Para Kazan

Solucan Al Sat Kazanç Planı | Solucan Alsat Ne Kadar Kazandırıyor ?

Solucan Al Sat Ne Kadar Kazandırır ? Solucan Al Sat Kazanç Planı ?


Solucan alsat bildiğiniz üzere solucan üretimi yaparak, solucan gübresi, solucan yağı ve kültür mantarı yetiştiriyor. Bizler ise para kazanmak için Solucan al sat sitesinden solucan alarak şirketin kazanç ortağı oluyoruz.

Tamamen yasal ve gerçek bir iş yapan toprağın sesi şirketi aldığımız solucanların bakımını yapıyor. Yani maddiyatı biz sağlıyoruz şirket ise bakımını yapıyor. Elde edilen kazancı ise solucan al sat sitesi yatırımcılarına solucan sayılarına göre dağıtıyor. Yani ne kadar çok solucanınız varsa o kadar çok para kazanıyorsunuz.

Solucan Al Sat Detaylı Bilgi İçin WhatsAPP: 0505 425 1596

Solucan Al Sat Ne Kadar Para Kazandırır ?


Solucan alsat sitesinden aldığınız solucanların her biri bize para kazandırıyor. Fakat solucanların kazandırdığı ücret her ay şirketin kazancına göre değiştiği için şirket insanlara yalan vaadler vermiyor. Şirket ne kazanmışsa %50'sini yani kazancının yarısını solucan sahiplerine dağıtıyor.

Solucan al sat şirketi ilk ay solucan başına 0.032 TL kazanç sundu. Bu kazanç yeni açılmış bir şirket için oldukça iyi diyebiliriz. Kaldı ki solucan gübresi 6. ayda verim veriyor ve şirket solucanlardan 6 ay sonra gübre elde ediyor. Gübreler elde edildikten sonra genelde solucanlar için yapılan masrafın 5 ila 10 katına kadar kazanç elde etmek mümkün. Tabi bu süre zarfına kadar şirket solucan yağı ve kültür mantarı da yetiştiriyor.

Yani baktığınız zaman şirket asıl kazancı 5-6 ay sonra yapıyor. Dolayısıyla bizlerde şirketten aldığımız her solucan için %50 kazanacağımız için. Tahminen her ay kazanç oranları artarak ilerleyecektir.

Solucan Al Sat Kimseye Yalan Kazanç Oranları Sunmuyor... !!


Solucan al sat kazancın %50 sini solucan sahiplerine yani biz yatırımcılarına veriyor. Dolayısıyla diğer yatırım firmaları gibi 5 yatır her ay 1 kazan demiyor. Şirket ne kazanacaksa yarısı sizindir diyor. Solucan al sat şirketini güvenilir yapan ve uzun yıllar hizmet verecek bir sistem olmasını sağlayacak sistemde tam olarak bu. Şirket yatırımcılarına kazandığının yarısını vereceği için hem yatırımcı sürekli kazanç sağlayacak hemde şirket zorluk çekmeyecek ve sürekli büyüyebilecek.

Solucan Al Sat Detaylı Bilgi İçin WhatsAPP: 0505 425 1596

Solucan Al Sat Ne Yılda Ne Kadar Kazanırım ?


Bunu kestirmek zor. Çünkü belirttiğimiz gibi solucan al sat sisteminde şirketin kazancının yarısı sizin olacak. Fakat solucan şuanda 1 adet fiyatı 1 TL ve yakında solucan borsası açıldığında özellikle 5-6 ay sonra solucanın tanesinin 5 TL civarlarında olacağı düşünülüyor. Dolayısıyla sırf solucan borsasından bile yatırımınızın kat ve kat fazlasını kazanabilirsiniz. Bunun dışında solucan sayınız ne kadar fazlaysa toprağın sesi şirketinden o kadar fazla kazanç elde etmektesiniz.

Kısaca özetlemek gerekirse solucan al sat sitesinde şuan solucan 1 TL iken alabildiğiniz kadar solucan almak sizin için oldukça karlı olacaktır. Özellikle solucan borsası devreye girdikten sonra fiyatı hızla artacağı için şuanda solucanları almak en mantıklı yatırım olacaktır.

Solucan Al Sat Detaylı Bilgi İçin WhatsAPP: 0505 425 1596

Solucan Al Sat - Toprağın Sesi Şirketi Yaptığı İşler:


Kırmızı Kaliforniya Solucan Yağı ve Gübresi: Tüm dünyada oldukça büyük bir sektör haline gelmeye başlayan solucan yetiştiriciliği özellikle ülkemizin de organik gübre ve solucan yağı konusunda oldukça eksikleri bulunuyor. Bir solucan yağının ortalama 40-75 TL arasında değişmesi solucan yetiştiriciliğinin karlılığını göz önüne koyuyor. 

Aynı şekilde organik solucan gübresinin de kilosunun ortalama 3 TL den satışta olması solucan gübresi işinin de ne kadar karlı bir iş olduğunu gösteriyor. Eğer yeterli bilginiz, zamanınız, mekanınız ve sabrınız varsa bu işe sizde ufaktan başlayabilirsiniz. Fakat zamanınız yoksa solucan al sat sitesi sayesinde bu işe girebilirsiniz.

Solucan Al Sat Detaylı Bilgi İçin WhatsAPP: 0505 425 1596İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.