master puan nedir

Master Share Hakıında Merak Edilenler | En Çok Sorulan Sorular ?


master share para kazanma

Master Share bildiğiniz gibi toplu bir yardımlaşma alanıdır. İnsanlar burada birbirlerine bitcoinler aracılığı ile yardım eder. Bugün 2.000.0000 kullanıcıya sahip olan master share de haliyle bir çok soru oluştu. Sürekli bununla ilgili sorular alıyoruz. O yüzden genel olarak buradan açıklayalım dedik. Master share hakkında merak edilenler ve en çok sorulan sorular.1 - Master Share'ye Kimler Kayıt Olabilir ?


Master share bir yardımlaşma topluluğudur. Bu yüzden reşit olan ve yardım edip aynı zamanda ihtiyacı olduğunda yardım isteye bilen herkes master shareye katılabilir. Master share de her türlü yaş grubuna olsun, mesleğe olsun, ülkeye olsun herkese aynı şekilde davranılmaktadır. Kimsenin kimseden farkı yoktur.


2 -  Master Share'ye Nasıl Kayıt Olabilirim ?


Master Share'ye kayıt olup yardım almak isterseniz. BURAYA TIKLAYIN. Daha sonra karşınıza gelen ekrandan gerekli bilgileri girerek sisteme kayıt olabilirsiniz. Tüm alanları doldurduktan sonra kayıt ol derseniz artık bir master share üyesi olursunuz ve yardım alabilirsiniz.


3- Master Share Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım ?


Şifrenizi unuttuysanız veya şifrenizi bilip değiştirmek istiyorsanız. Giriş bölümünde ki şifremi unuttum bölümüne tıklayın. Kayıt olurken ki e posta adresinizi girerek işlemlere devam edin. Daha sonra istek gönder seçeneğine tıklayın. E posta adresinize bir e posta gelecek. Gelen e postada ki linke tıklayarak yeni şifre oluştur sayfasına gidebilirsiniz. Yeni şifrenizi girdikten sonra şifre değiştire tıklayın ve artık şifreniz yenilenmiştir.


4- Master Puan Nedir ?


Master Puan, diğer katılımcılara sağlanan yardımın ölçümü için geleneksel bir birimidir.

Örneğin, bir katılımcı 10,000 $ miktarda yardım sağladıysa, onun hesabına 10,000 Master Puan eklenir. Oturumunuzda görülen Master Puan'ların toplamı, alabileceğiniz yardımın miktarını gösterir.


Örneğin, bir katılımcının 50,000 Master Puanı varsa, 50,000 $ alabilir. Büyüyen Master Puanların miktarı ve alabileceğin yardım miktarının kademeli hesaplaması Oturumunuzdaki "Master" bölümünde görülebilir.5 - Master Share Diğer İnsanlara Nasıl Yardım Edebilirim ?


Başka bir katılımcıya yardım sağlayarak (para havalesi yaparak) Master Puan “satın alabilirsiniz”:

1. Oturumunuzda “Yardım sağlamak istiyorum” tıklayın.
2. Yapmak istediğiniz mevduat miktarını girin.
3. Resimdeki kodu girin. (Büyük küçük harf duyarlıdır.)
4. Sisteme katılım ile ilgili uyarıyı okuyun.
5. Kutuyu işaretleyin.
6. Talep Oluştur butonuna basın.

Yukardaki tüm adımları başarıyla tamamladıktan sonra, yardım sağlama talebiniz oluşturularak, eşleştiricinin (otomatik program) sırasına gönderilip işlenecektir. Kısa bir süre içinde Kontrol panelinde tamamlanması gereken (para havalesi yapmak) bir ödeme emri görünecek. “Yardım sağlama” talebinde belirtilen tutarı tamamlayan bir veya birkaç talep alabilirsiniz. Bitcoin transferinde, tam miktarı Bitcoin olarak transfer etmek gerekir.

Eşleşen talebinizde gösterilen bitcoin adresine tam miktarı havale ettikten sonra, işlemin hash kodunu onay kısmına girmelisin. Bundan sonra sistem bitcoin ağında bu işlemi kontrol edip onaylayacak. Daha sonra master puanlarınız büyümeye başlayacak.

Unutmayın, talebi oluşturup eşleştikten sonra 36 saat içerisinde ödemeyi yapmanız gerekmektedir. Bu nedenle talep sonrası sık sık siteyi ve e-posta adresinizi eşleşmeyle ilgili kontrol edin.6 - Master Share Nasıl Para Kazanabilirim ?


Yardım Almak için (Master Puanları “satmak”) Oturumunuzdaki kontrol panelinde “Yardım almak istiyorum” düğmesine tıklayın.

1. Çekim yapacağınız master hesabınızı seçin.
2. Bitcoin hesabınızı seçin.
3. Çekmek istediğiniz tutarı yazın. (10'un katları olmalıdır)
4. Talep oluştur butonuna tıklayın.

Yukardaki tüm adımları başarıyla tamamladıktan sonra, yardım alma talebiniz oluşturularak, eşleştiricinin (otomatik program) sırasına gönderilip işlenecektir. Kısa bir süre içinde eşleşmeniz gerçekleşecek ve karşı tarafın ödemenizi yapması için 36 saatlik süresi başlayacaktır.


Ödeme sonrası sistem bitcoin ağından bunu onaylayacak ve eğer ödeme başarısız olursa, talebinizi tekrar eşleşecektir.


7 - Master Share Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?Dolandırıcıları ve sistemin gelişimini takip etmek için Master Share'de SM'ler çalışıyor (katılımcıları ve onların dürüst olduğunu kontrol etmek için yöneticiler). Eğer SM sizden şüphelenmeye başladıysa onların dosyaları isteme ve açıklama videosu yapma hakkı vardır.

Sebepsiz kimseye ceza verilmez ama inceleme yapılır. Suçunuz ispatlanırsa sistemden atılırsınız. Kararlar sert olabilir ama bunların hepsi Topluluğun yararı içindir. Unutmayın, Master Share'deki tüm katılımcılar bir bütündür. Bu yüzden SM bireyler için değil sırf Topluluk içindir.

Şüpheli bir aktiviteden dolayı bloklandığınız durumda, Destek bölümüne yazmanız ve kimliğinizi doğrulayacak bir fotoğrafı veya scan edilmiş kimliğinizi ekte göstermeniz gerekmektedir. Katılımcının kuralları ihlal etmediği durumda üzülmesine gerek yoktur. Uygulanan bloke kaldırılacak ve konulan yasak hiçbir şekilde onun Master büyümesini etkilemeyecektir.

ÇOKLU HESAP VE AYNI BITCOIN HESABI

Çoklu hesap (bir insanın birkaç kez kayıt olması) ve/veya bir Bitcoin cüzdanını birkaç kişiyle kullanması sistemde imkansızdır. Her katılımcının sadece bir Oturum ve özel bir hesabı olabilir. Master Share, insanların birbirlerine güvendiği ve yardım ettiği bir Topluluktur. “Bir kişi için sadece bir hesap” prensibini benimsemesinin nedeni de budur. Bu nedenle her katılımcı tek kendi Bitcoin cüzdanına sahiptir.

Master Share Sisteminde, Oturumunuza birçok bitcoin hesabı eklemenize izin verilmiştir. Ancak, bu bitcoin hesaplarının tek bir kişinin (kendiniz) olması gerektiğine dikkat edin. Demek oluyorki, eğer oturumunuza farklı kişilerin hesaplarını eklerseniz, sistem tarafından otomatikman dolandırıcı olarak tanımlanacaksanız ve hesabınız bloke edilecektir.

Katılımcı bunlardan bir kaç taneye sahip olabilir. Sahip olduğunuz Bitcoin cüzdanına gönderilmesi için yardım talebinde bulunma hakkınız vardır. Ayrıca, Bitcoin cüzdanınızı başka insanlarla paylaşmanız yasaklanmıştır.


8 - Oturunmların Bloke Edilmesinin Sebepleri Nelerdir ?

1. Ödeme emrini uygulamaktan vazgeçilmesi;
2. Vaktinde yardım sağlama yapılmaması;
3. Alıcının para aldığını onaylamaması. Bu durumda şartlar aydınlığa kavuşturulana kadar moratoryum uygulamaya konulacaktır. Moratoryum, yardım almanın olanaksızlaşması demektir.
4. Bir cihazdan (bilgisayardan, tabletten, akıllı telefondan vs) birkaç oturum açılması. Bu durumda, hesap sahiplerinin kendi kimliklerini doğrulayana veya dolandırıcılık planları ortaya çıkarılana kadar moratoryum uygulamaya konulacaktır.
5. Aynı Bitcoin cüzdanından farklı katılımcılara para havalesi.
6. Tek bir IP adresinden veya tek bir cihazdan, farklı hesaplardan kayıt ve oturum açma. Bu durumda, hesap sahiplerinin kendi kimliklerini doğrulayana veya dolandırıcılık planları ortaya çıkarılana kadar moratoryum uygulamaya konulacaktır
7. Oturumda 2 ay boyunca aktivitenin olmaması.


BLOKE EDILMIŞ HESAPLAR HAKKINDA SIK SORULAN SORULARA CEVAPLAR:

Soru: Aynı iş yerinde ağdaki iki bilgisayardan iki Oturum açılmasına izin verilir mi? Farklı cihazlar aynı IP adresini kullanıyorlar.
Cevap: Evet olur.

Soru: Oturumu açmak ve oturumdaki işlemleri uygulamak için Akıllı telefonumu (4G) kullanabilir miyim?
Cevap: Evet, bu mümkün.

Soru: Ben sık sık iş gezilerine çıkıyorum, farklı IP’lerden Oturum açıyorum. Böyle bir durumda hesabım bloke edilir mi?
Cevap: Bu durumda Bloke edilmez. Yurt dışına gitmeden önce SM'ye (“Destek” düğmesi ile) bildirin.


9 - Masher Share Destek Ekibine Nasıl Ulaşırım ?

Oturumunuzu açtıktan sonra destek butonuna tıklayın. Daha sonra sistem sizi sorular ile yönlendirecektir. Buraya istediğiniz soruyu veya sorun yaşadıysanız bunu yazın. Destek bölümü size her konuda yardımcı olacaktır. 

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.