a kazanç

A KAZANÇ PLUS HAKKINDA MERAK EDİLEN SORU VE CEVAPLARI

A Kazanç Plus Soru ve Cevaplar ! A Kaznaç Plus Nedir ? Nasıl Para Kazanılır ?


Merhaba arkadaşlar. a kazanç plus firmasını bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse, İzmirde kurulan yerli bir firma olan a kazanç plus yatırım firmasıdır. Yatırımları gerçek ticarette değerlendirerek yatırımcılarına vaad ettiği kazançları sağlamaktadır. Özellikle inşaat, enerji ve hayvancılık sektöründe kısa zamanda büyük işler yapmıştır. A kazanç plus şirketi hakkında bilgi almak isteyenler BURAYA tıklayarak a kazanç plus hakkında gerekli bilgileri alabilirler.


A Kazanç Plus Merak Edilen Sorular ve Cevapları:


A Kazanç Plus Nedir ?

A Kazanç Plus bir yatırım firmasıdır. Şirketin sunmuş olduğu 7 farklı yatırım paketinden birisini seçerek işe dahil oluyorsunuz. Aldığınız yatırım paketi size 1 yıl boyunca günlük olarak para kazandırır. A Kazanç Plus şirketi ise bizden aldığı yatırımları özellikle inşaat, enerji ve hayvancılık sektöründe değerlendiriyor.

A Kazanç Plus Yatırım Paketleri Nelerdir ?

Yatırım paketleri 500 TL den başlayarak 32.000 TL ye kadar çıkıyor. Bütün yatırım paketleri 1 yıllıktır ve yatırım paketleri bizlere günlük kazanç sağlar.

Yatırım paketleri ve kazançları:

İnci Paket Fiyatı: 500 TL : Günlük 2.5 TL, Aylık 75 TL, Yıllık 900 TL para kazandırır.
Opal Paket Fiyatı: 1000 TL: Günlük 5 TL, Aylık 150 TL, Yıllık 1800 TL para kazandırır.
Pırlanta Paket Fiyatı: 2000 TL: Günlük 10.5 TL, Aylık 320 TL, Yıllık 3840 TL para kazandırır.
Elmas Paket Fiyatı: 4000 TL : Günlük 21 TL, Aylık 640 TL, Yıllık 7680 TL para Kazandırır.

İmarlı Arazili Tapu Teminatlı Paketler:

Safir Paket Fiyatı 8000 TL: Günlük: 44.6 TL, Aylık 1360 TL, Yıllık 16320 TL para kazandırır.
Yakut Paket Fiyatı 16000 TL: Günlük 89.2 TL, Aylık 2720 TL, Yıllık 32640 TL para kazandırır.
Zümrüt Paket Fiyatı 32000 TL: Günlük 211.2 TL, Aylık 6400 TL, Yıllık 76800 TL para kazandırır.

A Kazanç Plus Nasıl Kayıt Olunur ?

A Kazanç Plus'dan para kazanmaya başlamanız için öncelikle kayıt olmanız gerekir. Kayıt olmak içinde bir sponsor bulmanız gerekmektedir. Sponsorunuz sizi a kazanç plus şirketine kayıt yapar ve iş hakkında size sürekli yardım eder.

A Kazanç Plus Kazanılan Para Nasıl Çekilir ?

A Kazanç Plus üye olduğunuz panelde günlük olarak paket kazancınız birikir. Biriken paralarınızı her hafta pazartesi çekim talimatı oluşturarak çekebiliyorsunuz. Çekim talebinde bulunduğunuz paralar sizin banka hesabınıza yada bitcoin hesabınıza çarşamba günü yatacaktır. Yani A Kazanç Plus şirketinde yatırımınızın karşılığı olan kazançları haftada bir çekebiliyorsunuz.

Yatırım Paketlerinin Süresi Bitince Ne Olacak ?

Sadece 30.000 yatırım paketi yani 30.000 kişiyle sınırlı olacak bu projede 1 yıl sonunda yeni projeler gelerek bu 30.000 kişi yeni projelerden faydalanabilecek. Örneğin şirketin en büyük projesi olan gayrimenkul projelerinde piyasa fiyatlarından daha ucuza gayrimenkul alıp satabilecekler gibi pek çok özellikten faydalanılacak.

30.000 Üyeye Ulaşınca Ne Olacak ?

A Kazanç Plus şirketinin en büyük hedefi 30.000 üye ve 800 bayilikle beraber Türkiye'de emlak sektöründe zirvede yer almaktır.  30.000 üye ve bayilerle beraber a kazanç plus piyasadaki " acil satılık " ibaresindeki piyasanın altından ucuzdan satılan gayrimenkulleri satın alarak yine piyasa fiyatının altından satış yapacak. Böylece şirket ve üyeler bu satışlardan ekstra komisyonlar kazanabilecek. Bu sayede alınan ucuz evler, kolayca ucuzdan satılabilecek.

Yurt Dışında Yaşayan Üyeler Tapu Teminatı Alabilir mi ?

Yurtdışında yaşayan Türk ve yabancılar paketlerden faydalanabilir. Yurtdışında yaşayan T.C. kimlik numarasına sahip her vatandaş teminatlı tapu paketlerinden faydalanabilir ve tapusunu alabilir. Şayet ikametgahları bulunmuyorsa İç İşleri Bakanlığından bir belge istenmektedir. Bu koşulla tapu işlemleri başlatılır.

Kazançlarımızdan Vergi Verecek Miyiz ?

Hayır. Paket kazançları tabloda yazılan gibidir. Hiç bir şekilde ekstra kesinti olmadan belirtilen paket kazancı size yansır. Şirket Bu kazanç tablosunu oluştururken vergileri düşürülmüş şekilde hazırlamıştır. Şirket İzmir Vergi Dairesi'ne bağlıdır ve vergisini ödemektedir.

Aldığım Yatırım Paketine Fatura Kesiliyor mu ?

Evet. Aldığınız yatırım paketine fatura kesilerek adresinize kadar yollanmaktadır. Faturada yatırımınızın vergisinin ödendiğini de zaten göreceksiniz. A Plus Kazanç yatırım modeli tamamiyle T.C vergi kanunlarına uygun bir şekilde düzenlenmiştir. Özellikle Tapu teminatlı paket satın aldığınızda faturanızın açıklamasında “Teminatlı Tapu Bedeli” yazmaktadır. Yatırım gelirleriniz hesabınıza ödendiğinde ise faturanızın açıklamasında “Gayrimenkul Danışmanlık Ücreti”  ibaresi yer almaktadır.

A Kazanç Plus Verilen Tapular Nerede ?

A Kazanç Plus, Kırıkkale Yuva mahallesindedir. Arsalar imarlıdır dolayısıyla değersiz boş araziler değildir. Şirketin verdiği arsaların raporunu sponsorunuzdan isteyebilirsiniz. Arsa değerleme raporu için WhatsAPP: 0505 425 15 96 bu numaradan bize ulaşarak da arsa değerlendirme raporunu alabilirsiniz.

A Kazanç Plus Tapuyu Nasıl Veriyor ?

A Kazanç Plus- Fons A.Ş. , Kırıkkale’de  gelişime büyümeye açık alanda konut imarlı 490 bin metrekare arsa satın almıştır.  Tapu teminatlı toplam yatırım paketi  sayısı 7 bin adet olacaktır;

1000 adet/kişi 32bin

2000 adet/kişi 16 bin

4000 adet/kişi 8 bin liralık tapu teminatlı paket sahibi olabilecektir.


A Plus Kazanç Tapu alma süreci ne zaman başlar ve ne kadar sürer?

Kişisel sayfanızda bulunan dökümanlar kısmında sözleşme ve vekaletname örneği bulunmaktadır. Toplamda 4 sayfa olan sözleşme örneğinden iki nüsha doldurup imzalayarak vekaletnameyi noterden onaylatarak şirketin İzmir Bayraklı’da bulunan Resmi ofisine posta yoluyla gönderilmektedir. Takip eden bir hafta on gün içinde işlemler gerçekleştirilmektedir. Şirket Yatırımcısının sisteme üye olurken girdiği adresine ıslak imzalı tapu belgesini posta yoluyla göndermektedir. Aynı zamanda yatırımcı, adına düzenlenen tapuyu E-devlet sisteminde görebilmektedir.

Yatırımcı Fons A.Ş’ye vekalet vermek istemezse tapu sahibi olabilir mi?

Vekaletname sadece ve sadece tapu “ALIŞ” işlemleri için istenmektedir. Yatırımcı adına “SATIŞ” işlemi gerçekleştiremez. Yatırımcı şayet bu konuda güven eksikliği yaşıyorsa, Firmayı arayıp randevu isteyebilir ve kişisel olarak tapu işlemlerini firmanın yetkilendirdiği kişiyle birlikte yapabilir.

Birden fazla yatırım yapabilir miyim?

Hayır. Her hesap bir yatırım içindir. Yani Bir gerçek kişi bir yatırım politikası bulunmaktadır. Ailenizden herhangi bir kişiyi tabi ki üye edebilir o gerçek kişi üzerinden yatırım yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Yapılacak olan her sözleşme kişinin kendisini bağlamaktadır.

Sisteme üye oldum fakat üye olurken istenilen paket miktarından vazgeçtim, değiştirebilir miyim?

Hayır. Sistem üyelik esnasında size hangi paket türünden yatırım yapacağınızı sorar, şayet siz ilk girdiğiniz tercihinizi değiştirmek isterseniz tekrar farklı bir kullanıcı ismi girerek üyelik almanız gerekmektedir. Bu kargaşalığa mahal vermemek için lütfen sponsorunuza detaylı sorularınızı sorunuz.

Yatırım yaptım fakat param ödenmedi, ne yapabilirim?

Sözleşmenizi imzalamadan önce lütfen dikkatlice okuyunuz. Firma şayet 3 ay üst üste yatırım bedellerinizi tabloda belirtildiği şekilde ödemesini yapmadığı takdirde adli süreci ve sözleşme maddelerini gerekçe göstererek üzerinize teminatlı bir şekilde  verilen tapunun tüm haklarını üzerinize alabilir ve özgürce değerlendirebilirsiniz. Lütfen sözleşmedeki maddeleri okuyunuz veya bir üst akıl mercinden yardım isteyiniz.

A Kazanç Plus Ekip ( Referans ) Kazancı Nasıldır ? 

A Kazanç Plus şirketinde paket kazancınıza ek olarak bonus kazançlarda bulunuyor. A Kazanç Plus şirketine yatırım yaptıktan sonra sizde arkadaşlarınıza bu işi anlatırsanız ve işe sizin sponsor kullanıcı adınızla arkadaşınızı işe alırsanız, işe başlayan kişi hangi paketten işe başlamışsa paket fiyatının %10'unu size bonus olarak kazandırır. Örneğin Zümrüt paketle işe başlayan bir kişiden sizin kazancınız 3200 TL'dir. İlk derinliğinize sonsuz şekilde üye yapabilir ve hepsinden %10 kazanabilirsiniz. 2. Derinlikten ve aşağılardan para kazanmak için kariyer atlamanız gerekiyor.


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.