a kazanç plus

A KAZANÇ PLUS'IN KURDUĞU HAYVAN BESİ ÇİFTLİĞİNE HAYVANLAR GELDİ !!

FONS BESİ ÇİFTLİĞİNE, BÜYÜK BAŞ HAYVANLAR GELDİ !A kazanç plus geçtiğimiz günlerde açılışını yaptığı 27 milyon TL değerindeki hayvan besi tesisine büyük baş hayvanlar geldi. Tesisi aktif bir şekilde kullanmaya başlayan FONS şirketler grubu bu tesisten kazanç elde etmeye ve yatırımcılarına para kazandırmaya devam edecek.

A Kazanç Plus Yatırım Yapıp Para Kazanmak İsteyenler Bilgi İçin Whatsapp ve mesaj yoluyla iletişime geçebilir: 0505 425 15

Oldukça büyük hedef ve planlar doğrultusunda kurulan FONS şirketler grubu ve A Kazanç Plus, bu güne kadar yaptığı büyük işlerin yanı sıra hayvan besi tesisi sayesinde ülkemizde büyük istihdam yaratmakla kalmayıp, et, süt ve süt ürünlerinde ülkemizi de rahatlatacaktır. 

Bugün itibariyle tesise getirilen büyük baş hayvanlar tesise yerleştirildi ve bakımları yapılmaya başlandı. Tesise getirilen hayvanlar burada 21 gün boyunca bakımı yapılarak satışa hazır hale getirilecek. Aynı zamanda süt üretimlerine de başlayacak olan A Kazanç Plus şirketine başarılar dileriz.

A KAZNAÇ PLUS DURMUYOR - FONS ENERJİ AKILLI AMPUL ÜRETİMİNDE SONA YAKLAŞTI !


Aynı gün içerisinde bir güzel haberde Fons enerjiden geldi. Akıllı ampul projesi için akıllı ampullerin seri üretime geçtiğini sitemizden duyurmuştuk. Akıllı ampul projesinde de ampuller paketlenmeye başlandı ve çok yakın bir zamanda teknoloji marketlerinde raflardaki yerini alacak. Bununla ilgili haberimize BURAYA tıklayarak gidebilirsiniz.

A Kazanç Plus Yatırım Yapıp Para Kazanmak İsteyenler Bilgi İçin Whatsapp ve mesaj yoluyla iletişime geçebilir: 0505 425 15İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.