adbtc

AdBTC ile Bitcoin Kazanın | Reklam Tıklayarak Bedava Bitcoin Kazandıran Site !Bedava Bitcoin Kazandıran Site: AdBTC


Bitcoin günümüzde değeri 60.000 TL üzerinde olan bir para birimi haline geldi. Dolayısıyla değeri sürekli artan bitcoin'den şuan elinizde ne kadar çok tutarsanız sizin için o kadar iyi olur. Bitcoin'i üretebilir yada bazı sitelerden kazanabilirsiniz. Bugün sizlere bitcoin kazandıran yaklaşık 2 yıldır faaliyette olan ve ödemelerde hiç sorun yaşatmayan bir bedava bitcoin kazanma sitesi olan Adbtc yi tanıtacağım.
AdBTC mantık olarak çok basit. Öncelikle BURAYA tıklayarak ücretsiz üye oluyorsunuz. Ardından site içerisinde reklamlara tıklayarak btc kazanıyoruz. Hatta isterseniz sizde bu sistem üzerinden reklam verebilirsiniz. Anlık olarak 5000 kişinin sürekli aktif olduğu ve sürekli reklamların tıklandığı bir sistem olan AdBTC oldukça iyi bitcoin kazandıran sistemlerden birisidir.


AdBTC'ye üyeliğinizi yaptıktan sonra sisteme giriş yapıyorsunuz. Ardından karşınza gelen ekrandan " Start Earning BTC " tuşuna tıklıyoruz. Burada karşımıza çıkan güvenlik sorusunu çözerek reklamlara tıklamaya geçebilirsiniz. Reklamlara tıklamak için ekranınızın herhangi bir yerinde "OPEN" yada "START" yazısı olan bir buton belirecek. Bu butona tıklayarak yan sekmede reklam açılacak. Açılan reklam 15 saniye ile 1 dakika arasında açık kalması bitcoin kazanmanız için yeterli olacak.


Reklam süresi bittikten sonra kazandığınız bitcoin hesabınıza düşecek. Çok fazla aktif insanın kullandığı adbtc sisteminde reklamlar sürekli çıkar. Siz 1-2 saatte bir siteye girerek reklamlara tıklaya bileceğiniz reklamlar birikir ve bu reklamlara tıklayarak btc kazanabilirsiniz.

AdBTC sitesinde bitcoin kazanmak işte bu kadar kolay. Geleceğin para birimi olarak görülen bitcoini sizde şimdiden kazanmaya başlayın. Bitcoinin en büyük hedefi tanesinin 1 milyon dolar olmak olduğunu biliyoruz. Eğer 2-3 yıl sonra bu hedef tutarsa siz bu siteler sayesinde zengin olabilirsiniz. Şuanda bu fırsat varken değerlendirmenizde fayda var.


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.