çiftlik geliri yorumları

Dikkat Edilmesi Gereken Para Kazanma Siteleri !! DOLANDIRICI Para Kazanma Siteleri !!


DOLANDIRICI OLABİLECEK PARA KAZANMA SİTELERİ


İnternetten para kazanabileceğiniz çok fazla para kazanma sitesi var. Fakat bunların içerisinde dolandırıcı olup sizin paralarınıza göz dikmiş olanlarda var. Peki dolandırıcı para kazanma sitelerini ve şirketlerini nasıl anlarız ? 

Aslında anlamak çok basit. Sistemi birazcık incelediğiniz de sitenin dolandırıcı olup olmadığını anlayabilirsiniz. Para kazanacağınız işin gerçek olup olmadığını kontrol ettiğinizde para kazanmaya çalıştığınız sitenin kirli çamaşırları bir bir dökülür zaten.

Sizlere şimdi sıralayacağımız işler tam anlamıyla yaptıkları işleri gösteremeyen, para kazandırdıklarını söyleyip aslında sistemin bir yerde durabileceğini düşündüğümüz bir listedir. Öncelikle size şunu belirteyim. Biz bu siteyi açarken şu site daha güvenilirdir, şu site dolandırıcıdır gibi paylaşımlar yapmayacağımızı söylemiştik. Amacımız bütün sistemleri paylaşıp isteyen istediği sistemle devam etmesi yönündedir. Bu içeriğimiz de de yine aynı şekilde bunlar kesin dolandırıcıdır demiyoruz. Size sayacağımız sistemler ödemelerde sorunlar çıkartmış ve sürekli sorunlar çıkartmaya devam eden sistemlerdir. Yada ne yapıldığı tam olarak kanıtlanamayan işleri bu listeye dahil ettik. Kimseyle bir alıp veremediğimiz yok bilginiz olsun diyor ve içeriğimize geçiyoruz. 

Ödeme Yapmayan, Ponzi Sayılabilecek Para Kazanma Sistemleri:


1- Çiftlik Geliri

Çiftlik geliri yaklaşık 2 aydır ödeme yapmayıp umut tacirliği yapmaya devam ediyor. Ukash bilişim adında açmış oldukları şirketle insanların güvenini kazanıp, insanları soyan bu umut tacirlerini, binlerce kişi mahkemeye suç duyurusunda bulunuldu. Bakalım sonuçları bekleyip göreceğiz. 
2- M. Bank

M.bank oyuınu da yiye çiftlik geliri oyunu sahiplerine ait bir oyun. Çiftlik geliri için söylediklerimiz M.bank içinde geçerlidir.

3- Kasap Online

Ne yaptığı ve neye güvenerek para dağıttığı bilinmiyor. Kanıtlar yok.

4- Taksidevi

Uzun süredir ayakta olmasına rağmen ödeme yapmayan ve oyuna ne olduğu konusunda pek bilgi olmayan bir sitedir. Uzak durun.

5- Kazandıran Bıldırcınlar

Nasıl para kazandıkları ve nasıl para kazandıracakları hakkında bir bilgi yok. Para ve para kazan üzerine kurulu bir para kazanma oyun sitesi.

6- Sanal Galaxy

Yakında kapanacaktır...


7- İseiko

Yabancı firmalara güvenmemenizi şiddetle tavsiye ederim. Ne kadar çok evrak belge gösterirlerse göstersinler, ne kadar çok ofis gösterirlerse göstersinler yurt dışı, özellikle rus, ingiliz ve ilk defa ismini duyduğunuz ülkelere ait işlere kesinlikle girmeyin. İseiko'da yine gerçek iş yaparmışcasına paylaşımlar yapan ortalama 12 ila 24 ay devam ettikten sonra bir kılıf uydurarak kapanacak firmalardan birisidir.

8- BuyTime

İseiko için söylediklerim Buytime içinde geçerlidir.

9- Questra

Dünya üzerinde yaklaşık 200 bin insanı mağdur eden questra isim değişikliği ile yeni sistemini duyurdu. Dikkatli olun yeni bir tuzak olabilir.

10- Maden.im

Bu firmayı ilk uyardığımızda yemediğimiz küfür kalmadı. Hatta kötü yönetildiğini gördüğümüz halde sitemizde paylaşmama nedenimiz tamamen bu oyundur. Sizi uyarmamıza üstelik kanıtlarla uyarmamıza rağmen bazıları maden.im yöneticilerini haşa ilah ilan ederken bu günlerde siteden ve yönetiminden haber alınamıyor. 

11- Çiftlik.im

Çiftlik.im sitesi de ödeme yapmayan fakat hala açık olan sitelerden birisidir.

12- Payingate

Hiç bulaşmayın.

13- Kayza Capital

Rus sitesi diyelim siz anlayın.

14- Alpha-Cash

Hiç bulaşmayın.

15- Leniex

Hiç bulaşmayın.

16- Camentan

Ben pek güvenmiyorum.

17- Çiftlik Ortağım

Neye göre para dağıtıldığı belli değil.

18- Cryp Trade Capital

Ödeme sorunları var. Kapandı diyebiliriz.

20- Evo Binary

Uzun süredir oyalama içerisindeler, ödeme yapılmıyor.

Bu firmalar dışında elinde yüklü sermayeleri olan pek çok yatırım firmsını da bu listeye dahil ederdik. Fakat bu firmaların insanlardan topladıkları paralar sayesinde elleri çok güçlü ve hakkında olası kötü yazıda biz suçlu durumuna düşeriz. O yüzden bazı büyük yatırım firmalarını bu listeye dahil etmedik fakat özelden firmalar hakkında bilgi alışverişi için görüşebiliriz. Herkese bol kazançlar diliyorum.İnternetten para kazanmak Yazar

9 yorum :

 1. Merhabalar buraya yazmadığınız dev firmalar hangileridir bana özelden yazabilir misiniz efendim? yada size özelden nasıl ulaşabilirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ayhanyenicerihhyb@gmail.com buradan yada Whatsapp üzerinden: 0505 425 1596 buradan ulaşabilirsiniz.

   Sil
 2. Dikkat!
  Sayın Liderler,

  Hesap bloke etme ile ilgili tüm yanlış anlamaları açıklığa kavuşturmak istiyoruz. Şu anda aynı anda 3 süreç gidiyor. İki süreç, İkili Olay hesaplarıyla ilişkili olarak ve Bay Ramon Alcantara'nın ve ona yakın diğer bazı kişilerin kişisel hesaplarıyla ilgili bir süreçle ilgilidir.
  Sadece usullerden biriyle tek şey ile bazı liderler fırsatlar dağıtıldı yargı net olması gerekir:
  yargı ÖNERİYOR şirket müşterilerden tutarları almaya diğer banka hesaplarının açarsa çalışmaya devam ettiği ancak zihnin çeşitli detaylarda tutmuyorum :
  Aracı kurum, özellikle 2 bankaya değer gönderilmesi için akredite edilmiştir: mevcut banka hesabı veya Advcash.
  Birkaç kez, alış yerini değiştirmek için denedik ama başarıya ulaşmadık.
  Şirket hesaplarının engellendiğini göz önüne alındığında, yalnızca sorumsuz bir kişi yeni banka hesapları açar ve onları tekrar kilitleme riski taşır.
  Bunun dışındaki diğer tüm bilgiler, çalışanlar ve ortaklar arasında endişe ve rahatsızlık yaratma amaçlı kötü niyetli bir girişimdir.

  Saygılarımla,
  Ramon Alcantara.

  YanıtlaSil
 3. yararlı bir paylaşım

  YanıtlaSil
 4. çok işime yaradı teşekkürler

  YanıtlaSil
 5. Skyway ile ilgili goz boyandıgından bahseldılmıs ancak projeyı daha dıkkatli arastırmanızı onerirrim arkasında gercek bır ekonomi oldugunu goreceksınız. İlk insaatımız Dubaide Arap emirliklerinde baslıyor.Heryıl dahada ilerliyoruz en son berlınde ınnotrans fuarındaydık.Yeni modellerimizi tanıttık.Seri üretim yapan tesislerimiz mevcut.Ne işle ugrasırsanız ugrasın mutlaka bu projede bulunmalısınız.Sizede hak veriyorum o kadar cok kazanc vaadıyle ortaya cıkan fırmalar oldu sonu husranla bıtti malesef.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.