a kazanç plus

A Kazanç Plus Yatırımcıları Şirketi Denetledi ! Evraklar Tam - Her Şey Şeffaf - Hedefler Büyük !!A Kazanç Plus yatırımları gerçek işlerde değerlendirerek bizlere kazanç sunduğunu söylemiştik. Fakat A Kazanç Plus ekip liderleri Turgay Torun başta olmak üzere üst kariyerdeki diğer liderler, diğer firmalardaki gibi yatırımcıların zarar etmemesi için şirketten yapılan işlerin ve bu işlerden elde edilen kazancın evraklarını herkesle paylaşılmasını istedi. Bu güne kadar zaten yapılan işlerin evrakları dahil olmak üzere her şeyini net bir şekilde gösteren FONS şirketler grubu, Tamer budak ve liderlerin finansal evrakları da görmek istemelerini anlayışla karşıladı ve evraklar, mali müşavir ve avukatlar aracılığıyla incelendi.


A Kazanç Plus Kayıt Olmak ve Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilir yada Arayabilirsiniz: 0505 425 15 96

SONUÇLAR A KAZANÇ YATIRIMCILARININ GÜVENİNİ İYİCE ARTIRDI...


Evraklar incelenince yapılan işlerin büyüklüğü iyice ortaya çıktı. Fons A.Ş bir bütün olarak çok kısa sürede büyük işlere imza atmış. Yapılan işleri tek tek yazarsak bu içeriğimiz çok uzar o yüzden Fons A.Ş ve A Kazanç Plus şirketinin yaptığı işlerin listesini BURAYA TIKLAYARAK görebilirsiniz.

Bu evraklara şirkete gidip sizde erişim sağlayabilirsiniz. Yatırımcılarına karşı gayet şeffaf olan A Kazanç Plus, kontrollü ve hızlı büyüdüğünü bizlere bir kez daha kanıtlamış oldu. Ayrıca incelemelerde çıkan sonuç Fons A.Ş şirketinin Beşiktaş Vodafone Park stadında 29 Ekim 2017 tarihinde hologram teknolojisi ile reklamcılığı geliştirmek adına Beşiktaş'ın stadında deneme yapılacağını açıkladı. Ayrıca İstanbul'un pek çok büyük semtinde yine hologram teknolojisiyle reklamcılığı yaymak adına çalışmalar olacak.


A Kazanç Plus Kayıt Olmak ve Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilir yada Arayabilirsiniz: 0505 425 15 96

FONS A.Ş Hologram Teknolojisini Türkiye'ye Getiriyor !!


Fons A.Ş ingiltere merkezli Hologo firması ile anlaşma yaparak %50 ortaklıkla Türkiye'ye hologram teknolojisi ile reklamcılığı getirecek. Bu Türkiye'de bir ilk olmakla beraber dünyada da neredeyse bu teknolojiyi kullanan ilk ülkelerden birisi olacağız.

Hologram teknolojisini basitçe anlatmak gerekirse, 3D boyutlarda tıpkı gerçekmiş gibi animasyonların oynatılması, yada aslında karşınızda olmamasına rağmen, sanki karşınızdaymış gibi kişinin sizinle konuşabilmesi, yada aklınıza ne geliyorsa bunun 3 boyutlu olarak karşınızda gerçekmiş gibi şekillenmesi hologram teknolojisi ile gerçekleşiyor. İşte bu teknolojiyi Türkiye'de yaygınlaştıracak şirket ise A Kazanç Plus.

Bu kadar büyük bir projenin duyurulması ve hali hazırda olan inşaat, enerji ve hayvancılık sektörlerinde de büyüme kat edilmesi yatırımcıları oldukça memnun etti. Ayrıca A Kazanç Plus şirketine yatırımlarda giderek artıyor fakat yatırım için sınır olduğunu belirtelim. Kontrollü büyümeyi hedef edinen A Kazanç Plus sadece 30.000 yatırım alacak. Şuan işin başında olmasına rağmen bu kadar büyük projeler başarmış olması, gelecekte dahada büyüyünce neler başarılacağını hayal bile edemiyoruz. Umarız A Kazanç Plus yatırımcılarını memnun ederek dahada büyümeye devam eder.


A Kazanç Plus Kayıt Olmak ve Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilir yada Arayabilirsiniz: 0505 425 15 96


YATIRIMCILAR ŞİRKETİ NEDEN DENETLEDİ ?


Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu gibi yatırım networkü adı altında bazı dolandırıcılıklar oldu. Çoğu firma yaptığı işleri net bir şekilde açıklamadan paraları topladı ve şirketi kapatıp kaçtı. Özellikle 2015 - 2017 başlarına kadar binlerce şirketten Türkiye'deki yatırımcılar büyük zarara uğradı. İşte bunun önüne geçebilmek için şirketteki liderler şirketi denetleme kararı aldı. Şirket evet gerçek iş yapıyor, hepsini net bir şekilde görebiliyoruz, evrakları var ama şirket bu yapılan işlerden kazanç elde edebiliyor mu ? sorusununda çözüme kavuşturulması için şirketi denetlemeye aldılar. Liderler bu sayede kimsenin mağdur olmasına izim vermemiş oldu. Ayrıca bu denetlemenin avukat ve mali müşavirler aracılığıyla yapılması işin iyice güven veren kısmı.


A Kazanç Plus Kayıt Olmak ve Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilir yada Arayabilirsiniz: 0505 425 15 96

SONUÇ:

Arkadaşlar bu güne kadar pek çok firma insanların paralarını ve umutlarını alarak ortadan kayboldu. Bu gibi olayların artık yaşanmaması için yatırımcılar şirketi denetime soktu. Her şey çok iyi giderken bu kararı almak bu güne kadar görülmüş şey değil. Zira bazı lider bozuntuları şirketlerin gerçek iş yapmadığını bildiği halde sırf para uğruna, insanların mağdur olacağını bile bile hiç sesini çıkarmadan aylık yüzbinlerce lira para kazanıp, şirket kapatıp kaçınca da sanki hiç bir şey olmamış gibi yollarına devam ediyorlar. Ama alttaki yatırımcılar büyük zarar ediyor. 

İşte Turgay Torun ve A Kazanç Plus şirketindeki bazı liderlerde sırf bu gibi mağduriyetlerin önüne geçebilmek adına, "Sadece şirketin gerçek iş yapıyor oluşu yetmez, bize kazanılan paraların kanıtlarını da gösterin." diyerek yatırımcıların yatırımları nasıl değerlendirilmiş bunları denetlediler. Artık gerekli evrakları rahatça şirketten gidip kendinizde yapılan işlerin resmi kanıtlarıyla belgeleriyle beraber görme şansımız var. Önceden de görebiliyorduk fakat şuan çok daha şeffaf bir şekilde her şeyi görebiliyoruz.


A Kazanç Plus Kayıt Olmak ve Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilir yada Arayabilirsiniz: 0505 425 15 96

A Kazanç Plus Şirketine Yatırım Yapmalı mıyım ?


A Kazanç Plus şirketine yatırım yapın demiyoruz. Biz parasitesi.net olarak hiç bir firmaya yatırım yapın demiyoruz. Biz firmaları ve yapılan işleri paylaşıyor sizlere sunuyoruz. A Kazanç Plus şirketi de bizim için sadece bir yatırım firmasıdır fakat işini gerçekten iyi yapan ve doğru yapan bir firmadır. Bu yüzden A Kazanç Plus şirketine bazı firmalardan daha fazla güveniyoruz. Biz gördüğümüzü sizlerle paylaşıyoruz, yatırım yapıp yapmama kararı size kalmış.


A Kazanç Plus Kayıt Olmak ve Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilir yada Arayabilirsiniz: 0505 425 15 96

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.