bitclub

Bitclub Network NEDİR ? | Bitcoin Üretimi Yaparak Para Kazan ! Bitclub Network TÜRKİYE !!


Bitclub Network Nedir ? Bitcoin Üretimi Yaparak Para Kazanmak !!


Bitcoin'in günümüzde ne kadar büyük bir yere sahip olduğunu neredeyse duymayan kalmamıştır. Size şimdi anlatacağım Bitclub Network'de bitcoin üretimi yapabileceğiniz, resmi bir firma. Bitclub Network ile her gün bitcoin üretimi yaparak blockchain cüzdanınıza çekim yapabiliyorsunuz.

Değeri 70000 TL'ye kadar çıkan günümüzün en değerli para birimi olarak yavaş yavaş resmi bir şekilde de kabul görmeye başlayan bitcoin artık dünyanın gündemine oturdu. Bu değerli para birimini üretmek biraz uğraştırıcı olsa da, bazı bitcoin üretim şirketleri aracılığıyla bitcoin üretimi yaparak, ürettiğiniz bitcoinlerin bir bölümünü şirketle paylaşıp siz hiç bir şey yapmadan bitcoin yani para kazanabiliyorsunuz.

Bitcoin özellikle dünya piyasasında çok konuşulan bir konu haline geldi. Pek çok ülkede resmi olarak değeri kabul gördü. Dünya da hiç bir yere bağlı olmadan direk halka açık bir şekilde üretimi olduğu içinde yasaklamak biraz zor gibi duruyor. Dolayısıyla bitcoin özellikle 3-5 yıl sonra günümüzün en değerli para birimi olabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Pek çok analiste göre, şuan değeri 19000 dolara kadar çıkan bitcoin eğer altın gibi değerli bir madde olarak tüm dünyada kabul görmeye başlanırsa 1 bitcoin'in değeri minimum 280.000 $ ( dolar ) olacağı düşünülüyor. Buda eğer sizin şuanda alacağınız 1 bitcoininizin ileride 280.000 dolardan kolaylıkla alıcı bulacağı anlamına geliyor.

Bitcoinden şimdilik yeteri kadar bahsettik. Şimdi Bitclub network nedir ? nasıl para ve bitcoin kazandırır ? sorularına cevap verelim.

Bitclub Network Nedir ?


Bitclub Network, bitcoin üretimi yapan ve bunu resmi olarak yapan en büyük bitcoin üretim hacmine sahip bitcoin üretim tesislerinden birisidir. Bitclub network sizin adınıza alacağı bitcoin makinaları sayesinde hem size hem kendisine bitcoin üretimi yapan, 2014 yılından bu yana bu sistemi devam ettiren bir yatırım networküdür. Bitclub network sayesinde hiç bir uğraşa gerek kalmadan her gün bitcoin üretimi yapabilirsiniz.

İşe başlarken 4 farklı yolla işe dahil olabilirsiniz. Öncelikle Bitclub network için önce 100 dolar karşılığında bitcoin için sayfa açmanız gerekiyor. Daha sonra 500 dolar, 1000 dolar yada 2000 dolar lık yatırım seçeneklerinden bütçenize uygun bir yatırım yaparak işe başlarsınız. İsterseniz üç paketten de istediğiniz kadar alabilirsiniz. Yada 3 paketten 1 er adet alarak kurucu üye olarak sisteme dahil olabilirsiniz. Yatırım yapıp işe başladıktan sonra yapmamız gereken şey sisteme yatan bitcoinleri, kendi blockchain cüzdanınıza çekmek. İş bu kadar basit.

Bitclub Network Paket Kazançları:


Bitclub Networkte paket kazançları biraz farklıdır. Öncelikle belirtelim paket süreleri 3 yıllıktır fakat geri basım sistemi olduğu için aslında süresiz bir şekilde bitcoin üretimi yapabileceksiniz. Geri basım sistemini birazdan anlatacağız. Paket kazançları belirlenirken, bitclub şirketinin günlük kazdığı bitcoinler üyeler arasında paketlere göre eşit bir biçimde dağıtılır.

Bu güne kadar ortalama bir fiyat söylersek bitcoin'in hiç artmayacağını düşünürsek ortalama verdiğiniz parayı 12 ayda çıkartıyorsunuz. Daha sonra ömür boyu bitcoin kazımına devam ederek, ömür boyu bitcoin üretimi yapabiliyorsunuz. Fakat bitcoin sürekli arttığı için yatırdığınız paranın size geri dönüşü çok daha hızlı olabiliyor. Baktığımız zaman bitcoin son 1 yılda 10 kat arttı ve artmaya hala devam ediyor. Dolayısıyla geleceğin para birimi olan bitcoin üretimi yaparak geleceğiniz için önemli bir yatırım yapabilirsiniz.

* ÖNEMLİ: Geri Basım Sistemi: Geri basım sistemi, bitclub şirketinde devamlı olarak bitcoin üretimi yapmanız için önemli bir sistem. Ger basımda, aldığınız pakete göre belli oranda parayı sisteme yatırarak paket sürenizi sonsuza dek uzatabiliyorsunuz. 500 dolarlık pakette günlük kazancınızın %50'si geri basıma gider. 1000 dolarlık pakette günlük kazancınızın %40'ı geri basıma gider, 2000 dolarlık pakette günlük kazancınızın %30'u geri basıma gider. Bu yüzden eğer yatırım yapmayı düşünüyorsanız 2000 dolarlık yatırım paketini almanızı öneririm çünkü daha fazla bitcoin üretimi ve kazancı sunuyor. Alacağınız her 2000 dolarlık yatırım paketi size günlük olarak bitcoin üretimi yapar ve ürettiğiniz bitcoinlerin %30'u şirkete geri basım olarak yatar ve paket süreniz sürekli uzar. Böylece ömrünüz boyunca bitcoin üretimi yapabiliyorsunuz.

NOT: Geri basımlar artık değişti. Artık geri basım oranını kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Geri basım olmadığı için artık kazançlar neredeyse 2 katına çıktı.

Yatırım: 100 $ + 500 + = 600 $ =

•Bitcoin Değeri Aynı Kalırsa Yatırımın Geri Dönüşü: Ortalama 12 Ay
•Bitcoin Değeri Artarsa 5 ile 8 Ay Arasında Yatırımınız Kadar Para Kazanabilirsiniz.

Yatırım: 100 $ + 1000 $ = 1100 $

•Bitcoin Değeri Aynı Kalırsa Yatırımın Geri Dönüşü: Ortalama 10 Ay
•Bitcoin Değeri Artarsa 4 ile 7 Ay Arasında Yatırımınız Kadar Para Kazanabilirsiniz.


Yatırım: 100 $ + 2000 $ = 2100 $

•Bitcoin Değeri Aynı Kalırsa Yatırımın Geri Dönüşü: Ortalama 8 Ay
•Bitcoin Değeri Artarsa 3 ile 6 Ay Arasında Yatırımınız Kadar Para Kazanabilirsiniz.


Bitclub Network Güvenilir mi?


Bitclub Network eğer bitcoin üretimi yapmak istiyorsanız en güvenilir yerlerden birisidir. Blockchain'ın kendi sitesinde bile bitcoin üreten firmaların yayınladığı sırada en büyük şirketlerden birisi olarak gösterilen bitclub giderek büyümeye devam ediyor. Şuan bitcoin üretiminin %8 ini ( giderek artıyor) bitclub network üretiyor. Buda bitclub şirketini en büyük bitcoin üretici şirketlerinden birisi yapıyor. Bitcoin üretim yapan resmi firmalara blockchain kendi sitesinden bakabilirsiniz. Yada BURAYA tıklayarak bitcoin üretimi yapan firmaları görebilirsiniz. Bitclub networkü de göreceksiniz. 

Resmi bitcoinin resmi sitesi diyebileceğimiz blockchain sitesinde bile bitclub şirketinin bitcoin üretimi yaptığını söylemesi zaten bitclub network şirketinin ne kadar güvenilir olduğunu gösteriyor.

Bence acele edin ve geleceğin para birimi olacak olan bitcoin üretimine bir an önce başlayın derim. 1 Bitcoin daha 2017 yılının başında 1300 TL civarındayken şuan ki değeri 70000 TL ve giderek artıyor. Elinizi çabuk tutun ve dünyanın yeni para birimi olan bitcoini üretmeye başlayın. Bugün yapacağınız küçük bir yatırım sizi ileride çok büyük rahatlatabilir yada zengin yapabilir.

Bitclub Network Önerimiz:

Kesinlikle eğer yatırım yapacak bir yer arıyorsanız size önerebileceğimiz en önemli yerlerden birisi bitclub network olacaktır. Çünkü bitcoin gerçekten özellikle ilerleyen zamanlarda her yerde kullanılmaya başlandığında değeri altın gibi ( 280.000 $) olursa şuanda üreteceğiniz bitcoinler geleceğinize yön verebilir. Dolayısıyla hiç olmazsa toplam 600 dolarlık paketten dahi olsa bitcoin üretimi için paket satın alın. Bu sizin geleceğinize bir yatırımdır bilginiz olsun.

Bitclub Network Ekstra Kazançları:


Bitclub networkün bonus kazançlarıda bulunuyor. Özellikle network marketing iş planıda bulunan bitclub networkde ekip kurarak da yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Hem ekibiniz hem siz bitcoin üretiminden oldukça yüksek bonuslar kazanabilirsiniz. Hem arkadaşlarınızın bitcoin üretmelerini sağlayıp hemde siz ekstra bonus alabilirsiniz. Böylece çok büyük kazançlar elde etme şansınız bulunuyor. İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.