auturk

AuTürk Nedir ? AuTürk Güvenilir mi ? DİKKAT EDİN | İNTERNETTEN PARA KAZANAutürk, tamamen yerli sermaye ile kurulmuş bir yatırım firmasıdır. Peki Autürk güvenilir mi ?Şirketin en büyük hedefi Türkiye'de altınmatik sistemini yaymaktır. Yatırım yaparak para kazandığınız AuTürk'de şirket yatırımları kendi bünyesinde değerlendirerek yatırımcılarına 6 ayda toplam %80 kar vermekte. Yatırımınıza aylık %30 kazandıran Autürk, toplam 6. ayınızda ana paranızla beraber %80 kazandırıyor.

Autürk internetten para kazanabileceğiniz bir iştir. Autürk'ün sunduğu para kazanmanızı sağlayacak altın paketlerini alarak günlük olarak para kazanabilirsiniz. En düşük altın paketi 500TL'dir ve günlük kazancı 5 TL dir. Bu paket sayesinde 180 gün boyunca günlük 5 TL para kazanırsınız. Ortalama 3 ayda verdiğiniz çıkar ve kalan günlerde de kazancınızı alırsınız.


AuTürk Nedir ?


Autürk, mevcut yaptığı işleri büyütmek amacıyla network marketing sektörünü yani tavsiye usulü
kazanç sistemini kullanarak, işlerini dahada büyütmeyi hedeflemiş bir şirkettir. Autürk elde ettiği yatırımları altınmatik projesi başta olmak üzere, altın madenciliği, bitcoin trade işlemleri, viop işlemleri, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde değerlendirerek elde edilen kazançtan bizlere yani yatırımcılara da kar payı kazandıran bir şirkettir. AuTürk NASIL PARA KAZANILIR ? , NASIL KAYIT OLUNUR ?


Öncelikle işe başlarken, siteye üye olmanız gerekiyor. Üye olmak ücretsizdir. BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra kayıt olurken girmiş olduğunuz mail adresinize Autürk onay maili gelecek. Bu mailde belirtilen onaylama linkine tıklayarak hesabınızı aktif edebilirsiniz.

Hesabınızı aktif ettikten sonra bilgilerinizi girerek giriş yapabilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sol taraftaki menüden " ALTIN PAKETLERİ " bölümünden para kazanmanızı sağlayacak altın paketlerini kontrol edebilirsiniz.

Bütçenize uygun olan altın peketini seçtikten sonra altında bulunan " SATIN AL " yazan yere tıklayarak karşınıza gelen ekrandan " SİPARİŞ OLUŞTUR" yazan yere tıklıyoruz. Ardından önümüze gelen hesap numaralarından birisine, almış olduğunuz aktın paketinin ücretini yatırıyorsunuz ve 24 saat içerisinde altın paketiniz hesabınıza kayıt edilmiş oluyor. Altın peketini aldıktan sonra her gün para kazanmaya başlayabilirsiniz.AuTürk PAKET KAZANÇ PLANI:


Tanıtım Altın Paketi: ALIŞ: 500 TL | Kazanç: Günlük 5 TL Aylık 150 TL TOPLAM: 900 TL
Altın Paket: ALIŞ: 1000 TL | Kazanç: Günlük 10 TL Aylık 300 TL TOPLAM: 1800 TL
Altın Paket: ALIŞ: 5000 TL | Kazanç: Günlük 50 TL Aylık 1500 TL TOPLAM: 9000 TL
Altın Paket: ALIŞ: 15000 TL | Kazanç: Günlük 150 TL Aylık 4500 TL TOPLAM: 27000 TL
Altın Paket: ALIŞ: 50000 TL | Kazanç: Günlük 500 TL Aylık 15000 TL TOPLAM: 90000 TL


AuTürkNASIL PARA ÇEKİLİR ?


Autürk'da günlük kazandığınız paraları sol taraftaki menüden " PARA ÇEKİM TALEBİ " yazan yere tıklıyoruz. Ardından karşımıza gelen ekrandan " yeni para çekim çekim talebi oluştur" seçeneğine tıklıyoruz ve ne ne kadar para çekmek istiyorsak yazıyoruz.

Çekim talebi oluşturduktan 3 iş günü içinde paranız hesabınıza yatacaktır.AUTÜRK NE İŞ YAPIYOR ?

ALTIN MADENCİLİĞİ: "Sistemimiz dünyaca ünlü yatırım duayeni George Soros'un yatırım vakıfları yöneticilerinin stratejileri, tavsiyeleri ve kar ortaklığı ile hayata geçirilmiş olup toprağın altında yatan madenin toprağın üstünde yaşayan insanın kullanımına sunumu felsefesi ile kurulmuştur.

Bugün modern yaşamımızda kullandığımız veya sahip olduğumuz tüm araç ve gereçlerin yapımında kullanılan malzemeleri madenciliğe borçluyuz.

Her sene on milyarlarca dolar ödeyerek dışarıdan satın aldığımız maden ve madenciliğe dayalı ürünleri kendi kaynaklarımızdan karşılayabilmemiz için ülkemizde maden aramacılığının ve üretiminin teşvik edilmesi gerekmektedir.

Madenciliğe ne kadar çok şey borçlu olduğumuzu unutmadan, ülkemizdeki madencilik faaliyetlerinin önce insan ve çevre bilinci ile daha iyi şekilde yapılabilmesi için “çevreye duyarlı bir madencilik ve madenciliğe saygılı bir çevrecilik” bilinci içinde yeraltı kaynaklarımızı değerlendirmek zorundayız."

Resmi olarak yapılan açıklama böyle. Şirketin sunmuş olduğu evraklara bakarsak da doğru söylediklerini görebiliriz fakat yinede bizden söylemesi tedbirli olun !


BİTCOİN TRADE İŞLEMLERİ: Autürk internet platformu, müşterilerin minimum risk ile paralarını dijital para birimleri ticaretine yatırım yapıp günlük olarak yüksek kazançlar elde etmelerine olanak verir.

Bitcoin, Trade işlemleri ile dijital para yatırımları için tasarlanmış en güncel tahmin algoritmaları sayesinde katılımcılarına yasal olarak istikrarlı kazançlar sağlamaktadır.

VİOP İŞLEMLERİ: VİOP (Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası) ekonomik veya finansal göstergeler ile sermaye piyasası araçları üzerine düzenlenmiş vadeli işlem ve opsiyon sözleşmeleri ile diğer türev araçların elektronik ortamda alınıp satılabileceği Borsa İstanbul nezdinde yani devletin denetimi ve garantisinde olan bir piyasadır.

Belirli bir vadede, önceden belirlenen fiyat, miktar ve nitelikte ekonomik veya finansal göstergeyi sermaye piyasası aracını, malı, kıymetli madeni ve dövizi alma veya satma yükümlülüğünü taşırız.

İNİAAT VE GAYRİMENKUL: Autürk inşaat, arsa ve gayrimenkul fikirleri geliştirir. Arsa üzerinde gerekli fizibilite çalışmalarını yapar, finansmanını sağlar, projeyi geliştirir, pazarlama faaliyetlerini yürütür ve projenin satışını gerçekleştirir.

AuTürk GÜVENİLİR Mİ ?Her ne kadar evrakları ve yaptığı işler gerçek olsa da, yatırım işlerinde sorulması gereken pek çok soru vardır. Sadece evrakların gerçekliği sistemi güvenilir yapmayacağını belirteyim. Bizim tahminimizce iş bir süre sorun yaşatmadan devam edecektir fakat ileride şirket kapatır mı ? kapatmaz mı ? bilemeyiz. Risk almak isteyenler alsın derim. Yatırım işleri ile uzun süredir uğraşan kişiler bu işlerin bir risk işi olduğunu bilir ona göre yatırım yapar. Fakat yatırım işlerinde yeni iseniz biraz tecrübe kazanmalı ve her işe atlamamanız gerektiğini belirtelim.

Konutu dağıtmadan tekrar Autürk'e gelecek olursak; Autürk evrakları ve sistemiyle resmi çalışan bir firma fakat bize göre daha önünde çok yol var. Sistem daha yeniyken yatırım yapıp 6 ayda paranızı ikiye katlaya bilirsiniz belkide ama bu sistemin uzun ömürlü olmayacağını düşünüyorum. Dolayısıyla sizde bu işe ömür boyu para kazanacağım mantığıyla değil, bir an evvel kazancınızı çekme mantığıyla yaklaşın.AuTürk NE KADAR PARA KAZANDIRIR ?


Autürk'de para kazanmanız için 5 farklı yatırım paketi bulunuyor. Bu yatırım paketlerinden bütçenize olan yatırım paketinden istediğiniz kadar satın alabilirsiniz. Bütün paketlerin kazanç oranı aynıdır. Yatırdığınız ücretin 6 ayda 1.8 katını kazanırsınız. Bu hesapla 3 ayda verdiğiniz para çıkıyor ve kalan günler boyunca karınızı siteden çekebiliyorsunuz.

Şirketin verdiği kar oranı çok iyi diyebiliriz. Yapılan işlerde sunulan evraklara bakacak olursak gerçek fakat yinede belirtmekte fayda var; daha az kazançlı olmasına rağmen daha güvenilir diyebileceğimiz işler var bizden söylemesi. Eğer yatırım için tavsiye istiyorsanız iletişim bölümünden bizimle iletişime geçip, ekip olarak bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz. 


İnternetten para kazanmak Yazar

19 yorum :

 1. daha guvenılır dedıgınız sıstemler hangıleri

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hocam sistem gayet guvenli isterseniz detayli sekilde anlatabilirim

   Sil
  2. detay maksinet öneririm 2200 tl gibi bir ödeme yapıyorsunuz size bitane hometech pc gönderiyolar 600 - 700 tl lik bişey. pc yi günlük 8 saat nete bağlı bırakıyosunuz ayda 150 usd brüt - gelir vergisi düşülünce 120 dolar para alıyosunuz. Allah razı olsun 7 ayda baya borcumu toparladı. KSCM3C REFERANS NUMARAMI KULLANARAK ÜYE OLUP İNCELEYEBİLİRSİNİZ. güvenilir kazanç tavsiye ederim

   Sil
 2. Kazanılan paranın vergisini nasil ödüyor veya biz mi ödüyoruz

  YanıtlaSil
 3. Kazanılan paradan gelir vergisi ödeniyor mu bu vergiyi bizden mi kesiyor kendimi ödüyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vergi nasil bir mal aldigimizda biz oduyorsak. Ve ayni zamanda nasil bir ticaret yapip ondan kazanc sagladiysak. Burdada o sekilde vergiler odeniyor.

   Sil
 4. Lokasyon olarak detay maxinet firması ile aynı yerde onların paravan ya da yan sirketi olma ihtimali nedir

  YanıtlaSil
 5. maxinet ve kaıros carpılmıs zedeler hala akıllanmıcazmı ::D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. detay maxinet le 1 yıla yakındır çalışıyorum. 4250 civarı para yatırdım 10 000 tl den fazla para kazandım ve devam ediyorum. Üyelik düşünen varsa yardımcı olabilirim. Kısıtlı bütçeyle ek gelir için fakir dostu diyebiriz. İnşallah böyle sorunsuz devam eder :)

   Sil
  2. detaydan 1 tane mağdur varmış gibi yazmışsın.

   Sil
 6. verdiğin bilgi için teşekkürler

  YanıtlaSil
 7. arkadaşlar en güvenli sistem detay maxinet, linkten ücretsiz üyelik yaparsanız anında telefonla detaylı bilgi verebiliriz. sistemin tüm inceliklerini anlatır, tüm soru işaretlerini gideririz. bol kazançlar https://sys.detaymaxinet.com/?r=GFS9HV

  YanıtlaSil
 8. Ben de yatırım yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  YanıtlaSil
 9. Yanıtlar
  1. detay maxinet üyeliği için bana ulaşabilirsiniz.
   iyi günler

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.