haber

SKP Yerli Güvenilir Yatırım Firması İle Para Kazanın - Sosyal Kalkınma Platformu Nedir ?


SKP NEDİR ? Sosyal Kalkınma Platformu Kazanç Tablosu ve Sunumu


SKP yani sosyal kalkınma platformu güvenilir bir şekilde para kazanabileceğiniz şirketlerden birisidir. Firmaya yapacağınız yatırımlarla para kazanabileceğiniz gibi, sanal market sayesinde kaliteli ürünlerle market alışverişinizi bedavaya getirebilirsiniz. Oldukça sağlam görünen ve yaklaşık 3 yıldır aktif çalışmalarına devam ederek sürekli gelişen SKP nedir ? Nasıl para kazandırır ? bunları inceleyeceğiz.

SKP 2015 Ağustos ayında kurulmuş olan bir sanal market ağı porjesidir. Bu proje sayesinde pek çok farklı yolla para kazanmanız mümkün. Şirket tamamen yerli sermayeyle kurulmuş, tamamen Türk firmasıdır. SKP ( sosyal kalkınma platformu ) firmasının ana deposu ve genel merkezi Ankara'dadır. Sosyal kalkınma platformu aktif olarak market turizm, bilişim, eğitim, inşaat ve gayrimenkul, kimya, grafik tasarım gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir.  

SKP - Sosyal Kalkınma Platformu Şirketi Nedir:

Aras Ticaret bilgisayar, teknoloji ve bilişim üzerine yenilikçi ruhuyla 2010 yılında kuruldu. Çeşitli yazılım ve altyapı hizmetleri vererek bilişim sektörü ile ilgili girişimlerde bulunan Aras Ticaret, iş hacmini geliştirerek özel yazılım programları geliştirmeye başladı.

2015 yılında Sosyal Kalkınma Platformu adı altında “İNADINA YERLİ SERMAYE, İNADINA YERLİ ÜRETİM” sloganı ile yeni bir marka yaratıldı. Türkiye’de yerli  üretim yapan firmaların ürünlerini, fabrikadan halka doğrudan e-ticaret kanalıyla ulaştırılıyor.

Sosyal Kalkınma Platformu'nun (bundan sonra SKP olarak anılacaktır) amacı yüzbinlerce irili ufaklı yatırımcının yatırımlarını bir araya getirerek, sadece büyük paralarla gerçekleştirilebilecek büyük ve yerli projelere ev sahipliği yapmaktır. SKP Bir Yatırım ve Milli Atılım Projesidir. Yerli sermaye ile yerli üretimi buluşturmayı düstur edinmiş, profesyonel bir ekibin arge çalışmalarıyla ülkesine katkıda bulunan bir organizasyondur. Şirketin kurucusu Yılmaz Aras'tır. SKP aşağıdaki alanlarda yatırımlar yapmaktadır:

-Zincir Marketler (81 ilde 81 Market projesi)
-İnşaat
-Turizm
-Eğitim
-Devlet İhaleleri
-Bilişim

Market Zinciri Projesi:Market zincirleri projesi kapsamında şuan Ankara, Antalya, Van ve Kocaeli'de market açılacak olan yerler belirlenmiş ve yakında SKP marketleri bu belirlenen yerlerde açılacaktır. SKP sadece 4 ilde değil Türkiye'nin 81 ilinde de marketler açacaktır. Daha sonra ilçelerde de marketleri yaygınlaştırarak yatırımcılarının ve şirketin para kazanmasına olanak sağlayacaktır. SKP en sevdiğimiz özelliklerinden birisi ise satılan ürünlerin kesinlikle sadece yerli malı ürünler olmasıdır. Yabancı markaların ürünlerini kesinlikle satmayan SKP sadece yerli ve kaliteli markaların ürünlerini satacak.

Baktığımız zaman harika bir mantıkla yola çıkmış olan SKP eğer bu projesinde başarılı olursa ki şuana kadar gayet başarılı, ilerleyen zamanda dünyada ses getirebilecek çalışmalara da imza atacaklardır.


İnşaat:

İnşaat sektöründe planlamalar yapılmış ve çalışmalara başlanmış. Yakın zamanda yapılan projeler paylaşılacaktır.

Turizm:

Alınan acente belgesiyle, 77 otel ile anlaşma sağlandı. Bu sayede özellikle SKP üyeleri başta olmak üzere SKP panelini kullanan insanlar bu otellerden büyük indirimlerle tatil yapma fırsatı yakalayacak.Kimya:

SKP kimya sektöründe PinaClaen WaterOX ve PalPinaClean isimli Türk kimya şirketlerini büynesine katarak özellikle sağlıkiçin en doğru ürünlerin geliştirilmesi ve satışını yapmaktadır. 

Grafik Ajansı:

Grafik ve tasarımlama alanında pek çok ünlü firmanın web site düzenlemesini yapmaktadır. Bununla grafik ajansı sayesinde SKP grafik ve tasarım hizmeti de vermektedir.

Eğitim:

Eğitim konusunda işin uzmanı insanlar tarafından insan yeteneklerini ve insan etkileşimlerini geliştirmek üzere dileyen herkese sertifikalı eğitimler verilmektedir. Şu ana kadar 10'larca eğitim başarı ile bitirilmiştir, detaylar ve verilen eğitimlerin örnekleri için şu sayfaya bakabilirsiniz: http://www.skp.com.tr/egitim.html

Bilişim:

Bilişim konusuna ise ilk başta ülkemizde gelişmemiş bir sektör olduğu için ve geleceğin sektörü olarak görüldüğü için özellikle önem verilmiştir.

Yerli Endüstriyel Ana kart:


Batarya İzleme Sistemi:


Wiremos:


Yapay Zeka - Fabrika Otomasyonu:


Lokasyon Takip Sistemi:


Dedimetre Kartı:Sulama Sistemi:


Yüz Tanıma Sistemi:
SKP şirketi daha şimdiye kadar kısa zamanda bu kadar büyük çaplı çalışma yapmıştır. Bu çalışmalar 7000 yatırımcının yaptığı yatırımlar sayesinde yapılmıştır. Yani yapacağınız yatırımlar ülkemizde böyle güzel işlerde, yeni teknolojiler ve projelerle değerlendiriliyor ve para kazanmamız sağlanıyor.

SKP başta Türkcell, Tarım İşletmeler, Genel Müdürlüğü ( TİGEM) ve intel olmak üzere 1000 üzeri firmayla yüzlerce projeyi hayata geçirmiştir. Böylesine bir firmada para kazanmak oldukça kolay.


SKP Para Kazanma Oranları - SKP Yatırımlara Ne Kadar Kazandırıyor ?Tabi ki bu işin bir de legal boyutu olduğu için, SKP sadece kağıt üzerinde olan bir şirket olmadığı, ciddi bir şirket olduğu ve bu yüzden Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabi olduğu için kâr oranlarından vergi kesilmektedir. Şu anda %15 vergi kesintisi yapılmaktadır. Kabaca bir hesapla:

100.000 TL yatırım yaptığımızda %72 kâr oranından 72.000 TL kârımız olur, 72.000 TL'den %15 düşüldüğünde 61.200 TL kalır. Yani 1 yıl sonunda vergi düşülmemiş paramız 172.000 TL, vergi düşülmüş paramız ise 161.200 TL'dır. Siz isterseniz her ay yatacak olan 161.200/12=13.433 TL'nızı hafta içi her gün mesai saatleri içinde dilediğiniz an çekersiniz, isterseniz de sistemde tutup, vergi düşülmeden sistemde biriken paranızı istediğiniz an yeniden yatırıma çevirebilir, kazancınızı katlayabilirsiniz.

Yatırım notları: 

-Minimum para yatırma limiti 100 TL'dan 500 TL'ya çıkarıldı, en az 500 TL olmak üzere 100 TL'nın katları şeklinde ödeme yaparak hisse alabiliyorsunuz, her bir 100 TL = 1 hissedir.
-Yatırımlar kartla veya havale-eft ile yapılabiliyor.
-Para çekme isterseniz sistemde belirttiğiniz iban numarasına gerekli vergi düşülerek paranız yatırılıyor, paranız otomatik değil, kişiler tarafından kontrollü bir şekilde yatırılmaktadır, bu yüzden para çekme talebiniz birkaç saat içerisinde sonuçlanıyor. Para çekmede bir alt veya üst limit bulunmamakta, dilerseniz 10 tl dahi çekebiliyorsunuz.
-Dilerseniz yatırımlarınızı 14 gün içerisinde kesintisiz, 14 günden sonra da sponsorlarınıza dağıtılan referans primi kesilerek çekebilir ve sistemden çıkabilirsiniz.


SKP Referans ve Ekip Kazancı:
SKP'de isterseniz ekip kurarakta ekstra kazançlar elde edebilirsiniz. Sizin aracılığınızla SKP'ye yatırım yapan bir yatırımcıdan sizin kazancınız %12'dir. Yani 100.000 TL lik bir yatırımcı SKP'ye çekerseniz 12.000 TL sizin kazancınızdır. Tabi bu kazanç şirketin size verdiği bonus kazançtır, yatırım kazancınıza ek olarak bu kazanç verilir. SKP'de 5 derinliğe kadar ekip bonusu kazanabiliyorsunuz. Ayırca ekibiniz büyüyerek kariyer atlayabilir ve ekstra para, araba ve ev bonuslarınıda kazanma şansınız bulunuyor. 
İnternetten para kazanmak Yazar

1 yorum :

  1. SKP bir aydır geri ödeme yapmıyor. Kimse kimseyi kandırmasın. Gerçekleri yazalım. Ödeme yapmadığı gibi waterox adı altında yeni bir kanal açıp oradan para toplamaya başladı. Kimse yatırım yapmasın beklemede kalsın. Geri ödemeler başladığında bilgilendiririm.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.