farmasi

Farmasi Nedir ? Güvenilir Network Marketing Firması İle Para Kazan

Farmasi Nedir ?


Farmasi nedir ? Farmasi ne iş yapar ? Farmasi Ürünleri nelerdir ? Farmasi güvenilir midir ? sorularını cevaplayacağız. Farmasi ürünleri çok tanınmış olan bir network firmasıdır. Farmasi 55 yıldır bu sektörde olan hem sağlık hem de kozmetik alanında 100 den fazla ülkeye satış yapan bir firmadır. Ülkemizde ise 6 yıldır Network marketing sistemi ile doğrudan satış yapmaktadırlar.

Farmasi aynı zamanda bir Türk firmasıdır. Kurucusu ise çok tanınmış bir doktor olan Cevdet Tuna'dır. Bu yönü ile şirkete olan güven artmaktadır. Farmasi güvenilir midir ? sorusuna da en iyi cevap aslında budur. Ürünlerinin ise bitkisel ve sağlıklı olması nedeni ile bir çok kişi farmasi şirketini tercih etmektedir. Üstelik sürekli buradan alan insanlar ürünleri sürekli olarak indirimli olarak almaktadırlar.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulan altın kurallar ile işleyen bir şirkettir. 60.00 metre karelik bir alanda üretimler yapılmaktadır. İleri teknoloji kullanarak 2.000 çeşit ürün üretmektedir. Dünyada tam olarak 123 ülkede 50.000'i aşkın satış noktasında 400 milyondan fazla tüketiciye ulaşmıştır. Organizasyon ise 200.000 danışmana ulaşmış ve önümüzdeki 5 yıl içinde bu sayı 1.000.000 kişi olarak hedeflenmiştir.

Farmasi Ürünleri Nelerdir ?


Farmasi ürünleri hepimizin evinde kullanabileceği organik ve sağlıklı ürünlerdir. Bu ürünler el sabunu, şampuan, duş jeli, diş macununa kadar herkesin kullandığı ürünlerdir. Şirketin daha bir çok ürünü vardır bu ürünler sadece herkesin kullandığı ürünlerden bazılarıdır.

Bunların dışında kişisel bakım, makyaj, bebek bakımı, parfüm, saç bakımı, ev araç gereçleri, temizlik malzemeleri, mutfak ürünleri gibi bir çok alanda ürünleri vardır. Bu ürün çeşitliliği bizlere network alanında büyük rahatlık sağlıyor. Nedeni ise hem kendiniz bu ürünlerin hepsini çok ucuza alıp hem de çevrenize ucuza satabilirsiniz. Ayrıca bundan çok iyi gelirler de elde edebilirsiniz.

Farmasi Ürünleri Güvenilir Midir ?

Farmasi ürünleri bitkisel olması ve ülkemize ait topraklardan elde edilmesi ile zaten güvenlidir. Fakat bu güveni bir çok alanda resmiyete de dökmüş durumdadır. Şu ana kadar neredeyse hiç kimse farmasi ürünlerini şikayet etmemişlerdir. Tam olarak 14 sertifika alarak bu alandaki güvenilirliklerini kanıtlamış olup herkese örnek olmaktadırlar. Ayrıca diğer şirketlerin aksine ürünlerinde kansere yol açan özel formülleri kullanmamışlardır.

Bu ürünlerin en güzel yanlarından biri ise çevre dostu olmalarından gelmektedir. Temizlik maddeleri içindeki özel formüller yüzünden bildiğimiz üzere çevremize büyük zararlar vermektedir. Farmasi ise bunun aksine doğa dostu ve çevreye zarar vermeyen ürünler üretmektedir.


Farmasi'yi Diğer Şirketlerden Ayıran Altın Değerinde Özellikler

Farmasi her yönü ile örnek olan bir şirkettir. Farmasi şirketini özel kılan bir çok konu vardır fakat en önemlileri şunlardır.
 • Tüm üretim süreçleri iyi üretim uygulamaları ile uyumludur.
 • Farmasi ürünler paraben içermez, Triklosan içermez, ağır metal içermez.
 • Fosfat, formaldehit, fitalat içermez.
 • Hayvansal içerikler kullanılmaz.
 • Hayvanlar üzerine test edilmez.
 • Her türlü sertifikaya sahiptir.
 • Bir çok Üniversite tarafından belgelenmiş güvenilirlikleri vardır.
 • Helal sertifikasına sahiptir.
 • Farmasi Laboratuvarlarında geliştirilir.
 • GDO'lu bitkiler kullanılmaz.
 • Nesli tükenmekte olan bitkiler kesinlikle kullanılmaz.
 • Dermatolojik olarak test edilir.


Farmasi Ne İş Yapar ?

Farmasi ne iş yapar konusuna gelince farmasi network sistemi ile satış yapar. Yani nedir bu network derseniz doğrudan satış yolu ile satış demektir. Yani bu ürünleri alıp kullanan kişiler yakın çevresine bu ürünleri tanıtıp doğrudan satış yaparak bundan gelir elde edebilirler.

Farmasi çok iyi bir kazanç sistemi ile kullanıcısına aynı zamanda bu ürünleri satarak da para kazandırmaktadır. Network sistemi ile sürekli olarak ekibinizi büyüterek bu ekibin satışından da maksimum %22 kar payı kazanabilirsiniz. Yani ortalama olarak tüm ekibiniz 10.000 TL'lik satış yapar ise vergiler düşmüş halde siz 1.250 TL kazanırsınız. Bu sadece ekibinizden kazandığınız paradır.
Bu sadece bir örnektir. Ekibiniz büyüdükçe geliriniz de artar.

Farmasi İle Ekip Kurarak Para Kazanmak

Farmasi de gerçek anlamda para kazanmak isteyenler ekip kurarak alt kollarını oluşturmalıdır. Peki nasıl ekip kurarız ? Öncelikle ekip kurmak için farmasi şirketini tam olarak anlamanız lazımdır. Çünkü ekibinize sizin anlatmanız gerekecek. Daha sonra ise size lazım olan ürünleri kullanıp beğendikçe bu ürünleri çevrenize tanıtıp sistem üzerinden arkadaşlarınızı kendi ekibinize ekleyeceksiniz. Bu işleri bize ulaşarak sorabilirsiniz sitede iletişim adreslerimiz mevcuttur.

Daha sonra ekip kurmak için kendinizi her alanda geliştirmeniz gereklidir. Hangi ürünler daha çok satılıyor, ürün satarken nelere dikkat etmeniz gerekiyor gibisinden ekibiniz size soru sorduğunda tüm sorulara cevap vermeniz gerekir.

Sürekli olarak ekibe yeni katılan arkadaşlarla ilgilenin ve bu sayede onlara da satış yaptırın. Bu şekilde sizin de ekip satışınız artacak ve dolayısı ile kar payınız katlanacaktır. Tüm ekip olarak satış yaparsanız ekip lideri olarak en fazla parayı siz kazanırsınız.

Sadece size şunu söyleyeyim bu işi yapıp para kazanan çok insan var. Hele bazıları var ki gerçekten bu sistem ile çok kazanmaktadırlar. Atlık 10.000 TL veya 20.000 TL kazanan insan sayısı oldukça çoktur. Siz de bu insanlardan biri olabilirsiniz. Gerçekten bu paraları kazanan insanların sizden hiçbir farkı yoktur. Siz de bu işten hayatınızın parasını kazanabilirsiniz. Tabi ki bunun için iyi bir ekip kurmanız gerekiyor.


Farmasi Kazanç Planı

Öncelikle şunu söyleyeyim bu işte yükselirseniz çok fazla para kazanırsınız. Bu paralar aklınıza gelmeyecek kadar yüksek paralara çıkabilir veya aylık 3.000 ile 5.000 arası da olabilir. Bu miktar tamamen size ve ekibinize kalmış durumdadır. Türkiye'de en çok kazanan kişi ise aylık olarak 50.000 TL kazanıyor ekstra ödüller ve tatiller de buna dahil değildir.

Bu sistemde sürekli olarak kademe atlayıp en üst kademeye çıkabilirsiniz. Sırası ile tam olarak 8 farklı kariyer vardır bunların hepsinin kar payı ise farklıdır. Kademe olarak her yükseldiğinizde satışlardan aldığınız pay da artmaktadır. Üstüne bir çok hediye de kazanabilirsiniz.

Kar payı ise %3'den başlayarak % 30'a kadar çıkmaktadır. Yani sürekli olarak yükselmeniz ve karınızı artırmanız gerekiyor. Bunun içinde kaliteli ve sürekli olarak büyüyen bir ekip kurmanız gerekiyor. Öncelikle ekibinizdeki insanlar ne kadar sağlam olursa gelecekte ki ekibiniz de bir o kadar sağlam olur ve ileride siz kariyer atladığınızda çok fazla kazanırsınız. Çünkü ekip sağlam olacak ve siz de iyi komisyon alacağınız için herkes de satış yapacak böylece aylık siz de 50.000 TL kazanabilirsiniz. Herkese bol kazançlar dilerim.

Farmasi Güvenilir Midir ?

Öncelikle bu şirketin kurucusu çok tanınan ve güvenilen bir doktor olan Cevdet Tuna'dır. Dr. Cevdet Tuna'nın geçmişine bakacak olursak Almanya'da Tıp eğitimi alan iyi eğitimli bir doktordur. Eğitimi bittikten sonra ise ülkemize geri dönen Cevdet Tuna ülkemizde askeri bir birlikte yararlı askerlerimize bakmakla görevlendirildi. Daha sonra ise ülkemizde bir ilaç şirketi kurmuştur. Türkiye de ilaç alanında bir çok ilke imza atan şirketi bu sektörde çok güçlü bir konuma gelmiştir. Daha sonra ise işleri büyüten ve tüm ülkenin güvenini kazanan Dr. Cevdet Tuna bu şirketi kurmuş ve bugüne kadar getirmiştir.

Günümüzde tam olarak 55 yılını doldurmuş ve sürekli olarak gelişmektedir. Kullanıcılarına ürünlerini sorunsuz bir şekilde ileten güvenilir bir network şirketidir. Daha da önemlisi istenmeyen ürünlerin geri iadesini kabul eden ve sorunsuz bir şekilde bunların ödemesini yapan bir şirkettir. Yani tam olarak örnek bir network firması olup hakkında şikayetler yok denecek kadar azdır.

Sizce böyle bir network firması güvenilir olmaz da nasıl olur? Bence kesinlikle çok güvenilir ve bir o kadar da gelişime açık bir firmadır. Siz de bu firmaya girerek güzel bir ekip kurup hayatınızı kazanabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.