bitcofarm

Bitcoin Kazandıran Güvenilir Siteler Listesi - BTC Kazanmak İsteyenler Gelsin !!


Bitcoin Kazandıran Siteler - BTC Kazandıran Güvenilir Siteler Listesi


Bitcoin neredeyse bütün dünya da yaygınlaşmaya başlayan para birimi konumunda. Yani gerçek birimi olan bitcoin kazanabileceğiniz pek çok site var. Güvenilir olan bitcoin kazanma sitelerini bizde kullanıyoruz. Özellikle size şimdi anlatacağım siteleri kullanarak bitcoin kazanabilirsiniz. Gerçekten güzel ve kullanışlı siteler ve bahsedeceğim siteler bitcoin kazanmak için güvenilir sitelerdir.

Bitcoin kazandıran siteler listesinde şimdilik benim kullandığım en güvenilir siteleri sizlerle paylaşıyorum. Bulduğum diğer güvenilir bitcoin kazanma sitelerini yine bu içerikte sizlerle paylaşırım.

1- Bedava Bitcoin Kazanın - Btc Heat ile Kutu Çevir Bitcoin Kazan


Btcheat bedava bitcoin kazanabileceğiniz bir sistemdir. Site üzerinden mining yaparak çevirme hakkı kazanıyorsunuz. Çevirme haklarınız ile kutu çevirip bitcoin kazanmaya çalışıyorsunuz. 0.03 bitcoine ulaşınca bitcoinlerinizi cüzdanınıza çekebiliyorsunuz. Kayıt olmak için sadece bitcoin cüzdan numaranızı yazmanız yeterlidir.

BTC HEAT BEDAVA BİTCOİN KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN !

BTC HEAT HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN !

2- Bitco Farm


Bitco farm bitcoin kazandıran oyunlardan en güvenilir diyebileceğimiz sitedir. 1 ayda yatırdığınız bitcoin'i %20 ila %35 arası kar ile çekebiliyorsunuz. Tabi içeride gelişerek 2-3 ayda yatırımınızın 2-3 katını kazanmak ta mümkün fakat noxuus mining sitesine göre riskli olduğunu belirtmek isteriz. 1.5 yıldır sorun yaşatmayan ve giderek güçlenen bir hal alan Bitco farm sitesinden de aylık yatırımınıza göre ortalama %25 BTC kazanabilirsiniz. Örneğin 1 BTC yatırarak 1 ayda 1.25 BTC kazanıyorsunuz. Tabi bu kazanç oyunda gelişmenize bağlı olarak 2 ayda 1.5 BTC civarlarına da çıkabilir.

YATIRIM YAPMADAN BİTCOİN KAZANABİLİRSİNİZ.

Ayrıca bitcofarm sitesinden reklamlara tıklayarak da yatırım yapmadan bitcoin kazanabilirsiniz. Sitede " wiew ads" yani "reklamları görüntüle" yazan yere tıklayarak burada bulunan reklamlara tıklayıp puan kazanıyorsunuz. Daha sonra " account " ( " hesap " ) yazan tere gelerek biriken puanları dönüştürüyorsunuz. Puanları dönüştürmek için "convert" siteyi Türkçe'ye çevirdiyseniz "dönüştürmek" yazan yere tıklıyorsunuz. Daha sonra puanınıza göre bitcoin kazanıyorsunuz. Ayrıca puan yarışmaları sayesinde ilk 10'a girerek ekstra 0.5 BTC ila 0.02 BTC kazanabilirsiniz. Ayrıca puanlardan da btc kazanacağınız için oldukça iyi bitcoin kazanabilirsiniz. 


Bitcofarm Nasıl Bitcoin Kazanılır.

Bitcofarm oyununda yatırım yaparak bitcoin kazanmak istiyorsanız öncelikle hesabınıza bitcoin yükledikten sonra oyundaki hayvanlardan almalısınız. Oyunda " store" ( "Mağaza") bölümüne gelerek buradan hayvanlar alarak bitcoin kazanmaya başlıyorsunuz. Buradaki hayvanlar 1 aylık ve hayvanlar her gün 1 adet üretim yapar. Üretilen ürünleri "Earn Bitcoin" yazan yere tıklayarak toplayabilirsiniz. Yalnız her gün 1 defa bu işlemi yapmak zorundasınız.

Bitcofarm hesap yükseltmek:

Bitcofarm oyununda daha fazla bitcoin kazanmak için hesabınızı yükseltebilirsiniz. Oyunda 4 farklı hesap tipi var ve bu hesaplar size ekstra özellikler ve kazançlar sağlıyor. En yüksek olan hesap tipini alırsanız yatırımınızın 3 katı kadar Bitcoin kazanma şansınız oluyor. Hesap yükseltmek için " account" yazan yere tıklayarak " upgrade"yaza yere basmalısınız. Burada hesap tipleri ve özellikleri veriliyor. Ayrıca her hesap tipinin alabileceği hayvanlar ve kazanç oranları farklılık gösteriyor bilginiz olsun.

Son olarak bitcofarm sitesinde yatırımlarınıza genelde yatırıma bonus da veriyor. Bu bonus bazen yatırımınızın 2 katıda olabiliyor. Bu gibi bonusları değerlendirerek hızlıca bitcoin kazanabilirsiniz. 

3- Bitco Mine 


Özellikle Türkçe dil seçeneğinin olması sizi yanıltmasın. Site yurt dışı kaynaklı bir site. Tüm dünya geneli 8 farklı dili barındıran bitcomine sitesi Türkçe dil seçeneği de koymuş. Dolayısıyla oldukça kolay anlayabileceğiniz bir bitcoin kazanma sitesi diyebiliriz. Bitcomine sitesinden kısaca bahsetmek gerekirse, Bitcofarm oyununun birebir benzeri desek yanlış olmaz herhalde. Bitco farm ile her şey aynı bir tek görüntü farklı ve tabi ki Türkçe dil seçeneği de var. Bitco farm sitesi için yazdıklarımızı Bitcomine içinde söylüyoruz. Bitco mine sitesi de yine oldukça güvenilir bir bitcoin kazanma sitesi.


4-Bitclub Network


Bitclup network çok yaklaşık 4 yıldır bitcoin madenciliği yapan ve resmi olarak bitcoin üreticileri arasında görünün bir bitcoin yatırım şirketidir. Yatırımlarınızı bitcoin üretim tesislerinde değerlendirerek bitcoin kazandıran bir sitedir. Tamamen gerçek ve ortalama 2 yılda bitcoinlerinizi 2 katına çıkartabileceğiniz bir sistemdir. En güvenilir bitcoin kazanma sitesi desek yanlış olmaz herhalde fakat oldukça uzun süre beklemeniz gerektiği için ilk tercihleriniz diğer üç site olabilir. Ben yatırımlarımı diğer üç sitede daha yüksek tuttum bilginiz olsun.


Evet arkadaşlar benim bitcoin kazandığım siteler bunlardı. Bu sitelerin bazılarından uzun süredir bitcoin kazanmaktayım. Sizlerde bitcoin kazanmak için güvenilir siteler arıyorsanız bu siteleri deneyebilirsiniz.


BİTCOİN KAZANDIRAN DİĞER YÖNTEMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !!

5- Coin Pot: "CÜZDAN"

Coin pot sitesi kazandığınız düşük bitcoin ( satoşi ) lerinizi saklayabileceğiniz bir bitcoin cüzdanı görevi yapar. Ayrıca sadece bitcoin değil lite coin, doge coin, dash ve bitcoin cash gibi coinleri de yine bu sistem üzerinden saklayabilirsiniz. güvenilir ve sağlam bir sistemdir. Zaten şimdi vereceğim bitcoin kazanma sitelerinin çoğu coinpot ile çalışmaktadır. Çünkü hem hızlı hemde kazandığınız bitcoinleriniz hemen bitcoin pot cüzdanına işlenebiliyor. Coinpot dan isterseniz daha sonra kendi cüzdanınıza da çekim yapabilirsiniz.

NOT: bonus bitcoin ve bitfun coinpotla çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk coinpot cüzdanınıza düşüyor. 

Coin pot Kayıt Ol


6- Free Bitcoin:

Free bitcoin sitesi oldukça kolay bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. her 1 saatte 1 kez olmak üzere karşınıza çıkan chapca kodunu girerek bitcoin kazanabiliyorsunuz. Kolay bir şekilde bitcoin kazanabileceğiniz ve bitcoinlerinizi çekmekte sorun yaşamayacağınız bir sitedir. Ayrıca ekstra bonuslarla beraber günlük kazanabileceğiniz bitcoin miktarını da artıra bilirsiniz. Free bitcoin ve size tanıttığım ve tanıtacağım diğer bitcoin kazanma sitelerini bizzat bende kullanıyorum. Sizede bu siteleri tavsiye ederim.

Free Bitcoin Buraya Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başlayın !!


7- Bonus Bitcoin:

Bonus bitcoin sitesi de tıpkı free bitcoin sitesi mantığı ile çalışıyor. Fakat bonus bitcoin sitesinde 15 dakika da bir girip bitcoininizi alabiliyorsunuz. Kazandığınız bitcoinler coinpot cüzdanınıza otomatik olarak geçiyor. 

Bonus Bitcoin Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


8- Bit Fun:

Bitfun oyun oynayarak bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. Kayıt olup site içindeki oyunları oynayarak bitcoin kazanabilirsiniz. Üstelik kayıt olduktan sonra oyun oynamadan bile günlük belli bir miktarda bitcoin kazanabiliyorsunuz. hiç bir şey yapmadan bile günde 1-2 defa girip bedava bitcoininizi alabilirsiniz. Daha fazla bitcoin kazanmak isterseniz site içinde ki oyunları oynayabilirsiniz. Bitfun coinpot ile çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk olarak coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Bitfun Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


9- AdBtc:

Adbtc benim en çok sevdiğim bitcoin kazanma sitelerinde en başlarda geliyor. Yapmanız gereken şey sistem üzerinde bulunan reklamlara tıklayarak bitcoin kazanmak. günde boş vakitlerinizde 1-2 dakikanızı ayırsanız dahi yetiyor. Site üzerinden ne kadar çok reklama tıklarsanız o kadar çok bitcoin kazanıyorsunuz.

Üye olduktan sonra menüden "Surf ads" yazan yere tıklayarak reklamların açılacağı bölüme geliyoruz. Burada karşına çıkan sayfada ekranının her hangi bir yerinde "OPEN" butonu yada " START" yazacak. Open tuşuna basınca reklam yan sekme olarak açılacak ve 10 saniye ile 30 saniye arasında reklam açık durması gerekiyor. Süre bitiminde ise bitcoininizi alıp reklam sekmesini kapatabilirsiniz. Yalnız belirtelim OPEN tuşu ekranınızın her yerinde olabilir. Yani sabit bir yerde değil. Hile kullananlara engel olmak için böyle bir yöntem bulunmuş.

AdBTC Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazan !


10- Btc Miner:

Btc miner sitesi bilgisayarınızı zorlamadan kazım yaparak size bitcoin kazandırır. Sistem çok basit. Üye olurken direk bitcoin cüzdanınızı giriyorsunuz ve bitcoin kazımına başlıyorsunuz. Bilgisayarınız bitcoinleri kazarken siz istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Ortalama 10-15 gün içinde minimum çekim olan 0.0050000 bitcoin'e ulaşarak bitcoin adresinize çekim yapabilirsiniz.

BTC miner Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !Arkadaşlar sizlere verdiğim bu bitcoin kazanma sistemleri ufak ufak bitcoin kazanmanızı sağlıyor. Bu verdiğim bütün siteleri deneyip bitcoin kazanırsanız ve sürekli devam ederseniz, bitcoinin şu günlerde 50.000 TL civarlarında seyrettiğini düşünürsek ve giderek artarak hedefin 1 milyon dolar olduğunu göz önünde bulundurursak belki de 2-3 yıl sonra buralardan kazandığınız bitcoinler hayatınızı değiştirebilir. Şuanda bile bütçenize katkı olsun diye bitcoin kazanıp ileride bitcoinleriniz birikince satıp paraya çevirebilirsiniz, fakat tavsiyem kazandığınız bitcoinleri elinizde tutmanızdır. Hepinize bol kazançlar.

Bitcoin Almak İsteyenler Tavsiyelerimiz İçin Tıklayın.

İnternetten para kazanmak Yazar

40 yorum :

 1. çok güzel konu eline sağlık

  YanıtlaSil
 2. Cok guzel hep boyle paylasimlara devam

  YanıtlaSil
 3. hahaha çok iyi zengin olajam

  YanıtlaSil
 4. teşekkur ederım btc kazanmaya baslayalım

  YanıtlaSil
 5. Btc heat 0.03 btc oldugunda hesabiniza aktariyor demissiniz ama yatirdi mi gordunuz mu? O kadar ugrasip yatirmazsa hayir dua ederim :)

  YanıtlaSil
 6. beyler cok saglam bu 2 site direk yatırıyor https://freebitco.in/?r=9823784

  joincoin.club?r=1BH2wjfmFgbTusLzrvPY7XCzM3b2FfJE2s

  YanıtlaSil
 7. Bitcoinlerinizi www.btc-cuzdan.com sitesinde saklayabilirsiniz..

  YanıtlaSil
 8. merhaba arkadaşlar,
  btc kazanmak için 2 yöntem var şuan en çok kullanılan.
  1. cloudminig (bulut madenciliği)
  2. bot yazılımlar (alım satım yapan yazılım siteleri)

  ben şahsen cloudmining yapıyorum. ödeme kanıtları da bunlar:
  1. ödeme:https://imgur.com/MtqRUrg
  2. ödeme:https://imgur.com/tX5rYhZ
  3. ödeme:https://imgur.com/hX7U1Tb

  ilgilenenler için: https://www.sierrahash.com/?ref=101425
  bot yazılımı için ise en meşhuru hexa onun da linkini vereyim: https://hexabot.top/?r=mndrs

  YanıtlaSil
 9. bitcoMine sitesinde bitcointleri başka bi cüzdana nasıl aktarıcaz ya da ordan nasıl cekicez ?

  YanıtlaSil
 10. https://freebitco.in/?r=10293566
  Kesinlikle ve kesinlikle en krali burasi arkadaslar kuzenim pazar gunu cekiliste 1.030 dolar para kazandi. Kesinlikle indirin kesinlikleeee

  YanıtlaSil
 11. https://freebitco.in/?r=10293566
  Kesinlikle arkadaslar burdan oynayin pazar gunku cekiliste kuzenim tam 1.030 dolar para kazandi kesinlikle ve kesinlikle oneririm..

  YanıtlaSil
 12. btcminer yalan 500000 satoshi olunca ip adresinizde 2 hesap tespit ettik diyor ve hesabınızı yükselmenizi istiyor halbuki öyle birşey yok yani yalan.

  YanıtlaSil
 13. Btcminer bedavaya vermiyor illa 1 1 versiyonu yüklemek lazım

  YanıtlaSil
 14. Bitcoin'in değerini herkes bir gün anlayacak, güzel bi paylaşım olmuş.

  YanıtlaSil
 15. Arkadaşlar btcminner premium a geçen kimse varmı ödemeler geliyormu premiuma gecince

  YanıtlaSil
 16. Ödüllü sanal bitcoin ve altcoin ticareti yarışması.Hem tecrübe kazanabilir hem de dereceye girerek ödül kazanabilirsiniz.Link: https://bsai.io/?t=926

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.