a kazanç plus

A Kazanç Plus İş Sunumu - Güvenilir Para Kazanma Şirketi ! FONS A.Ş


A Kazanç Plus - FONS A.Ş Nedir ?

A Kazanç Plus bir yatırım platformudur. FONS A.Ş şirkeitinin sunmuş olduğu 7 farklı yatırım paketlerinden bütçenize uygun olan yatırım paketini alarak bir yıl boyunca günlük pasif gelir elde ettiğiniz bir iştir. Yatırım paketini aldıktan sonra başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur size FONS A.Ş şirketi yatırımınızın karşılığı olarak günlük para kazandırır. Bu arada belirtelim, A Kazanç Plus şirketinde yüksek yatırımlara imarlı araziden tapu teminatı verilerek, yatırımcıların yatırımlarını güvene almış oluyor. Böylece riskimiz neredeyse sıfıra iniyor.

FONS A.Ş şirketi, A Kazanç Plus bünyesinden aldığımız yatırım paketlerinden elde ettiği yatırımları özellikle inşaat, enerji sektörü başta olmak üzere yazılım, savunma sanayi ve turizm sektörlerinde değerlendiriyor. Şirket bünyesinde değerlendirilen bu paraların bir kısmını da, A Kazanç Plus bünyesinde aldığımız paketlerin kazançlarını ödüyor. Böylece hem yatırımcılar hemde FONS A.Ş şirketi bu işten oldukça kazançlı çıkıyor.

► A Kazanç Plus Nedir Tıkla Öğren !

A Kazanç Plus kısaca böyle fakat şirketin çok büyük projelerinin de olduğunu belirtelim. Yazımızın devamında bunları anlatacağız.


A Kazanç Plus Nasıl Para Kazanılır ?

A Kazanç Plus bünyesinde bulunan yatırım paketlerinden bütçenize uygun olan paketi alarak işe başlıyorsunuz. Bu yatırım paketleri size günlük olarak para kazandırır. Her yatırım paketinin günlük kazancı farklıdır. Aldığımız paket bir yıllıktır ve bir yıl boyunca size pasif kazanç sağlar. Para kazanmak için başka bir şey yapmanıza gerek yoktur.

A Kazanç Plus Yatırım Paketleri ve Kazançları Nelerdir ?

A Kazanç Plus Yatırım paketleri yukarıda fotoğrafta belirttim fakat yazıyla da yazmak gerekirse;

İnci Paket Fiyatı: 500 TL : Günlük 2.5 TL, Aylık 75 TL, Yıllık 900 TL para kazandırır.
Opal Paket Fiyatı: 1000 TL: Günlük 5 TL, Aylık 150 TL, Yıllık 1800 TL para kazandırır.
Pırlanta Paket Fiyatı: 2000 TL: Günlük 10.5 TL, Aylık 320 TL, Yıllık 3840 TL para kazandırır.
Elmas Paket Fiyatı: 4000 TL : Günlük 21 TL, Aylık 640 TL, Yıllık 7680 TL para Kazandırır.

İmarlı Arazili Tapu Teminatlı Paketler:

Safir Paket Fiyatı 8000 TL: Günlük: 44.6 TL, Aylık 1360 TL, Yıllık 16320 TL para kazandırır.
Yakut Paket Fiyatı 16000 TL: Günlük 89.2 TL, Aylık 2720 TL, Yıllık 32640 TL para kazandırır.
Zümrüt Paket Fiyatı 32000 TL: Günlük 211.2 TL, Aylık 6400 TL, Yıllık 76800 TL para kazandırır.


A Kazanç Plus Neden Bize Para Kazandırıyor ?

A Kazanç Plus'da işe başlamak için 7 farklı yatırım paketlerinden bir tanesini alarak işe başlıyorsunuz. A Kazanç Plus bu paketlerden elde ettiği gelirler ile gerçek işler yaparak bizim yatırdığımız paraları katlamış oluyor. Katlanan paraların bir kısmını da bize karımızla beraber geri vermiş oluyor. Yani şirket bizim yatırımlarımızla işini büyütüyor, bize de elde ettiği kazançtan pay veriyor. Dolayısıyla hem şirket büyüyüp para kazanmış oluyor, hemde biz yatırımcıların parası boşta durmayıp değer kazanmış oluyor.

A Kazanç Plus Ekip Kazancı Var mı ? Ekip Kazancı Ne Kadar ?

A Kazanç Plus şirketinde 30.000 üyelik bir sınır vardır. Dolayısıyla paket kazancınızın yanında eğer isterseniz ekip kurarak da para kazanabilirsiniz. Ekip kazancının ne demek olduğunu bilmeyenler için kısaca bahsedelim; Ekip kazancı, A Kazanç Plus şirketine sizin gibi yatırımcılar getirerek alacağınız bonuslardır. Ekip kazancının ne demek olduğunu anladıysanız şimdi geçelim ekip kurarsak ne kazanacağımıza ve ekibin avantajına.


► A Kazanç Plus WhatsAPP Yatırım Grubumuza Katılmak İçin Tıkla !!

1. Derinlik: %10 Komisyon alırsınız. Yani sizin tavsiye ettiğiniz kişi hangi paketten işe başlarsa, o paketin %10 kadarı sizin A Kazanç Plus panelinize bonus olarak düşüyor ve paket kazançlarınız ile beraber çekim yapabiliyorsunuz.

2. derinlik:  %7 (2. derinlikten bonus kazanmak için kariyer atlamanız gerekiyor)

3. derinlik: %5  (3. derinlikten bonus kazanmak için kariyer atlamanız gerekiyor.)

4. derinlik %3 ( 4. derinlikten bonus kazanmak için kariyer atlamanız gerekiyor.)

5. derinlikden 9. derinliğe kadar %1 ( 5-9 derinlikten bonus kazanmak için kariyer atlamanız gerekiyor. )

Ekip kazancı size sunulan bonus kazançlardır. Ekip kurma zorunluluğu kesinlikle yoktur.

A Kazanç Plus Para Çekme Nasıl Yapılır ?

A Kazanç Plus şirketinden para çekmek için A Kazanç Plus panelinizden para çekim talimatı vermelisiniz. Para çekme talimatı vermek oldukça basit bir işlemdir. Pazartesi günü verdiğimiz para çekme talimatları çarşamba günleri hesabımıza yatmaktadır. Basitçe para çekme talimatı videosu:


A Kazanç Plus Ödeme Kanıtları:

► A Kazanç Plus WhatsAPP Yatırım Grubumuza Katılmak İçin Tıkla !!A Kazanç Plus Ne iş Yapıyor ? Parayı Nerelerde Değerlendiriyor ?

A Kazanç Plus özellikle inşaat ve enerji sektörü için oldukça büyük çaplı projeleri bulunuyor. Özellikle 30.000 kişi ile 800 bayi projesi Türkiye'de emlak sektöründe A Kazanç Plus şirketini lider yapacaktır. Şirketin en büyük hedefi 30.000 kişilik üyesi ile beraber emlak satış ağı oluşturarak günlük binlerce ev satmaktır. Bununla beraber 800 bayi açma hedefi ve Emlak satış sitesi kurma projelerine de başlamışlardır. Hızla bu planlar bizlerin yatırımları doğrultusunda yapılmaya başlandı bile.

A Kazanç Plus Şirketinin Bu Güne Kadar Yaptığı İşleri Kısaca Görmek İçin Tıklayın !!! ⬅
A Kazanç Plus Güvenilir mi ?

A Kazanç Plus şirketi yaptığı çalışmalarla bizlere güven veriyor. Şirkete güvenmememiz için hiç bir sebep yok. Tamamen yasal, resmi çalışan bir firma. Yatırımlara fatura kesiyor, vergisini ödüyor üstelik tapu teminatı vererek yatırımcının parasını güvene alıyor. Ayrıca eğer şirketten ve çalışmalarından memnun kalmazsanız 14 gün içerisinde üyeliğinizi iptal ederek paranızı geri alabilirsiniz.

Baktığınız zaman şirketin yaptığı işler tamamen resmi ve gerçek işler dolayısıyla güven problemi A Kazanç Plus için söz konusu değildir.

Neden A Kazanç Plus ?

Pek çok yatırım platformu varken neden A Kazanç Plus diyebilirsiniz. Fakat şirket kendisini yaptığı işler ve çalışmalarıyla zaten bir adım öne atıyor. Bunun yanı sıra yatırımcılara verilen teminatlarla paralarını güvene alması da A Kazanç Plus şirketini diğer yatırım platformlarından bir adım önde tutuyor. Şirketin hedefleri ve yaptığı işler gerçekten çok güzel. Üstelik Türkiye'de yatırımları değerlendirerek, Türkiye sermayesine de katkı sağlaması da cabası. Bütün bunları bir araya getirdiğimizde yatırım yapmak isteyenler için en iyi yerin rahatlıkla A Kazanç Plus olduğunu söyleyebilirim.

A Kazanç Plus Şirketinin Büyük Vizyonu ve İş Sunumu Videosunu Buradan İzleyebilirsiniz:
İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.