jenuesse ürünleri

Jeunesse Global Nedir ? Network Marketing Devi İle Para Kazan !!


Jeunesse global nedir ? Jeunesse nedir ? bugün ömürlük bir iş kurabileceğiniz oldukça güvenilir Network Marketing şirketi olan Jeunesse Global firmasından bahsedeceğiz. 9 Eylül 2009 yılında kurulan Jeunesse Global çıktığı ilk günden bu yana geçen süreçte network marketing sektöründe zirveye yerleşmeyi başardı. Network marketing sektörüne göre kısa bir zaman dilimi olarak sayılacak geçen 8 yılda kırılmadık rekor bırakmadı desek yeridir.

Jeunesse şirketi ürünleri oldukça sağlam olması bu başarısının altında yatan temel sebep fakat ekip üyelerine kazandırdığı eğitim, bilgi ve iş kendi işini kurup para kazanma şansıda bu başarıda büyük pay sahibi.

Network marketing sektörünü bilmeyenler için kısaca tavsiye yaparak para kazanmak diyebiliriz. Günümüzde aldığımız, kullandığımız ve memnun kaldığımız her ürünü birilerine tavsiye ederiz fakat aslında şirketin bedava reklamını yapmış oluruz. Network marketing sektöründe ise kullanıp beğendiğiniz, memnun kaldığınız ürünü başkalarına tavsiye ederek hem para kazanır hemde kazandırırsınız. Network marketing sektörünü bilmeyenler internette kısa bir araştırma yaparak bu sektör hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirler.


Jeunesse Global Hakkında Daha Fazla bilgi İçin: 0553 151 4547

Jeunesse Global Nedir ? Jeunnesse Global Nasıl Bir Şirket ?


Jeunesse Global özellikle gençleştirme etkili kişisel bakım ürünleri üreten büyük bir şirkettir. Ürünlerin etkinliği kullanmaya başladığı andan itibaren hızlıca etkisini göstermesi ve ürünlerin bu denli kaliteli olup fiyatınında ucuz olması ürünlere olan talebin artmasındaki en büyük etken.

Aldığınız ürünleri kendiniz kullanıp ürünün ne kadar kaliteli olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Ürünlerinin bu kadar etkili ve kaliteli olmasının arkasında eşsiz kök hücresi teknolojisi geliyor. Ürünlerin geliştirilmesinde defalarca kök hücresi çalışmalarıyla defalarca nobel ödülüne aday olmuş dermatolog Dr. Nathan Newman var. Bu bile ürünlerin kalitesinin ne denli iyi olduğunun göstergesidir.

Jeunesse Global şirketi 09.09.2009 saat 09:09 'da Randy ve Wendy çiftli tarafından Amerika' da kuruldu. Kuruluş tarihinde bolca 9 rakamının geçmesi, 9 rakamının uzun ömrü temsil etmesi sembolize etmesidir.

Jeunesse şirketi kuruluşunun 6. yılında 1 milyar $ ciroya ulaşmıştır. Ki bu ciroya rakip firmaları analiz ettiğimizde ortalama 20 yılda bu seviyeye çıktıklarını görürüz.


Jeunesse Global Hakkında Daha Fazla bilgi İçin: 0553 151 4547

Jeunesse Güvenilir mi ?


Jeunesse şirketi güvenilir mi ? sorusuna cevap olarak en güvenilir firmalardan birisi diyebiliriz. Zira network marketing sektöründe olan ve kalitesini kanıtlamış çoğu firma güvenilirdir. Kazandığınız parayı çekerken de, kullandığınız ürünlerin kalitesi konusunda da jeunesse global oldukça güvenilir bir şirkettir. Zaten kısa sürede şirketin geldiği konuma bakınca, güven vermeyen bir şirketin 130 farklı ülkeye yayılması imkansızdır. 


Jeunesse Global Hakkında Daha Fazla bilgi İçin: 0553 151 4547

Jeunesse Global ÜrünleriJeunesse global firmasının ürünlerinin ne kadar kaliteli olduğunu ve etkisini kısa zamanda gösterdiğini belirtmiştik. Aşağıya koyduğumuz videoda jeunesse ürününün ne kadar etkili olduğunu izleyebilirsiniz. 


Videoda izlediğiniz üzere yaklaşık 30 saniyede ürün etkisini göstermiştir. Bu ürünleri sizde kendiniz alıp kullanarak şahit olabilirsiniz. Ayrıca ürünleri başkasına tavsiye ederek, kendi satış ağınızı oluşturup aylık çok yüksek gelirlerin sahibi de olabilirsiniz.

Jeunesse Global Para Kazanma - Jeunesse Global Network Marketing ile Para Kazan


Jeunesse Global şirketinde ister ürünleri alıp sadece kullanabilir, isterseniz, ürünleri ucuza alıp çevrenize satabilir, isterseniz kendi satış ağınızı kurarak para kazanabilirsiniz. Tam 6 farklı para kazanma modeli olan jeunesse şirketinde para kazanmak oldukça kolay.

6 Farklı Kazanç Modeli:


1) Perakende Kazanç

• Jeunesse'de üretim maliyetine aldığınız ürünleri üzerine kar ekleyerek satabilirsiniz.

• Jeunesse'in size özel olarak tahsis ettiği web sitesinin linkini bir arkadaşınıza yollarsanız ve arkadaşınız o siteden alışveriş yaparsa perakende fiyat tahsilatını şirket yapar, ürünü şirket gönderir ve aradaki fiyat farkını sizin hesabınıza yatırır. Müşterinin bu fiyat farkından haberi olmaz. Bir nevi komisyoncu olursunuz.

2) İlk Sipariş Bonusu

• Yeni bir müşteriye herhangi bir paket sattığınızda 100$ ile 250$ arasında değişen ilk sipariş bonusu kazanırsınız. 

•Ayrıca müşteriniz o andan itibaren tüm Jeunesse imkanlarından faydalanma hakkına sahip olur.
Yani toptan fiyatına ürün alıp, parakende fiyatına bu ürünü satmak ve kendi distribütör ağını kurma hakkı elde eder.

•Görselde gördüğünüz gibi paketlerin birde CV puanları bulunmaktadır.

3) Ekip Bonusu

En büyük kazancı elde edeceğimiz gelirlerden birisidir.
Jeunesse'de ticaret sağ ve sol olarak 2 hattan yürür. 
İşe dahil ettiğiniz kişileri bu hatlara yerleştirirsiniz.


Görselde görüldüğü gibi A ve B kişisi SUPREME paket ile sizin kollarınıza dahil olduğunda siz burada 200$ kazanç sağlıyor ve ilk kariyer basamağı olan EXECUTIVE kariyerine gelmiş oluyorsunuz.
A ve B kişisi Jumbo paket ile dahil olsaydı siz buradan 200 + 200 = 400$ kazanç sağlardınız.
A ve B kişisi Ambassador paket ile dahil olsaydı siz 250 + 250 = 500$ kazanç sağlamış olurdunuz.

Şimdi her paketin aynı zamanda kollarınızda oluşturduğu bir CV puanı var bu puanlar şu şekilde;

SUPREME            = 300 CV
JUMBO                 = 400 CV
AMBASSADOR   = 500 CV


Şekilde sağ ve sol takımınızı görmektesiniz. Jeunesse'de sizin ve iş ortaklarınızın sattığı her bir paket karşılığı olan CV puanlarını sağ ve sol kolunuzda biriktirmektedir.

•Jeunesse şirketi size her hafta sağ ve sol kolunuzdaki ekiplerinizle beraber biriken CV puanlarla eşleşen herbir 300-600 veya 600-300 CV dengesinden 35$ ödeme yapmaktadır.

•Eşleşmeler sonsuz derinliğe kadardır.

•Her hafta maksimum 750 eşleşme sınırı vardır. Bu haftada 26.250$ ayda ise 105.000$ yapar.

Bu kazanca örnek vermek gerekirse sağ kolunuza 1 tane SUPRAME paket satışı yaptınız. Sol kolunuza da 2 tane SUPRAME paket satışı yaptınız burada paketlerin CV leri kollarınıza yansır ve size oluşan 300-600 dengesinden 35$ komisyon ödenir.
Burada kollarınızdaki CV ler sadece sizin satışlarınızla birikmez tüm alt ekibinizin yaptığı satışlar ve üst sponsorlarınızın sizin ekiplerinize pasladığı satışlar sizin kollarınıza CV getirir.

4) Matching Bonus

Ekip kazancından sonra gelen uzun vadede en güzel kazançtır.
Zamanla Jeunesse şirketinde bazı kariyer basamaklarına geldiğinizde bazı extra kazançlarınız oluşmaktadır.


• Görselde JADE kariyerine geldiğinizde direk sizin bu işe dahil ettiğiniz herkesin takım kazancından size, onlarınkinden düşmeden %20 bonus gelmektedir. Yani benim bu işe dahil ettiğim Ahmet haftalık 10.000 TL kazandığında ben her hafta 2.000 TL kazanıyorum. Ahmet gibi para kazanan ve ekip kuran 10 tane lider yetiştirdiğimde siz düşünün gerisini.

• Görselde PEARL kariyerine geldiğinizde şirket size 2. derinliğinizdende %15 kar payı vermektedir. Yani Ahmet sizin 1. derinliğiniz ve onun getirdiği Ayşeyi siz tanımıyorsunuz ama Ayşe sizin 2. derinliğiniz olduğu için Ayşenin haftalık takım kazancının %15'i her hafta size yansımakta.

• Görselde SAPPIRE kariyerine geldiğinizde şirket size 3. derinliğinizde %10 kar payı vermektedir. Yani busefer sizin yine hiç tanımadığınız Ayşenin arkadaşı Mehmet olsun. Mehmet size her hafta %10 kazandırıyor.

• Jeunesse bu şekilde 7. derinliğe kadar sizlere liderlik bonusu vermektedir. 

• 4.5.6 ve 7. derinlikte %5 bonus alırsınız.

• Bu bonus sadece sizin ve size bağlı olan kişilerin ekiplerinden gelen bir bonustur.

5) Müşteri Kazanım Teşviği

Ay içerisinde 5 tane müşterinize ürün sattığınızda Matching tablosunda 1. derinliğinizdeki almış olduğunuz %20 Matching kazanç yükseliyor ve %25 oluyor.
Bu sayı 10 olursa %30 oluyor.

6) Diamond Bonus Havuzu

Dünya cirosunun %3'ü bir havuzda birikir ve bu havuzdaki birikim Diamond kariyerindeki kişilere pay edilir.


Jeunesse Global Hakkında Daha Fazla bilgi İçin: 0553 151 4547


İnternetten para kazanmak Yazar

21 yorum :

  1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  2. güzel site. başarılı gibi gözüküyor

    YanıtlaSil
  3. Güzel Faydalı Makale Bizlerde Bekleriz https://hilemaxs.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.