autürk

AuTürk 1000 TL Yatırım Yaptık ! Kolay Para Kazandıran Yöntem Autürk

Autürk Şirketine Yatırım Yaptık | Para Kazanıyoruz !


Autürk sistemini budan 1 hafta önce sizlere yine www.parasitesi.net aracılığı ile duyurmuştuk. Autürk Nedir yazımıza gitmek için TIKLAYIN. Yatırımınıza günlük %1 kazanç sunan autürk şirketini o günden sonra yakın takibe aldık. Evraklar ve bütün sistem gerçek ve şirketle yaptığımız görüşmede oldukça faydalı bilgiler aldık.

Autürk altınmatik projesi ile Türkiye'de altın bankası ve altınmatik ağı kurma hedefinde. Bu hedef doğrultusunda 2018 yılının mart ayında altınmatiklerin lansmanı yapılacak ve tahminen 2018 yılının sonlarına doğru altınmatikler her yere yayılmaya başlanacak. Proje oldukça güzele benziyor fakat aklımıza takılan bir soru vardı.

Autürk sistemine yatırdığımız yatırımlar 6 ay sonra bizlere 1.8 kat kazanç sağlıyor. Bu hesaba göre altınmatiklerin çıkması ve yayılması neredeyse 1yılı bulacak fakat autürk bize nasıl 6 ayda 1.8 kat kazanç verecek ?
Autürk Ne İş Yapıyor ?


Bu soruyu şirket yetkililerine sorduğumuzda, şirketin şimdilik yurt dışından işlenmemiş altın getirttiğini ve Türkiye'deki atölyelerinde ( İstanbul'da) bu işlenmemiş altınları işleyerek anlaşmalı kuyumculara gönderilip satışının gerçekleştiğini ve bu ticaretten şuanda gayet iyi kazançlar elde ettiğini öğrendik. Ayrıca borsalar arasında fiyat farklılıklarından doğan fırsatları değerlendirerek yüklü miktarlarda kazançlar elde ettiklerini söylediler. Tabi yapılan işlerin evraklarını paylaşmaları yapılan işlerin gerçekçiliğini gözler önüne seriyor.

Araştırmalarımız sonucunda autürk şirketine şimdilik 1000 TL lik bir yatırım yaptık ve günlük 10 TL kazanmaya başladık. Bu arada belirteyim, yatırımlarınıza fatura kesilerek adresinize yollanıyor. Dolayısıyla yatırım yapacaksanız adres bilgilerinizi doğru girin. Biz şimdilik 1000 TL'lik bir yatırım yaptık fakat zamanla yatırımlarımızı artıracağız. Autürk Güvenilir mi ?


Autürk yapılan işlerin evraklarını göstermesi onları bir adım önde tutuyor tabi ki de ama yinede bu söylediklerimi bütün yazılarımızda söylüyoruz ne olursa olsun bu sistemlere kendinizi zorlayacak, eğer sistem kapanırsa altından kalkamayacağınız yatırımlar yapmayın. Sonuçta bu bir ticaret ve bu işlerde her zaman riskler vardır. Sistemin mantığı 3 aya verdiğiniz parayı almanızı ve kalan 3 ayda'da karınızı almanızı vaad ediyor. Dolayısıyla ortalama 6 ayda kazancınızı neredeyse 2 katına çıkarma fırsatınız var. Autürk şirketinin güvenilir olduğuna yapılan işlerin gerçekçiliğini sorgulayarak ulaşabiliriz ve autürk gerçek iş yapan bir şirket.  Bu yüzden autürkün pek çok firmadan çok daha güvenilir olduğunu söyleyebiliriz.Autürk Nasıl Para Kazanılır ?


Autürk sitesine öncelikle BURAYA tıklayarak ücretsiz kayıt olmanız gerekiyor. Daha sonra sol taraftaki menüden altın paketleri yazan yere tıklayarak almak istediğiniz altın paketini seçiyorsunuz. Almak istediğiniz altın paketini seçtikten sonra satın al sekmesine tıklayarak satın alma işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Ardından yine sol taraftaki menüden ödeme bildirimi gönder yazan yere tıklayarak şirketin hangi hesabına, hangi altın paketi almak için para yatırdığınızı forumda dolduruyorsunuz ve yatırdığınız paranın dekontunu açıklama kısmındaki " dosya seç " yazan yere tıklayıp ekleyip gönderiyorsunuz. Ardından altın paketiniz hesabınıza en geç 24 saat içinde geçiyor ve günlük kazanç elde etmeye başlıyorsunuz. Hesabınıza altın paketiniz geçtikten 1 gün sonra ilk kazancınız hesabınıza yansıyacaktır. Autürk Yatırım Tavsiyesi:


Autürk yatırım tavsiyesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. WhatsAPP: 0505 425 1596 bu numaradan bizimle iletişime geçerek yatırım hakkında tavsiye alabilirsiniz. Biz ekip olarak çalışıyor ve en mantıklı yatırım seçenekleri için ekipçe çalışma sarf ediyoruz. İster ekibimize katılmak için, ister sadece yatırım tavsiyesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.