haber

İmece Global Hakkında Merak Edilenler ! En Çok Sorulan Sorular !!İmece Global hakkında merak edilen bazı sorulara buradan yanıt bulabilirsiniz. İmece Global hakkında merak edilen soruları imece global cevap vermiş. Buyrun arkadaşlar imece global hakkında merak edilen bazı soru ve cavapları:

İmece Global Videolu Anlatım:


1-) İmece Global neden ve  nerede kuruldu? kurucuları kimlerdir ?

İmece Global, Tamam ile %100 yerli ve milli bir projedir, doğuş noktası Türkiye'dir, imece ruhunu benimsemiş insanların bir araya getirdiği ve sadece adil organizasyon şemasını yöneten profesyonel bir birim tarafından koordinasyonu sağlanmaktadır. Sistemin güvenliği, hukuki sorumluluklar ve sağlıklı ilerleyiş açısından kişilerin değil imece global yardımlaşma fikri ön planda olmak zorundadır.

İmece Global Kayıt Olmak İçin TIKLAYIN !

İmece Global Detaylı Bilgi İçin TIKLAYIN !

2-) İmece global yardımlaşma fikri  nasıl doğdu ? 

İmece global kuruluş fikri yardımlaşmanın gücüne dayanır, yardımlaşma bizim topraklarımızda yüzyıllardır süre gelmektedir. bugün dünya da ortaya atılan yardımlaşma fikirleri daha ortada yokken yüz yılllardır imece fikri altında insanlar yardımlaşmaktadır. bunu günümüzün modern çağına adapte ederek yüzyıllardır süren bu geleneği herkese taşıyoruz.   "imece Globa"l isminin belirlenmesinin nedeni dünya çapında bu yardımlaşma ağının yayılabilmesi ve her milletten, din, dil, ırk farketmeksizin imece fikriyle buluşabilmesi için oluşturulmuştur.

İnsanlar hayat şartları nedeniyle ek gelire ihtiyaç duyarlar, bu oldukça doğaldır. Fakat Her yıl  milyarlarca tl yurtdışına art niyetli oluşumlar tarafından aktarılmaktadır. insanlar mağdur edilmektedir, bu mağduriyetlerin önüne geçmenin, tek yolunun kendi içimizden toprağımızdan milli bir proje ile insanlara bu fırsatı sunmanın gerekliliğin bilinciyle imece ailesini meydana getirdik.


İmece Global Kayıt Olmak İçin TIKLAYIN !


İmece Global Detaylı Bilgi İçin TIKLAYIN !


3-)imece global neden güvenlidir ? 

İmece Tamemen bize özgü doğmuş bir yardımlaşma hareketidir, Yurtdışından ülkemize gelen art niyetli oluşumlara karşı, kendi öz benliğimizle daha iyisini ve adil olanı yapabileceğimiz ve dünyaya yayabileceğimiz inancının hayata geçmiş halidir, Üzerimize aldığımız bu büyük sorumluluk ve kararlılkla, Önce bu toprakların insanlarına sonra tüm Dünya'ya en iyiyi ulaştırmayı hedeflemektedir. 

4-) İmece Global yardımlaşmak risklimidir nasıl başlamalıyım ? 

Yardımlaşma hareketimiz bir banka finans kuruluşu değildir yardım sağlayan ve yardım alan insanların birbirini desteklemesi ve imece ruhuyla hareket etmesine bağlıdır,  riskler içerir, şartnamede bunlar açıkca belirtilmiştir. Her ne kadar her girişimcilikte riskleri bilerek hareket edilse ve gerekli uyarılar iletilse de dünyada bu alanda kendi alanında net önlemlere sahip tek yardımlaşma hareketidir. Uzun yıllar sorunsuz ilerlemesi için planlanmıştır.
Minimum risk- Maximum fayda anlayışıyla hareket edilmektedir.  Büyük bir yardım sağlamanıza gerek yok sadece 50 usd bir yardım sağlayarak işleyişimizi daha iyi öğrenebilir kazancınızı kendiniz rahatça görebilirsiniz.


İmece Global Kayıt Olmak İçin TIKLAYIN !


İmece Global Detaylı Bilgi İçin TIKLAYIN !


5-) Yardımlaşma yöntemi nedir ? 


Bitcoin ile dünyanın her yerinden sınır olmadan dilediğiniz gibi para transferinde bulunabilirsiniz, Bitcoin'in özgürlükçü yapısı imece global anlayışıyla örtüşmektedir.  İmece Global ailesi içerisinde bitcoin yöntemiyle USD tutarı üzerinden yardım sağlayıp yardım alabilirsiniz,  Bu sayede sistem daha sağlıklı işleyebilmektedir. Gerektiğinde Türkiye'de ki bir kullanıcı Amerika'daki bir kullanıcıdan yardım alabilecektir. bu sayede sistem daha sağlıklı ilerleyecek tıkanmanın önüne geçilecek ve riskler minimize olacaktır. 


İmece Global Kayıt Olmak İçin TIKLAYIN !


İmece Global Detaylı Bilgi İçin TIKLAYIN !


6-) Yardımlaşarak ne kadar nasıl kazanırım ?


Aylık %30 oranında ortalama her bir aile üyemiz kazanç elde edebilir basit bir örnekle  100 usd yardım sağlarsanız 130 dolar olarak 30 gün sonunda yarım alabilirsiniz. Gayet kolay net ve kazançlıdır.

7-) Daha fazla nasıl kazanabilirim ek avantajlar nelerdir ?

Öncü olarak ekstra gelirler elde edebilirsiniz davet ettiğiniz her üyeden ve sağlamış olduğu yardım tutarından %10 yardımcı davet bonusu kazanırsınız. Ayrıca 5 bireysel aktif referansınız olduğunda dilerseniz +5 öncü yönetici seviyesine gelebilirsiniz bu sayede öncüsü olduğunuz herkesin yapmış olduğu yardım tutarlarından referans bonusları haricinde %5 kazanırsınız. ekibiniz büyüdükçe seviyeniz artar ve kazanmaya devam edebilirsiniz.


İmece Global Kayıt Olmak İçin TIKLAYIN !


İmece Global Detaylı Bilgi İçin TIKLAYIN !

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.