Oyun Siteleri

Parakent Nedir ? Para Kent İnternetten Para Kazandıran Oyun !

para kent

Para Kent ile İnternetten Para Kazan ! Parakent Nedir ? Nasıl Para Kazanılır ?


İnternetten para kazandıran oyunlar serimiz de bugün parakent oyununu ele alacağız. Parakent oyunu internet üzerinden oyun oynayarak para kazandığınız bir sitedir. Parakent oyununa ücretsiz kayıt olduktan sonra oyun size oyun parası olan 1500 kredi veriyor. Verilen bu kredi ile sol taraftaki menüden "mülk satın al" sekmesine tıklayıp 1 adet ev alıyorsunuz. 

Aldığınız ev size "kira" kazandırır. Kazandığınız kiraları sol taraftaki menüden "kira al" butonuna tıklayarak bozdurup kredi alıyorsunuz. Krediler sayesinde yeni evler alıp daha fazla para kazanabiliyorsunuz. 60 kira 1 kredi değerindedir. Kazandığınız kredileri isterseniz TL'ye dönüştürüp çekim yapabiliyorsunuz.


Parakent Güvenilir mi ?


Parakent oyunu yatırım yapmak için şuanda güvenilir bulmuyoruz. Oyunun yeni açılması ve netbir şekilde ne yaptıklarını açıklamaması nedeniyle akıllarda " acaba bunlarda kaçacak mı ? " sorularını getiriyor. Dolayısıyla bizden söylemesi somut bir şeyler görene kadar yatırım yapmayın.

Parakent Hızlı Gelişme Taktiği ?


Parakent oyununda hızlı gelişip daha fazla para kazanmak istiyorsanız kazandığınız kralarla yeni evler alın ve sürekli oyunda gelişin. Ayrıca kesinlikle 2 saatte bir verilen 20 kredi bonusunu da kaçırmayın. Böylece kolayca gelişe bilirsiniz. Sürekli geliştikten sonra ortalama 1-2 ay sonra para çekmeye başlayabilirsiniz.

Parakent Oyunu Hakkında Tavsiyeler !


Para kent oyununa şuanda kesinlikle yatırım yapmanızı önermiyoruz. Dediğimiz gibi önce ne iş yaptığını bizlere kanıtlaması gerekiyor. Eğer mantıklıysa ve işleri gerçekten de yapıyorlarsa ondan sonra yatırım yapın derim.

Ayrıca oyunda kesinlikle bonusları kaçırmayın. Hızlı gelişmek için bonuslar çok önemli.

Son olarak eğer uzun bir süre para çekmedikten sonra aylık ortalama 50 Tl üzeri para kazanmayı göze alıyorsanız bu oyuna başlayın. Yoksa bu oyuna başlayıp hi,ç para yatırmadan 2 gün sonra para çekmeyi beklemeyin. Bu kural bütün işlerde geçerlidir, yatırım yapmadan para kazanmayı beklemeyin. Önce yatırımsız siteyi bir deneyin, daha sonra eğer kendisini kanıtlarsa ufaktan ufaktan yatırım yapmaya başlarsınız.

İnternetten para kazanmak Yazar

5 yorum :

 1. PARA KENT DOLANDIRICIDIR. ESKİ ÇİFTLİK GELİRİ'NİN SAHİPLERİ AÇTI. SAKIN YATIRIM YAPMAYIN

  YanıtlaSil
 2. Simdi konustum teminad senedi icin bana ek guvence yatirimlariniza bisi olursa para iadesi die ualan soyluyorlar temknat senedi adami borclu duruma dusurur

  YanıtlaSil
 3. Size teminad senedi ile ilgili yazi gonderdim lutfen yayinlamayin

  YanıtlaSil
 4. Boşverin bunları autürke gelin günlük %1 aylık %30 kazanç sağlayın üstelik her zaman girmek szorunda değilsiniz http://www.auturk.com/auturk/uye-ol-573 burda kayıt olup inceleyebilirsiniz.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.