Para Kazan

Solucan Al Sat Kazanç Planı | Solucan Alsat Ne Kadar Kazandırıyor ?

Solucan Al Sat Ne Kadar Kazandırır ? Solucan Al Sat Kazanç Planı ?


Solucan alsat bildiğiniz üzere solucan üretimi yaparak, solucan gübresi, solucan yağı ve kültür mantarı yetiştiriyor. Bizler ise para kazanmak için Solucan al sat sitesinden solucan alarak şirketin kazanç ortağı oluyoruz.

Tamamen yasal ve gerçek bir iş yapan toprağın sesi şirketi aldığımız solucanların bakımını yapıyor. Yani maddiyatı biz sağlıyoruz şirket ise bakımını yapıyor. Elde edilen kazancı ise solucan al sat sitesi yatırımcılarına solucan sayılarına göre dağıtıyor. Yani ne kadar çok solucanınız varsa o kadar çok para kazanıyorsunuz.


Solucan Al Sat Ne Kadar Para Kazandırır ?

Solucan alsat sitesinden aldığınız solucanların her biri bize para kazandırıyor. Fakat solucanların kazandırdığı ücret her ay şirketin kazancına göre değiştiği için şirket insanlara yalan vaadler vermiyor. Şirket ne kazanmışsa %50'sini yani kazancının yarısını solucan sahiplerine dağıtıyor.

Solucan al sat şirketi ilk ay solucan başına 0.032 TL kazanç sundu. Bu kazanç yeni açılmış bir şirket için oldukça iyi diyebiliriz. Kaldı ki solucan gübresi 6. ayda verim veriyor ve şirket solucanlardan 6 ay sonra gübre elde ediyor. Gübreler elde edildikten sonra genelde solucanlar için yapılan masrafın 5 ila 10 katına kadar kazanç elde etmek mümkün. Tabi bu süre zarfına kadar şirket solucan yağı ve kültür mantarı da yetiştiriyor.

Yani baktığınız zaman şirket asıl kazancı 5-6 ay sonra yapıyor. Dolayısıyla bizlerde şirketten aldığımız her solucan için %50 kazanacağımız için. Tahminen her ay kazanç oranları artarak ilerleyecektir.


Solucan al sat kazancın %50 sini solucan sahiplerine yani biz yatırımcılarına veriyor. Dolayısıyla diğer yatırım firmaları gibi 5 yatır her ay 1 kazan demiyor. Şirket ne kazanacaksa yarısı sizindir diyor. Solucan al sat şirketini güvenilir yapan ve uzun yıllar hizmet verecek bir sistem olmasını sağlayacak sistemde tam olarak bu. Şirket yatırımcılarına kazandığının yarısını vereceği için hem yatırımcı sürekli kazanç sağlayacak hemde şirket zorluk çekmeyecek ve sürekli büyüyebilecek.


Solucan Al Sat Ne Yılda Ne Kadar Kazanırım ?


Bunu kestirmek zor. Çünkü belirttiğimiz gibi solucan al sat sisteminde şirketin kazancının yarısı sizin olacak. Fakat solucan şuanda 1 adet fiyatı 1 TL ve yakında solucan borsası açıldığında özellikle 5-6 ay sonra solucanın tanesinin 5 TL civarlarında olacağı düşünülüyor. Dolayısıyla sırf solucan borsasından bile yatırımınızın kat ve kat fazlasını kazanabilirsiniz. Bunun dışında solucan sayınız ne kadar fazlaysa toprağın sesi şirketinden o kadar fazla kazanç elde etmektesiniz.

Kısaca özetlemek gerekirse solucan al sat sitesinde şuan solucan 1 TL iken alabildiğiniz kadar solucan almak sizin için oldukça karlı olacaktır. Özellikle solucan borsası devreye girdikten sonra fiyatı hızla artacağı için şuanda solucanları almak en mantıklı yatırım olacaktır.


Solucan Al Sat - Toprağın Sesi Şirketi Yaptığı İşler:


Kırmızı Kaliforniya Solucan Yağı ve Gübresi: Tüm dünyada oldukça büyük bir sektör haline gelmeye başlayan solucan yetiştiriciliği özellikle ülkemizin de organik gübre ve solucan yağı konusunda oldukça eksikleri bulunuyor. Bir solucan yağının ortalama 40-75 TL arasında değişmesi solucan yetiştiriciliğinin karlılığını göz önüne koyuyor. 

Aynı şekilde organik solucan gübresinin de kilosunun ortalama 3 TL den satışta olması solucan gübresi işinin de ne kadar karlı bir iş olduğunu gösteriyor. Eğer yeterli bilginiz, zamanınız, mekanınız ve sabrınız varsa bu işe sizde ufaktan başlayabilirsiniz. Fakat zamanınız yoksa solucan al sat sitesi sayesinde bu işe girebilirsiniz.İnternetten para kazanmak Yazar

1 yorum :

 1. Başvurunuz incelenmiş olup, şikayet konusu satıcı/sağlayıcı uygulamaları Bakanlığımızca 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamında hazırlanacak denetim programında değerlendirilmek üzere kayıt edilmiştir. Diğer taraftan, piramit satış sistemlerine ilişkin aşağıdaki açıklamaların yapılmasında fayda görülmüştür.
  6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve uygulama yönetmeliklerinde; network marketing, çok katmalı pazarlama, ağ pazarlama vb. isimlerle adlandırılan, ancak zaman zaman tüketici mağduriyetine yol açabilen ve geleneksel satış/pazarlama yöntemleri dışında olan organizasyonlara ilişkin olarak özel hüküm niteliğinde düzenlemelere yer verilmiştir.
  Bu kapsamda öncelikle, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun “Piramit satış sistemleri” başlıklı 80 inci maddesinin birinci fıkrası ile “katılımcılarına bir miktar para veya malvarlığı ortaya koymak karşılığında, sisteme aynı şartlar altında başka katılımcılar bulma koşuluyla bir para veya malvarlığı kazancı olanağı ümidi veren ve malvarlığı kazancının elde edilmesini tamamen veya kısmen diğer katılımcıların da koşullara uygun davranmasına bağlı kılan, gerçekçi olmayan veya gerçekleşmesi çok güç olan kazanç beklentisi sistemi” olarak tanımlanan piramit satış sistemlerinin kurulması, yayılması veya tavsiye edilmesi yasaklanmış olup, aynı Kanunun “Ceza hükümleri” başlıklı 77 inci maddesinin onyedinci fıkrasında yer alan; “… piramit satış sistemini başlatan, düzenleyen veya toplantı, elektronik posta veya diğer birçok kimsenin de katılımını sağlamaya elverişli yöntemlerle yayan veya böyle bir sistemin diğer bir şekilde yayılmasını ticari amaçlarla destekleyenler hakkında 26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümlerinin uygulanır.” hükmüyle de söz yasal düzenlemeye aykırılığa ilişkin cezai müeyyide düzenlenmiştir.
  Bununla birlikte piramit satış sistemlerinin çoğu zaman kendilerini gizlemek için kullandıkları doğrudan satış sistemlerine ilişkin diğer bir özel düzenleme ise İş Yeri Dışında Kurulan Sözleşmeler Yönetmeliği ile yapılmıştır. Söz konusu Yönetmeliğin 24 üncü maddesinin birinci fıkrasında yer alan; “Doğrudan satış; herhangi bir doğrudan satış şirketi tarafından istihdam edilsin ya da edilmesin satış temsilcisi, dağıtıcı, distribütör ve benzeri adlarla hareket edenlerin bir mal veya hizmeti kendi evlerinde ya da perakende satış yerleri kullanılmaksızın tüketicinin ev veya iş yaşantısını sürdürdüğü mekânlar gibi iş yeri dışında, tek veya çok katmanlı satış yöntemleriyle tüketicilere sunulmasını öngören pazarlama sistemidir” hükmü ile doğrudan satışlar tanımlanmıştır. Çok katmanlı pazarlama ise genel olarak geleneksel dağıtım kanallarına verilmeyen özel ürünlerin bireysel satıcılardan (distribütörler) oluşan bir ağ kullanılarak satıldığı ve her bireyin hem yaptığı satışlar hem de kendisinin bulduğu ilave distribütörlerin yaptığı satışlar üzerinden komisyon aldığı pazarlama modeli olarak ifade edilebilir.
  Yasaklanan piramit satış sistemlerinin kendilerini doğrudan satış sistemi olarak tanıtması, ilk bakışta iki sistemin yapısının birbirine benzer görünmesi ve zaman içinde yasal bir doğrudan satış sistemin değişerek piramit bir yapıya dönüşebilmesi ihtimali sebebiyle adı geçen Yönetmeliğin 25 inci maddesi ile tüketici mevzuatına uygun bir biçimde faaliyet göstermek isteyen doğrudan satış şirketlerinin uyması gereken temel esaslar ayrıntılı olarak düzenlenmiştir. Söz konusu düzenlemelerde, doğrudan satıcı olarak sisteme dahil olmak isteyenlerden işe başlamaları ya da işe başladıktan sonra sistemde kalabilmeleri için giriş aidatı, başlangıç paketi, yenileme ücreti, aidat ve paket ücreti gibi herhangi bir isim altında bedel alınamayacağı, doğrudan satıcıların, hiçbir masraf ve cezai şart ödemeksizin sistemden ayrılma hakkına sahip olduğu vb. hususlar düzenlenerek doğrudan satışlar ile piramit satış sistemleri arasındaki farklar yasal düzenlemeye kavuşturulmuştur.
  Bilgilerinizi rica ederiz.
  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı
  Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.