anadolufarm

İnternetten Gerçek Para Kazandıran Siteler !! İnternetten Para Kazanma Listesi !İnternetten para kazanma yolları oldukça fazla. Özellikle internetin yaygınlaşması internetten para kazanmayı yaygınlaştırdı. İnternetten oyun oynayarak, video izleyerek, yatırım yaparak, anket doldurarak ve daha pek çok yöntemle para kazanmanız mümkün. Bu güne kadar güven veren ve ödeme yapan gerçek para kazanma sitelerinin listesini yaptık. İşte para kazandıran siteler:

15- Pivot - Bitcoin Haberleri Okuyarak Para Kazan

Pivot uygulamasını öncelikle telefonunuza BURAYA TIKLAYARAK indirin. Uygulamaya kayıt olmak çok kolay. Google hesabınız ile uygulamaya kayıt oluyorsunuz. Ardından uygulama içerisindeki sırasıyla haberlere tıklıyorsunuz. Haberin sonunda GET READ POWER butonuna tıklayın. Buraya her tıkladığınızda 100 puan kazanırsınız. Gün içerisinde toplam 20 farklı haberden bu şekilde 100 puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanlar gün sonu bitcoine dönüşür. Ayrıca uygulamayı arkadaşlarınıza da önererek ekstra puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanlar gün sonunda otomatik olarak bitcoine dönüşür ve istediğiniz zaman bitcoin adresinize kazandığınız btcleri çekebilirsiniz. 

Bonus Bitcoin Kazanmak İçin Tıkla Pivot Uygulamasını İndir !

14- CowLook ile Oyun Oynayarak Para Kazan ( Yatırımsız Para Kazan )Cowlook bir çiftlik kurarak para kazandığınız oyundur. Öncelikle Buraya Tıklayarak Kayıt oluyorsunuz. Siteye üye olunca size bir hayvan çiftliği veriliyor. Bu hayvan çiftliğini seviye atlayarak ve hayvanlarınızı besleyerek geliştiriyorsunuz. Seviye atladıkça hayvanlarınızdan elde ettiğiniz kazançta artıyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde para kazanıyorsunuz. Cowlook sitesi sitedeki reklamlar sayesinde gelir elde ediyor. Reklamlardan elde edilen geliri de sitede kazandığınız puana göre dağıtıyor. Ödemeler sorunsuz bir şekilde yapılmakta ve sisteme kesinlikle para yatırmak söz konusu değil. Bu site sayesinde ilk ay 300 TL üzeri kazanan pek çok insan oldu. 

CowLook Tıkla Üye Ol Bonus Kazan !


İnternetten Para Kazandıran Güncel Siteleri Görmek İçin Tıkla

Para Kazandıran Telefon Uygulamaları


13- Kale Uygulaması ile Reklam İzle Para KazanKale Uygulaması telefonunuzdan reklam izleyerek para kazandığınız bir mobil uygulamadır. Uygulama içerisinde ki reklamlar sizlere para kazandırmaktadır. Uygulama tamamen ücretsiz olup sadece reklam izleyerek para kazanabileceğiniz gibi, uygulamayı arkadaşlarınızı davet ederek de ekstra kazançlar sağlayabilirsiniz.

Kale Tıkla Kayıt OL 

Kale Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !4- Miksone - Miksone İle İnternetten Para Kazanın


Miksone bir yatırım sistemidir. Site üzerinden alacağınız solucan paketleri sayesinde aylık düzenli bir şekilde gelir elde edebilirsiniz. Üstelik para yatırım yaparken de, paranızı çekerken de verginizi veriyorsunuz. Ayrıca şirketten aldığınız solucan paketlerinden elde ettiği solucan gübresi üretiminin yanında 5 farklı sektörde de 13 yıllık ticari bir geçmişle çalışmalarını sürdürüyor. 

Dolayısıyla paranız güvenli bir şekilde değerlendirilmiş oluyor. Miksone'ın bir diğer güzel özelliği de, son model telefon, tablet bonusları. Ekstra para bonusu, aylık araba bonusu, tatil bonusları ve hatta size ait bir araba bonusu dahi vermektedir. 

Miksone Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464


5- Crypto Tab İle Bedava Bitcoin Kazan !
Crypto Tab bilgisayarınızdan bedava bitcoin kazanabileceğiniz bir " Google Chrome " eklentisidir. Bu eklentiyi bilgisayarınıza kurarsanız bilgisayarınızdan güvenilir bir şekilde bitcoin kazanabilirsiniz. Siz bilgisayarınızda kendi işlerinizi yaparken bu eklenti sayesinde bedava bitcoin kazanacaksınız.

Crypto Tab Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !
Crypto Tab Üye Olup, Eklentiyi Kurmak İçin Tıklayın !


Bize Buradan Ulaşabilirsiniz: 0534 384 1964 - 0505 425 1596


6- Mobilon Telefon Uygulaması İle Para Kazan 


Telefonunuzda zaman geçirerek artık para kazanmak mümkün. Mobilon uygulamasını indirip gerekli yatırımı yaptıktan sonra ( 399 TL) reklam izleyerek anket doldurarak ve saatlik bonusu alarak para kazanabilirsiniz. Sürekli elinde telefon olanlar için çok güzel kazançlar sunan mobilon yeni bir iş koludur.

Buradan faturalarınızı ödeyip otobüs ve uçak biletlerinizi alarak üstüne bir de para kazanabilirsiniz. Yani tam bir para kazanma adresi olan mobilona üye olup hem kazananın hem de günlük işlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirin.

Mobilona Kayıt Olurken Referans Kodunuz : 08636235

Mobilon hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Mobilon tüm sorularınızın cevaplarını öğrenmek için tıklayın.

6 - Anket Doldura, Görev Yap Para Kazan- Clicksense ile Gerçek Para Kazan
Dünyanın en büyük anket ve görev yapma sitesi olan Clixsense, yapacağınız anket ve görevler için sizlere kazanç sağlıyor. Dünya üzerinde oldukça fazla kişinin kullandığı bir site ve bu siteden hatırı sayılır bir kazanç elde etmek mümkün. Tabi kolay değil uğraşmanız gerekiyor yüksek paralar kazanmak için ama ek gelir olarak sizi rahatlatabilecek bir site.

ClixSense Hediye 10 Dolar Kazanmak İçin Tıkla ÜYE OL

Detaylı Bilgi İçin Whatsapp Grubumuza Kayıt Olmak İçin Tıklayın

ClixSense Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın.


7- DollarclixDollarclix de yine görevler yapıp para kazandığınız, anket doldurarak para kazandığınız yada reklamlara tıklayarak para kazandığınız bir sitedir. Değişik uygulamalarla birden fazla yol ile para kazanmanızı sağlayan dünya üzerinde en fazla kullanılan para kazanma sitelerinden birisidir.
8- Takiple Kazan ile Hem Takipçi Hem Para Kazan


Takiple kazan sitesi pek çok şekilde kullanılabilir. Yöntemlerden birisi de para kazanmak. Takiple kazan sitesi aslında çok basit bir mantıkla işliyor. Site üzerinden sosyal medyada önemli olan beğeni, takipçi, video izleme gibi görevleri yaparak puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları bozdurup para kazanabiliyorsunuz. Yada isterseniz sizde sosyal medya hesaplarınızın takipçilerini bu yöntemle artırabilirsiniz.


9- Gorunum İle Hem Takipçi Hem Para Kazan


Gorunum siteside yine takiple kazan sitesi ile aynı mantıkla çalışmaktadır. Siz insanları takip edip, beğenirseniz puan kazanıp, kazandığınız puanlarınızı ister paraya ister takipçiye dönüştürebilirsiniz.10- Myiyo ile Anket Doldur Para Kazan 


Myiyo bir anket doldurup para kazanacağınız sitedir. Dünyaca ünlü bir anket doldurma sitesi olan myiyoda para kazanmak uğraşlı olsa da kazancı gayet güzel. Karşınıza çıkan anketleri düzgün bir şekilde doldurursanız anket başına ortalama 0.5 - 2 € kazanabiliyorsunuz.11- Link.TL ile Link Kısaltarak Para Kazan


Link kısaltarak para kazanabileceğiniz onlarca site var. Onlardan biriside link.tl'dir. Link.tl sitesinde linkleri kısaltıp paylaşır ve bu kısaltılan linklere tıklama sağlatırsanız bu işten para kazanabilirsiniz.


12- OjoooOjooo'da yine dünyaca ünlü para kazanma sitelerinden birisi. Özellikle anket ve reklam izleyerek para kazanmanızı sağlayan ojooo bunların dışında ekstra görevlerle de gerçek para kazandırıyor. Kesinlikle tavsiye edebileceğim siteler arasında geliyor.

Ojooo ile Para Kazanmak İçin Tıkla Üye OL !
12- Altınbull İle Yatırım Yap Para Kazan

Altınbull şirketi de tıpkı Autürk ve A Kazanç Plus şirketi gibi yatırım yaparak para kazandığınız bir sistem. Site üzerinden alacağınız altın yatırım paketleri size 1 yıl boyunca her gün para kazandırır. Sizin site üzerinde biriken paranızı çekmek dışında başka yapmanız gereken bir şey yok. 13- Sosyal Kazanç İle Hem Takipçi Hem Para Kazan


Sosyal kazanç sitesi de yine takipçi ve beğeni yaparak puan kazanıp, kazandığınız puanları gerçek paraya dönüştürebildiğiniz bir site. İsterseniz puanlarınızla takipçi ve beğenide alabilirsiniz.


14- Sadece On ile Yaptığın İşlerden Para Kazan


Sadece On sitesinin mantığı aslında yeteneği olanlar için para kazanmasını sağlayan bir sitedir. Mesela siz photoshope programında çok iyiseniz bu site üzerinden photoshope yapmayı bilmeyen birisine hizmet verebilir ve bundan para kazanabilirsiniz. Sadece photoshope olarak düşünmeyin, ne üzerine yeteneğiniz varsa o yeteneğinizi sitede belirterek yeni müşteriler bulup para kazanabilirsiniz.

15- Napolyon İle Anket Doldur Para Kazan


Napolyon sitesi Türkiye'de kurulan en büyük anket sitelerinden birisidir. Yaklaşık 8 yıldır ayakta ve 8 yıldır hem para hem hediyeler kazandırmakta.

16- Arti Way ile Alışverişlerinizden Para Kazan


Arti way ile internet üzerinden yapacağınız bütün alışverişlerden bonus kazanabiliyorsunuz. Şöyle ki; Örneğin siz internet üzerinden bir siteden kazak almak istediniz. Eğer alacağınız kazağı arti way sitesi üzerinden tıklayarak alırsanız alacağınız kazaktan belli bir miktarda bonus kazanırsınız. Biriken bonuslarınızı ister çekip nakit olarak kullanabilir, isterseniz bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz.

17- Vidoza ile Video İzlenmelerinden Para Kazanın


Videoza aslında daha çok film sitesi olanlar için para kazanma sitesi diyebilirim. Vidozaya yüklediğiniz videoları insanlara izletebilirseniz 10.000 izlenmeye ortalama 11 - 20 dolar arasında para kazanırsınız. Bir film sitenizin olması şurada işinize yarar. Yükleyeceğiniz filmi bu siteye yükleyip sitenizde paylaşırsanız, her izlenmeden para kazanırsınız. Oldukça karlı ve mantıklı bir yöntem. Film siteleri olanların uygulaması gereken bir site.


18- Crypto Gold ile Bitcoin Üreterek Para Kazan - Ömür Boyu Bitcoin Üret

Cripto Gold firması bitcoin üretimi yapmak isteyenler için en ideal tercih diyebiliriz. Yapacağınız yatırım ile günlük olarak bitcoin ürete bileceksiniz. Bitcoin'in ne kadar büyük ve kazançlı bir sektör haline geldiğini anlatmaya gerek yok herhalde. Crypto Gold firmasına yapacağınız yatırım sayesinde ömür boyu bitcoin üretimi yaparak bitcoin kazanabilirsiniz.

Crypto Gold Kayıt Olmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin: 0538 878 8670 bizi bu numaradan arayabilirsiniz.


İnternetten para kazanmak Yazar

8 yorum :

 1. Yeni kripto borsası Bitex kayıt olan herkese anında 2020TL hediye ediyor son gün 16 Mayıs fırsatı kaçırmayın.. Üye hesabınıza eklenen bu parayı komisyon ödemelerinde kullanabileceğiniz gibi ortaklık programı ile kayıt olan her arkadaşınızın işlem komisyonundan elde edilen gelirin %25'i bakiyenize ekleniyor bu parayı ister banka hesabınıza çekebilir isterseniz kripto para alarak değerlendirebilirsiniz.

  1 Haziranda aktif olacak borsa sizlere global piyasalardan işlem yapmanıza olanak sağlayacak 150 kadar altcoin listeleyecek ayrıca stop loss ve çekim ücretinin olmamasıda bitex'in dikkat çeken bir kaç avantajı. üye olan herkese hayırlı olsun.

  Şirketin faaliyet bilgileri;
  Dijital Yazılım Teknoloji A.Ş.
  Zincirlikuyu Vergi Dairesi - VN: 2950753693
  Büyükdere Caddesi Levent 199 34394 Şişli İstanbul Türkiye
  +90 (850) 305 29 77

  Bitex'e kayıt olmak için tıklayın 👇👇
  https://www.bitex.com.tr/ref/611472

  YanıtlaSil
 2. Merhaba arkadaşlar sabit gelir istiyorsanız linke kaydolun
  http://eurous.net/p1072638/

  YanıtlaSil
 3. Merhaba arkadaşlar sabit gelir istiyorsanız linke tıklayarak kaydolun http://ummoney.site/8929037983358/

  YanıtlaSil
 4. Sadece bilgisayarı açık bırakarak para kazanmak isteyen varsa ışte link https://getcryptotab.com/2033415

  YanıtlaSil
 5. sadece bilgisayarı acık bırakarak para kazanmak istermisiniz vereceğim linkten Cryp tap browser uyulamasını indirin ve açık bırakın sonra para kazanmaya başlayın https://get.cryptobrowser.site/2022214

  bitcoin kazanmaya hazırmısınız freeebitcoin ile milyarlar kazanabilirsiniz https://freebitco.in/?r=14880622

  adbtc ile gerçek para kazanmaya başlayın şimdi kayıt olun https://ref.adbtc.top/980253

  faucethub gerçek para kazandirma sitesi kazandiğınız bitcoinleri hesabınıza aktarın e kazanmaya başlayın http://faucethub.io/r/50447694

  btclink reklam izle bitcoin kazanhttps://btcclicks.com/?r=7fc248ca

  YanıtlaSil
 6. https://bsai.io/?t=282232

  bitcoin kazanmak isteyenler gelebilir

  YanıtlaSil
 7. şubat ayından bu yana alttaki adres üzerinden 3 kere min. 50 dolar ödeme aldım. inanmayanlara dekont görüntüleride atabilirim. sadece biraz sabır gerektiren bir site. kesinlikle en kaliteli anket sitesidir. Alttaki adresten üye olabilirsiniz. üye olduktan sonra anketler bölümündeki router'ları gün içerisinde ara ara kontrol etmeniz yeterli olur. emin olun özellikle hafta içi güzel anketler yakalayabilirsiniz.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.