Çılgın inekler

Çılgın İnekler Para Kazandıran Oyun Nedir ? Nasıl Para Kazanılır ? ANALİZ !!

Çılgın İnekler Para Kazandıran Oyun Nedir ? Nasıl Para Kazanılır ? ANALİZ !!


Çılgın İnekler Nedir ?

Çılgın inekler oyunu inek satın alarak bu ineklerin ürettiği sütlerden para kazandıran bir oyundur. Öncelikle oyuna kayıt olup daha sonra pazar bölümüne gidip istediğiniz ineği alabilirsiniz. Oyunun amacı zaten budur.

İnek satın al daha sonra bu ineklerin ürettiği sütleri pazar bölümünde satarak akçe kazan, daha sonra akçeyi TL'ye çevir.

Çılgın İnekler Nasıl Para Kazanılır ?

Çılgın inekler oyununda para kazanmak için öncelikle inek almanız gerekiyor. Çok fazla para kazanmak isteyenler oyuna akçe satın al bölümünden para yatırarak daha çok süt üretimi yapan inek satın alabilir. Bu şekilde üretimi artar ve kısa zamanda çok para kazanır. Oyundaki para kazanma yolu budur.Çılgın İnekler Kazanç Oranı

Çılgın inekler oyununda kazandığınız akçeleri TL'ye çevirirken sabit bir kur yoktur. Sürekli değişmektedir. 

Kurunuza ve yatıracağınız miktara göre oyun içinde bir hesap yapıp çok rahatlıkla ne kadar zamanda ne kadar kazanacağınız bilgisine ulaşabilirsiniz.

Sürekli kur değişmektedir bunu göz önünde bulundurmanızda fayda var. 

Depo Var Mı ?

Çılgın inekler Oyununda depo adı altında bir bölüm yok fakat depo ile aynı olan ambar vardır.

Yani aslında depo var ama sadece ismi ambar diye geçiyor. Alacağınız ineğe göre ambar bölümünüzü geliştirmeniz gerekmektedir. 

Bonuslar

Çılgın İnekler oyununda her 5 dakika da bir bonus verilmektedir. Bonus miktarı net değildir fakat her 5 dakikada bir 10 ile 100 arasında süt bonus olarak verilmektedir.


Çılgın İnekler Oyunundan Nasıl Para Çekilir ?

Çılgın inekler oyunundan para çekmek için para çekimi butonunu kullanabilirsiniz. 10 ve 10'un katlarını cuma, cumartesi ve pazar günleri hariç istediğiniz gün çekebilirsiniz.


Çılgın İnekler Oyununa Nasıl Para Yatırılır ?

Çılgın inekler oyununa para yatırmak için akçe satın al bölümüne gitmeniz gerekmektedir. Burada oyuna ait tüm hesap bilgileri bulunmaktadır.

Ziraat bankası, İş bankası, Yapı Kredi ve Akbank bankalarının hesapları bulunmaktadır. Ayrıca mobil ödeme ve kredi kartı ile ödeme de yapabilirsiniz.

Güven Oranı : % 75. Nedeni ise ödemelerini 3 gün süre ile yapan oyun bir sıkıntı yaşatmıyor. Kim ne yatırmış ise fazlası ile kazanmaya devam ediyor. Çılgın inekler oyunu uzun süredir bizimle ve az kazandırsa da öz kazandırıyor ve kimse mağdur olmuyor. Bu yüzden güven oranımız bu.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.