benim çiftlik

Benim Çiftlik Oyunu İle Para Kazan İnternetten Para Kazandıran Oyunlar

Benim Çiftlik Oyunu Nedir ?Benim çiftlik oyunu İnternetten para kazandıran oyunlar arasına Temmuz ayının başlarında girmiştir. İnternetten para kazandıran oyunlardan biri olan oyun yeni açılmasına rağmen gördüğü talep ile dikkat çekmektedir. Ödeme kanıtları olsun, benim çiftlik oyunu güvenilirliği olsun gayet iyi görünmektedir. Bazı detayları vardır fakat benim çiftlik oyunu genel olarak eğlenceli ve kazandıran bir oyundur.


Benim Çiftlik Oyununun Amacı Nedir ?


Benim çiftlik oyunu aynı zamanda organik ürünler satan bir site yönetimi tarafından yönetilmektedir. Oyunun amacı ise aldığı yatırımları kendilerine ait çiftliklerinde değerlendirip elde ettikleri karın bir kısmı ile bize ödeme yapmalarıdır. Yani benim çiftlik oyunu bizden aldığı yatırımları değerlendiriyor atıyorum bundan 4 katı kar elde ediyor 2 katını bize verip geriye kalanı da kendi alıyor. Yani alan memnun veren memnun olayı.


Oyunun kendine ait olan ve organik ürün satışı yaptığı site ise gayet iyi durumdadır. Site sürekli satış yapmakta ve ürünlerini tüm ülkeye ulaştırmaktadır. Hem sosyal ağlar hem de siteleri üzerinden satış gerçekleştirmektedirler. Genel olarak oyunun amacı budur. Oyunu oynayarak daha iyi anlayabilirsiniz. Çok zor değil sadece bir kaç şeyi bilmek gerekiyor. Genel olarak basit bir şekilde para kazandıran bir oyundur.

Benim Çiftlik Oyunu Para Kazanma


Öncelikle oyundan para kazanmak için biraz da olsa para yatırmanız gerekiyor. Hayvan pazarı bölümünde oyundaki para kazandıran tüm hayvanlar bulunmaktadır. Bunlardan herhangi birinden istediğiniz kadar alıp para kazanmaya başlayabilirsiniz. Daha çok kazanmak için ise daha çok üreten hayvanı almanız gerekiyor. Her hayvanın ne kadar kazandırdığı hemen altında yazıyor.

Hayvanların belli bir sınırı vardır. Yani oyun belirli sayıda hayvanı satılığa çıkarır gibi düşünün. Sitelerinin ihtiyacına göre stok açıyorlar ve bu stok bitene kadar yeni hayvan satın alabiliyorsunuz. Stok bitince ise o hayvanı alamazsınız, sitenin yeniden stok açmasını beklemeniz gerekiyor.

Benim çiftlik oyununda ortalama kar sende 2 katıdır diyebiliriz. Bu kar oranı makul olup ne uçuk kaçıktır ne de çok azdır. Tam olarak güven veren ve oyuncuyu tedirgin etmeyen kar oranıdır. Oyundan daha çok para kazanmak isteyenler yani 2 katından daha çok kazanmak isteyenler ise bir kaç taktik geliştirebilirler. Bu taktiklerin özeti ise oyundan kazandıklarınızı hiç çekmeden sürekli oyuna geri yatırmanız olacaktır.Yani oyundan kazandığınız altınları tekrar yeni ve kazançlı bir hayvan almak için kullanın ve sürekli oyun içinde gelişin. Sürekli olarak benim çiftlik oyununda gelişir iseniz benim çiftlik oyununda senelik kar oranınız 4 katına kadar çıkabilir. Bu tamamen sizin elinizde sadece biraz sabırlı olup uzun vadeli hesaplar yapmanız gerekiyor. Bu sabır siz de var ise bu karlı sistemi deneyin ve 4 katı kazanın derim.

satın aldığınız hayvanların hepsi 365 gün boyunca üretim yapar. Yani özetle oyun bir senelik bir sistem üzerinde kuruludur. Uzun vadede sağlam kazanç sağlayan bir para kazanma oyunudur. 

Benim Çiftlik Oyunu Altın ve TL Nedir ?


Oyunda iki farklı para seçeneği vardır. Yani bu ikisi de farklı amaçlara hizmet etmektedir. Altın oyun içinde ki kullanacağınız oyun parasıdır. Yani yeni hayvan alırken altın bakiyeniz ile alabilirsiniz. Bu hayvanlar günlük üretim yapıp siz bunları topladıktan sonra ise kazanç size yine altın olarak yansır. Yani oyundaki para birimi kısacası altındır.

TL bakiyesi ise oyuna yaptığınız yatırım miktarıdır. 1 TL = 1 Altın eder. Yani bir nevi aynı mantık diyebiliriz. Oyuna sadece TL olarak yüklüyorsunuz o daha sonra altın oluyor. Oyunda ne kadar altınınız var ise o kadar TL'niz var demektir. Bu kolayca anlaşılabilir bir şeydir.


Benim Çiftlik Oyununa Para Yatırma ve Para Çekme


Benim çiftlik oyunundan para kazanmak için oyuna para yatırmanız gerekir. Miktar tamamen size bağlıdır. Oyundan ne kadar kazanmak istiyorsanız ona göre yatırım yapın derim. Çok kazanmak isteyen çok, az kazanmak isteyen ise az yatırır. Oyundaki hayvan pazarını kontrol edip yatırım yapabilirsiniz. Çekecek iken de yine ne kadar altın bakiyeniz var ise o kadar TL olarak çekebilirsiniz. EFT veya havale yolu ile bu işlemlerin ikisi de gerçekleşmektedir.

Benim Çiftlik Oyunu Güvenilir Mi?


Benim çiftlik oyunu genel olarak gerçek ticaret yapmaktadır. Bunun yanında bir limit ile yatırım miktarı açmıştır. Bu da demek oluyor ki oyun çok fazla yatırım almak istemiyor. Daha sonra ise belgeleri ile ödeme kanıtları bulunmaktadır. Kendilerine ait siteleri de olduğu için evet benim çiftlik oyunu güvenilir bir oyundur diyebiliriz.

Yani genel olarak siteye ve hareketlerine bakacak olursak bu sonuç çıkıyor. Daha sonra ise gelişmeler olursa sizleri haberdar ederiz.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.