a kazanç

A KAZANÇ PLUS ENERJİ SEKTÖRÜNDE AKILLI AMPUL ÜRETİMİNE BAŞLADI - YAKINDA SATIŞTAFONS ENERJİ AKILLI AMPUL PİYASAYA SÜRÜLÜYOR !


FONS A.Ş bünyesinde ki A Kazanç Plus, geçtiğimiz günlerde Resital led'in %51 hissesini 1 milyon TL karşılığında satın alarak akıllı ampul üretimine başlayacağını duyurmuştu. bugüne geldiğimizde seri üretime başlanan ampuller piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.
Fons A.Ş ve Resital Led ortaklığında oluşturulan akıllı ampuller, elektrikler gitse dahi 6 saat boyunca yanmaya devam ediyor. Türkiye'de büyük bir ses getirebilecek bir proje olan bu akıllı ampuller ülkemiz için oldukça güzel bir proje.


Sürekli kendisini geliştiren ve yeni yatırım kanalları ile yatırımcılarını mutlu etmekle kalmayıp, gerçek iş yaparak yatırımcılarına güvende veriyor. Akıllı ampullerin şuanda paketlenme sürecine girdiğini ve tahminen kasım ayında elektronik marketlerde satışa çıkacağı düşünülüyor. Özellikle bimeks, mediamarkt ve teknosa gibi büyük şirketlerin raflarında yer alacak olan akıllı ampullere talep çok fazla.

A Kazanç Plus kayıt olmak ve detaylı bilgi için whatsapp bilgi hattı: 0505 425 15 96


AKILLI AMPULLER

Şarj edilebilir özelliği sayesinde özellikle düğünlerde, piknik alanlarında, turizm alanlarında büyük ilgi görmesi planlanıyor. Tabi zamanla halk arasında da giderek yaygınlaşacağına kesin gözüyle bakabiliriz. Hem enerji tasarruflu hemde elektrikler gitse dahi 6 saat boyunca yanmaya devam eden bu ampuller, yakın zamanda dahada geliştirilerek herkes tarafından kullanılmaya başlanacaktır.

FONS A.Ş HAYVAN BESİ TESİSİNE BÜYÜK BAŞ HAYVANLAR GELDİ !

Büyük planlama ile 27 milyon TL yatırım ile kurulan Ankara/Bala'daki FONS hayvan besi çiftliğine'de büyük baş hayvanlar geldi. Bununla ilgili haberimize de BURAYA tıklayarak gidebilirsiniz.

A Kazanç Plus kayıt olmak ve detaylı bilgi için whatsapp bilgi hattı: 0505 425 15 96
İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.