haber

HİPPER A.Ş ISO BELGELERİNİ ALDI ! HİPPER İLE PARA KAZAN !!

HİPPER KALİTE KONTROLÜNDEN GEÇTİ !! 


Hipper A.Ş yatırım yaparak para kazanmanıza olanak sağlayan bir iş modelidir. 1 milyon TL sermaye ile kurulan ve arkasında büyük firmaları barındıran Hipper firması yatırımları kendi bünyesinde değerlendirerek yatırımcılara para kazandırıyor. Oldukça kaliteli bir firma olan Hipper bu kalitesini aylarca süren denetimler sonunda kanıtlayarak İSO belgelerini alarak kanıtladılar.

Bilmeyenler için İSO belgelerinin ne olduğundan kısaca bahsedelim. İSO basitçe kalite kontrolüdür. İSO belgesi markaya yada firmaya kalite katar ve bunu tesçillendirir.

Hipper A.Ş bilmeyenler için biraz bahsedelim.

Hipper Ne İş Yapar ? 


Hiiper hedefi 5 yılda 1 milyon HipparaCard kullanıcısı oluşturmaktır. HipparaCard, master card alt yapısını kullanarak oluşturulmuş bir karttır. Bu kart sayesinde üye iş yerlerinden indirimli alışveriş yapılabilinecek.Şirketin ikinci bir hedefi de tüm dünyada kullanılan ve kabul görmüş elektronik para üretimi yapmak. Turcoin adı altında bu projeyi de gerçekleştirmeye çalışan Hipper bu güne kadar yatırımcılarının her daim yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Sağlam bir yatırım platformu olan hipper, yatırımcılarına pek çok fayda sağlıyor. Yatırım yapmak isteyenler için gerçek iş yapan güvenilir yatırım firmalarından birisinin de rahatlıkla Hİpper olduğunu söyleyebiliriz.

HİPPER A.Ş İSO BELGELERİ:İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.