etherium madenciliği

MyGbit NEDİR ? Yerli Etherium Madenciliği Başladı ! MyGbit İle Para Kazanın !!

MyGBİT NEDİR ? MyGBİT GÜVENİLİR Mİ ? MyGBİT SUNUMU !!


MyGBİT NEDİR ? MyGBİT ŞİRKETİ:


2017 yılı, mart ayında T.C. Bursa Ticaret Sicil Müdürlüğü'ne 94560 ticaret sicil numarası ile 3.000.000 TL yerel sermaye ile %100 Türk girişimciler tarafından Bursa'da kurulmuştur. 

Kripto para madenciliği yapan Mygbit, bizlere de bulut madenciliği dediğimiz sistem sayesinde kripto para madenciliği yapma fırsatı sunuyor. Mygbit bizlere yaş, lokasyon, yatırım, teknik bilgi, veya tecrübe gibi zorunluluklar olmadan tüm kullanıcıların erişebileceği bir madencilik hizmeti sağlamaktadır.Bir tanesinin değeri 340 dolar seviyesini aşan ve Bitcoin'den sonra en değerli 2. kripto para olan Etherium madenciliği yapan Mygbit, yatırımlarımızla tesisini büyüttüğü gibi, bizlere de para kazandırıyor.

Ülkemiz için ilk yerli madencilik tesisi diyebileceğimiz MyGbit, sunmuş olduğu yatırım paketleri ile, minimum 3 yıl boyunca sizlere kazım yapma fırsatı sağlıyor. Değeri sürekli artan Etherium gibi bir kripto parayı her gün üretmek harika bir şey diyebiliriz. Mygbit bizlere ömürlük bir iş sunuyor olabilir değerlendirmek gerekir kesinlikle. Şirket bizlere büyük bir fırsat sunmuş fakat bilmeyenler için kripto para ve madencilik hakkında biraz bilgi verelim.


BULUT MADENCİLİĞİ NEDİR ?


Bulut madenciliği, uzaktan donanım gücü kullanarak yapılan kripto para ( örneğin: Bitcoin, Etherium) kazım işidir. Bu madencilik modelinin oluşma sebebi kazım işleminin zorluğunun artması ve bundan dolayı madencilik meraklılarının ev ortamında yaptıkları Etherium kazımlarının neredeyse hiç para kazandırmamasıdır.

Bulut madenciliği insanlara donanıma büyük miktarlarda yatırımlar yapmadan yada herhangi bir teknik bilgi gerektirmeden kripto para madenciliğine başlama imkanı sağlıyor. 
MyGbit NE İŞ YAPIYOR ? İŞE NASIL BAŞLANIR ?

Mygbit, etherium kazımı yapan bir bulut madencilik şirketidir. Etherium üretimi yaparak hem şirketin hem yatırımcıların para kazanmasına olanak sağlıyorlar. Yaptığımız yatırımları tesise yeni madencilik makineleri alarak daha fazla kazım gücüne ulaşıyorlar. Dolayısıyla hiç batmayacak, uzun soluklu bir iş modeli ile şirket karşımıza çıkıyor. Mygbit ile Etherium üretmek istiyorsanız öncelikle üye olmalısınız. Ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Daha sonra şirketin sunduğu 9 farklı paket seçeneklerinden istediğiniz paketi seçerek Etherium kazımı yapmaya başlıyorsunuz. Aldığınız kazım paketi 3 yıl boyunca size kazım yapar. Etherium'un sürekli arttığını da düşünürsek belkide ömür boyu sağlam bir işiniz olabilir.

MyGBİT YATIRIM PAKETLERİ


Standart: ALIŞ: 500 $ | Kazım: 18MH/s Aylık: 0.080 ETH 
Apprentice: ALIŞ: 1000 $ | Kazım: 37MH/s Aylık: 0.167 ETH 
Manager: ALIŞ: 2000 $ | Kazım: 75MH/s Aylık: 0.335 ETH 
V Manager: ALIŞ: 4000 $ | Kazım: 160MH/s Aylık: 0.722 ETH 
Exucitive: ALIŞ: 8000 $ | Kazım: 340MH/s Aylık: 1.530 ETH
V Exucitive: ALIŞ: 16000 $ | Kazım: 700MH/s Aylık: 3.160 ETH 
Present: ALIŞ: 32000 $ | Kazım: 1600MH/s Aylık: 6.770 ETH 
V Present: ALIŞ: 64000 $ | Kazım: 3500MH/s Aylık:15.790 ETH
Founder: ALIŞ: 128000 $ | Kazım: 7000MH/s Aylık: 31.59 ETH 


Üstte bulunan yatırım paketlerinden satın alarak etherium madenciliğine başlayabilirsiniz. Alacağınız her paket size 3 yıl boyunca etherium kazandırır. Bugün etherium 340 $ a kadar çıkmış durumda ve bitcoinden sonra en değerli para birimi olarak geçiyor ve bitcoin gibi etheriumun da değerinin 10 kat artacağı bir senaryoda çok yüksek kazançlara ulaşabilirsiniz.

MyGbit GÜVENİLİR Mİ ?Mygbit yerli ve gerçek bir kripto para madencilik işi ile uğraştığı için güvenilirdir. Yaptığınız yatırımlar size günlük olarak para kazandıracak. Mygbit şirketinin en güvenilir yanı yaptığı iş belli, kazanacağı para belli zarar etme riski olmadığı için batma riski de neredeyse sıfırdır. Şirket elindeki kazım cihazlarından zaten her gün para basıyor ve yatırımlar sayesinde makine sayısını artırarak daha fazla para kazanıyor. Kazımdan elde ettiği kazancıda yatırımcılarla paylaşıyor. Özellikle etheriuymum değerinin artacağı bir senaryoda ise hem şirket hem biz yüklü miktarda kazanç elde edebileceğiz.

Şirket yaptığı iş gereği ne alıp ne vereceği neredeyse belli olduğu için batma ihtimali en aza iniyor. Dolayısıyla Mygbit için güvenilir bir yatırım platformu diyebiliriz. İnternetten para kazanmak Yazar

1 yorum :

  1. Sisteme aralık ayında girdim şimdiden yatırdığımın yarısından fazlasını çıkardım tavsiye ederim...

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.