imece

İmece Global ile Para Kazanın ! AYLIK %30 KAR KAZANMAK !!

İmece Global İle Ayda %30 Kar Etmek ! Yardım Ederek Para Kazanmak !!


İmece Global Nedir ? 


İmece Global yardımlaşarak para kazanmanızı sağlayan bir platformdur. Yatırımınıza ek aylık %30 kazanç sağlayabilirsiniz. Sistem aslında çok basit bir mantıkla işliyor. Siz birilerine yardım yani para gönderiyorsunuz ve sistem sizi yardım almak isteyen birisi ile eşleştiriyor. Eşleşen kişiye parayı yolladıktan sonra ne kadar para yolladıysanız paranızın %30 fazlasını 1 ay sonra yardım alma talebinde bulunarak alabilirsiniz.

Siz birisine 10.000 TL lik yardım yaptığınızı varsayalım. 10.000 TL paranızı 1 ay sonra 13.000 TL olarak çekebiliyorsunuz. Yani siz de 13.000 TL'lik yardım alma talebi oluşturuyorsunuz. Sistem sizi yardım yapmak isteyen birisiyle eşleştiriyor ve size 13.000 TL paranız gelmiş oluyor. 1 ayda sadece bu yöntem sayesinde 3000 TL karda oluyorsunuz.

İmece Global Videolu Anlatım:
Peki Birbirimize Neden Yardımda Bulunuyoruz ? Yardım Eden Var mı ?
Arkadaşlar tabi ki bu gibi yerlerde kimse babasının hayrına insanlara binlerce lira yardımda bulunmaz. Burada yardım eden çok insan var çünkü 1 ay sonra ne kadar parayla yardım ederse o kadar çok para kazanacak. Yani ettiği yardımın %30 fazlasını 1 ay sonra geri alacak. Yardım eden kişi 1 ay sonra %30 fazla kazanacağını bildiği için yardım ediyor. O yüzden sürekli yardım sağlamak isteyen kişiler geliyor. O yüzden acaba yardım neden yardım ediliyor diye düşünmeyin. Buradaki yardımı aslında %30 kazanç olarak düşünün. 1 ayda %30 kar kazanmak için imece global aracılığı ile sistemin eşleştirdiği kişiye yardım ediyorsunuz.

Nasıl Yardım Edebilirim ?


Öncelikle BURAYA TIKLAYARAK sisteme ücretsiz bir şekilde kayıt oluyorsunuz. Kayıt olduktan sonra sisteme giriş yaparak paneli görebilirsiniz. Bu panel aracılığıyla yardım alabilir yada yardım edebiliriz.Giriş yaptıktan sonra fotoğraftada gösterdiğim gibi "yardım sağlamak istiyorum" yazan yere tıklıyoruz. Karşımıza eğer yeni başlamışsak bitcoin adresinizi ekleyin diye bir yazı çıkacak. Sisteme bitcoin ile yardım sağlayıp yardım alabiliyorsunuz. Bitcoin cüzdanınızı ekledikten sonra yardım etmek istediğiniz tutarı girerek sistemin sizi birileri ile eşleştirmesini bekliyorsunuz. 24 saat içinde yardım sağlamak istediğiniz tutarın %20 si mesela 10.000 TL lik yardım sağlamak istiyorsunuz. 10.000 TL nin 2.000 TL si 24 saat içinde eşleşme yapılarak eşleşme yapılan bitcoin adresine bitcoin 2000 TL lik bitcoini gönderiyoruz. Daha sonraki gün ise %80 yani 8000 TL lik yardım sağlama talebiniz diğer yardım almak isteyen kişilere sistem sizi tekrar eşleştirir ve siz bu kişilere de yardımda
bulunarak sisteme toplamda 10.000 TL lik bir yardımda  bulunmuş olursunuz. Yardım sağlama işlemi bittikten sonra tam 30 gün sonra yardım alma talebinde bulunarak toplam 13.000 TL lik yardım almış olursunuz.

Yardım alma işlemi bu kadar arkadaşlar. Yani imece global şirketine değil kişilere para gönderip para alıyorsunuz. İmece ise bunun aracılığını yapıyor.

İmece Global Nasıl Yardım Alabilirim ?


Yardım alma işlemi yardım sağladıktan sonra yapılıyor. Siz birilerine yardım sağladıktan tam 30 gün sonra yardım sağladığınız miktarın %30 fazlası kadar yardım isteğinde bulunuyorsunuz. Daha sonra sistem sizi yardım sağlamak isteyen kişilerle eşleştiriyor ve kazancınızı bu sayede çekebiliyorsunuz. Bu işlem genelde 1-2 gün içinde tamamlanıyor.


İmece Global Güvenilir mi ? Risk Var mı ?


Arkadaşlar dünya üzerinde hiç bir şeyde %100 garanti, %100 güvenilir diye bir şey yoktur. Bunu kafanızdan çıkartın. Hiç bir şeyin garantisi olmayan bu dünyada imece global'inde %100 garantisi yoktur. Fakat sistemi biz 2 aydır inceliyorduk ki zaten yeni açıldı ilk açıldığı günden beri inceliyoruz. ( Bugün 17.12.2017 ) şuana kadar her şey güzel gitti, bir sorun olmadı. Belki 1 yıl belki 10 yıl belkide ömür boyu sorunsuz gidecektir bilemeyiz, ama belkide 3-5 ay sonra sistem bir şekilde sorunlar çıkartıp kapanacaktır. Bu yüzden belkide zarar edeceksiniz. Sistem devam ettiği sürece 1 ayda yatırımınıza %30 değer kazandıracaksınız yada 3-5 ay sürekli öyle yaparak 3-5 ayda yatırımınızı 2-3 kat artıracaksınız, ama sistem kapanırsa belki de yatırdığınız parayı kaybedebilirsiniz. Bu bir risk arkadaşlar, Ben parasitesi.net editörü olarak risk alıp yardım sağladım. Risk almak isteyenler risk alıp yardım sağlayabilirler.

İmece Global 2018 yılında 500 $ üzeri yatırımlara %40 kar veriyor bunu da belirteyim. Yani şuan kampanyadan faydalanırsanız 1 ay sonra %30 değil %40 kazanç sağlamış olursunuz. Bu kampanyayı kaçırmayın derim. 


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.