a kazanç

A Kazanç Plus 27 MİLYON TL DEĞERİNDE Hayvan Besi Tesisi Kuruyor !! Fons Hayvancılık LTDFONS A.Ş, geçtiğimiz günlerde Ankara / Bala ilçesinde 27 milyon TL değerinde, avrupa standartlarında en üst kalite hayvan besi çiftliği kuruyor. Hayvan besi çiftliğinin arazisi de FONS A.Ş'ye ait.

A Kazanç Plus bu hayvan tesisinden oldukça yüklü miktarlarda gelir elde etme peşinde. Parasitesi.net olarak yaptığımız araştırmaya göre yurt dışından ithal edilen hayvanlar, ortalama 21 gün boyunca gerekli işlemler ve testlerden geçtikten sonra satışa hazır hale gelebilecek. Daha sonra satılan her hayvandan %25 - %30 arası kar elde edilebilecek. Dolayısıyla a kazanç plus hayvancılık işi sayesinde ortalama 25-30 günde bir ortalama %25 kar elde edebilecek. Tesisin görüntüleri için aşağıdaki videoya bakabilirsiniz.


Hayvan besiciliğinde ne denlü büyük kazançlar olduğunu ve et sektörünün giderek büyüdüğünü düşünürsek FONS A.Ş sağlam bir sistem kurmuş diyebiliriz.

Ankara/Bala'da bulunan hayvancılık tesisinin yanında geçtiğimiz günlerde 1 milyon TL sermaye ile FONS A.Ş bünyesine fons enerji ltd. olarak akıllı ampul projesinide katı. Seri üretime başlanan ampuller yakın zamanda büyük market zincirlerinde raflarda yerlerini alacak. Aldıkları yatırımları çok iyi değerlendiren ve sürekli büyüyen a kazanç plus yatırımcılar için oldukça büyük bir fırsat diyebiliriz.A KAZANÇ PLUS ŞİRKETİN YAPTIĞI İŞLER - PROJELER: 

A KAZANÇ PLUS NASIL KAYIT OLUNUR ?

A KAZANÇ PLUS NEDİR ?

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.