en güvenilir para kazanma siteleri

En Güvenilir Garanti Para Kazandıran Gerçek İş Yapan ve Ödeme Yapan 7 Para Kazanma Sitesi


İnternetten Para Kazandıran En Güvenilir Yatırım Şirketleri


İnternetten para kazandıran siteler giderek artmaya başladı. Fakat hangi firmalar güvenilir, hangi firmalar güvenilir değil, bunların araştırmalarını iyi yapmanız gerekiyor. Yatırım yapmak için pek çok site bulunuyor. Biz size kendimizin de yaptığı, gerçek iş yapan güvenilir ve ödemelerde sorun yaşatmayan en iyi yatırım işlerinin listesini yaptık.

Arkadaşlar araştırmalarımıza göre dünya üzerinde yüzlerce bu tür gerçek iş yaparak para kazandırdığını söyleyen şirketler mevcut. Fakat hangileri gerçek hangileri yalan bunları detaylı araştırarak hem kendimiz bu işleri yapmaya başladık hemde yatırım yaparak para kazanmak isteyen insanlara tavsiye etmiş olduk. Öncelikle söyleyelim her ne kadar gerçek iş yaptıkları kesin olsalar da her zaman bir risk vardır bunu unutmayın. Fakat burada paylaştığımız işler riskin en az olduğu işlerdir.

1- A Kazanç Plus - Gerçek İş Fırsatı ( 30.000 kişi ile sınırlı )


A kazanç plus, İzmir'de kurulan büyük bir yatırım firmasıdır. A kazanç plus, Fons A.Ş şirketine bağlı bir oluşumdur. Fons A.Ş şirketi oldukça büyük projeleri olan ve bu projeleri yapmaya başlayan büyük bir firma olma yolunda ilerliyor. Şirketin özellikle inşaat ve gayrimenkul alanında açıkladığı projeler şirketin vizyonunun ne denli büyük olduğunu gösteriyor. A kazanç plus sadece inşaat ve gayrimenkul alanında değil, aynı zamanda enerji, savunma sanayi ve turizm gibi büyük sektörler içinde oldukça büyük projeleri bulunuyor. Ayrıca sizlere sunduğu tapu teminatlı yatırım modelleri ile hem sizin paranızı güvene almış oluyor, hemde işin en kadar büyük bir iş olduğunu gösteriyor.

A Kazanç Plus Projeleri:


A kazanç plus şimdilerde Kırıkkale'de Fons Yurt Evleri projesinin alt yapı çalışmaları bitti ve yakın bir zamanda inşaatın temelleri atılmaya başlanacak. Ayrıca gayrimenkul sektöründe devrim yaratacak franchisse modeli ile hem üyelerine daha fazla kazandıracak, hemde Türkiye'de büyük istihdam sağlanacak. Franchisse modeli ile Türkiye'nin 800 bölgesinde bayilikler açılarak emlak ve gayrimenkul sektöründe Türkiye'de lider olma yolunda ilerleyecek. Ayrıca şirketin kuracağı bu ağda 30.000 kişilik çalışma ekibi sayesinde projelerini çok hızlı bir şekilde duyurup, Türkiye'nin her bölgesine ulaşabilecek.

A Kazanç Plus Para Kazanma


A kazanç plus teminata dayalı yatırım imkanı sunan bir sistemdir. Böylece yatırımınız güven altına alınmış oluyor. A kazanç plus şirketine kayıt olurken 7 farklı paketten bütçenize uygun olan paket seçeneğini seçerek işe başlıyorsunuz. Tabi her paket sınırlı ve eğer girmek istediğiniz paket sayısı biterse o paketten giremiyorsunuz bunu belirtelim. Şuan 500 TL, 1000 TL, 2000 TL, 4000 TL, 8000 TL, 16000 TL ve 32000 TL olmak üzere 7 paket bulunuyor. Her paketten belli bir sayıda alım olacak. 8000 T ve üzeri yatırım paketleri için şirket tapu teminatı veriyor. Aldığınız bu paketler size 1 yıl boyunca günlük para kazandırıyor. Kazancınız paketinize bağlı olarak yatırımınızın 1.8 katından 2.3 katına kadar çıkabiliyor. Örneğin 32.000 TL paket size günlük 211  TL, aylık 6400 TL ve yıllık 77.800 TL para kazandırır. Kazandığınız parayı ise her hafta pazartesi çekebiliyorsunuz. Ayrıca yatırımınıza şirket fatura kesip yolluyor. Dolayısıyla yine yatırımınızı güvene almış oluyor.


A kazanç plus, Milliyet, Hürriyet gibi ulusal gazeteler ve Beyaz TV, Bloomberg gibi ulusal televizyon kanallarında bile haberlere çıkan büyük bir firma. Paketler dolmadan sizde bu şirkette yerinizi alın derim.

A Kazanç Plus Kayıt Olmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin WhatsAPP: 0505 425 15 962- Dijital Birikim ile Para Kazan


Dijital birikim internet üzerinden para kazanabileceğiniz bir sistemdir. Dijital birikim sisteminden para kazanmak çok kolaydır. Sisteme yapacağınız yatırımlar size 60 gün sonununda yaptığınız yatırıma göre %72 yada %100 kar ile geri dönmektedir. Saat başı para kazanma imkanı sunan dijital kazançta biriken paranızı papara, banka havalesi yada bitcoin şeklinde çekebiliyorsunuz.

Dijital Birikim Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

3- Crypto Gold ile Bitcoin Üreterek Para Kazan - Ömür Boyu Bitcoin Üret

Cripto Gold firması bitcoin üretimi yapmak isteyenler için en ideal tercih diyebiliriz. Yapacağınız yatırım ile günlük olarak bitcoin ürete bileceksiniz. Bitcoin'in ne kadar büyük ve kazançlı bir sektör haline geldiğini anlatmaya gerek yok herhalde. Crypto Gold firmasına yapacağınız yatırım sayesinde ömür boyu bitcoin üretimi yaparak bitcoin kazanabilirsiniz.

Crypto Gold Kayıt Olmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin: 0538 878 8670 bizi bu numaradan arayabilirsiniz.

6- Altın Bull - Yüksek Kazanç Oranlı Para Kazanma Sitesi


Altınbull yatırım yaparak para kazandığınız bir şirkettir. Rusya ve Tayland'ta inşaat ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firma, Türkiye'de de ofis açma çalışmaları içerisinde. Yani Altınbull için resmi bir firma diyebiliriz.

Kar oranı oldukça iyi olan Altınbull sitesinde düşük çaplı yatırımlar yapmak iyi olacaktır. BURAYA TIKLAYARAK üye olduktan sonra alacağınız her altın paketinden 1 yılda %360 kar elde edersiniz. Ortalama üç buçuk ayda ana paranızı çıkartıp neredeyse 9 ay boyunca karınızı sistemden çekebilirsiniz. Alacağınız 150 TLlik altın paketi size günlük 1.5 TL kazandırır. Alacağınız 1000 TL lik altn paketi size günlük 10 TL kazandırır. Aldığınız bütün paketler 1 yıllıktır. 1 yıl boyunca aldığınız paketlerden kazanç elde edebiliyorsunuz.

Altınbull Kayıt Olmak İçin Tıkla

Altınbull Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıkla !


7- Çılgın Geri Dönüşüm - Para Kazandıran Güvenilir Oyun


Çılgın geri dönüşüm oyunu internetten para kazanabileceğiniz güvenilir oyunlardan birisidir. Oyunda uzun süreli ve kısa süreli olmak üzere 2 türlü yatırım imkanı mevcut. İsterseniz 2 yıllık uzun bir yatırım modeli ile çalışıp oyunda gelişerek 2 yıl boyunca güzel kazançlar elde edin. İsterseniz de 4 ayda yaptığınız yatırımdan %20 kazanç elde edin. Tabi içeride gelişir seniz 4 ayda %20 nin çok daha fazlasını kazanma şansınız bulunuyor. 

Çılgın geri dönüşüm oyunu özellikle geri dönüşüm işi kurarak yatırımcılarına para kazandırıyor. Oyunda para kazanmak için granül paketlerinden almalısınız. İlk başlangıçta oyun size en düşük Granül paketini hediye veriyor. Böylece uzun vade de yatırımsız da çok az da olsa kazanç elde edebilirsiniz fakat yatırım yaparak uzun vade de çok daha iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Çılgın geri dönüşüm oyunu yine yatırım yapabileceğiniz sağlam oyunlardan bir tanesi.Bonus: Myiyo Anket


Anket doldurarak para kazanabileceğiniz sağlam bir anket sitesi. Kayıt olduğunuzda karşınıza çıkan anketi doldurarak başlangıçta 2000 puan yani 2 € para kazanıyorsunuz. Daha sonra profilinize anketler geliyor ve anket çözdükçe para kazanıyorsunuz. Kazandığınız parayı hesabınıza çekebiliyorsunuz. Myiyo anket sitesine para yatırmıyorsunuz sadece anket doldurarak para kazanıyorsunuz. 
Bitcoin Kazandıran Oyunlar - SİTELER


Coin pot sitesi kazandığınız düşük bitcoin ( satoşi ) lerinizi saklayabileceğiniz bir bitcoin cüzdanı görevi yapar. Ayrıca sadece bitcoin değil lite coin, doge coin, dash ve bitcoin cash gibi coinleri de yine bu sistem üzerinden saklayabilirsiniz. güvenilir ve sağlam bir sistemdir. Zaten şimdi vereceğim bitcoin kazanma sitelerinin çoğu coinpot ile çalışmaktadır. Çünkü hem hızlı hemde kazandığınız bitcoinleriniz hemen bitcoin pot cüzdanına işlenebiliyor. Coinpot dan isterseniz daha sonra kendi cüzdanınıza da çekim yapabilirsiniz.

NOT: bonus bitcoin ve bitfun coinpotla çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Coin pot Kayıt Ol


Free Bitcoin:

Free bitcoin sitesi oldukça kolay bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. her 1 saatte 1 kez olmak üzere karşınıza çıkan chapca kodunu girerek bitcoin kazanabiliyorsunuz. Kolay bir şekilde bitcoin kazanabileceğiniz ve bitcoinlerinizi çekmekte sorun yaşamayacağınız bir sitedir. Ayrıca ekstra bonuslarla beraber günlük kazanabileceğiniz bitcoin miktarını da artıra bilirsiniz. Free bitcoin ve size tanıttığım ve tanıtacağım diğer bitcoin kazanma sitelerini bizzat bende kullanıyorum. Sizede bu siteleri tavsiye ederim.

Free Bitcoin Buraya Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başlayın !!


Bonus Bitcoin:

Bonus bitcoin sitesi de tıpkı free bitcoin sitesi mantığı ile çalışıyor. Fakat bonus bitcoin sitesinde 15 dakika da bir girip bitcoininizi alabiliyorsunuz. Kazandığınız bitcoinler coinpot cüzdanınıza otomatik olarak geçiyor.

Bonus Bitcoin Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


Bit Fun:

Bitfun oyun oynayarak bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. Kayıt olup site içindeki oyunları oynayarak bitcoin kazanabilirsiniz. Üstelik kayıt olduktan sonra oyun oynamadan bile günlük belli bir miktarda bitcoin kazanabiliyorsunuz. hiç bir şey yapmadan bile günde 1-2 defa girip bedava bitcoininizi alabilirsiniz. Daha fazla bitcoin kazanmak isterseniz site içinde ki oyunları oynayabilirsiniz. Bitfun coinpot ile çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk olarak coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Bitfun Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


AdBtc:

Adbtc benim en çok sevdiğim bitcoin kazanma sitelerinde en başlarda geliyor. Yapmanız gereken şey sistem üzerinde bulunan reklamlara tıklayarak bitcoin kazanmak. günde boş vakitlerinizde 1-2 dakikanızı ayırsanız dahi yetiyor. Site üzerinden ne kadar çok reklama tıklarsanız o kadar çok bitcoin kazanıyorsunuz.

Üye olduktan sonra menüden "Surf ads" yazan yere tıklayarak reklamların açılacağı bölüme geliyoruz. Burada karşına çıkan sayfada ekranının her hangi bir yerinde "OPEN" butonu yada " START" yazacak. Open tuşuna basınca reklam yan sekme olarak açılacak ve 10 saniye ile 30 saniye arasında reklam açık durması gerekiyor. Süre bitiminde ise bitcoininizi alıp reklam sekmesini kapatabilirsiniz. Yalnız belirtelim OPEN tuşu ekranınızın her yerinde olabilir. Yani sabit bir yerde değil. Hile kullananlara engel olmak için böyle bir yöntem bulunmuş.

AdBTC Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazan !


Btc Miner:

Btc miner sitesi bilgisayarınızı zorlamadan kazım yaparak size bitcoin kazandırır. Sistem çok basit. Üye olurken direk bitcoin cüzdanınızı giriyorsunuz ve bitcoin kazımına başlıyorsunuz. Bilgisayarınız bitcoinleri kazarken siz istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Ortalama 10-15 gün içinde minimum çekim olan 0.0050000 bitcoin'e ulaşarak bitcoin adresinize çekim yapabilirsiniz.

BTC miner Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


Arkadaşlar sizlere verdiğim bu bitcoin kazanma sistemleri ufak ufak bitcoin kazanmanızı sağlıyor. Bu verdiğim bütün siteleri deneyip bitcoin kazanırsanız ve sürekli devam ederseniz, bitcoinin şu günlerde 50.000 TL civarlarında seyrettiğini düşünürsek ve giderek artarak hedefin 1 milyon dolar olduğunu göz önünde bulundurursak belki de 2-3 yıl sonra buralardan kazandığınız bitcoinler hayatınızı değiştirebilir. Şuanda bile bütçenize katkı olsun diye bitcoin kazanıp ileride bitcoinleriniz birikince satıp paraya çevirebilirsiniz, fakat tavsiyem kazandığınız bitcoinleri elinizde tutmanızdır. Hepinize bol kazançlar.

İnternetten para kazanmak Yazar

6 yorum :

Blogger tarafından desteklenmektedir.