a kazanç hologram

A Kazanç Plus Bir İlke İmza Atıyor !! Türkiye'de Devrim Yaratacak FONS HOLOGO !!A Kazanç Plus Türkiye'de devrim yaratabilecek büyük bir proje için çalışmalara başladı. Daha dünyada bile sayılı ülkelerde var olan hologram teknolojisini ülkemize getirerek ülkemiz adına ve şirket yatırımcıları adına büyük bir çığır açtı.

A Kazanç Plus şirketi yatırımcıları ile beraber emin adımlarla sağlam bir şekilde ilerliyor. Gelen yatırımları şuanda 4 farklı sektörde değerlendirerek, hem yatırımcıları hemde şirket bünyesi için para kazanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde şirketin Kuşadası kampında yatırımlar ve şirket hakkında bilgiler paylaşıldı. Yapılan işlerin sunumu yapılırken en çok dikkatleri çeken ise hologram teknolojisinin Türkiye'ye getirilmesi oldu.

Peki Nedir Bu Hologram Teknolojisi ?Hologram teknolojisi şuanda özellikle aktif olarak gösteriler ve reklamlar için kullanılmakta. Örnek verecek olursak hologram teknolojisi sayesinde artık poster reklamlarının yerini  ürünün ve reklamın 4 boyutlu görüntüsü yer alacak. Bunun dışında pek çok eğlence sektörü içinde hologram teknolojisi kullanılabilir. Ayrıca zaman ilerledikçe ve bu teknoloji geliştirildikçe hayatımızın her noktasında kullanılabilir. 

Hologram Teknolojisini Bu Videolarda Daha Net Görebilirsiniz:Mesela siyasi parti liderleri bütün illeri tek tek gezmektense bu teknoloji yardımıyla İstanbul'dan Hakkari'deki mitingde 4 boyutlu sanki gerçekmiş gibi konuşma yapabilir. Yada televizyonlar yerine bu teknoloji geliştirilerek 4 boyutlu yani televizyonda gördükleriniz sanki evinizdeymiş gibi yeni teknolojik televizyonlarda kullanılabilir. 

Hologram teknolojisi pek çok şekilde kullanılabilir. Biraz fikir yürütülerek ve birazda üzerinde çalışılarak bu söylediklerimizin hepsi ileride mümkün. Bütün bunlar gelişen teknoloji ve çağımıza baktığımızda hayal değil. Bu öngörülerimiz için çalışmalar mevcut. Fakat şimdilik hologram teknolojisi büyük oranla reklamcılık sektöründe kullanılacak.

Hologram Teknolojisini Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'da kullandı !

İşte videosu:Peki A Kazanç Plus Hologram Teknolojisini Nasıl Kullanacak ?A Kazanç Plus ilk etapta bu teknolojiyi reklamcılık sektöründe kullanacak. Hatta ilk çalışmalara da başlayıp yakın bir zamanda İstanbul'da bu teknolojinin tanıtımı için ön reklam çalışmaları da yapılacak. A Kazanç Plus şirketi düzenlediği kuş adası kampında bu evrakları ve çalışmaları yatırımcılarıyla paylaşmıştı. Kamp dönüşünden sonra ise büyük bir anlaşma daha yaptıklarını açıkladılar. Şirket yönetim kurulundan Ali Özsüt bey yapılan anlaşmaya göre yurt dışından alınan makinalar Türkiye'ye gelince Cinemax'larda ilk reklam çalışmaları başlatılacak. İlk olarak İstanbul'da yapılacak olan çalışma daha sonra tüm Türkiye'ye yaygınlaştırılmaya çalışılacak.

A Kazanç Plus şirketi sürekli kendini geliştirmeye devam ediyor. Umarız bu çalışmalar hızla artar ve hem yatırımcılar hemde ülkemiz için büyük bir kalkınma yaratabilirler. Şuan A Kazanç Plus şirketinde yaklaşık 2000 yatırımcı bulunuyor. Toplam 30.000 yatırımcı ile sınırlı olacak bu giriş için talep oldukça fazla. 30.000 yatırımcıdan sonra yeni yatırımcı alınmayacağını biliyoruz. 

A Kazanç Plus Yatırım Paketleri ve Kazançları:

Arkadaşlar şirkete yatırım yapmak için 7 farklı yatırım paketi oluşturulmuş. Bu yatırım paketlerinden istediğiniz yatırım paketi ile işe başlıyorsunuz. Aldığınız yatırım paketi 1 yıllıktır ve 1 yıl boyunca her gün size para kazandırır. Kazandığınız paranız üye olduğunuz panelde birikir ve her hafta pazartesi günü çekim talebi vererek biriken paramızı çekebiliyoruz.

Paketler ve Kazançları:

İnci Paket Fiyatı: 500 TL : Günlük 2.5 TL, Aylık 75 TL, Yıllık 900 TL para kazandırır.
Opal Paket Fiyatı: 1000 TL: Günlük 5 TL, Aylık 150 TL, Yıllık 1800 TL para kazandırır.
Pırlanta Paket Fiyatı: 2000 TL: Günlük 10.5 TL, Aylık 320 TL, Yıllık 3840 TL para kazandırır.
Elmas Paket Fiyatı: 4000 TL : Günlük 21 TL, Aylık 640 TL, Yıllık 7680 TL para Kazandırır.

İmarlı Arazili Tapu Teminatlı Paketler:

Safir Paket Fiyatı 8000 TL: Günlük: 44.6 TL, Aylık 1360 TL, Yıllık 16320 TL para kazandırır.
Yakut Paket Fiyatı 16000 TL: Günlük 89.2 TL, Aylık 2720 TL, Yıllık 32640 TL para kazandırır.
Zümrüt Paket Fiyatı 32000 TL: Günlük 211.2 TL, Aylık 6400 TL, Yıllık 76800 TL para kazandırır.

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.