burs gibi para kazanma yolları

Öğrenciler İçin Burs Gibi Yatırımsız Para Kazandıran Siteler

Yatırımsız Para Kazandıran Siteler

burs gibi yatırımsız para kazan


Yatırımsız para kazandıran siteler ile aylık düzenli bir şekilde para kazanabilirsiniz. Bu yazımızı daha çok paraya ihtiyacı olan yatırımsız bir kaç TL kazanmak isteyen kardeşlerimize özel hazırladık. Yani hiç yatırım yapmadan belli bir çabadan sonra aylık 200 - 400 TL arası bur gidi para kazanabileceğiniz işlerden bahsedeceğiz.

Şunu belirtmekte fayda var bahsedeceğimiz yatırımsız para kazanma işleri genel olarak zaman alır. Çünkü siteye yatırım yapmadığınız zaman o sitenin sizden bir karı olması için o sitede zaman geçirmeniz gerekir. Yani bir kaç ay bekledikten ve geliştikten sonra bu paraları kazanabilirsiniz.

Öyle hemen kayıt olup para kazanma olayı tabi ki yoktur. Bu işlem biraz zaman alacaktır. Çünkü artık kimse kimseye bedavaya para vermiyor. Kazanmanız için biraz da olsa emek harcamanız hiç değilse zaman harcamanız lazım. Bunu yaparsanız belli bir süre sonra bu süre siteye bağlı paranızı kazanırsınız.

Bahsedeceğimiz işlerin hepsi yasaldır. Yani aklınıza başka bir şey gelmesin yasal olmayan bir işi biz zaten paylaşmayız. Bu yüzden yasal, vergisini veren her türlü kaydını tutan siteleri sizinle paylaşacağız. Bu yüzden bu siteleri üye olurken herhangi bir tedirginlik vesaire yaşamayın. Çünkü hepsi güvenilir sitelerdir. Güvenip paranızı kazanabilirsiniz. Şimdi İnternetten yatırımsız para kazandıran sitelere geçelim.

1- Mobilon Telefon Uygulaması İle Para Kazan 


Telefonunuzda zaman geçirerek artık para kazanmak mümkün. Mobilon uygulamasını indirip gerekli yatırımı yaptıktan sonra ( 399 TL) reklam izleyerek anket doldurarak ve saatlik bonusu alarak para kazanabilirsiniz. Sürekli elinde telefon olanlar için çok güzel kazançlar sunan mobilon yeni bir iş koludur.

Buradan faturalarınızı ödeyip otobüs ve uçak biletlerinizi alarak üstüne bir de para kazanabilirsiniz. Yani tam bir para kazanma adresi olan mobilona üye olup hem kazananın hem de günlük işlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirin.

Mobilona Kayıt Olurken Referans Kodunuz : 08636235

Mobilon hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Mobilon tüm sorularınızın cevaplarını öğrenmek için tıklayın.


Anket Doldurarak, Görev Yaparak Para Kazan- Clicksense ile Gerçek Para Kazan

Dünyanın en büyük anket ve görev yapma sitesi olan Clixsense, yapacağınız anket ve görevler için sizlere kazanç sağlıyor. Dünya üzerinde oldukça fazla kişinin kullandığı bir site ve bu siteden hatırı sayılır bir kazanç elde etmek mümkün. Tabi kolay değil uğraşmanız gerekiyor yüksek paralar kazanmak için ama ek gelir olarak sizi rahatlatabilecek bir site.

ClixSense Hediye 10 Dolar Kazanmak İçin Tıkla ÜYE OL


ClixSense Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Dollarclix


Dollarclix de yine görevler yapıp para kazandığınız, anket doldurarak para kazandığınız yada reklamlara tıklayarak para kazandığınız bir sitedir. Değişik uygulamalarla birden fazla yol ile para kazanmanızı sağlayan dünya üzerinde en fazla kullanılan para kazanma sitelerinden birisidir.

Ojooo


Ojooo'da yine dünyaca ünlü para kazanma sitelerinden birisi. Özellikle anket ve reklam izleyerek para kazanmanızı sağlayan ojooo bunların dışında ekstra görevlerle de gerçek para kazandırıyor. Kesinlikle tavsiye edebileceğim siteler arasında geliyor.

Ojooo ile Para Kazanmak İçin Tıkla Üye OL !

Organik Hit İle Yatırımsız Para Kazan

Organik hit sitesi de yine yatırımsız para kazandıran sitelerden biridir. Kazanç oranı ise gayet iyidir. Bu yüzden biraz da olsa daha fazla ve hızlı kazanmak isteyenler bu siteyi tercih etsinler derim. Sitenin amacı sosyal ağlara organik hit oluşturmaktır. Bildiğiniz gibi hit almak günümüzde önemli bir yerdedir. Bu yüzden bu siteye talep çoktur ve kazançları da buna göre fazladır.

Organik hit sitesinde yapmanız gereken ise önerilen sitelere, youtube kanallarına veya facebook sayfalarına organik hit oluşturarak kredi kazanmaktır. Sonra bu kazandığınız krediler paraya çevirip kazanç elde edebilirsiniz. Yani yapmanız gereken sadece normalde sürekli dolaştığınız sosyal medyayı bu sefer para kazanmak için dolaşmak. Olay bu kadar basittir aslında.

Bu yüzden bu site özellikle gençler ve öğrenciler için çok karlı bir sitedir. Sadece üye olmanız yeterli. Çünkü daha sonra para kazanmak için yapmanız gereken şey hiç bir şey. Zaten sürekli sosyal medyayı kullandığımız için bu sefer sadece para kazanacaksınız tek fark bu. Hemen kayıt olun ve kazanmaya başlayın derim.

Organik Hit Tıkla Gerçek Para ve Hit Kazanmak İçin Kayıt OL Bonus 500 Kredi Kazan !Myiyo İle Yatırımsız Para Kazan

Myiyo bir anket sitesidir. Site oldukça gelişmiş ve uzun zamandır para kazandıran bir sitedir. Buradan da yatırımsız bir şekilde para kazanmanız mümkün. Nasıl mı ? işte şöyle. Myiyo bir anket sitesidir. Fakat bildiğimiz dışarıda ki anketörler gibi çalışmayacaksınız. Sadece size mail yolu ile anketler gelecek ve siz bunları doğru bir şekilde doldurup para kazanacaksınız.

Myiyo gerçekten bir öğrenci için biçilmiş bir kaftandır. Nedeni ise kazancı çok iyidir. Aylık 300 TL kazanan kişiler vardır. Tek yaptıkları ise maillerine gelen anketler zamanında ve hızlı bir şekilde doldurmaktır. Önemli olan ise anketleri atarak değil doğru bir şekilde cevaplayın. Çünkü sistem bunu anlıyor ve bir süre sonra size anket yollamaz. Bu yüzden doğru bir şekilde cevaplayın.

Ayrıca doğru ve güzelce anket cevaplayanlar hem para kazanıyor. Hem de her gelen anketin ücreti artıyor. Mesela en başta size günde 2 TL değerinde anketler yollarken daha sonra ise zamanla 5 TL 10 TL'lik anketler yolluyorlar. Bu da size daha çok kazandırıyor. Bazı anketlere 30 TL bile verdikleri oluyor. Fakat bu tarz anketleri en iyi ve sürekli anket cevaplayan üyelerine yolluyorlar.

Bitco Farm


Bitcofarm bitcoin kazanabileceğiniz bir oyun. Bir buçuk yıldır tüm dünyada kullanılan ve oldukça sağlam bitcoin kazançları sunan sistem aylık ortalama yatırımınıza %25 bonus veriyor. Ayrıca kampanyaları takip ederek de yaptığınız yatırımın 2 katını kısa sürede kazanabiliyorsunuz. Yatırım yapmadan da reklamlara tıklayarak oldukça yüksek bitcoin kazanabilirsiniz. Tıkladığınız reklamlardan puan kazanıyor ve bu puanları bozdurarak bitcoin kazanıyorsunuz. Her gün yüzlerce farklı reklam çıkıyor ve sağlam bir çalışma ile aylık yüksek bitcoin kazancına ulaşabilirsiniz.

Bitcofarm oyununda aldığınız hayvanlardan günlük olarak bitcoin kazanıyorsunuz. Aldığınız hayvanlardan bitcoin kazanmak için hergün 1 defa siteye girerek hayvanlardan kazandığınız ürünleri toplamalısınız. Yoksa o günlük kazancınız yanar. Ertesi gün kazanmaya devam edersiniz.

Bitcofarm Kayıt Olmak İçin Tıkla !


Bitco Mine


Bitco mine oyunu da yine bitcoin kazanabileceğiniz bir site. Sistem tamamen bitcofarm ile aynı çalışmakta. Sadece görünümü değişik. Bitco mine sitesinde 8 farklı dil seçeneği de bulunuyor. Oyunda Türkçe dil seçeneği de var ki bu bizim için oldukça büyük bir avantaj. Bu siteden de yatırım yapmadan bitcoin kazanabileceğiniz gibi yatırım yaparak kısa zamanda bitcoinlerinizi katlaya bilirsiniz.


Bitcomine Kayıt Olmak İçin Tıkla !!

Link Kısaltma Siteleri İle Yatırımsız Para Kazan

Link kısaltma sitelerinin sayısı her geçen gün artıyor. Nedeni ise buraya yoğun talep olması. Çünkü hem site çok kazanıyor hem de siteye çalışanlar kazanıyor. Yapmanız gereken ise linklerle uğraşmak. Link kısaltma sitelerinde paylaşmanız gereken linkleri kısaltıp önüne reklam eklersiniz. Bu link ne kadar çok tıklanır ise siz de o kadar çok para kazanırsınız.

Yalnız gerçekten bu işle ilgilenmeniz gerekir. Çünkü 500 tık için ortalama 3 - 8 TL arasında kazanırsınız. Bu siteye göre değişir. Hangi site ile çalıştığınıza bağlıdır. Karlı siteler ile çalışırsanız daha kısa zamanda daha çok kazanırsınız.

Pek çok link kısaltma sitesi mevcuttur. Bu sitelerin herhangi birine üye olarak kayıt olup para kazanmaya başlayın. Fakat önce bir araştırın derim nedeni ise en karlı olanını bulun. Çünkü bazıları daha iyi kazandırmaktadır. Bu nedenle yapacağınız bir ön araştırma ile kazancınızı artırmanız mümkün.


Mobrog İle Yatırımsız Para Kazan

Mobrog da bir anket sitesidir. Anket sitesinin diğer sitelere göre bir avantajı var. Her zaman anket yollamazlar arada bir yollarlar ama bu anketlerin değeri yaklaşık olarak 3 TL den başlayıp 30 TL'ye kadar çıkabiliyor. Bu yüzden arada bir anket doldurmaktan kimse gocunmaz. Bu da bedavadan gelen para gibi bir şeydir.

Bu nedenlerden dolayı anket sitelerine yönelmenizi öneririm. Arada bir 20 dakikanızı ayırıp öğrenci için mükemmel paralar kazanabilirsiniz. Üstelik herhangi bir yatırım yapmadan para kazanacaksınız. Sadece ankette size sorulan soruları mailinizi kontrol edip cevaplarsınız. Paranız birikince ise ister indirim kuponu alırsınız isterseniz de para olarak çekersiniz. Tamamen size kalmış bir olay.

Çılgın İnekler İle Yatırımsız Para Kazan

Çılgın inekler İnternetten yatırımsız para kazandıran siteler arasında iyi olanlardan bir tanesidir. Sanal çiftlik kurarak oynadığınız oyundan para kazanmak çok kolay. Oyuna kayıt olup buradan inekler almanız gerekiyor. Daha sonra ise bu ineklerin sütlerini satarak kazanç elde edersiniz. Bu kazancı da istediğiniz zaman çekebilirsiniz.

Çılgın inekler ile para kazanmanın başka bir yanı ise biraz beklemeniz gerekiyor. Yani oyuna kayıt olup süt satıp hemen para kazanmak olmuyor. Bir süre oyunda gelişerek elde ettiğiniz kazançlar ile yeni inekler almanız lazım. En az 3-4 ay gelişerek daha sonra bu gelişimi daha yüksek paralara çekebilirsiniz. Bir süre sonra aylık 250-300 TL arasında para kazanmanız mümkün. Fakat biraz bekleyip gelişmeniz şarttır. Sabırlı bir insan iseniz bir kaç ay sonra öğrenci için çok iyi olan paraları kazanırsınız.

Çılgın İnekler  Oyununa Tıkla Kayıt Ol ! Bonus Kazan !


Makale Yazarak Yatırımsız Para Kazanma

Makale yazmak derken öyle bilimsel makaleler değil tabi ki. Herkesin yazabileceği makalelerden bahsediyoruz. Tabi ki herkes yazamaz ama yazması o kadar da zor değil. Yani dışarıdan görüldüğü kadar zor bir iş değildir.

Bu tarz sitelere üye olduktan sonra verdikleri konular var. Herhangi birini seçip makalenizi yazın. Kelime sayısını göre para kazanırsınız. Yani ne kadar fazla kelime yazarsanız site size o kadar çok ödeme yapar. Bu nedenler buralar da öğrenci için harika bir iştir. Çünkü yazmayı seven arkadaşlarımız var. Hünerlerini burada değerlendirip üstüne para da kazanabilirler. Örneğin kitap okuyan arkadaşlar daha iyi yazarlar onlar kitap okuma yeteneklerini burada para kazanmaya çevirebilirler.


Napolyon İle Yatırımsız Para Kazan

Napolyon da bir anket sitesidir. Aslında bu tarz anket siteleri çoktur. Fakat biz sizlere en iyilerini ve ödemelerini zamanında yapanlarını öneriyoruz. Çünkü bazıları ödeme yapmıyor. Bunları size önererek zaman kaybetmenizi istemeyiz. Biz size en iyilerini öneriyoruz ki boluna zaman harcamayıp zamanınızı gerçekten para kazanmak için değerlendirin.

Çünkü bir öğrenci için ne paranın önemini biliyoruz. Bu nedenle de hepinizin kazanmasını canı gönülden istiyoruz. Napolyon sitesi de anket siteleri arasında güvenilir olanlardandır. Buraya kayıt olup size gönderilen anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz. Önemli olan ise anketleri doğru bir şekilde doldurmaktır. Başka bir önemli nokta ise anketler yollanınca hızlıca doldurmaktır. Çünkü toplamda yeterli sayıda anket cevabı alır ise site o anketi durdurur. Geç kalanlar da o anketten faydalanamaz.

Napolyan 2500 NAP BONUS KAZANMAK İÇİN TIKLA KAYIT OL ve İLK ANKETİ DOLDUR !


Sizlere yatırımsız para kazanabileceğiniz 2-5 artık ne olursa yanınıza kar olan siteleri önerdik. Aralarından istediğinizi seçip aylık 1.000 TL bile kazanırsınız. Bu size kalmış hepsini yaparsanız daha çok da kazanırsınız. Bir kaç tanesini yaparsanız aylık 500 TL ye yakın kazanırsınız. Ama biraz zaman alacak tabi. Herkese bol kazançlar.


Bitcoin Kazandıran Diğer Siteler :

Coin Pot:

Coin pot sitesi kazandığınız düşük bitcoin ( satoşi ) lerinizi saklayabileceğiniz bir bitcoin cüzdanı görevi yapar. Ayrıca sadece bitcoin değil lite coin, doge coin, dash ve bitcoin cash gibi coinleri de yine bu sistem üzerinden saklayabilirsiniz. güvenilir ve sağlam bir sistemdir. Zaten şimdi vereceğim bitcoin kazanma sitelerinin çoğu coinpot ile çalışmaktadır. Çünkü hem hızlı hemde kazandığınız bitcoinleriniz hemen bitcoin pot cüzdanına işlenebiliyor. Coinpot dan isterseniz daha sonra kendi cüzdanınıza da çekim yapabilirsiniz.

NOT: bonus bitcoin ve bitfun coinpotla çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Coin pot Kayıt Ol


Free Bitcoin:

Free bitcoin sitesi oldukça kolay bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. her 1 saatte 1 kez olmak üzere karşınıza çıkan chapca kodunu girerek bitcoin kazanabiliyorsunuz. Kolay bir şekilde bitcoin kazanabileceğiniz ve bitcoinlerinizi çekmekte sorun yaşamayacağınız bir sitedir. Ayrıca ekstra bonuslarla beraber günlük kazanabileceğiniz bitcoin miktarını da artıra bilirsiniz. Free bitcoin ve size tanıttığım ve tanıtacağım diğer bitcoin kazanma sitelerini bizzat bende kullanıyorum. Sizede bu siteleri tavsiye ederim.

Free Bitcoin Buraya Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başlayın !!


Bonus Bitcoin:

Bonus bitcoin sitesi de tıpkı free bitcoin sitesi mantığı ile çalışıyor. Fakat bonus bitcoin sitesinde 15 dakika da bir girip bitcoininizi alabiliyorsunuz. Kazandığınız bitcoinler coinpot cüzdanınıza otomatik olarak geçiyor.

Bonus Bitcoin Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


Bit Fun:

Bitfun oyun oynayarak bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. Kayıt olup site içindeki oyunları oynayarak bitcoin kazanabilirsiniz. Üstelik kayıt olduktan sonra oyun oynamadan bile günlük belli bir miktarda bitcoin kazanabiliyorsunuz. hiç bir şey yapmadan bile günde 1-2 defa girip bedava bitcoininizi alabilirsiniz. Daha fazla bitcoin kazanmak isterseniz site içinde ki oyunları oynayabilirsiniz. Bitfun coinpot ile çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk olarak coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Bitfun Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


AdBtc:

Adbtc benim en çok sevdiğim bitcoin kazanma sitelerinde en başlarda geliyor. Yapmanız gereken şey sistem üzerinde bulunan reklamlara tıklayarak bitcoin kazanmak. günde boş vakitlerinizde 1-2 dakikanızı ayırsanız dahi yetiyor. Site üzerinden ne kadar çok reklama tıklarsanız o kadar çok bitcoin kazanıyorsunuz.

Üye olduktan sonra menüden "Surf ads" yazan yere tıklayarak reklamların açılacağı bölüme geliyoruz. Burada karşına çıkan sayfada ekranının her hangi bir yerinde "OPEN" butonu yada " START" yazacak. Open tuşuna basınca reklam yan sekme olarak açılacak ve 10 saniye ile 30 saniye arasında reklam açık durması gerekiyor. Süre bitiminde ise bitcoininizi alıp reklam sekmesini kapatabilirsiniz. Yalnız belirtelim OPEN tuşu ekranınızın her yerinde olabilir. Yani sabit bir yerde değil. Hile kullananlara engel olmak için böyle bir yöntem bulunmuş.

AdBTC Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazan !


Btc Miner:

Btc miner sitesi bilgisayarınızı zorlamadan kazım yaparak size bitcoin kazandırır. Sistem çok basit. Üye olurken direk bitcoin cüzdanınızı giriyorsunuz ve bitcoin kazımına başlıyorsunuz. Bilgisayarınız bitcoinleri kazarken siz istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Ortalama 10-15 gün içinde minimum çekim olan 0.0050000 bitcoin'e ulaşarak bitcoin adresinize çekim yapabilirsiniz.

BTC miner Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !Arkadaşlar sizlere verdiğim bu bitcoin kazanma sistemleri ufak ufak bitcoin kazanmanızı sağlıyor. Bu verdiğim bütün siteleri deneyip bitcoin kazanırsanız ve sürekli devam ederseniz, bitcoinin şu günlerde 50.000 TL civarlarında seyrettiğini düşünürsek ve giderek artarak hedefin 1 milyon dolar olduğunu göz önünde bulundurursak belki de 2-3 yıl sonra buralardan kazandığınız bitcoinler hayatınızı değiştirebilir. Şuanda bile bütçenize katkı olsun diye bitcoin kazanıp ileride bitcoinleriniz birikince satıp paraya çevirebilirsiniz, fakat tavsiyem kazandığınız bitcoinleri elinizde tutmanızdır. Hepinize bol kazançlar. 

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

7 yorum :

Blogger tarafından desteklenmektedir.