LR kozmetik

LR Kozmetik Nedir ? LR Kozmetik Network Sistemi İle Para Kazan

LR Kozmetik Nedir ?

LR kozmetik

LR kozmetik nedir ? LR kozmetik ile nasıl kazanırım ? gibi soruların cevaplarını hep beraber öğreneceğiz. LR kozmetik hem ürünlerini kullanacağınız ve beğendiklerinizi satacağınız network sistemi ile de para kazanabileceğiniz bir iştir. Kısacası LR kozmetik bu şekilde iş yapan güvenilir bir network sistemidir diyebiliriz.

LR kozmetik diğer şirketler gibi prim sistemi üzerine çalışan bir network işidir. Ürünleri kaliteli olup bir çok insanımız tarafından tavsiye yolu ile de satılmaktadır. Hem tüm ürünlerini kullanıp hem de bunu çevresine tavsiye eden ülkemizde bir çok kar payı ortağı mevcuttur. LR kozmetik ile siz de bu şekilde para kazanabilirsiniz.

LR Kozmetik Ürünleri Nasıldır?

LR kozmetik ürünleri
LR kozmetik ürünlerinin diğer Network ürünlerine göre bazı farklı özellikleri mevcuttur. Bu farklar çok ama çok önemli farklar olup LR kozmetiği bir adım öne çıkaran farklardır. Bu farklar sırası ile şunlardır.

  • LR bir Alman markasıdır. 1985 yılında kurulan şirket bir çok alanda hizmet vermektedir. Bunlar cilt bakımı, makyaj, parfüm ve gıda takviyesidir. Ürünlerin hepsi Almanya'da üretilmekte olup oldukça yüksek teknoloji altında ve titizlikle üretilmektedir.
  • Parfümlerinde kesinlikle hayvan ürünleri kullanmıyorlar. Üstelik parfümlerini astım hastaları bile kullanabilmektedir.
  • LR ürünlerinde mümkün olduğunca zararlı kimyasal maddeler kullanmıyor. Zararlı maddeler olan paraben, talk pudrası, silikon ve sentetik yağlar gibi maddeleri ürünlerinde kullanmıyorlar.
  • Aloe Vera gibi doğal içerikleri sayesinde çok sık rastlanan sorunları bile düzeltebiliyor. Sedef, egzama, varis, güneş lekeleri ve sivilceler gibi herkeste rastlanan rahatsızlıkları bu ürünler tedavi etmektedir.
  • Kozmetik firmalarında genel olarak sadece kozmetik ve temizlik maddeleri satılmaktadır. Fakat LR kozmetikte böyle değildir. Bunlara ek olarak gıda takviyesi ürünleri de satılmaktadır. Bu takviyelerin ise çeşidine göre bir çok faydası vardır. Tabi her şeyi araştırıp almanızı tavsiye ederiz.
LR kozmetik bu yüzden çok geniş bir kitleye hitap etmektedir. Diğer network şirketileri gibi bu şirket de hem sağlıklı ürün satmak hemde sürekli olarak kar payı ortaklarını artırmak hedefindedir.

LR Kozmetik İle Nasıl Para Kazanırım ?

LR kozmetiği yapan ve bu işten para kazanan bir çok insan kısacası ürünleri ekip kurup sürekli olarak ekibine satıyor. Yani şöyle düşünelim siz ürünü alıp beğeniyorsunuz daha sonra bunu tavsiye ediyorsunuz ve arkadaşlarınızda bu ürünleri alıyorlar.

Siz onları kendi ekibinize dahil edip hem ürünleri daha ucuza almasını sağlıyorsunuz. Hem de o arkadaşınız da ürün satarsa bundan kar payı elde ediyorsunuz.

Peki LR kozmetikten ne kadar kazanırım? sorusuna gelince. Bu size ve ekibinize bağlı desek yanlış olmaz herhalde. Çünkü siz ve ekibiniz ne kadar satış yaparsa siz o kadar fazla kar payı elde edersiniz.

Örneğin sadece siz çevrenize 1 ayda toplamda 1.000 TL'lik ürün satarsanız sizin bundan karınız ortalama olarak 300 TL olur. Çünkü ürünler size indirimli gelir siz ise bunları gerçek fiyatından satacaksınız bu sayede kara geçerseniz.

Şimdi şöyle bir düşünelim sizi bayan olarak düşünüyorum çünkü genel olarak bayanlar yapıyor bu işi fakat çok başarılı erkekler de var orası ayrı. Fakat bayanlardan örnek verelim. Çevrenizde en az 20 kişiye bu ürünleri çok rahat satabilirsiniz. Çünkü onlar da sizin gibi makyaj ve kozmetik meraklıları insanlar olacaktır. Daha sonra her ay bunlardan bazıları sürekli olarak ürünleri alacaktır.

Peki bu şekilde her sürekli ürün alan kişi aynı zamanda bu işin network sistemine de girse ve sürekli olarak bu kişiler bu şekilde artsa ortalam 1.5 senede toplamda tüm ekip ayda 10.000 TL değerinde ürün satamaz mı? Bence kesinlikle satar. Ve ekibiniz toplamda bu kadar satış yaptığında siz ayda 3.000 TL kazanırsınız ki bu mükemmel bir rakamdır.

Daha da ileriye gidecek olursak bir süre sonra sürekli ekibiniz büyümeye devam edecektir. Bu da demek oluyor ki daha çok insan sizden ve ekibinizden sürekli ürün almaya devam edecek ve daha çok yeni insan ekibinize katılacak. Bu şekilde satışınızda artacak. 1 sene sonra ise aylık 20.000 TL'lik ürün sattığınızı düşünün aylık kazancınız 6.000 TL olur. 

Kısacası bu işten gerçekten güzel paralar kazanmak mümkün. Tabi bu anlattığım kadar kolay olmayacak bazen satış yapacaksınız bazen ise yapamayacaksınız. Bu işler maalesef böyle fakat bu işte başarılı olanların sizden farkı ne? Hiç bir fark yok o yüzden siz neden ayda 6.000 TL kazanamayacaksınız. Bunun anlamanın en iyi yolu sisteme başlamaktır. Korkmayın ve başlayın derim.


LR Kozmetik Üye Olma

Öncelikle şu konuya açıklık getirelim. LR kozmetik sistemine üye olmak diğer sistemlerden farklıdır. Çünkü başka bu tarz şirketler üye olduktan sonra üyeliğinizin devam etmesi için her ay belli bir satış yapmanız veya belli bir miktar ürün almanızı ister. Fakat LR kozmetik ise bunun dışında sadece bir kez girişte ürün alıp üye olmanızı yeterli bulur. Çünkü şirket kendine güveniyor. Başlangıçta 440 TL'lik bir ücret ile belli bir miktarda ürün alıp sisteme kayıp olabilirsiniz.

Bir kere üye olduktan sonra bir daha sipariş verme veya satış yapma zorunluluğunuz yoktur. Fakat ürün almak için peşin ücret ödemeniz gerekir. Yani herhangi bir ürünü satın alabilmek için önce parasını şirkete yatırmanız gerekir. Bunu da bir çok yol ile yapabilirsiniz. Bu konuda bize de ulaşıp yardım alabilirsiniz.

LR kozmetikten ürün alabilmek için minimum 75 TL'lik ürün almanız gerekir. Kargo ücreti buna dahil değildir tabi ki de fakat 150 TL ve üstü ürün aldığınızda ise şirket kargo ücretini ödemektedir. Sadece aldığınız ürünlerin parasını şirkete yatırmanız yeterli olacaktır.

Sadece para yatırıp ürün alabildiğiniz için şirkete borçlanma gibi saçma bir durum LR kozmetikte yoktur. Çünkü herhangi bir şey almadan önce onun parasını yatırmanız gerekir bu yüzden sistem borç sistemi ile çalışmaz. Sisteme üye olduktan sonra ise 1 sene boyunca hiç sipariş vermeyen üyelerin üyelikleri iptal olur ve indirimlerden yararlanamaz hale gelir.

İsterseniz sadece ürünlerini de kullanabilirsiniz. Hani şöyle düşünmeyin ben bu işe girdim satış yapmak zorundayım. Kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir. İsterseniz sadece işini yaparsınız, isterseniz sadece ürünlerini indirimli alırsınız isterseniz de ikisini birden yaparsınız. Bu seçenekler tamamen size bağlıdır.


LR Kozmetik Ücretsiz Üyelik

LR kozmetiğe ücretsiz üye olup da indirimli ürünleri alabiliyorsunuz. Bunun için ise bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Sadece istediğiniz ürünleri tam olarak % 45 e varan indirimler ile satın almak isterseniz bize ulaşıp ücretsiz üye olabilir ve bu ürünleri alabilirsiniz.


LR Kozmetik Ödülleri Nelerdir ?

LR kozmetik gerçekten başarılı olan network ortaklarına çok güzel hediyeler vermektedir. Bunların en önemlileri ise Mercedes ve Porsche markalarındaki arabalarıdır. Çok başarılı olursanız şirket yönetimi size moral olsun diye bu ödülleri veriyor. Bu ödülleri şimdiye kadar kazanmış insanlar var. Siz de kazanıp bu arabalara binebilirsiniz.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.