anket doldur para kazan

ClixSense Anket Doldurarak Para Kazandıran 12 Yıllık Güvenilir SiteClixSense anket doldurarak para kazanacağınız en güvenilir sitelerden biridir. Site 12 yıldır hizmette olup anketörlerine ödemelerini eksiksiz yapmaktadır. ClixSense ile bir ay içinde bile çok güzel paralar kazanmak mümkündür. Bunun için öncelikle kayıt olup daha bilgilerinizi eksiksiz doldurun daha sonra ise size önerilen anketleri doldurup para kazanmaya başlayın.


ClixSense Nasıl Üye Olunur ?

ClixSense ye üye olmak için BURAYA TIKLAYIN. Daha sonra karşınıza çıkan ekrandan bilgileri doldurun. Sırası ile isim soy isim e mail iki kere ve şifrenizi girerek üye olabilirsiniz. Daha sonra e - mailinize bir e posta gelecek. E mailinize girip Clixsensenin size yolladığı bu e mailde ki linke tıklayarak sisteme üyeliğinizi başlatmış olursunuz.Clixsense İle Nasıl Para Kazanırım ?

Üye olduktan ve üstte ki işlemleri tamamladıktan sonra. Sol üstte bulunan Surveys kısmına tıklayın. Daha sonra ise Surveys'in hemen altında olan Surveys profile kısmına tıklayın. Buraya bilgilerinizi girin. Bilgilerinize göre sistem size sürekli anket önerecek ve siz bu anketleri doldurdukça para kazanacaksınız.


Anketler günde ortalama 20 tane gelir. Bu anketleri hemen doldurun. Hemen derken hızlıca doldurmayın ama hızlı olmaya çalışın ve tabi ki dürüst. Çünkü anket doldurma sayısı belli bir limite ulaşınca sistem anketleri çeker ve siz para kazanamasınız. Çünkü her anket belli sayıda gelir. Clixsense kullanıcısı da dünyada oldukça fazla olduğu için gelen anketleri doldurun ve para kazanın.


Aylık çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Siz anket doldurdukça sitenin size olan güveni artacak ve daha yüksek bütçeli anketleri size önerecektir. Bundan dolayı anketleri dürüst bir şekilde doldurun. Oturduğunuz yerden para kazanmak bu kadar kolay. Üstelik site çok ama çok güvenilir.

Clixsense Kazandığım Parayı Nasıl Çekerim ?

Clixsense ye üye olduktan sonra sponsor adınız yani benim kullanıcı adımı sistemde görürsünüz. Buradan bana mesaj atabiliyorsunuz. Belli bir kazanca ulaşınca benimle buradan iletişime geçin. Çünkü bazı detaylar var. Bu detayları size anlatıp size en uygun para çekme yöntemini anlatırım. Para çekimleri aslında çok kolaydır ama bazı yöntemler ile daha kolay olabiliyor. Benimle oradan iletişime geçerseniz sağlıklı bir şekilde paranızı banka hesabınıza çekebiliriz.İsteyenler ise kendileri payoner hesabı açıp oraya paralarını çekip oradan da banka hesabına çekebilir. Buradan biraz komisyon kesintisi olur fakat isteyenler bu şekilde de para çekebilirler. Yani tamamen size kalmış. Paranız 10 $ limitine ulaşınca çekim yapabilirsiniz. Bu da ortalama 10-15 anket arası doldurunca bu kadar kazanırsınız. Tabi en başta böyle daha sonra daha yüksek bütçeli anketler geliyor.


Örneğin bazı anketler 5 dolar oluyor. Bu şekilde sisteme devam edip anketleri güzelce doldurursanız. Aylık 800 TL- 100 TL arası kazanabilirsiniz. Bu kazançlara ben ulaştım arkadaşlar. Yaptığım tek şey ise anket doldurmak ve sistemi arada bir kontrol edip yeni anket geldiğinde hemen doldurmak oldu. Verdiğim linklerden kayıt olduğunuzda sistemde benimle iletişime geçebiliyorsunuz. Buradan aklınıza takılan herhangi bir şey varsa bana sorabilirsiniz. Herkese bol kazançlar.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

2 yorum :

Blogger tarafından desteklenmektedir.