haber

Mega Holdings Dolandırıcı mı ? Mega Holdings Mağdurları ve Detaylı Bilgi !!

Mega Holding Dolandırıcı mı ? Mega Holding Analizi !!


Mega Holding yada Mega Grup Bilişim şirketini duymuşsunuzdur. Bir dönem çok fazla bilinen hatta en çok bilinen network marketing firması haline gelmişti. Mega, web site network marketing ağı gibi görünsede aslında bu kimlikten uzak çalıştığı için, işe giren çoğu insan mağdur olmuştur. Hatta her yerde mega holding mağdurları, mega dolandırıcılığı, mega holding dolandırıcı şeklinde başlıklar açılıp şirket kötülenmiştir. Bugün bizde size bu şirket hakkında bir kaç bilgi paylaşacağız.

Mega Holding Nedir ?


Mega Holding, ECD Builder hazır tasarım modüllü web site satışı yapan bir firmadır. Satış yaparken network marketing sektörünün gücünü kullanarak oldukça büyük başarılara imza atmış bir firmadır mega holdgins. İşe başlarken alacağınız hazır tasarım modüllü web sitesinin yanında kişisel gelişim eğitimleri de sunan şirket ayrıca neredeyse yarı fiyatına 5 yıldızlı otellerde tatil ve eğitim imkanı da sağlıyor.

Network marketing sektörü ile web sitesi satışı yapan mega holding insanlara yanlış bilgilendirme yaptığı için ve web sitelerinin kullanışlı olmamasından dolayı pek çok eleştiriyle karşı karşıya kalıyor. Bunlardan en başta geleni ise mega holding dolandırıcılığı adı altında yapılıyor. Peki mega holding dolandırıcı mı ?

Mega Holding Dolandırıcılığı


Mega holding ağızdan ağıza yayılma yöntemi olan network marketing sektörü ile web sitesi satışını yapmaktadır. 3 yıllık satılan web siteleri yaklaşık 2500 - 3000 TL civarında bir paraya denk geliyor. Genelde işi tanıdıklarınız vasıtasıyla dinleyerek işe dahil oluyoruz. İşe başladıktan sonra para kazanmanız yeni üye bulmaya yönelik olduğu için çoğu insan bu şirketten para kazanamıyor. Ayırca alınan web sitesinin de kullanışlı olmaması şirketin dolandırıcı damgası yemesinin en büyük sebepleri.

Baktığımız zaman işe dahil olduktan sonra size sunulan indirimli tatil fırsatı ve kişisel gelişim eğitimleri çok faydalı. Fakat tatil ve kişisel gelişimden hoşlanmıyorsanız network marketing işi ile uğraşacak ve para kazanmak için bu şirkete başlayacaksanız hiç uğraşmayın derim.

Mega holding kesinlikle dolandırıcı bir şirket değil, aksine şirkette verilen kişisel gelişim eğitimler gerçekten çok sağlam. İş web sitesi satma değil kişisel gelişim üzerine olsaydı kimse ses çıkarmazdı ama insanları web sitesi satacağız diye işe aldıktan sonra web sitenin hiç bir şeye yaramaması şirketi dolandırıcıymış gibi anılmasına neden oluyor. Web sitenin vasatlığı burada en büyük sorun. Eğer web sitesi düzeltilirse şirket büyümeye devam edebilir.

Mega Holding Mağdurları

Mega holding mağdurları başlığı altında pek çok yazı görmüş olabilirsiniz. Bunun temel sebeplerini yukarıda belirttik. Fakat mega holding mağdurları konusuna biraz daha detaya inelim.

Mega holding işine başlamak için size ön sunum yapılır ki işi öğrenin. Buradaki sunumda size network marketing gücünü göstererek ne kadar para kazanabileceğiniz gösterilir. Üstelik web sitenin de çağımız için ne kadar büyük bir ürün olduğundan bahsedilir. Evet gerçekten de web sitesi çok büyük ve harika bir ürün ve network marketing sektörüde dünyanın en büyük sektörlerinden birisi durumunda. Fakat mega holdingin sattığı web sitesi gerçekten çok ama çok kötü. Bizzat bende kullandığım için biliyorum, sitede işlem yapmak aslında çok kolay ve basit fakat basit olduğu için kaliteli değil saşma sapan bir web sitesi yapılıyor. Üstelik ücretsiz olarak hizmet veren hazır tasarım modüllü şirketler olduğu için sizin mega holdingin sitesine 2500 tl vermeniz size çok fena koyuyor. Aynısının çok daha iyisi üstelik çok daha ucuza hatta çoğu özellik bedava olarak diğer firmalarda satılırken neden 2500 TL kötü bir siteye vereyim ki ?

Web sitesi kötü olunca insanlar bu kez aldığım ürün kötü ve para kazanmak içinde yeni insanlar bulmam gerekiyor başlarım böyle işe deyip,  mega holding dolandırıcı diye konuşmaya başlıyorlar. Çünkü alınan web site hiç bir işlerine yaramıyor.

Aslında network marketing sektörü de, web sitesi de çok büyük paralar kazanılabilecek büyük bir pazar. Fakat şirketin sunduğu kötü ürün insanların bu işi dolandırıcı ilan etmesine sebep oluyor.

Şirket bizi ne kadar dinler bilemem ama acilen ürününü çok ama çok iyi hale getirmek zorunda. Yoksa insanlar mağdur olmaya devam eder. Edindiğimiz bilgilere göre siteye ECD BUİLDER PLUS adıyla yeni güncellemeler geliyor ve köklü bir değişiklik olacağı yönünde. Bakalım bu ürün nasıl olacak. Eğer bekleneni karşılarsa, insanlar hem web sitelerinden para kazanabilir, hemde network marketing sektörünün ne kadar güzel bir iş olduğunu anlarlar.

Size bizim tavsiyemiz işe girin yada girmeyin yönünde değil. Son karar size kalmış. Biz şirketin iyisiyle kötüsüyle analizini yaptık. İşe başlayıp başlamamanız sizin kararınız.

İnternetten para kazanmak Yazar

1 yorum :

  1. Güzel ve objektif anlatılmaya çalışılmış. Fakat kaçırdığınız bir nokta var. Ne zaman yazıldı bu yazı bilmiyorum ama ürünümüzde çok değişiklikler oldu ben de bizzat kullanıyorum aynı zamanda bir webmaster olarak söyleyim gayet kullanışlı ve güzel bir pakettir ECD. Mega Grup Bilişim'in dolandırıcı ya da saadet zinciri olması söz konusu dahi değildir. Mega Holdings MLMIA sertifikası ile bir Network Marketing firması olduğunu ve kalitesini ispatlıyor. Saygılar...

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.