haber

İnternetten Para Kazanmak İçin Uygulayabileceğiniz 15 Yöntemİnternetten para kazandıracak pek çok yöntem bulunuyor. Fakat internetten nasıl para kazanılacağını bilmiyorsanız bu içeriğimiz de sizlere bizim uyguladığımız yöntemleri sizlerle paylaşacağız. 

interneti para kazanmak için kullanacaksanız karşınıza neredeyse sonsuz derecede para kazanma fikri çıkabilir. Gerçekten de internet aracılığı ile para kazanmak neredeyse sonsuz ve sürekli yeni para kazanma yolları çıkıyor. İnternet iyi kullananlar için bulunmaz bir nimet.

İnternetten para kazanmak için uygulamanız gereken pek çok yöntem bulunuyor. Onlardan bazılarını aşağıda sıraladık. Umarız sizlere bir faydası olur ve para kazanmaya başlarsınız.

1- Miksone - Miksone İle İnternetten Para Kazanın


Miksone bir yatırım sistemidir. Site üzerinden alacağınız solucan paketleri sayesinde aylık düzenli bir şekilde gelir elde edebilirsiniz. Üstelik para yatırım yaparken de, paranızı çekerken de verginizi veriyorsunuz. Ayrıca şirketten aldığınız solucan paketlerinden elde ettiği solucan gübresi üretiminin yanında 5 farklı sektörde de 13 yıllık ticari bir geçmişle çalışmalarını sürdürüyor. 

Dolayısıyla paranız güvenli bir şekilde değerlendirilmiş oluyor. Miksone'ın bir diğer güzel özelliği de, son model telefon, tablet bonusları. Ekstra para bonusu, aylık araba bonusu, tatil bonusları ve hatta size ait bir araba bonusu dahi vermektedir. 

Miksone Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

Miksone Ücretsiz Kayıt Olmak İçin Tıklayın !

2- Mobilon Telefon Uygulaması İle Para Kazan 


Telefonunuzda zaman geçirerek artık para kazanmak mümkün. Mobilon uygulamasını indirip gerekli yatırımı yaptıktan sonra ( 399 TL) reklam izleyerek anket doldurarak ve saatlik bonusu alarak para kazanabilirsiniz. Sürekli elinde telefon olanlar için çok güzel kazançlar sunan mobilon yeni bir iş koludur.

Buradan faturalarınızı ödeyip otobüs ve uçak biletlerinizi alarak üstüne bir de para kazanabilirsiniz. Yani tam bir para kazanma adresi olan mobilona üye olup hem kazananın hem de günlük işlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirin.

Mobilona Kayıt Olurken Referans Kodunuz : 08636235

Mobilon hakkında detaylı bilgi için tıklayın.


Mobilon tüm sorularınızın cevaplarını öğrenmek için tıklayın.

3- Anket Doldura, Görev Yap Para Kazan- Clicksense ile Gerçek Para Kazan
Dünyanın en büyük anket ve görev yapma sitesi olan Clixsense, yapacağınız anket ve görevler için sizlere kazanç sağlıyor. Dünya üzerinde oldukça fazla kişinin kullandığı bir site ve bu siteden hatırı sayılır bir kazanç elde etmek mümkün. Tabi kolay değil uğraşmanız gerekiyor yüksek paralar kazanmak için ama ek gelir olarak sizi rahatlatabilecek bir site.

ClixSense Hediye 10 Dolar Kazanmak İçin Tıkla ÜYE OL


ClixSense Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın.


4- Video Çekerek

Özellikle youtube ile popülerleşen bu yöntem ile videolar çekip para kazanabilirsiniz. Oldukça yüksek kazançlar elde edebileceğiniz bu yöntem başlangıç olarak size biraz zorlu gelebilir. Ama eğer videolarınızı izleyicilere sevdirirseniz bütün işlerinizi bırakıp sadece bu işe yöneleceğinize ve asıl işinizin çok daha fazlasını bu yöntemle kazanacağınıza eminiz. Bu yöntem için tabi ki en etkili yer youtube. Çektiğiniz videoları youtube da paylaşarak düzenli olarak para kazanabilirsiniz.

5- Anket Doldurarak

Anket doldurarak para kazanmak günde 1-2 saatinizi ayırarak yapabileceğiniz basit bir yöntem. 2-3 farklı düzgün anket siteleri bulup sizlere sorulan soruları doğru yanıt vererek aylık güzel ek gelirler elde edebilirsiniz.


6- Link Kısaltarak

Link kısaltma servisleri günden güne artmaya başladı. Bir linki bu siteler aracılığı ile kısaltıp paylaşırsanız, linke tıklama başına para kazanırsınız. Özellikle faydalı olabilecek linkleri paylaşarak internetten para kazanabilirsiniz.

7- Reklam

Reklam hayatımızın her yerinde olan bir şey. İnternetten para kazanmak için de reklam yöntemini kullanabilirsiniz. İnternette reklam için oldukça yüksek paralar dönüyor. Sizde kendi kitlenizi sosyal medya aracılığı ile oluşturarak reklam başına ciddi manada para kazanabilirsiniz.

8- Oyun Oynayarak

İnternetten para kazanmak için özellikle internetin gelişmesiyle son 2 yıldır para kazanma oyunları çıkmaya başladı. Yalnız dikkatli olun her para kazanma oyunu güvenilir değildir. Para kazandıran oyunlar ile de sadece günde basit bir kaç işlem yaparak para kazanabilirsiniz.


9- Yatırım

İnternetten para kazanmak için uygulayacağınız bir diğer yöntem ise yatırım. Bu yöntem şöyle işliyor, bir firma bir işi yapmak için sizden yatırım istiyor ve bu yatırım karşılığında size belli bir süre içinde yatırımınızdan çok daha fazlasını size veriyor. Hem şirketler işleri yapıp para kazanmış oluyor hemde siz sadece yatırımınızın karşılığında ekstra kazanç sağlamış oluyorsunuz. Bu yöntem ile yatırımınızı 2-3 hatta 4 katına bile çıkarabilirsiniz.


10- İş Yaparak

Eğer bilgisayar konularında yetenekliyseniz internet üzerinden iş yaparak para kazanabilirsiniz. Bionluk gibi siteler aracılığı ile yapabildiğiniz işlerin listesini yapın. Yapacağınız işe ihtiyacı olan müşteriler sizinle iletişime geçsin ve yaptığınız ilerden para kazanın.

11- Blog Açmak

Blog açmak oldukça kolay fakat para kazanmak zaman isteyen bir iş. İnternetten para kazanmak için en çok kullanılan yöntemlerden birisi olan blog açma işi ilk başlarda sizi zorlasa da daha sonra reklamlardan elde ettiğiniz gelirle beraber bi anda ana işiniz haline gelebilir.

12- E-Ticaret

İnternetten para kazanmak için e ticaret yöntemini de kullanabilirsiniz. E ticaret yaparak ürettiğiniz ürünleri yada ikinci el ürünleriniz varsa ikinci el ürünlerinizi satarak paraya dönüştürebilirsiniz.

13- Affiliate Marketing

Affiliate marketing sistemi e-ticarete benzeyen bir iştir. Affiliate marketing sistemi ile siz ürün üretmek zorunda olmadan sadece hazır yapılan ürünün internet üzerinden satışını yaparak komisyon almaya denir. Bu yöntem ile başkalarının ürününü siz üzerine kar ekleyerek satıp para kazanabilirsiniz.

14- Çeviri Yaparak

Eğer yabancı dil biliyorsanız internet üzerinden çeviri yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için pek çok aracı site ve forumlar var. Biraz araştırarak bu yöntem ile para kazana bilirsiniz.

15- Oyun Turnuvalarına Katılarak

Oyun turnuvalarına katılarak para kazanmak özellikle son yıllarda baya popüler olmaya başladı. Oyun sektörünün gelişmesi üzerine bu turnuvalar hız kazandı ve bu yöntem ile para kazanan binlerce kişi oluştu. Bu yöntemin adına da E-Spor dediler. Sizde eğer bir oyunda yeteneğiniz var ise ekibinizi kurup yada bireysel olarak turnuvalara katılarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

16- Yaşam Koçluğu - Danışmanlık

Yaşam koçluğu herkesin ihtiyacı olabileceği bir şeydir. Eğer bir işte bir başarınız, yeteneğiniz var ise o işle ilgili insanlara bilgilendirme ve danışmanlık yaparak para kazanabilirsiniz. Örneğin siz internetten para kazanma konusunda çok iyisiniz, bu işi bilmeyen fakat işi öğrenmek isteyen insanlara eğitmenlik yaparak, tecrübelerinizi para karşılığında öğretebilirsiniz.

17- Al-Sat Yaparak

İnternet sayesinde oldukça büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. Dünyanın her yerine ulaşabildiğiniz internet sayesinde ucuza aldığınız ürünü pahalıya satabilirsiniz. Örneğin amazon sitesine dünya üzerinde neredeyse milyarlarca insan tıklıyor. Siz başka bir site üzerinden ucuza ürün alarak amazonda yada başka bir e-ticaret sitesinde satarak para kazanabilirsiniz.

18- Tişört Tasarlayarak

Tişört tasarımı yaparak para kazanabilirsiniz. Özellikle ülkemizde tisho sitesinde kendi tişört ve ürünlerinizi tasarlayarak bunların taşını yapıp para kazanabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.