunlar her giren üyeden dolar kazanıyor.ve banka hesapları incelendiğinde müthiş paralar kazanmışlar. bunların geçmişi incelendiğinde daha önceki ponzilerden buraya feçtikleri görülüyor.ve altınpakete geçişlerde vergi kaçırıyorlar.

   Sil
 116. şirketin bize ballandıra ballandıra anlatıkları biz devletimize vergimizi veriyoruz lafı boşa çıkıyor çünkü şirket portal dolar transferine izin vererek ve papara gibi aracı kurumlar araya sokarak şirketten direk para çekim politikasını arka sıralara atıyor bu şirket suç işliyor devletten vergi kaçırıyor bimer ve cimerden en yakın zamanda şikayette bulunacagım şirketin portal üzerinden dolar trasnferini yasaklaması lazım bunuda yapamaz yaptıgı an 1 ay içinde batar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kesinlikle katiliyorum....eger hakkaniyetle vergi verecek olsa papara diye sistemi kullanmaz...bunlar paparaya para attiginda vergiyi cuk diye yok goruyo halbuki sistemi kisilere satip o kisinin hesabina aciklamali .1 aylik link yada reklam acma odemesi dese kafadan %18 kdv devlete odemek zorundadir...kacan miktar bu ...burda herkez vebalde ...dikkat edin

   Sil
 117. dedikelri doğru ise hakikaten internet reklam ve seo luktan para kazanıyorsa her üyeye her ay aylık ödediği kara fatura kesip gönderiyorsa alaaaaaaaaaaaa ama yok sadece ilk bilgisayar alana gönderiyorsa laf ebeliği ile kandırmaca ve cooooortttttt azcık aklı olan bile bilir bilmese bile bilene sorsa yaslar ne diyor anında öğrenir ama doğruları öğrenmek işlerine gelmeyince işteee

  YanıtlaSil
 118. madem ki gerçekten reklam ve seo luktan kazanılıyor ve devlete gerçekten % 20 vergi ödeniyorsa bir kişi çıkıp söylesin bana her ay kazancımın vergi faturasını yolluyorlar desin var mı her ay kazandığı paraya kesilen faturayı ilk üyelik için yatan ve alınan lap top parasının faturasını sakın söylemeyin yapılan karın faturasını her ay eline alan var mı çıksın meydana.devlete senin adına vergi ödeniyorsa bunu beyannamesi ve faturası olmalı lafla değil dekonu olan çıksın meydaneeee

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.