hipper

Hipper A.Ş Nedir ? | Gerçek İş Yapan Yatırım Firması ! HEDEF 1 MİLYON ÜYE !


Hipper A.Ş Nedir ? Hipper ile Para Kazanın !!


Hipper, yatırım yaparak para kazanabileceğiniz, gerçek iş yapan firmadır. Yapacağı işler için nakit sermaye ve hedeflediği proje için üye toplayan hipper şirket olarak kendisine para kazandırırken, elde edilen kazancı yatırımcı üyeleri ile bölüşmektedir. Hipper'de para kazanmak için yatırım yapmanız yeterli olacaktır, başka herhangi bir ekstra işleme gerek yoktur.

HİPPER NEDİR ?


Hipper birikmiş paranızı değerlendirebileceğiniz, yatırım yaparak para kazanabileceğiniz bir şirkettir. Hipper A.Ş'den alacağınız yatırım paketleri sayesinde 1 yılda yatırımınızın 2 katı kadar kazanç elde edebilirsiniz. Bir yatırım paketi 1500 TL'dir ve toplam 31 adet yatırım paketi alabilirsiniz. 

Aldığınız her yatırım paketi size 1 yılda 3000 TL kazandırır. Yani yatırımınızın 2 katı kazancı şirket size sunuyor. Ayrıca ekstra kariyer ve bonus kazançlarıyla beraber alacağınız her yeni paketten ekstra para kazanırsınız.

Paket kazançlarınız günlük olarak hesaplanır ve Hipper üyelik panelinize kazancınız yansır. Her 1 paketten günlük 8.21 TL para kazanırsınız. Günlük kazandığınız paraları da banka hesabınıza çekebiliyorsunuz. Para kazanmak için ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Hipper Şirketi Hakkında Bilgiler 


HİPPER uzun yıllar bir arada çalışan, patentli projeler üreten, birçok kurumsal firmaya yazılım ve danışmanlık hizmeti sağlayan, bilişim sektöründe kendini fazlasıyla kanıtlamış profesyonel bir ekibin ortaya çıkartmış olduğu, teknolojik altyapısıyla milyonlarca üyenin aynı anda işlem yapabilmesine olanak sağlayan yeni nesil bir iş ortaklığı platformudur. 

Yaklaşık 8 ay süren yazılım geliştirme ve Ar-Ge çalışmalarından sonra HİPPER A.Ş. ünvanıyla 2017 şubat ayında 1.000.000 TL resmi sermayeyle kurulan şirketimiz, bu gün Smart Solution Ltd, GBC Digital Games Ltd. ve Anafis A.Ş. gibi 80 ülkede faaliyet gösteren 22 firmasıyla yıllık 5 milyar doların üzerinde cirolara ulaşan GBC Holding yatırım ortaklığı ile gücüne güç katarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir. 

HİPPER A.Ş. olarak GBC Holding’le birlikte devam eden yatırımlarımızın dışında gayrimenkul, otomotiv ve her türlü kısa/orta vadede yüksek kar sağlayacak çeşitli sektörlerde alanında uzman danışman kadrolarımız ve istişare kurulumuzla birlikte uzun süren araştırmalar sonucunda elde ettiğimiz verilere dayanarak yatırımlar yapmaktayız. 
Bütün bu yatırımlardan elde ettiğimiz karlılığı tüm detaylarıyla hesaplayarak ortaya çıkarttığımız kazanç miktarlarını günlük olarak iş ortaklarımıza yansıtıyoruz. 

HIPPER temelde iki mantık üzerine inşa edilmiş bir vizyona sahiptir: 
Günlük gelir elde eden binlerce kişilik iş ortaklığı platformu oluşturmak, 
İş ortaklarıyla birlikte yüz binlerce müşteriye Hipparacard fırsatını ulaştırarak dünya genelinde ciddi bir ticari hacim oluşturmak. 

HIPPER iş ortakları; küçük bir yatırımla kendilerine özel online iş yeri sahibi olurlar. Bu iş yerinde eleman çalıştırmadan, dükkan kiralamadan, çeşitli yasal yükümlülükler altına girmeden ve herhangi bir bayilik bedeli ödemeden gerçek ya da sanal ortamdaki binlerce müşteriden anlık kazanç elde ederler. 


HEDEF 5 YILDA 1 MİLYON HİPPARACARD! 


Tüm anlaşmalarını tamamladığımız ve iş ortaklarımızla birlikte 10.000 müşteriye ulaştığımızda mobil uygulama desteğiyle hayata geçireceğimiz Hipparacard projesini, 5 yılda 1 milyon kişiyle tanıştırmak istiyoruz. Kullanıcılar her alışverişte Hippara kazanmanın keyfini yaşarken iş ortaklarımız kurdukları ekipten dönen tüm ticaretten kazanç planı doğrultusunda ömür boyu gelir elde edecekler. Hipparacard projesi, herhangi bir banka kartıyla iş birliği içerisinde olmadan direk Mastercard anlaşması ve güvencesiyle gerçekleştirilecektir.

Hipper A.Ş %49 Sahibi SADUN KAYA Kimdir ?


• ANAFİS A.Ş yönetim kurulu başkanı
• Hipper A.Ş hisselerinin %49'unun sahibidir.
• GBC Holding yönetim kurulu başkanı ve bünyesindeki 22 şirketin sahibidir.
• SMART SOLUTİONS IT LTD. Genel Başkanı
• Online olarak ön ödemeli ön ödemeli kartları çıkartan ilk kişilerdendir. 
• Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde, Büyük Yatırımcılar Daire Başkanlığında, Fen İşleri Müdürlüğünde inşaat mühendisliği yapmıştır.
• Gürcistan enerji bakanının da ortak bir Bitcoin üretim tesisi vardır. Bu tesisten Sadun Bey günlük nakit olarak 1.5 milyon dolarlık Bitcoin alıyor. 
• Ödeme ve elektronik para derneğinin ilk kurucularındandır.

Hipper A.Ş'nin arkasında Sadun Kaya gibi bir güç olması elbette Hipper ve Hipper yatırımcıları için oldukça büyük bir fırsattır. Şirketin hedefleri büyük ve bu yolda yatırımcılarıyla beraber büyüyecekler. Şirketin en büyük hedefi olan 5 yılda 1 milyon HİPPARACARD kullanıcısına ulaşmaktır.

Hipper A.Ş Kurucusu ve %51 sahibi MUHAMMET SATIROĞLU Kimdir ?


Muhammet SATIROĞLU  7 yıldır yazılım ile ilgilenmektedir. 2012 yılında kurduğu firması ve yüksek yazılım mühendislerinden oluşan ekibiyle birlikte, yerli ve yabancı pek çok kurumsal firmanın proje ve yazılım geliştirme işlerini yapmanın yanında network markeitng alanında 5 ayrı firmanın yazılımlarını yaparak hisse sahibi olmuş genç yaşında büyük başarılara imza atan bir iş adamıdır.

Hipper Güvenilir mi ?


Hipper A.Ş'nin araştırmasını yaptığımız zaman kötü diyebileceğimiz hiç bir sonuç karşımıza çıkmamıştır. Arkalarında GBC holding ve Sadun KAYA gibi büyük isimlerin olması Hipper A.Ş'nin güvenilirliğine ekstra güvenilirlik katmış. Şirket tamamen resmi ve yasal yollarla hem kendisi, hem yatırımcılarına para kazandırıyor. Dolayısıyla piyasada bulunan en güvenilir yatırım firmalarından birisidir.

Hipper A.Ş Ne Kadar Para Kazanırım ?


Hipper'de para kazanmak için yatırım paketi almalısınız. Alacağınız yatırım paketleri sayesinde ekstra bonuslar da kazanabilirsiniz. Ayrıca network marketing sistemi ile yatırımcı arayan Hipper'de ekip kurarak ekstra kazançlarda elde edebilirsiniz. Basitçe bakarsak hipper kazanç tablosunu aşağıda paylaştık.

Hipper Kazanç Tablosu:Hipper A.Ş Network Marketing Kazancı:İnternetten para kazanmak Yazar

1 yorum :

  1. Hipper A.Ş. yatırım imkanı nasıl olur? Ne kadar gelir elde edersiniz? Nasıl güveneyim? sorularınızın cevapları için www.hipperleyin.com ziyaret ediniz

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.