Çiftlik Bank

GERÇEK İŞ YAPAN GÜVENİLİR YATIRIM ŞİRKETLERİ - EN İYİ 8 PARA KAZANMA İŞİİnternetten para kazanmak, en güvenilir yatırım yaparak para kazanma işi arıyorsanız sizin için gerçek iş yapan en güvenilir yatırım şirketlerini sıraladık. Yatırım yaparak para kazanabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız size önereceğimiz bu firmalar gerçek iş yapıyor ve ponzi (sahte) olmayan firmalardır. Tamamen gerçek iş üzerine kurulu olan bu işlerde para kazanmak çok kolay.

Gerçek iş yapan güvenilir bir yatırım firması bulmak zor gibi olsa da düzgün bir araştırma yaparak hangi firmanın ponzi hangi firmanın gerçek işe dayalı olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. En iyi para kazanma işlerinin yer aldığı bu içeriğimiz de paranızı düzgün ve gerçek iş yapan bu firmalara emanet ettiğiniz de ne kadar rahat para kazanılabildiğini anlatacağız.

PARA KAZANMAYA BAŞLAMAK İÇİN KESİNLİKLE OKUYUN

" İlk bakıldığı zaman şirketlere para verip bunun karşılığında para kazanmak oldukça "saçma" gelebilir fakat aslında ne kadar mantıklı bir iş olduğunu size anlatalım. Şirketlere sürekli nakit akışı gerekiyor ki ellerindeki işleri yapabilsinler. Ellerinde para olmazsa iş yapamazlar ve para kazanamazlar. Dolayısıyla para kazanmak için ya bankaya kredi için başvuru yapmak zorundadırlar, yada bu yolla para toplamalıdırlar. Bankalar kolay kolay kredi vermediği içinde en mantıklı yol bu yolla şirkete para kazandırmak ve işi yapıp para kazandıktan sonra yatırımcılara bu kazançtan bir pay vermek. Aslında mantık böyle işliyor. Gerçek yatırım firmaları bunu kısa ve uzun vadeli hesaplamalar yaparak batmayacakları şekilde yatırımcılara kazanç planı oluşturuyor, elinde parası olup değerlendirmek isteyen kişilerde bu sektörlerde paralarını değerlendiriyor. "

GERÇEK İŞ YAPAN EN GÜVENİLİR 8 YATIRIM FİRMASI:

1- Miksone - Miksone İle İnternetten Para Kazanın


Miksone bir yatırım sistemidir. Site üzerinden alacağınız solucan paketleri sayesinde aylık düzenli bir şekilde gelir elde edebilirsiniz. Üstelik para yatırım yaparken de, paranızı çekerken de verginizi veriyorsunuz. Ayrıca şirketten aldığınız solucan paketlerinden elde ettiği solucan gübresi üretiminin yanında 5 farklı sektörde de 13 yıllık ticari bir geçmişle çalışmalarını sürdürüyor. 

Dolayısıyla paranız güvenli bir şekilde değerlendirilmiş oluyor. Miksone'ın bir diğer güzel özelliği de, son model telefon, tablet bonusları. Ekstra para bonusu, aylık araba bonusu, tatil bonusları ve hatta size ait bir araba bonusu dahi vermektedir. 

Miksone Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

Miksone Ücretsiz Kayıt Olmak İçin Tıklayın !


1- Mobilon Telefon Uygulaması İle Para Kazan 


Telefonunuzda zaman geçirerek artık para kazanmak mümkün. Mobilon uygulamasını indirip gerekli yatırımı yaptıktan sonra ( 399 TL) reklam izleyerek anket doldurarak ve saatlik bonusu alarak para kazanabilirsiniz. Sürekli elinde telefon olanlar için çok güzel kazançlar sunan mobilon yeni bir iş koludur.

Buradan faturalarınızı ödeyip otobüs ve uçak biletlerinizi alarak üstüne bir de para kazanabilirsiniz. Yani tam bir para kazanma adresi olan mobilona üye olup hem kazananın hem de günlük işlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirin.

Mobilona Kayıt Olurken Referans Kodunuz : 08636235

Mobilon hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Mobilon tüm sorularınızın cevaplarını öğrenmek için tıklayın.


BONUS- Anket Doldurarak, Görev Yaparak Para Kazan- Clicksense ile Gerçek Para Kazan

Dünyanın en büyük anket ve görev yapma sitesi olan Clixsense, yapacağınız anket ve görevler için sizlere kazanç sağlıyor. Dünya üzerinde oldukça fazla kişinin kullandığı bir site ve bu siteden hatırı sayılır bir kazanç elde etmek mümkün. Tabi kolay değil uğraşmanız gerekiyor yüksek paralar kazanmak için ama ek gelir olarak sizi rahatlatabilecek bir site.

ClixSense Hediye 10 Dolar Kazanmak İçin Tıkla ÜYE OL


ClixSense Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın.
2-OjoooOjooo'da yine dünyaca ünlü para kazanma sitelerinden birisi. Özellikle anket ve reklam izleyerek para kazanmanızı sağlayan ojooo bunların dışında ekstra görevlerle de gerçek para kazandırıyor. Kesinlikle tavsiye edebileceğim siteler arasında geliyor.

Ojooo ile Para Kazanmak İçin Tıkla Üye OL !


DollarclixDollarclix de yine görevler yapıp para kazandığınız, anket doldurarak para kazandığınız yada reklamlara tıklayarak para kazandığınız bir sitedir. Değişik uygulamalarla birden fazla yol ile para kazanmanızı sağlayan dünya üzerinde en fazla kullanılan para kazanma sitelerinden birisidir.Crypto Gold ile Bitcoin Üreterek Para Kazan - Ömür Boyu Bitcoin Üret

Cripto Gold firması bitcoin üretimi yapmak isteyenler için en ideal tercih diyebiliriz. Yapacağınız yatırım ile günlük olarak bitcoin ürete bileceksiniz. Bitcoin'in ne kadar büyük ve kazançlı bir sektör haline geldiğini anlatmaya gerek yok herhalde. Crypto Gold firmasına yapacağınız yatırım sayesinde ömür boyu bitcoin üretimi yaparak bitcoin kazanabilirsiniz.

Crypto Gold Kayıt Olmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin: 0538 878 8670 bizi bu numaradan arayabilirsiniz.5- Altınbull

Altınbull yurt dışında özellikle Tayland ve Rusya'da inşaat ve turizm sektöründe faaliyet gösteren resmi bir firmadır. Bütün belge ve evrakları tam olan Altınbull firması Türkiye'de de faaliyetlerini hızlandırdı. Öncelikle Türkiye'de de ek bir şirket açarak ülkemiz de de resmi olarak faaliyetlerini sürdürecek.

Kar oranı oldukça iyi olan Altınbull sitesinde düşük çaplı yatırımlar yapmak iyi olacaktır. BURAYA TIKLAYARAK üye olduktan sonra alacağınız her altın paketinden 1 yılda %360 kar elde edersiniz. Ortalama üç buçuk ayda ana paranızı çıkartıp neredeyse 9 ay boyunca karınızı sistemden çekebilirsiniz.

Altınbull Kayıt Olmak İçin Tıkla

Altınbull Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıkla !


5- Hipper

En büyük hedefi 1 milyon üye ile Hippara Card'ı büyütmek olan Hipper 1 milyon TL sermaye ile işe başlamış bir yatırım firmasıdır. Türkiye'de bulunan Hipper yine yatırımcılarını mutlu etmeyi başaran nadir firmalardan birisidir. Özellikle yatırımcılarına lüks arabalar hediye etmesi ve sürekli gelişmesi bu sektörde en sağlam ve güvenilir firmalardan birtanesi yapıyor.

6- SKP Sosyal Kalkınma Platformu

SKP yani sosyal kalkınma platformu. SKP'de diğer firmalar gibi gerçek işe dayalı bir yatırım firması. Pek çok alanda faaliyet gösteren SKP yerli bir firmadır. Bilişim, Turizm, market, eğitim, inşaat, kimya ve grafik ajansı gibi sektörlerde faaliyet gösteren ve pek çok yerli üretim yapan firma olan SKP yerli gücü ile yerli anakart, sulama sistemleri, fabrika otomasyonları ve yüz tanıma sistemleri gibi pek çok proje yaptılar. Yatırımları gerçek alanlarda değerlendirerek yatırımcılarına güvenilir bir para kazanma platformu sunan SKP'de yine güvenilir gerçek iş yapan para kazanma işlerinden bir tanesidir.

7- Bitclub Network

Sanal paranın bu kadar hızla yayılacağını bundan 3-4 yıl önce sorsaydık kimse tahmin edemezdi. Fakat günümüzde 1 Bitcoin'in değeri 21.000 TL ye kadar ulaştı. Sürekli artan sanal para, ekran kartları ile üretim yapılabilir. Fakat bu yöntemleri bilmeyenler için 4 yıldır Bitcoin üreticiliği yapan Bitclub Network şirketi var. Bitclub 4 yıldır yatırımcılarına her gün bitcoin kazıyor. Kazılan bu paralar sürekli değerlendiği için yaptığınız yatırım sayesinde ömür boyu para üretim makinası almış gibi oluyorsunuz.

8- Detay Maxinet

Detay Maxinet seo ve bilişim hizmeti veren bir firma. İşe başlarken, yatırımınız doğrultusunda size verilen bilgisayarı günde 8 saat çalıştırmanız koşuluyla 1 yılda oldukça iyi para kazanabiliyorsunuz. işe 590 Dolar ile başlıyorsunuz ve size verilen bilgisayarın piyasa değeri 900 TL civarında. 1 yıl boyunca bu bilgisayarı çalıştırarak para kazanıyor ve 1 yıl sonunda bilgisayarda sizin oluyor.

Bu işi anlatınca zamanında dünyada büyük bir soygun yapan Kairos'a benzediğin düşünebilirsiniz fakat emin olun arasında dağlar kadar fark var. İnternet ve seo konusunda az çok bilgi sahibi birisi olarak bu sektörde ne kadar büyük paraların döndüğünü biliyorum ve eğer Detay Maxinet şirketi işini düzgün yaparsa herkese ömür boyu kazanç sağlayabilir. Fakat yinede bu işe girerken temkinli olmakta fayda var.

Evet arkadaşlar internetten para kazanabileceğiniz, gerçek iş yapan yatırım şirketlerini sıraladık. Sizlerde düşüncelerinizi yorum kısmına yazarsanız çok seviniriz.


YATIRIM UZMANI FİKRİ:

Arkadaşlar tavsiyem bu gibi işlere girerken önce işi gerçekten iyi araştırın. Sadece gerçek iş yapması işin güvenilir olduğu anlamına gelmez. Şirket kendisini sürekli geliştiriyor mu, yatırımcılarına karşı tavrı nasıl, ileriye yönelik planları neler ve bu planları gerçeği yansıtıyor mu ? gibi pek çok sorunun cevabını almadan bu gibi işlere girmeyin. Bu siteyi açarken kimseye şu işe gir yada şu işe girme demeyeceğimi söylemiştim. Dolayısıyla biz araştırmamızı yaptık sizlerle paylaştık. Bu işlere başlayıp başlamamanız size kalmış. Benimle ve ekibimle beraber çalışmak isteyenler bana siteden " iletişim" bölümünden ulaşabilir.


BONUS:

Bitcoin Kazandıran Siteler :

Coin Pot:

Coin pot sitesi kazandığınız düşük bitcoin ( satoşi ) lerinizi saklayabileceğiniz bir bitcoin cüzdanı görevi yapar. Ayrıca sadece bitcoin değil lite coin, doge coin, dash ve bitcoin cash gibi coinleri de yine bu sistem üzerinden saklayabilirsiniz. güvenilir ve sağlam bir sistemdir. Zaten şimdi vereceğim bitcoin kazanma sitelerinin çoğu coinpot ile çalışmaktadır. Çünkü hem hızlı hemde kazandığınız bitcoinleriniz hemen bitcoin pot cüzdanına işlenebiliyor. Coinpot dan isterseniz daha sonra kendi cüzdanınıza da çekim yapabilirsiniz.

NOT: bonus bitcoin ve bitfun coinpotla çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Coin pot Kayıt Ol


Free Bitcoin:

Free bitcoin sitesi oldukça kolay bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. her 1 saatte 1 kez olmak üzere karşınıza çıkan chapca kodunu girerek bitcoin kazanabiliyorsunuz. Kolay bir şekilde bitcoin kazanabileceğiniz ve bitcoinlerinizi çekmekte sorun yaşamayacağınız bir sitedir. Ayrıca ekstra bonuslarla beraber günlük kazanabileceğiniz bitcoin miktarını da artıra bilirsiniz. Free bitcoin ve size tanıttığım ve tanıtacağım diğer bitcoin kazanma sitelerini bizzat bende kullanıyorum. Sizede bu siteleri tavsiye ederim.

Free Bitcoin Buraya Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başlayın !!


Bonus Bitcoin:

Bonus bitcoin sitesi de tıpkı free bitcoin sitesi mantığı ile çalışıyor. Fakat bonus bitcoin sitesinde 15 dakika da bir girip bitcoininizi alabiliyorsunuz. Kazandığınız bitcoinler coinpot cüzdanınıza otomatik olarak geçiyor.

Bonus Bitcoin Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


Bit Fun:

Bitfun oyun oynayarak bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. Kayıt olup site içindeki oyunları oynayarak bitcoin kazanabilirsiniz. Üstelik kayıt olduktan sonra oyun oynamadan bile günlük belli bir miktarda bitcoin kazanabiliyorsunuz. hiç bir şey yapmadan bile günde 1-2 defa girip bedava bitcoininizi alabilirsiniz. Daha fazla bitcoin kazanmak isterseniz site içinde ki oyunları oynayabilirsiniz. Bitfun coinpot ile çalışıyor ve kazandığınız bitcoinler direk olarak coinpot cüzdanınıza düşüyor.

Bitfun Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


AdBtc:

Adbtc benim en çok sevdiğim bitcoin kazanma sitelerinde en başlarda geliyor. Yapmanız gereken şey sistem üzerinde bulunan reklamlara tıklayarak bitcoin kazanmak. günde boş vakitlerinizde 1-2 dakikanızı ayırsanız dahi yetiyor. Site üzerinden ne kadar çok reklama tıklarsanız o kadar çok bitcoin kazanıyorsunuz.

Üye olduktan sonra menüden "Surf ads" yazan yere tıklayarak reklamların açılacağı bölüme geliyoruz. Burada karşına çıkan sayfada ekranının her hangi bir yerinde "OPEN" butonu yada " START" yazacak. Open tuşuna basınca reklam yan sekme olarak açılacak ve 10 saniye ile 30 saniye arasında reklam açık durması gerekiyor. Süre bitiminde ise bitcoininizi alıp reklam sekmesini kapatabilirsiniz. Yalnız belirtelim OPEN tuşu ekranınızın her yerinde olabilir. Yani sabit bir yerde değil. Hile kullananlara engel olmak için böyle bir yöntem bulunmuş.

AdBTC Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazan !


Btc Miner:

Btc miner sitesi bilgisayarınızı zorlamadan kazım yaparak size bitcoin kazandırır. Sistem çok basit. Üye olurken direk bitcoin cüzdanınızı giriyorsunuz ve bitcoin kazımına başlıyorsunuz. Bilgisayarınız bitcoinleri kazarken siz istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Ortalama 10-15 gün içinde minimum çekim olan 0.0050000 bitcoin'e ulaşarak bitcoin adresinize çekim yapabilirsiniz.

BTC miner Tıkla Kayıt Ol Bitcoin Kazanmaya Başla !


Arkadaşlar sizlere verdiğim bu bitcoin kazanma sistemleri ufak ufak bitcoin kazanmanızı sağlıyor. Bu verdiğim bütün siteleri deneyip bitcoin kazanırsanız ve sürekli devam ederseniz, bitcoinin şu günlerde 50.000 TL civarlarında seyrettiğini düşünürsek ve giderek artarak hedefin 1 milyon dolar olduğunu göz önünde bulundurursak belki de 2-3 yıl sonra buralardan kazandığınız bitcoinler hayatınızı değiştirebilir. Şuanda bile bütçenize katkı olsun diye bitcoin kazanıp ileride bitcoinleriniz birikince satıp paraya çevirebilirsiniz, fakat tavsiyem kazandığınız bitcoinleri elinizde tutmanızdır. Hepinize bol kazançlar.


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.