on gunluk ödeme kanıtları

Ongunluk İle Para Kazan | İnternetten Para Kazandıran OyunOngunluk oyunu internetten para kazanabileceğiniz güvenilir oyunlardan bir tanesi. Oyunda para kazanmak için oyun içinde belirtilen coin paketleri alarak, bu coinlerin ürettikleri coinleri satıp TL ye çeviriyorsunuz. Çevirdiğiniz TL yi ister gerçek para olarak çekip kullanabilir, isterseniz de oyunda yeni coin paketleri alarak daha fazla para kazanabilirsiniz.

Ongunluk oyunu güvenilir bir para kazanma sitesidir. Yaklaşık 7 aydan uzun bir süredir açık olan ve şu ana kadar hiç bir sorun çıkartmayan oyun yönetimi, yatırımları gerçek Bitcoin borsasında değerlendirerek bizlerin para kazanmasına olanak sağlıyor.

Ongunluk Bonus 10 TL Kazanmak İçin Tıkla Kayıt OL !

Ongunluk Para Kazanma Başlangıç


Ongunluk sitesine BURAYA tıklayarak kayıt olduktan sonra oyuna giriş yapıyorsunuz. Oyuna yeni
kayıt olduktan sonra ongunluk oyunu size ilk seviye coin paketi olan Virgin Coin hediye veriri. Virgin coin'in değeri 10 TL dir. Hediye edilen Virgin coin bize para kazandırmaya başlar.

Oyunda para kazanmak için 12 farklı coin paketi var. Bu coin paketlerinin hepsi coin üretir ve bizde bu üretilen coinleri sol menüden dönüştür yazan yere tıklayarak üretilen coinleri satıyoruz. Sattığımız coinler bize TL bakiyesi yani oyun parası verir. Bu oyun parası ile istersek yeni coin paketleri alarak daha fazla para kazanabilir, isterseniz de kazandığınız parayı çekerek kullanabilirsiniz.

Başlangıçta eğer yatırım yapmamışsanız ongunluk sitesinden para kazanmak oldukça zordur. Özellikle site yönetiminin oyundan kazandığı parayla bitcoin borsasında alım satım yaparak para kazandıklarını düşünürsek bu gayet mantıklı bir durum. Zira siz yatırım yapmazsanız oyunun sizden bir kazancı olmayacağı gibi bir yerden sonra zararına da olmaya başlayacaktır. Fakat yine de yatırım yapmadan para kazanmak mümkün diyebiliriz. Tabi oldukça düşük miktarlar.

Ongunluk sitesinden para kazanmak için sizin ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Siz Coin satın al bölümünden aldığınız coin paketleri size coin kazandırıyor. Sizin yapmanız gereken boş zamanlarınızda oyuna girip üretilen coinleri satmanız yeterli olacaktır.

Ongunluk Bonus 10 TL Kazanmak İçin Tıkla Kayıt OL !

Ongunluk Güvenilir mi ?


Ongunluk dediğimiz gibi yatırımları coin borsasında değerlendiriyor. Uzman bitcoin alım satım kadrosuyla yaptığı yatırımların kalitesini, yatırım yapılan Bitcoin ve alt coinlerin artışlarından anlayabilirsiniz. Doğru bir yatırım modeli uygulayan sistem daha şimdiden oldukça iyi kazançlar elde etti diyebiliriz. Dolayısıyla sistemin kar etmesi oyuna da yansıdığı için, pek çok kampanyada yapıyorlar.

Yatırımlar şuana kadar oldukça iyi bir şekilde kontrol ediliyor dolayısıyla şimdilik ongunluk sitesi için güvenilir bir oyun, hatta güvenilir bir yatırım platformudur diyebiliriz.

Ongunluk Para Kazanma Taktikleri:


Ongunluk oyununda hızlı bir şekilde para kazanmanız için en uygun taktik, yatırım yaparken bonus kampanyalarına dikkat etmek olacaktır. Bonus kampanyaları sayesinde kazancınızı oldukça fazla artırabilirsiniz. Onun dışında yatırım yaparken en yüksek coin paketlerini almaya özen gösterin. Bu coin paketleri sizin daha çok para kazanmanızı sağlayacak. Özellikle Platin Elite Coin şuanda en karlı coin ama kampanyalar ile bazen bu durum değişebiliyor.

Ongunluk Bonus 10 TL Kazanmak İçin Tıkla Kayıt OL !


Bitcoin Kazandıran Siteler :

Coin Pot:

Coin pot sitesi kazandığınız düşük bitcoin ( satoşi ) lerinizi saklayabileceğiniz bir bitcoin cüzdanı görevi yapar. Ayrıca sadece bitcoin değil lite coin, doge coin, dash ve bitcoin cash gibi coinleri de yine bu sistem üzerinden saklayabilirsiniz. güvenilir ve sağlam bir sistemdir. Zaten şimdi vereceğim bitcoin kazanma sitelerinin çoğu coinpot ile çalışmaktadır. Çünkü hem hızlı hemde kazandığınız bitcoinleriniz hemen bitcoin pot cüzdanına işlenebiliyor. Coinpot dan isterseniz daha sonra kendi cüzdanınıza da çekim yapabilirsiniz.

NOT: bonus bitcoin ve bitfun coinpotla çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Coin pot Kayıt Ol


Free Bitcoin:

Free bitcoin sitesi oldukça kolay bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. her 1 saatte 1 kez olmak üzere karşınıza çıkan chapca kodunu girerek bitcoin kazanabiliyorsunuz. Kolay bir şekilde bitcoin kazanabileceğiniz ve bitcoinlerinizi çekmekte sorun yaşamayacağınız bir sitedir. Ayrıca ekstra bonuslarla beraber günlük kazanabileceğiniz bitcoin miktarını da artıra bilirsiniz. Free bitcoin ve size tanıttığım ve tanıtacağım diğer bitcoin kazanma sitelerini bizzat bende kullanıyorum. Sizede bu siteleri tavsiye ederim.

Free Bitcoin Buraya Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başlayın !!


Bonus Bitcoin:

Bonus bitcoin sitesi de tıpkı free bitcoin sitesi mantığı ile çalışıyor. Fakat bonus bitcoin sitesinde 15 dakika da bir girip bitcoininizi alabiliyorsunuz. Kazandığınız bitcoinler coinpot cüzdanınıza otomatik olarak geçiyor.

Bonus Bitcoin Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


Bit Fun:

Bitfun oyun oynayarak bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. Kayıt olup site içindeki oyunları oynayarak bitcoin kazanabilirsiniz. Üstelik kayıt olduktan sonra oyun oynamadan bile günlük belli bir miktarda bitcoin kazanabiliyorsunuz. hiç bir şey yapmadan bile günde 1-2 defa girip bedava bitcoininizi alabilirsiniz. Daha fazla bitcoin kazanmak isterseniz site içinde ki oyunları oynayabilirsiniz. Bitfun coinpot ile çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk olarak coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Bitfun Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


AdBtc:

Adbtc benim en çok sevdiğim bitcoin kazanma sitelerinde en başlarda geliyor. Yapmanız gereken şey sistem üzerinde bulunan reklamlara tıklayarak bitcoin kazanmak. günde boş vakitlerinizde 1-2 dakikanızı ayırsanız dahi yetiyor. Site üzerinden ne kadar çok reklama tıklarsanız o kadar çok bitcoin kazanıyorsunuz.

Üye olduktan sonra menüden "Surf ads" yazan yere tıklayarak reklamların açılacağı bölüme geliyoruz. Burada karşına çıkan sayfada ekranının her hangi bir yerinde "OPEN" butonu yada " START" yazacak. Open tuşuna basınca reklam yan sekme olarak açılacak ve 10 saniye ile 30 saniye arasında reklam açık durması gerekiyor. Süre bitiminde ise bitcoininizi alıp reklam sekmesini kapatabilirsiniz. Yalnız belirtelim OPEN tuşu ekranınızın her yerinde olabilir. Yani sabit bir yerde değil. Hile kullananlara engel olmak için böyle bir yöntem bulunmuş.

AdBTC Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazan !


Btc Miner:

Btc miner sitesi bilgisayarınızı zorlamadan kazım yaparak size bitcoin kazandırır. Sistem çok basit. Üye olurken direk bitcoin cüzdanınızı giriyorsunuz ve bitcoin kazımına başlıyorsunuz. Bilgisayarınız bitcoinleri kazarken siz istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Ortalama 10-15 gün içinde minimum çekim olan 0.0050000 bitcoin'e ulaşarak bitcoin adresinize çekim yapabilirsiniz.

BTC miner Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


Arkadaşlar sizlere verdiğim bu bitcoin kazanma sistemleri ufak ufak bitcoin kazanmanızı sağlıyor. Bu verdiğim bütün siteleri deneyip bitcoin kazanırsanız ve sürekli devam ederseniz, bitcoinin şu günlerde 50.000 TL civarlarında seyrettiğini düşünürsek ve giderek artarak hedefin 1 milyon dolar olduğunu göz önünde bulundurursak belki de 2-3 yıl sonra buralardan kazandığınız bitcoinler hayatınızı değiştirebilir. Şuanda bile bütçenize katkı olsun diye bitcoin kazanıp ileride bitcoinleriniz birikince satıp paraya çevirebilirsiniz, fakat tavsiyem kazandığınız bitcoinleri elinizde tutmanızdır. Hepinize bol kazançlar. 

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.