gerçek iş yapan para kazanma siteleri

İnternetten Para Kazandıran Gerçek İş Yapan 12 Para Kazanma Siteleri


İnternetten Para Kazandıran Siteler ! Tamamen Gerçek İş Yapan Para Kazanma Siteleri


İnternetten para kazanmak oldukça iyi bir şey. İnternetten para kazanma konusunu aratınca karşınıza pek çok para kazanma siteleri gelecektir. Fakat her site güvenilir değil. Özellikle son bir kaç yıldır ülkemizde hızla yayılan internetten para kazandıran sitelerin pek çoğu insanları dolandırdığı için artık para kazanmak için çok daha dikkatli olmak zorundayız.

İnternetten para kazandıran siteler oldukça fazla. Fakat internetten nasıl para kazanılır ? yada internetteki siteler bizlere neden para öder ? bunları bilmek gerekir. Siteler üyeleri sayesinde para kazanır. Sizin sayenizde kazandığı paranın bir bölümünü kendisi alır. Bir bölümünü de üyelerine dağıtır. O yüzden internetten para kazandıran sitelerin ne iş yaptığını bilmeniz ve mantıklı olup olmadığını gözden geçirmeniz gerekmektedir.

İnternetten para kazanmanız için pek çok yöntem var. Fakat internetten nasıl para kazanacağınızı henüz bilmeyenler için en güvenilir para kazanma sitelerini paylaşıyoruz. Bu yöntemleri bende kullanıyorum ve para kazanıyorum. Sizde bu yöntemler ile internetten gerçek paralar kazanabilirsiniz.

17 - Paranızı 1-2 Ay İçinde 2'ye Katlama Şansı Üstelik Paranın Yönetimi Tamamen Sizdeyken


Altcoin ticaretinde uzman olan trader Ahmet beyin katkılarıyla biz paramızı sadece 45 gün 2.3 katına katladık. Siz de bunu yapabilirsiniz. Üstelik çok düşük bir ücret karşılığında öyle ki bu gruba girebilmek için ödenen ücret sadece bir alt coin önerisinde bile kazanılıyor yani her türlü kazançlı siz çıkacaksınız üstelik tüm paranın yönetimi de sizin elinizde olacak.


Bize Buradan Ulaşabilirsiniz: 0534 384 1964 - 0505 425 1596


16- Mobilon Telefon Uygulaması İle Para Kazan 


Telefonunuzda zaman geçirerek artık para kazanmak mümkün. Mobilon uygulamasını indirip gerekli yatırımı yaptıktan sonra ( 399 TL) reklam izleyerek anket doldurarak ve saatlik bonusu alarak para kazanabilirsiniz. Sürekli elinde telefon olanlar için çok güzel kazançlar sunan mobilon yeni bir iş koludur.

Buradan faturalarınızı ödeyip otobüs ve uçak biletlerinizi alarak üstüne bir de para kazanabilirsiniz. Yani tam bir para kazanma adresi olan mobilona üye olup hem kazananın hem de günlük işlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirin.

Mobilona Kayıt Olurken Referans Kodunuz : 08636235

Mobilon hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Mobilon tüm sorularınızın cevaplarını öğrenmek için tıklayın.


15 - CLİXSENSE


ClixSense anket doldurarak para kazanabileceğiniz bir sitedir. Site 10 yılı aşkın süredir bu işleme devam edip ödemelerini eksiksiz ve hızlı bir şekilde yapmaktadır. Öncelikle linkten kayıt olup hediye 10 dolarınızı kazanın ve anket doldurarak ayda 800 TL bile kazanabilirsiniz. Günde 2 saatini buraya ayırıp ayda 500 Dolar kazananlar bile var.13- OjoooOjooo'da yine dünyaca ünlü para kazanma sitelerinden birisi. Özellikle anket ve reklam izleyerek para kazanmanızı sağlayan ojooo bunların dışında ekstra görevlerle de gerçek para kazandırıyor. Kesinlikle tavsiye edebileceğim siteler arasında geliyor.

Ojooo ile Para Kazanmak İçin Tıkla Üye OL !

Crypto Gold ile Bitcoin Üreterek Para Kazan - Ömür Boyu Bitcoin Üret

Cripto Gold firması bitcoin üretimi yapmak isteyenler için en ideal tercih diyebiliriz. Yapacağınız yatırım ile günlük olarak bitcoin ürete bileceksiniz. Bitcoin'in ne kadar büyük ve kazançlı bir sektör haline geldiğini anlatmaya gerek yok herhalde. Crypto Gold firmasına yapacağınız yatırım sayesinde ömür boyu bitcoin üretimi yaparak bitcoin kazanabilirsiniz.

Crypto Gold Kayıt Olmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin: 0538 878 8670 bizi bu numaradan arayabilirsiniz.

12- Altın Bull - Yüksek Kazanç Oranlı Para Kazanma Sitesi


Altınbull yatırım yaparak para kazandığınız bir şirkettir. Rusya ve Tayland'ta inşaat ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firma, Türkiye'de de ofis açma çalışmaları içerisinde. Yani Altınbull için resmi bir firma diyebiliriz.

Kar oranı oldukça iyi olan Altınbull sitesinde düşük çaplı yatırımlar yapmak iyi olacaktır. BURAYA TIKLAYARAK üye olduktan sonra alacağınız her altın paketinden 1 yılda %360 kar elde edersiniz. Ortalama üç buçuk ayda ana paranızı çıkartıp neredeyse 9 ay boyunca karınızı sistemden çekebilirsiniz. Alacağınız 150 TLlik altın paketi size günlük 1.5 TL kazandırır. Alacağınız 1000 TL lik altn paketi size günlük 10 TL kazandırır. Aldığınız bütün paketler 1 yıllıktır. 1 yıl boyunca aldığınız paketlerden kazanç elde edebiliyorsunuz.

Altınbull Kayıt Olmak İçin Tıkla

Altınbull Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıkla !11- Bedava Bitcoin Kazanın - Btc Heat ile Kutu Çevir Bitcoin Kazan


Btcheat bedava bitcoin kazanabileceğiniz bir sistemdir. Site üzerinden mining yaparak çevirme hakkı kazanıyorsunuz. Çevirme haklarınız ile kutu çevirip bitcoin kazanmaya çalışıyorsunuz. 0.03 bitcoine ulaşınca bitcoinlerinizi cüzdanınıza çekebiliyorsunuz. Kayıt olmak için sadece bitcoin cüzdan numaranızı yazmanız yeterlidir.

BTC HEAT BEDAVA BİTCOİN KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN !

BTC HEAT HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN !

10 - Myiyo ile İnternetten Para Kazanmak - Myiyo Ne iş Yapıyor ? Ne Kadar Kazandırıyor ?

Myiyo firması dünyaca ünlü anket firmasıdır. Uzun yıllar dünya çapında hizmet veren firma 2 yıldan uzun bir süredir Türkiye'de de faaliyetlerini göstermeye başladı. Myiyo ile para kazanmak için siteye kayıt olduktan sonra karşınıza çıkan anketleri doldurarak puan kazanıyor, daha sonra puanları bozdurarak Euro olarak gerçek para kazanıyorsunuz. 1000 Puan 1 Euro olarak çevriliyor. Site ve anketler tamamen Türkçe ve ilerleyen zamanlarda aylık sabit bir kazanç sağlayabileceğiniz gerçek bir site. Myiyo ayrıca sosyal medya sitesi olarak da kullanabilirsiniz. Facebook'un para kazandıran versiyonu gibi düşünebilirsiniz. Myiyo ile ayda 20 ( 75TL ) Euro'da kazanabilirsiniz, 150 Euro ( 600 TL ) 'de kazanabilirsiniz. Bu çözdüğünüz anket sayısına göre ve ilerleyen zamanlarda myiyonun sizi tanımasına göre değişiyor

Myiyo kazancını ise büyük firmalardan sağlıyor. Sektör analizi yapmak isteyen büyük şirketler myiyo gibi anket şirketleri ile anlaşıyor ve oldukça yüklü miktarda paralar ödüyor. Myiyo şirketi ise bu anketleri bizlere çözdürüyor ve kazancının bir bölümünü de bizlere ödüyor.9- Napolyon İnternetten Para Kazan - Napolyon Ne iş Yapıyor ? Ne Kadar Kazandırıyor ?


Napolyon şirketi de yine Myiyo gibi bir anket sitesidir. tamamen yerli anket doldurma firması olan Napolyon firması çok uzun yıllar ülkemizde hizmet vermektedir. Yaklaşık 8 yıllık bir firma olan napolyon firması ile yapacağınız anketler ve mini anketler ile puanlar kazanıp, ister mağazalardan indirim kuponu kazanıyor, isterseniz de gerçek paraya çevirerek kullanabiliyorsunuz. 100.000 puan 100 TL etmektedir ve ilerleyen zamanda çözdüğünüz anketlere bağlı olarak 1 ayda bu kazancı sağlamak oldukça mümkün. Milyonlarca üyesi bulunan Napolyon anket sitesi ile sadece anket doldurarak para kazanıyorsunuz.8- Yaz Kazan ile İnternetten Para Kazan - Yaz Kazan Ne iş Yapıyor ? Ne Kadar Kazandırıyor ?


Yaz kazan internetten makale yazarak para kazandıran bir sitedir. Site içerisinde olan makale başlıklarını seçerek uygun ortalama 250 kelimelik bir makale yazarak her makale başına ilk seviyeler için ortalama 1.25 Tl kazanıyorsunuz. Son seviyelerde ise bu ücret 3 e katlanıyor. Yani kendinizi makale yazarlığı konusunda kanıtlarsanız 1 makale yazarak 3.75 TL gibi bir kazanç elde edebilirsiniz. Günde 10 makale yazdığınızı düşünürseniz aylık neredeyse asgari ücret kadar kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca site içerisindeki yarışmalar sayesinde ekstra kazançlarda kazanabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Özellikle öğrenciler için ek iş olarak, yada ev hanımları ve boş zamanı olan pek çok insan için çok iyi bir kazanç kapısı olan nakit sermaye ile ortalama 2-3 ay sonunda aylık 2000 TL civarında bile kazanç sağlayabilirsiniz. Tabi bu yazdığınız makale sayısına göre değişiyor.

Yaz kazan sitesi kazancını ise bizim yazdığımız makaleler sayesinde elde ediyor. Yazılan makaleleri internet sitelerine satarak kazancının bir bölümünü bizimle paylaşıyor. Son dönemlerde internetin ve web sitelerinin önemi arttığı için topla içerik alımları yapan web site sahipleri yaz kazan sitesi ile makale için anlaşıyor ve sizin yazdığınız makaleleri satarak size de kazanç sağlamış oluyor. Yazdığınız makaleler satılır mı ? diye dert etmeyin çünkü zaten sitede eğer bir makale başlığı açılmışsa zaten o makale siz daha yazmadan satılmış demektir. Sitede her gün binlerce makale eksiği olduğunu da düşünürsek geleceği sağlam bir iş diyebiliriz.


7- Takiple Kazan ile İnternetten Para Kazan - Takiple Kazan Ne İş Yapıyor ? Ne Kadar Kazandırıyor ?


Takiple Kazan sitesi sosyal medyalarınız için organik hit sağlayan, aklınıza gelebilecek bütün sosyal medya hesaplarınız için takipçi, beğeni, paylaşım vb. yaparak hem sosyal medya hesaplarınız için gerçek hit kazanabilir, hemde gerçek para kazanabilirsiniz. Sitenin mantığı karşılıklı takip, beğeni yada tıklama gibi diyebilirsiniz. Siz başkalarının sosyal medya hesapları için beğen, takip vb işleri yaparak kredi kazanıyorsunuz. İsterseniz kazandığınız kredileri gerçek paraya dönüştürüyorsunuz. İsterseniz de kredileri kullanarak sizde tamamen doğal ve gerçek takipçi, beğeni yada sosyal medya hesaplarınız yada siteleriniz için ne istiyorsanız onu yapıyorsunuz. Fakat belirtelim takiple kazan sitesinden çok yüksek paralar kazanmayı düşünmeyin. Fakat sosyal medya hesaplarınızı geliştirmek için çok etkili bir site diyebilirim.


6- Organik Hit ile İnternetten Para Kazanma - Organik Hit Ne iş Yapıyor ? Ne Kadar Kazandırıyor ?


Organik Hit sitesi de yine Takiple Kazan sitesine benzeyen fakat şuanda sadece youtube, web sitesi ve facebook için kredi kazanıp gerçek para kazanabileceğiniz bir site. Organik hit sitesi ile isterseniz sosyal medya hesaplarınıza trafik, takipçi kazandırabilir, isterseniz de kazandığınız kredileriniz ile gerçek para kazanabilirsiniz. Organik hit sitesi şuanda takiple kazana göre biraz daha fazla kazanç sağlıyor bilginiz olsun.


5- DollarclixDollarclix de yine görevler yapıp para kazandığınız, anket doldurarak para kazandığınız yada reklamlara tıklayarak para kazandığınız bir sitedir. Değişik uygulamalarla birden fazla yol ile para kazanmanızı sağlayan dünya üzerinde en fazla kullanılan para kazanma sitelerinden birisidir.


4- X- Ticaret İle İnernetten Para Kazanmak - X-Ticaret Ne İş Yapıyor ? Ne Kadar Para Kazandırıyor ?


X-Ticaret internetten satış ortaklığı ile para kazanmanızı sağlayan tamamen yerli ve ülkemizde 10 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerini devam ettiren bir firmadır. X- Ticaret firmasında olan ürünleri paylaşarak her satıştan %20 ila %70 e kadar kazanç elde edebilirsiniz. Örneğin bir e-kitabı 100 TL ye sattınız ve kitabın kazanç oranı %50 diyelim. Siz o kitabın satışından 50 TL kazanırsınız.

Satış ortaklığı gerçekten çok fazla kazanç sağlayan bir sistem. Yapmanız gereken tek şey X-Ticarette kayıtlı olan ürünleri internet sitenizde, yada sosyal medya platformlarında paylaşarak satışını yapmaya çalışmak. Bir yerden sonra bu durumu oturtursanız aylık 10 bin TL üzerinde bile kazanç elde edebilirsiniz. X ticaret sitesine kayıt olmak için başlangıçta 25 TL gibi küçük bir para ödemeniz gerekiyor. Daha sonra burada olan ürünleri satışını yaparak her satıştan komisyonunuzu alıyorsunuz.

X-Ticaret ve satış ortaklığı sistemi çok geniş bir konu. Daha fazla satış yapıp daha fazla para kazanmak için biraz internette araştırma yapmanız yeterli olacaktır.

3- Link Kısaltma Siteleri ile İnternetten Para Kazanmak - Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır ? Ne Kadar Para Kazanılır ?


Pek çok link kısaltma sitesi var. Peki bu link kısaltma siteleri nedir ve nasıl para kazanılır. Link kısaltma sitelerinde para kazanmanız için tıklanması gereken linkleri bu link kısaltma servislerinde kısaltarak, linkin önüne reklam eklemiş oluyorsunuz. Bu linke ne kadar çok tıklama gelirse reklamlardan sizde o kadar çok kazanç elde edersiniz. Çoğu firma 1000 tıklama için 3 TL ile 10 TL arasında sizlere bir kazanç sağlar. Benim sizlere tavsiye ettiğim link kısaltma servisi ise Git.tc olabilir. Dediğim gibi pek çok link kısaltma servisi var ve siz istediğinizi seçerek bu link kısaltma servislerinden para kazanabilirsiniz. Düzgün bir çalışma ile oldukça iyi kazançlar elde edebilirsiniz. 

2- Numara Paneli İle İnternetten Para Kazanmak - Numara Paneli Ne iş Yapıyor ? Ne Kadar Kazandırıyor ?


Numara paneli şirketi ile sizlere verilen numaraların reklamlarını yaparak bu numaraların aranması ile sizlere dakika başına komisyon ödeyen bir firmadır. Genelde 18 yaş üzeri siteler için oldukça iyi bir kazanç kapısı olan numara paneli sitesi ile para kazanmayı herkese tavsiye etmem. Aklınızda bulunsun yaşınız 18 yaş üzeri ise numara panelinden biraz araştırma yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz fakat ilk tercihiniz kesinlikle numara paneli olmasın.

1- YüzBinYüz ile İnternetten Para Kazanmak - Yüz Bin Yüz Ne iş Yapıyor ? Ne Kadar Kazandırıyor ?


Yüzbinyüz sitesi sosyal medya hesaplarınız sayesinde sizlere para kazanmayı sağlayan oldukça iyi bir sitedir. Yaklaşık 1 yıldır faaliyetlerini sürdüren yüzbinyüz sitesinde yayınlanan reklamları sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak oldukça iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Kayıt olmak için ilk önce teminat için tek seferlik 200 TL gibi bir para yatırmanız gerekse de bu parayı zaten reklam paylaşımları yaparak çok kolay bir şekil de çıkaracaksınız.

Yüzbinyüz sitesi bir çok firma ve şirketten sosyal medyada insanların paylaşması için oldukça yüksek ücretli reklam anlaşmaları yapıyor. Kayıt olan üyelerine ise paylaştıkları her reklam için oldukça yüksek kazançlar veriyor. 1 Reklam paylaşımı için başlangıçta 3 TL kazanırsınız. Ayrıca ekip kurarak da oldukça yüksek kazançlar kazanmanız mümkün. 20 kişilik ekibiniz olduktan sonra her paylaşım için 4 TL kazanırsınız. Ekibinizi artırarak paylaşım başına 50 TL ye kadar çıkıyor. Ayrıca ekibinize sadece sizin insanları üye yapmanıza gerek yok. Siz bir kişiyi yüzbinyüze dahil ettikten sonra, sizin dahil ettiğiniz kişi yüzbinyüz ekibini kurarsa siz bundan da komisyon kazanıyorsunuz. 

Bitcoin Kazandıran Siteler

Bitco Farm


Bitcofarm bitcoin kazanabileceğiniz bir oyun. Bir buçuk yıldır tüm dünyada kullanılan ve oldukça sağlam bitcoin kazançları sunan sistem aylık ortalama yatırımınıza %25 bonus veriyor. Ayrıca kampanyaları takip ederek de yaptığınız yatırımın 2 katını kısa sürede kazanabiliyorsunuz. Yatırım yapmadan da reklamlara tıklayarak oldukça yüksek bitcoin kazanabilirsiniz. Tıkladığınız reklamlardan puan kazanıyor ve bu puanları bozdurarak bitcoin kazanıyorsunuz. Her gün yüzlerce farklı reklam çıkıyor ve sağlam bir çalışma ile aylık yüksek bitcoin kazancına ulaşabilirsiniz.

Bitcofarm oyununda aldığınız hayvanlardan günlük olarak bitcoin kazanıyorsunuz. Aldığınız hayvanlardan bitcoin kazanmak için hergün 1 defa siteye girerek hayvanlardan kazandığınız ürünleri toplamalısınız. Yoksa o günlük kazancınız yanar. Ertesi gün kazanmaya devam edersiniz.

Bitcofarm Kayıt Olmak İçin Tıkla !


Bitco Mine


Bitco mine oyunu da yine bitcoin kazanabileceğiniz bir site. Sistem tamamen bitcofarm ile aynı çalışmakta. Sadece görünümü değişik. Bitco mine sitesinde 8 farklı dil seçeneği de bulunuyor. Oyunda Türkçe dil seçeneği de var ki bu bizim için oldukça büyük bir avantaj. Bu siteden de yatırım yapmadan bitcoin kazanabileceğiniz gibi yatırım yaparak kısa zamanda bitcoinlerinizi katlaya bilirsiniz.

Bitcomine Kayıt Olmak İçin Tıkla !!


Bitcoin Kazandıran Diğer Siteler :

Coin Pot:

Coin pot sitesi kazandığınız düşük bitcoin ( satoşi ) lerinizi saklayabileceğiniz bir bitcoin cüzdanı görevi yapar. Ayrıca sadece bitcoin değil lite coin, doge coin, dash ve bitcoin cash gibi coinleri de yine bu sistem üzerinden saklayabilirsiniz. güvenilir ve sağlam bir sistemdir. Zaten şimdi vereceğim bitcoin kazanma sitelerinin çoğu coinpot ile çalışmaktadır. Çünkü hem hızlı hemde kazandığınız bitcoinleriniz hemen bitcoin pot cüzdanına işlenebiliyor. Coinpot dan isterseniz daha sonra kendi cüzdanınıza da çekim yapabilirsiniz.

NOT: bonus bitcoin ve bitfun coinpotla çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Coin pot Kayıt Ol


Free Bitcoin:

Free bitcoin sitesi oldukça kolay bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. her 1 saatte 1 kez olmak üzere karşınıza çıkan chapca kodunu girerek bitcoin kazanabiliyorsunuz. Kolay bir şekilde bitcoin kazanabileceğiniz ve bitcoinlerinizi çekmekte sorun yaşamayacağınız bir sitedir. Ayrıca ekstra bonuslarla beraber günlük kazanabileceğiniz bitcoin miktarını da artıra bilirsiniz. Free bitcoin ve size tanıttığım ve tanıtacağım diğer bitcoin kazanma sitelerini bizzat bende kullanıyorum. Sizede bu siteleri tavsiye ederim.

Free Bitcoin Buraya Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başlayın !!


Bonus Bitcoin:

Bonus bitcoin sitesi de tıpkı free bitcoin sitesi mantığı ile çalışıyor. Fakat bonus bitcoin sitesinde 15 dakika da bir girip bitcoininizi alabiliyorsunuz. Kazandığınız bitcoinler coinpot cüzdanınıza otomatik olarak geçiyor.

Bonus Bitcoin Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


Bit Fun:

Bitfun oyun oynayarak bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. Kayıt olup site içindeki oyunları oynayarak bitcoin kazanabilirsiniz. Üstelik kayıt olduktan sonra oyun oynamadan bile günlük belli bir miktarda bitcoin kazanabiliyorsunuz. hiç bir şey yapmadan bile günde 1-2 defa girip bedava bitcoininizi alabilirsiniz. Daha fazla bitcoin kazanmak isterseniz site içinde ki oyunları oynayabilirsiniz. Bitfun coinpot ile çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk olarak coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Bitfun Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


AdBtc:

Adbtc benim en çok sevdiğim bitcoin kazanma sitelerinde en başlarda geliyor. Yapmanız gereken şey sistem üzerinde bulunan reklamlara tıklayarak bitcoin kazanmak. günde boş vakitlerinizde 1-2 dakikanızı ayırsanız dahi yetiyor. Site üzerinden ne kadar çok reklama tıklarsanız o kadar çok bitcoin kazanıyorsunuz.

Üye olduktan sonra menüden "Surf ads" yazan yere tıklayarak reklamların açılacağı bölüme geliyoruz. Burada karşına çıkan sayfada ekranının her hangi bir yerinde "OPEN" butonu yada " START" yazacak. Open tuşuna basınca reklam yan sekme olarak açılacak ve 10 saniye ile 30 saniye arasında reklam açık durması gerekiyor. Süre bitiminde ise bitcoininizi alıp reklam sekmesini kapatabilirsiniz. Yalnız belirtelim OPEN tuşu ekranınızın her yerinde olabilir. Yani sabit bir yerde değil. Hile kullananlara engel olmak için böyle bir yöntem bulunmuş.

AdBTC Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazan !


Btc Miner:

Btc miner sitesi bilgisayarınızı zorlamadan kazım yaparak size bitcoin kazandırır. Sistem çok basit. Üye olurken direk bitcoin cüzdanınızı giriyorsunuz ve bitcoin kazımına başlıyorsunuz. Bilgisayarınız bitcoinleri kazarken siz istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Ortalama 10-15 gün içinde minimum çekim olan 0.0050000 bitcoin'e ulaşarak bitcoin adresinize çekim yapabilirsiniz.

BTC miner Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


Arkadaşlar sizlere verdiğim bu bitcoin kazanma sistemleri ufak ufak bitcoin kazanmanızı sağlıyor. Bu verdiğim bütün siteleri deneyip bitcoin kazanırsanız ve sürekli devam ederseniz, bitcoinin şu günlerde 50.000 TL civarlarında seyrettiğini düşünürsek ve giderek artarak hedefin 1 milyon dolar olduğunu göz önünde bulundurursak belki de 2-3 yıl sonra buralardan kazandığınız bitcoinler hayatınızı değiştirebilir. Şuanda bile bütçenize katkı olsun diye bitcoin kazanıp ileride bitcoinleriniz birikince satıp paraya çevirebilirsiniz, fakat tavsiyem kazandığınız bitcoinleri elinizde tutmanızdır. Hepinize bol kazançlar. 

İnternetten para kazanmak Yazar

10 yorum :

 1. Yatırımlarınıza 2.7 Kat Kazanç !!
  Hemen Kayıt Ol 10GB KAZAN !!
  http://anadolufarm.online/register.html?username=haraslan

  YanıtlaSil
 2. http://yazkazan.net/?aff=34841 linki ile yaz kazan sitesine üye olarak içerik üretip para kazanmaya başlayabilirsiniz. ben uzun süredir içerik yazarlığı yapmaktayım. güvenilir bir sitedir ve ek gelir oluşturabilmeniz için doğru bir yöntemdir. eğer kelimelerle aranız iyiyse ve klavye kullanımınız hızlıysa zaman kaybetmeden üye olmalısınız.

  YanıtlaSil
 3. Hong Kong merkezli kimlik onayı gerektirmeyen yeni Altcoin borsası Kucoin aldığı komisyonların %90'ını üyelerine vermeyi vaat ediyor ayrıca referanslarınızın alım satımlarından da %50 oranında komisyon kazanıyorsunuz.

  https://www.kucoin.com/#/?r=7Qhuvu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. http://aqmoney.win/5823829116336/ uye olurmusun ref lazım sende kazan

   Sil
 4. http://aqmoney.win/5823829116336/ para kazandıran site.50 üye yap para kazan

  YanıtlaSil
 5. http://aqmoney.win/3215813240102/ uye ol kazan

  YanıtlaSil
 6. http://akmoney.win/5459339657891/ üye ol reklam çevir para kazan

  YanıtlaSil
 7. MASTER KAZANÇ EĞİTİM SETİNİ ALMAMANIZ İÇİN 6 NEDEN!
  İnternetten para kazanmak özellikle de satış ortaklığı ciddi bir iştir. İlk aylar hemen her gün çalışılması gerekir. Emek, azim ve kararlılık gerektirir. Hiç kimse internette havadan para kazanmıyor veya dünyada hiçbir zaman havadan para yağmadı. İşte bu noktada MASTER KAZANÇ EĞİTİM SETİ devreye giriyor.
  Eğer bu özellikleri taşıyorsanız Master Kazanç Eğitim Seti'ni almayın!>>> http://goo.gl/VhGa5i

  YanıtlaSil
 8. En iyi site yatirimsiz aylık 600 dolar sabit gelir bu linkten kayıt olabilirsiniz. http://eurous.net/p1072638/

  YanıtlaSil
 9. http://eurous.net/p1072638/ bu linkten kayıt olup ayda 600 ile 700 dolar sabit kazanç elde edelirsiniz

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.