auturk

AUTÜRK RESMİ EVRAKLARI VE BELGELERİ | AUTÜRK GÜVENİLİR Mİ ?


Autürk Güvenilir mi ? Autürk Resmi Belgeleri ve Evrakları !!


Autürk Türkiye'de özellikle altın madenciliği faaliyetleri ve altınmatik projesi ile yatırım firmaları arasına girdi. Autürk firması yatırımları reel ticarette değerlendirerek yatırımcılarına para kazandırıyor. Autürk firmasının gerekli bütün resmi evraklarını bu içeriğimiz de bulabilirsiniz.

Fakat belirtmekte fayda var. Her ne kadar evraklar gerçek olsa da yatırım işlerinde her zaman risk vardır ve bu işe girerken %1 bile olsa riskin olduğunu bilin.

Autürk Adresi:  Hukukçular Towers A Blok No: 66 D: 38 Kartal / İstanbul

Autürk Telefon Numarası: +90 (216) 250 18 38Şirket Görüntüsü ve Çalışanlar:AUTÜRK RESMİ EVRAKLAR - AUTÜRK -VERGİ LEVHASI - SİCİL KAYDI - TİCARET ODASI KAYDI !
İnternetten para kazanmak Yazar

4 yorum :

 1. 3 ay ömrü var

  YanıtlaSil
 2. 6 ay demişti anlatan arkadaş eminmisin ?

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. Arkadaşlar bos hayallere kapılmayın ben bu ülkede bir gunde iflas verip bir gecede ofis tasiyan cok sirket gördüm resmi evrakmıs cocuk kandırıyorlar altinmatikmis ya gecin bunları bilim ve sanayi bakanlığının projesini kullayorlar onlara ait değil yalan vaad uarin bakanlik boyle reklam yaptığı icin ciftlik banka koyduğu gibi bunlarada el koyar bakkal ahmet amcada senin hesabina para yatirip fatura kesiyor artik onlar yeterli değil madencilik üzerine somut borsada islem goren bir sirket kimliği ile gelsin yatirayim bende para ama danismanlik şirketi neyi danisacagiz acaba kim verir aulik yuzde 30 faiz bu karalama degil ticari bilgidir akil istismari yapılıyor cahil toplum sömürgesi adı bunun yarin bi gün onlar maldivlerde viski yudumlar iken siz evde cocugunuzun rızkını kaptirdiginiz icin dovunmeyin benden demesi

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.